21229
  • gothic1
    #2048
    Próbáltad DC-n is?

    Pénteken két embernél is láttam, hogy fenn van az egyik X-boxman volt.

    Odaadnám neked, de már csak a cd3 tükörfájlja van meg "eredetiben".

  • emery25
    #2047
    Nem hiszem el, hogy két hónapja nem tudok letölteni egy rohadt játékot. Mindnkitől kérem, minden lehetőségbe benne vagyok, de nem!!! "Menjél ide kérd a másiktól; ő biztos tudja; én nem adhatom meg; mert nem publikus; Írj ennek; megosztja ez megosztja az, de senki nem ad konkrét választ. Az a poén, hogy 1 hónap mulva a csapból is a Gothic2 fog folyni, minden warezen rajta lesz, minden publikus lesz, mindenhol elérhető. Most meg úgy kezelik mint egy X-aktát. A kiadó is szivat mindenkit, a felhasználók pedig egymást.

    TELE LETT A TÖKÖM
    (Tisztelet a kivételnek, akik tényleg segíteni akartak a beszerzésben, azoknak ezúton is köszönöm!)

  • Randal
    #2046
    FIGYELEM!!!
    Az RPG.DOT Gothic fórumáról egy srác indított egy petíciót hogy minél hamarabb kiadják a gamét!
    Kéretik kitölteni!

    Petíció
  • Shongi
    #2044
    Úgyi május 5 lesz hogy a fene vinné el
  • Randal
    #2043
    Hétvége van, nem fogják megmondani.
    az rpg.dot-on 2 időpontot mondanak.
    Április 17 vagy Május 5.
    De úgyis megmondja majd Plex:)))
    csak mondaná már meg!
  • Shongi
    #2042
    Lesz holnap vagy nem?
  • Braveheart
    #2041
    a gothic 1-ben hány titkos hely van? én csak párat találtam pl a régi bástyában a kripta, meg a régi várnál a rom tetején.
  • Randal
    #2040
    Mindig az eredeti nyelv a legjobb szinkronos.
    Lásd Haegemonia: ott az angol jobb mint a magyar, mert hiszen a nagyközönség többsége angolul beszél nem magyarul.
    Lehet, hogy a beleélés ok, de én régóta utálom a német szinkront. bár ez a Gothicnál tényleg jól eltalált, de azért a magyar rulez, vagy min angol legyen.
  • Randal
    #2038
    Valaki segítsen píííz.
    felraktam a GOTHIC MOD Development Kit-et , de nemtom hogyan kell ill. hogy ezt kellene-e használni a Gothic 1 szövegfájlainak szerkesztésére.
  • Hunnenkoenig
    #2036
    Fogadom, a titkos kriptakat meg sem talaltad :-))
  • Hunnenkoenig
    #2035
    Nem hiszem el, hogy befejezted!!!! :-)
    Bazeg, te motorbiciklin közlekedtel a vilagban?

    En 2 het utan jutotottam el a Minentlaba. :-)
    Szerintem sok questet kihagytal!
    A következöt tessek kenyelmesen jatszani, barangolni, mindenkivel beszelni!!!! :-)
  • Hunnenkoenig
    #2033
    A hivatalos honlapon es az összes gamer magazinban :-)))
    Köztudott. A kiegeszitö ha jol emlekszem meg tavasszal megjelenik, de legkesöbb nyaron.

    Majd lehet keresek egy linket hozza :-))
  • Randal
    #2032
    Na ok. A Gothic 1-ről annyit ha lesz időm elkezdem. Meg ha meglesz a szövegfájl:)))
    Ha nem kezdem el most akkor nyáron:)
  • zoozoo
    #2031
    Hehehe :))
    Én is Én is! Egyetértek!
  • Bandew
    #2030
    z
  • Bandew
    #2029
    Randal könyörgök fordítsd le a Gothic1-et! Plííííííííííííííí!
  • hiba
    #2028
    Itt az elobb az egyik hozzaszolasban :)
  • magus
    #2027
    kiegeszito? gothic3? ti errol mikor olvastatok?
  • Creeping Death
    #2026
    Ja most látom, hogy még meg sem jelent az angol... akkor bocs...
  • Creeping Death
    #2025
    Lehet, hogy ez hülye kérdés, de az angol verziót hol tudom letölteni? Még igazából csak az első részt nyomtam végig, és mivel nagyon magával ragadott a hangulat - lévén Gyűrűk Ura és fantasy fanatikus vagyok - szeretném a 2. részt is megszerezni! Kösz!
  • zoozoo
    #2024
    Dehogy skacok!
    Vagy április közepe, vagy május eleje az angol verze kiadásának időpontja.
  • mnorbi
    #2022
    bocs az idegesitésért. de akkor ezek szerint nem csak a demo lesz angol hanem a teljes német játék is ???
  • zoozoo
    #2021
    Vazze!! 3. rész?!? Juhéjjj! :))
    Szóval második rész is ennyire frankó, igazi kaland lesz? Már alig várom. Hunnenkoenig és tsai fordítása ha meglesz, az lesz a legkirályabb :)
  • Hunnenkoenig
    #2020
    A harmadik resz mindenkepp a szarazföldön fog jatszodni es meg a kiraly szine ele is fogsz kerülni. Ezt mar most nyilvanossagra hoztak. Hogy a kieg.-ben mi lesz, azt nem tudom :-)))
  • Randal
    #2019
    ne hogy azt hidd, hogy a felfedezés elveszett! Sőt! gondolj csak bele! az ismeretlen terep amin jársz az ismerős, csak már más! Íg újra felfedezed s előjönnek az emlékek! például, hogy hol láttad meg először az OLd Campet. Hol kezdődött a kalandod. Hol volt az Ork Föld és így tovább. Ráadásul egy TELJESEN új világot kapsz, hisz itt már lovagok is vannak és IGAZI VÁROSOK!
    Ezek a fiúk tudják hogy kell gammát csinálni.

    Más, emlékszel mikor tudtál lecsapni egy goblint.
    Most is találkozol eggyel az elején és már egy bunkóval lecsapod. Nem kezdesz elölről mindent, de azért az erőd se a legnagyobb.
    Vajon mi lesz a 3. részben? valeszeg egy új világrész.
    De a kiegben mi lesz amit nyáron akarnak kidobni? Ott már biztosan az lesz.
    Higgyétek el, szeritnem ez akkora játék lesz mint a Final Fantasy..legalábbis hosszúságban:)
  • zoozoo
    #2018
    Maximálisan egyetértek.
    Egy zárt világ a burok miatt, de mégis annyira sokszínű, hogy hajnalig játszottam, vadásztam a mezőkön, merészkedtem az orkok földjére és nyakamban a lábammal menekültem onnan. A tengerpart, a hegyek, a folyók az élővilág. Áhhhh... kiráz a hideg, annyira jó visszagondolni...:))
    Hmmm.Holnap újra kezdem :)
  • Randal
    #2016
    nemtom, még enm vagyok ott:)))
  • Jacky
    #2015
    Teljesen egyetértek! NAGYON HANGULATOS volt a Gothic 1.
    Életem egyik legjobb játéka :))))
  • magus
    #2014
    hat nemtom, az elso resz 3 varosanak hangulatat felulmulni nagyon nehez lesz
  • zoozoo
    #2012
    Nem hiszem, hogy unalmasnak fogom találni.
    A Gothic 1 a legjobb játék a GPL mellett, amivel valaha játszottam. Felülmúlhatatlan. Remélem a Gothic 2 azért felülmúlja :)
  • Hunnenkoenig
    #2011
    Akkor magadra vess! :-)))
  • zoozoo
    #2010
    őőőőő....
    izé..
    Hát megnéztem
  • Hunnenkoenig
    #2009
    De ha mar most megnezed az összeset, akkor nem lesz elvezet, ha jatek közben lathatsz egyet!!! :-)
  • zoozoo
    #2008
    Köszönöm :)
  • Hunnenkoenig
    #2007
    www.radgames.com

    BinkPlayerrel
    Letölthetö itt:

    http://www.radgametools.com/down/bink/radtools.exe
  • zoozoo
    #2006
    Talán láma kérdés, de mivel lehet megnézni a bik kiterjesztésű videot?
  • zoozoo
    #2005
    Sokszoros Juhéjjjjj!
  • Hunnenkoenig
    #2004
    Keszitettem egy honlapot a forditasnak!!!

    http://beam.to/gothic2.hu

    nezegessetek! :-))
  • Hunnenkoenig
    #2003
    olvass lejebb 5 sort!!! 3 szor is bent van a link egymas alatt!!!!!

    Ugy nez ki, hogy valaki beszall a Gothic2 forditasaba! A referenciai jok, remelem a motivacioja is olyan! :-))

    Ha minden jol fog menni, akkor ugy nez ki, hogy egyre gyorsabban haladunk a vegleges verzio fele! :-))
  • mnorbi
    #2002
    oki csak azt mondjátok mármeg hogy angol felirat honanvan ??és honnan lehetne leszedni???köszi