21229
  • Hunnenkoenig
    #2235
    Ok, mar megtalaltam :-))
    Örül a vilag!
  • Hunnenkoenig
    #2234
    Ez honnan van?
  • Hunnenkoenig
    #2233
    Hajra Randal!!!!

    Ha a text editorban kikapcsolod a sortörest, akkor nem lehet baj, bar jol oda kell figyelni. Hala istennek HornOx pontosan mki tudja szürni, ha hiba van es azt is, hogy hol van a hiba. Akkor mar tudod javitani :-))
  • Randal
    #2232
    Halihó!
    A G1 fordítással van egy kis gond.
    msot fordítottam eg ykeveset, de most van tesztelésen, hogy működne-e.
    Ugyebár van egy olyan szabály, hogy új sort nem kezdhetek meg stb-stb.
    Majd meglátjuk. remélem működni fog.
  • Hunnenkoenig
    #2231
    Ja es angol forditas is van. A linket megtalalod ugyan ezen az oldalon a lap alja fele.
  • Hunnenkoenig
    #2230
    Ki mondta, hogy nem forditjuk a kettest? :-))
    Eddig kesz forditas letölthetö a

    http://beam.to/gothic2.hu

    cimröl!!!
  • Dns5000
    #2229
    jo de kivancsi vagyok hogy mi van a ladajaban :)
    akkor mar nem is tudom kinyitni?
  • DIEGO
    #2228
    balra !!
  • DIEGO
    #2227
    azon az uton ahol a fekete trol van elötte lekanyarodsz jobbra ahol egy kö szentély áll itt lessz a ritual véghezviszve.
  • DIEGO
    #2226
    ez nem feladat ha tüzmagier vagy. ez csak a paladiner fokozatban van.
  • DIEGO
    #2225
    43.45 ez az uj treiber ami hosszuidök ota elösször szinben is hozott valamit. egyébként tervezem hogy 4 hossu év után átszálok az ATI-ra.
  • Dns5000
    #2224
    en nem a tuzprobas feladat ladajarol beszelek hanem annak a tanitvanyak a ladajarol, aki ott all a vadasz tabor mellet.
  • Bandew
    #2223
    Okés! Én meg megcsináltam a drivert. Csak letöltöttem a legújabbat, és máris minden oké.
  • Dns5000
    #2222
    koszi mar megtalatam, 3 koros vagyon de a fireball meg mindig a legjobb varazslat :( esetleg a fagyastas jo neha. Most meg millio embert kene megkeresni, mar kesz vagyok teljesen.
    Merre menekult Pablo Inos szemevel?
  • DIEGO
    #2221
    te ne idegeskedj, nyugodtan várj. megéri várni.
  • DIEGO
    #2220
    hogy kerül ide az infogrames? ennek utána kérdezek a jowoodnál.
  • DIEGO
    #2219
    hogy hogy nem müxik? melyik detonator tetted fel?

    VIGYÁZZ!! mielött játszani kezdenél bekell állitani a grafik és video részeket mert minden fehér lessz a játék elején. én egy géloráig szorakoztam vele amig beállt.
  • DIEGO
    #2218
    Kaptál egy kulcsot a baloldali paptol, ezéltal automatisch nyilik a láda. a kolostor másil oldalán nem ott ahol a bibliothek van hanem a másik, az utolso teremben van egy varázslo akitöl vehetsz, neki hoztad el a borokért fizetet pénzt a tavernábol.
  • Randal
    #2217
    szerintem nincs annyi, ugyanis a játék angolosítása már rég kész van.
    a szerződés meg nem hinném hogy sokáig elhúzódik, plusz a költségek kidolgozása.
  • Bandew
    #2216
    Oké!!!
    Vettem egy GF4 TI 4200-at, 64-Mb-osat.
    Most a driverekkel van problémám. A GF4 nem működik Detonatorral? Én úgy tom műxik.
  • hiba
    #2215
    vegre egy "hir" :)
    sztem 2 honap...ha jol haladnak bar sokkal tobb is lehet.
  • Braveheart
    #2214
    mikor jelenik meg az angol változat már?
  • hagirez
    #2213
    Én sem a megvételre gondoltam -suttogta csendesen- de az infogrames nem fogja csak németül kiadni és elég komoly cég ahhoz hogy jól seggberugdossa őket :)
  • magus
    #2212
    ajókurvaanyjukat ebbol nyilvan mar a masodik vagy a harmadik negyedev vege lesz. na igy mar tuti nem veszem meg szivjanak kersztbe
  • Dns5000
    #2211
    milyen erteke van a palidinok es a sarkanyolok panceljanak?
  • Dns5000
    #2210
    hol talalok szenet a wind faust varazslathoz?
  • hagirez
    #2209
    Hosszas kavarás után végetérni látszik a Gothic II publikálási kálváriája, mivel az Infogrames személyében sikerült nemzetközi kiadót találni a szerepjátéknak. Mint ismeretes a Piranha Bytes fejlesztése már hónapok óta kapható Németországban, Ausztriában és Svájcban, azonban a többi országba való terjesztéssel gondok akadtak egészen ezidáig, de ha minden igaz, akkor még ebben a negyedévben a boltok polcaira kerül világszerte.


    Na hátha ez végre valami jót jelent
  • gothic1
    #2207
    Kis kiegészítés:

    Mercenary = zsoldos

    :)
  • hagirez
    #2206
    Srácok nekem az 1 rippelve volt meg annak idején. A 2őről esetleg nem tud valaki rippelve?
  • Hunnenkoenig
    #2205
    Stranger = Idegen
    Swamp Camp = Mocsár Tábor (en igy forditottam)

    Szerintem hasznald a legkezenfekvöbb forditasokat.

    Szerintem angol ne maradjon benne, mert hat azoknak keszül, akik nem tudnak angolul es ha tudjak, hogy egy taborrol van szo, ami a mocsar közepen van, akkor jobban tudnak tajekozodni.

    Az en velemenyem mindig az, hogy a publikumot sose vond be a forditasba!
    Teged sem kerdez senki, mikor a filmeket szinkronizaljak vagy a könyveket forditjak!

    A forditas a TE szellemi örökseged es ha valakinek nem tetszik, az ne hasznalja :-)))

    Az mas kerdes, hogy mennyire jo forditokent vonulsz be a törtenelembe :-)

    De ez csak az en velemenyem :-)
    Engem barmikor kerdezhetsz :-)
  • Dns5000
    #2204
    es hogy nyitom ki a ladajat?
    meg miert nem tudok venni runakovet a konyvtarban?
    mashol hol lehet runakovet venni?
  • zoozoo
    #2203
    Swamp Camp neve mindenképp maradjon. A többi mehet magyarral, csak nagy betűvel :)
    Hol tartasz a fordításban? :)
  • DIEGO
    #2202
    azzal a novicevel már nem kell törödni. ö marad ott a játék végéig. ez egy hasonlo sitiation mint a G1-nél ahol Diego még ajáték végén is megfigyelte a várat.
  • Dns5000
    #2201
    koszi a segitseget megtalatam mindent, csak az egyeik tanitvany meg mindig ott all a vadasz tabor mellett pedig mar masodik korors magus vagyok. Es van egy ladaja is amit nem lehet kinyitni, beszelni nem lehet vele. Mar megoltem 1x de nem volt nalla a ladaja kulcsa.
    Es a konyvtarban nem lehet runat kapni. Bar nagyon nincs is ra szuksegem mert 5kp egy varazslat, ez eleg soknak tunik most. Meg a manamat is feljebb kell tornazni csak 35 os. Meddig kell madj felvinni ? mennyibe kerulnek a legtobbet fogyato varazslatok?
  • Randal
    #2200
    ill. a Promotion mi legyen
  • Randal
    #2199
    Halihó!!
    pár kérdés:

    szerintetek a az alábbiak hogyan legyenek lefordítva:

    Mercenary
    swamp Camp
    Stranger

    Már le vannak fordítva, csak ugye legyen már olyan fordítás, hogy mindenkinek tetszen:)
    Ja, és ez G1

  • DIEGO
    #2198
    mentem aludni jozakát.
  • DIEGO
    #2197
    a fenébe golem pedigigenis van, az nem lehet hogy téged mekimélt volna.
  • DIEGO
    #2196
    ez nemilyen egyszerü mert a többi novice megfog támadni téged.
  • DIEGO
    #2195
    ezt nemértem ha nem vagy novice akkor nem kapsz feladatot sem.