21229
  • GDI
    #2284
    De akkor mi az a kemény tárgy amit Hyglas kér??Nem kér semmi ként vagy tekercset hanem valami tárgyat.De mi az??
  • GDI
    #2283
    A tüzesnyilat honnan Hunnenkoenig??
  • Hunnenkoenig
    #2282
    Ja, de az egy Online game. Egy MMORPG.
    En is varom mar, mert nagyon jol nez ki, csak a karakterek neznek ki butan. A taj az gyönyörü.
  • GDI
    #2281
    Dragon Empire Thx már meg van
    Szerintem nem lesz akkora sikere mint a Gothic 1,2nek.Föleg az irányitás miatt.Meg a sztorik,de majd eldöez még a jövö titka.
  • Hunnenkoenig
    #2280
    Dungeons and Dragons?
  • GDI
    #2279
    Mi a cime annak a játéknak ami a Gothichoz hasonlit az is egy világban játszodik,valami Dragon ....??
  • DIEGO
    #2278
    NAJA ez nom wolt komoly.

    na most a jowood hivtalos forumon elég nagy a felháborodás hogy a jövöhéten megjelenö add-on version 30 euroba fog kerülni ami elég sok pénz 4 pot levelért.
  • Shongi
    #2277
    :(((( Az elég nagy kár hogy akkor jelenik meg ugyanis májusnak sincs és a többi hónapnak sincs 35. napja:)
  • Shongi
    #2276
    Ez mind semmi, a Gothic 1-ben Gomze szobájában a csajszi csupaszon fürdűzött!!!
  • DIEGO
    #2275
    A LEGUJJABB INFOK SZERINT MAJUS 35 -ÉN JELENIK MEG ÉS CSAK Magyarországon.
  • gothic1
    #2274
    Ja bocsánat:

    2003.05.30

    -re! :)
  • gothic1
    #2273
    Úgy látszik ez az oldal tud valamit, mert az infogrames-os dologra reagálva. A Gothic2 megjelenési időpontját, átírta

    2003.05.31

    -re! :)))

    http://shop.gameplay.co.uk/tvg/productpage.asp?ProductCode=RM0852


  • Hunnenkoenig
    #2272
    kell egy tüznyíl varazstekercs hozza es kén Goraxtol. Ezt irja a leiras. En sosem csinaltam a magusokat vegig.
  • GDI
    #2271
    Hogyan kell megcsinálni amikor novize vagyok a két föpap feladatát??Hol van a Lebenden Fels És hogyan kell megcsinálni a tüzrunát a runa már meg van de Hyglas azt mondta valami kemény tárgy kell hozzá.Az mi és hol van ??Ezt a kettöt pls hogy lehessek már tüzmágus Paladinokkal meg a Sárkányölökkel már kivittem már csak ez van.pls Help THX
  • Randal
    #2267
    Sziasztok!
    Készülget a G1 fordítása.
    Kicsit lassan haladok, ugyanis nem könnyű suli meg barátnő mellett:))
    Meg még annyi a probléma, hogy néha nem értek mondatokat, plusz még közben tesztelgetni is kell, ugyanis nem lehet új sorokat létrehozni. remélhetőleg azért csak összejön.
  • hiba
    #2266
    en az elsorol beszeltem, 2.at csak varom :)
  • DIEGO
    #2263
    ezt nemértem!! megbocsás de ez marhaság.
  • DIEGO
    #2262
    ugyan igy volt nálam is. nehezen áltam rá a steuerung miatt, de aztán non stop már 4 játszottam végig. én azt mondom hogy aki most ismerkedik a gothiccal az kezdje az elsö résszel, hogy bizonyos összefügéseket meglehessen érteni. szerintem az elsörész végharza jobb volt mint a kettesben ami sajnos elég rövidra sikerült.Bár ez az azoonnali pénz bevétel miatt ami nagyon kellett a jowoodnak kicsit összekapták.
  • zoligo
    #2261
    már megvan
  • hiba
    #2260
    Az elejen eleg sokan megprobalnak lehuzni az irt modon, vagy megverni, de ha ismernek idovel mar paraznak :)
  • hiba
    #2259
    Meg van hogy cask ugy tudsz bekeruklni egy "rendszrbe" ha felvesznek valmi munkara, ez eddig rendben is van csaka fonok ugy kepzeli, hogy mostantol te eleted vegig neki foksz dolgozi :)
  • hiba
    #2258
    pl az nagypofaju katonak (ahogy jarkalnak az se semmi - hvcsk :)) felajanljak, hogy megvedenek ha fizetsz nekik, csak eppen allandoan fizetni kene ha talalkzol veluk :), ha meg nem fizetsz akkor kis idovel elkap egy banda es megprobalnak eltenni labalol :)
  • zoligo
    #2257
    Help
    5 kapter
    elakadtam,valami könyvet kel megszereznem egy kastélybol.
  • zoligo
    #2256
    Hello
    kinél lehet megtanulni bukfencezni?
  • hiba
    #2254
    mondjuk az az igazsag, hogy mindig egy ilyen gamera vagytam tehat nekem numero egy ez...
    hogy miert?
    -hatalmas es valtozatos! bejarhato terep
    -kisebb nagyobb telepulesek, valtozatos npck
    -a "magam ura vagyok"
    -rengeteg poen van, az elejen szinten mindenki szivat, es vagy bedolsz vagy nem :)
    -valtozo napszak, es ettol fuggoen valtozik az npck cselekvesi kore is! (pl morrowindbe semmi ilyesmi nics!, mindossze annyi, hogy van fakja vagy nincs fakja...)az elejen csak maszkaltam mindenfele es figyeltem ki mit hogy miert s mikor csinal - meg most is emlekszem a jelenetre mikor a reggeli edzesrol elkeso katona kapkodva rohan vegig az egesz kaszarnyan :).Alszanak, kajalnak, maszkalnak, dumalnak, pl ha megversz valakit az nem hal meg csak kisse elajul egy idore (te is ha teged zuznak le:) ) ekkor ki lehet szedegetni a zsebeibol az ertekes cuccokat, s ha magahoz tert elkezd tapolni (azaz kajal valmit, majd mentegetozik bocsanatot ker - parazik :), vagy eppen fenyeget egyket masik npc-t emlegetve, s nem is hazudik ha azokkal talakozol neked esnek...)
    -elejen gyenge vagy rohansz mindeki elol, kesobb ez forditva lesz :)
    A hangualta meg fenomenalis.
    Persze ez az en velemenyem, de meg egy mafia is bizonyos tekintetben uresebb volt.
  • hiba
    #2253
    pedig a figura sztem zsenialis, foleg mikor mar kicsit fejlettebb, rohanas, hatalmas tigrisbukfencek, legjobb egy sziklarol nekifuasbol egy fejest ugrani :)
  • Hunnenkoenig
    #2252
    Sosem ertettem azokat az embereket, akik a figura mozgasa miatt nem jatszanak egy jatekot...
    Kit nem erdekel, ha maga a jatek tök hangulatos es orakig magaval tud ragadni? En a figuramat szinte nem is latom, mert a tajra koncentralok, meg a többi karakterre, a szövegekre, csatakra....
  • Petyus_
    #2251
    Most a Morrowind a soros de a Gothic2-t tuti nem hagyom ki! :)
  • Randal
    #2250
    Akko vedd elő mégegyszer. én elsőnek az irányítás miatt hagytam abba.
    Aztán meg nem lehetett levakarni a gépről:)))
  • Petyus_
    #2249
    Én a Gothic 1-et abbahagytam 20 perc után mert idegesített a figura mozgása. :D
  • hiba
    #2248
    hiszen vilag egjobb pcs jatekanak folytatasa :))
  • Petyus_
    #2247
    Ennyire jó lesz? :)
  • hagirez
    #2246
    Mindenhol olvasható :) én már elmorzsoltam egy könnycseppet a szememsarkából
  • Mr. Perfect
    #2244
    De itt is olvasható:
    http://www.576.hu/#3798
  • Mr. Perfect
    #2243
    Ezt speciel a PCDOME-on...
  • zoozoo
    #2242
    Hol olvastátok ezt?
  • Mr. Perfect
    #2241
    Kiadót talált a Gothic II

    A JoWooD végre aláírt egy szerződést a Gothic II kiadásáról, méghozzá az Infogrames-vel. Németországban, Ausztriában és Svájcban már kiadták a játékot és hatalmas sikert aratott az első részhez hasonlóan. Több újság komoly díjakkal jutalmazta, a német GameStar-nál az év játéka lett. Az angol verzió megjelenése eddig csak a kiadó hiánya miatt váratott magára, de most már ez az akadály is elhárult. A boltokba kerülésének pontos ideje még ellenben most is a ismeretlen.
  • Randal
    #2240
    hja, csak ugye nem kell mindig megvárni a kiszállítást:)))
  • Hunnenkoenig
    #2239
    ne zavarjon!
    A fordito elriasztas keppen hagyta ugy, mivel nem akarja, hogy ez a forditas gatolja a kesöbbi hivatalos verzio megjeleneset.

    Ha nem jelennek meg az NPC-k, amik nincsenek a demoban, kezdj uj jatekot, miutan bemasoltad a forditast a Data könyvtarba.

    Siess, mert az RPGdot.com-on irta, hogy atirja, hogy crasheljen a jatek a demo utan.
  • Sirgorash
    #2236
    Valaki tudna adni egy ftp-t, ahonnan beszerezhető a gothic2?