21229
  • DIEGO
    #2104
    Itt azért ismerni kellenne az elözményeket, hiszen a multéwben jowood majdnem tönkre ment. ez összefüg azzal hogy a többi országokban mét nem hozzák ki.
  • Randal
    #2103
    A GOLD-ban benne lesz a Kieg is ugye?
    gyerekek, valszeg csak akkor fogják kiadni a G2-t angolul, ha elmegy az ADD-ON is. és ha az is ok, akko mindkettő angol lesz,e gybeforrasztják és egyből lesz egy GOTHIC 2 ENGLISH GOLD-unk!!!
    Hát nem fasza???
  • DIEGO
    #2101
    Egy jo hir az aggodoknak!
    30. 04. 2003. megjelenik egy "ADD-ON Version a Gothic 2-höz. A Gold Version pedig decemberben fog kijönni a legujabb hirek szerint.
  • DIEGO
    #2100
    Hallo üdw mindenkinek . Mint megrögzött GOTHIC 1-2 játékos (Csak németül) ezennel bejelentkezem.

    ha valami friss infora van szükségetek akkor csak jelezzétek, hiszen Khorinisban minden megtalálhato.


    ps : jowood még mindig gondokkal küszködik publisher keresnek .
  • hiba
    #2099
    MICSODA? Augusztusba jon ki???
    Ezt el se akarom hinni :(

    Meghogy nincs kiado az angolhoz?

    Hat ez szomoru a vegen semmi nem lesz belole...:((

    pff bazeeeeeeeeeeee
  • Hunnenkoenig
    #2098
    Addig te lazan megcsinalod a szinkront! :-)))
  • magus
    #2097
    hát annyi, majd nyár végén megjelenik
  • gothic1
    #2096
    :(((
  • magus
    #2094
    Gamestar.hu -ról

    "Nos a játékos társadalom immáron joggal felháborodottan kérdezheti, hogy mégis merre van a Gothic II angol verziója (a német már hónapokkal ezelőtt megjelent...). A JoWood napjainkban annyit árul el róla, hogy a megjelenési idő bejelentéséig egészen addig várniuk kell, amíg nem találnak egy kiadó partnert. Hát izé... szóval no komment..."
  • Hunnenkoenig
    #2092
    Jelentem alasan fent vannak!
  • Hunnenkoenig
    #2089
    sajna nincs
  • Hunnenkoenig
    #2086
    Dehogynem! Csinald meg! :-)))
    Mindenki halas lesz erte! :-)
  • magus
    #2085
    nem akarjuk leszinkronizálni is?:)
  • magus
    #2084
    nem akarjuk leszinkronizálni is?:)
  • Hunnenkoenig
    #2083
    http://beam.to/gothic2.hu

    Itt egy kicsit lejebb megtalalod a linket az angol felirathoz
  • Hunnenkoenig
    #2081
    Aha...akkor nem tudom....
    De meg lehet probalni. A *.cue fajloknal mindig az a megoldas....
    Na azert felteszem öket...
  • Hunnenkoenig
    #2079
    Megneztem. A BWT fájlok alapjaban rendben vannak, csak meg kell öket nyitni egy text-editorral es az ösvényt átírni arra, ahol a TE gépeden a szükséges BWI fajl megtalalhato! Akkor mar helyesen kezeli!
  • Hunnenkoenig
    #2078
    Csinaltam forumot az oldalon! Lehet topikot nyitni is. Talan jobban lehet majd szetvalogatni a különbözö temaköröket es igy megkönnyül a kereses az adott problemakra!

    Toomy_xp felajanlotta, hogy elküldi a BWT fajlokat. Majd felteszem öket es akkor onnan is le lehet majd szedni.
  • NightBagoly
    #2077
    Vaj mi a redvás ist** fa***** nem képes elindulni a Gothic2 németül sprekhelő gusztustalan verziója 1.30-as telepítése után? Rühellem a rohadt fritzeket bazz, ez már túlzás.

    Miket próbáltam? Nézzük csak.
    1. Telepítés simán (ship.bik-es kombók nélkül, nem volt error) majd 1.29-re patchelés, végül 1.30-ra patchelés. Ekkor a program indítás után keresi a CD-t (megjelenik az egér felett egy ilyen kis forgó CD-rom) aztán, mintha el sem indítottam volna, nem történik semmi.
    2. Telepítés megszakított setuppal (ship.bik bemásolása) majd 1.29-re patchelés, végül 1.30-ra patchelés. Ekkor a program indítás után keresi a CD-t (megjelenik az egér felett egy ilyen kis forgó CD-rom) aztán, mintha el sem indítottam volna, nem történik semmi.
    3. Telepítés a megszokott módon (ship.bik-es kombók nélkül) majd közvetlen 1.30-ra patchelés. Ekkor a program indítás után keresi a CD-t (megjelenik az egér felett egy ilyen kis forgó CD-rom) aztán, mintha el sem indítottam volna, nem történik semmi.
    4. Telepítés megszakított setuppal (ship.bik bemásolása) majd közvetlen 1.30-ra patchelés. Ekkor a program indítás után keresi a CD-t (megjelenik az egér felett egy ilyen kis forgó CD-rom) aztán, mintha el sem indítottam volna, nem történik semmi.

    Ha nem akarom telepíteni az 1.30-at, csak az 1.29-et, akkor természetesen működik, és élvezhetem frankó német nyelven, "sájze" meg hasonló élvezetes szófordulatok, vagy esetleg "indítsdellépjbementsdellépjki" angollal, amit ráadásúl szintén nem értek jól. Mert ugye a magyarítás a "misztikus" 1.30-as nélkül hibaüzenettel kibasz a desktopra. Ha valakinek még van valami ötlete, hogy nem basztam még el tíz percet a telepítésre, az kérem közölje, hátha én cseszek el valamit. Előre is köszönöm.
  • Hunnenkoenig
    #2075
    Most tettem fel az uj forditast!!!!
    Mar 30% kesz van!

    Köszönet AnWarnak ezen uton is!
  • BaLeeX
    #2074
    Hajrá, így tovább!

    Mire kijön angolul talán már egész jól alakul a fordítás is. Bár én megvárom azthiszem (már ha kibírom) a készet, szóval húzzatok bele ;)

    Amúgy mikor jön az angol?
  • Hunnenkoenig
    #2073
    Jo hireket tehetek közze!

    AnWar kollega beszallt a forditasba es nagyon szep, tiszta munkat vegzett rövid idö alatt. Elküldtem neki egy ujabb adagot, valamint az eddig kesz forditast elküldtem konvertalasra. Ha minden jol megy, holnap vagy holnaputan visszaerkezik es akkor felteszem a netre!

    Szerintem lazan elertünk a 30%-hoz!!!
  • zoozoo
    #2072
    nocomment
    Ha beírsz ide, látod, hogy egyből segítenek. Ne vonj le pár emil után általános következtetéseket, mert az nem reális.
    Ennyi, nincs harag. Játszál vele sokat, én is azt fogom tenni, amint kint lesz az angol.
  • emery25
    #2071
    Breki 33 !

    Te, segítettél a legtöbbet, úgyhogy rád az üzenet plánenem vonatkozik!

    ZooZoo!

    Nem, szemrehányás az üzenet és a segítőknek megköszöntem, a szivatók akik érdekes módon nem szólalnak meg, azok nem érdekelnek. 2 hónap keresés után egy kis elkeseredést hagy engedjek magamnak. Nem vagyok gyerek, figyelj oda, hogy mit írsz!!

    Hi!
  • magus
    #2070
    minek akarjátok megszerezni most ennyire? amig nincs angolul addig csak egy nyers angol es egy felkesz magyarral jatszhattok.
  • zoozoo
    #2069
    Tessék, azért lettem lecseszve, mert nem játszom a német Gothic2-vel, ezért nincs letöltve és ezért küldtem máshoz a gyereket segítségért. Vicces.
  • Hunnenkoenig
    #2068
    Hehe...
    Fel kene terjeszteni a Piranha Bytes-nak, hogy hivatalositsak! :-))
  • Breki33
    #2067
    Gothic II első köldtés: Leszedni A dc-RŐL

    engem egyik reggel egy felelossegre vono uzenet várt hogy rakjam mar fel valahova mert igy nagyon lassu :-)
  • Hunnenkoenig
    #2066
    Igen van segitseg. Ma jön a forditott anyag, azt meg hozzacsapom az enyemhez, aztan megy konvertalasra. Par nap es fent lesz az uj verzio!

    A hivatalos honlapon az all, hogy "a kiadonk JoWood igyekszik egy terjesztöt talalni a nemzetközi verzihoz, amint van valami, azonnal ertesitünk titeket." (pongyola forditas)
  • Randal
    #2065
    Küdj nekem egy mailt és megbeszéljük!
    vagy keress meg ICQ-n 16-tól ráérek és akkor majd kicsit bővebb infót küldök.
    Dc-n próbáld emg azt, hogy passzívból átálsz aktívba. vagy kérdezz meg egx OP-ot, hogy ilyenkor mi van.
    Amúgy vagy már 5 ember lehúzta rólam.
  • emery25
    #2064
    A Gothic2demogerman 1.28-as verzióba nem lehet installálni az 1.29-es és az 1.30-as patch-et?
    Ha, igen akkor hogyan


    hi!
  • emery25
    #2062
    Toomy!

    Holnap délután tudok felröppenni a DC-re remélem ott leszel.

    Hi!
  • gothic1
    #2058
    [HUN]Steroid -nak is fent látom a Gothic 2 cd1-t.
    Ebben a pillanatban...

    A

    hypergee.sytes.net

    hubon.
    És szabad slotja is van kábelnettel.
  • gothic1
    #2057
    Úgy látom ez a Gothic játék összefogja a jó embereket!!! :)

    Ez a Hunnenkoenig is mennyit melózik, csak hogy jó legyen nekünk! :)

    Tényleg!

    Hunnenkoenig!

    Most már akkor van segítséged a fordításban?
  • emery25
    #2056
    Toomy!


    Köszi a lehetőséget!
    Megyek


    Hi!
  • emery25
    #2055
    Randal és Gothic!

    Ti, voltatok azok akik megpróbáltak segíteni, rátok a zárójeles rész vonatkozik.
    Én azokról írtam akik megosztották a DC-n és amikor már az első CD 3/4-e lejött közölték, hogy törlik!!!

    Egyébként Randal, te voltál az akire nem tudtam csatlakozni a tűzfalad miatt.
    Remélem emlékszel és adtál két nevet, akik azt írták, hogy ne róluk töltsem, mert nagyon lassú vagy úgyse lesz slot-juk. Az előző hozzászólás nem kritika volt hanem elkeseredettség, igen EZ AZ A JÁTÉK AMIÉRT ÉLEK-HALOK!!!! (valakinek a fifa, a diabló vagy Sillent Hill nekem a Gothic 2)



    A visszaolvasásban úgy látom nem én vagyok az egyetlen türelmetlen játékos.


    Csá!!!
  • gothic1
    #2052
    Az infogrames-sal mi van? Most nem az a kiadója?
  • gothic1
    #2051
    Randal, légyszi, oszd már meg neki DC-n!

    Nem szeretném, hogy személyiségtorzulása legyen, emiatt a trauma miatt! :)

  • Hunnenkoenig
    #2050
    Nem sokat er vele, ha egyszer nem talalnak megfelelö publishert! :-)

    Nekik is az erdekük lenne, hogy minel hamarabb kiadjak, de ha egyszer nem megy....
    Legalabbis a hivatalos honlapon az all, hogy meg nem talaltak senkit...
  • Randal
    #2049
    Sziasztok!
    No, nekem megvan DC-n miért nem néztél szét?
    Tudod itt senki se szivatja egymást.
    Volt egy időszak mikor le lehetett tölteni. nekem is megvolt, de töröltem mivel azt hittem jön ki az angol.
    De akkor is megszereztem
    Sőt, még mások is megkapták tőlem.