21229
  • hiba
    #2680
    Ezt nem erre irtam :)
  • hiba
    #2679
    Khronis-ba van egy "piros lampas" haz...
  • Randal
    #2678
    én nem szívok a külsővel. én már megszoktam. amúgy meg ahhoz, hogy játszhass egy játékkal, meg kwell tanulni az irányítását.
    A mistmare-t is sokan szidták az irányítása miatt, mert nincs türelmük.
    a belső nézet csak akkor jó, ha mondjuk takar a fa(minjt pl a legelején a tónál ahol a goblin van, ott van íj meg nyílvessző is. ott jól jön)
  • Skyline
    #2676
    Hiba thx kipróbázom mer néha a hajamat tépem amikor loadolnék és reflexből csak az enterre nyúlok erre intro betöltés,utánna rizsa..:)

    wandal ez szép és jó,de akkoris megokldhatták volna értelmesen akár más játékokban...A játékos és a kamra közti kép átlátszóvá tételével:)

    Na de asszonnya valaki hogy holvan az a két fakin susnya:)))))))

    Hiba hollehet qrvázni vagymivan?:))
  • Randal
    #2675
    Ha fut az ellenfél mögötted akkor átváltasz belső nézetbe, vagy növeled a látótávolságot.
  • hiba
    #2674
    useQuickSaveKeys=0
    ; ... with this value set to "1" you quicksave and quickload slots will be enabled in the savegame screen. press "F5" to quicksave and "F9" to quickload
    ; this feature is not testet good enough yet, and therefore it is disabled for goldmaster. you may enable it at your own risk by setting it to "1"

    (gothic.ini)
  • hiba
    #2673
    errol jut eszembe, lehet qrvazni is :)
  • hiba
    #2671
    1,7es athlonxp-vel gyurom (kb 10khuf) plusz egy jo vidkartya es m1 fullon a g2 pedig ez ma mar nem egy utos gep, bar osszessegebe nem olcso igaz
  • Randal
    #2670
    nana...azé nem mindenkinek van ám péze ilyen vidkártyára meg procira...
    én is gf3-ast ingyé kaptam..hál istennek...
  • hiba
    #2669
    fogjuk ra hogy nagy a gepigenye, de ne feledjuk ma mar 512 ram, leglabb 1.5-2ghz proci, meg egy gf4ti v r9500 nem egy csucs gep inkabb egy jo kozepes es ilyenen mar siman m1
  • Hunnenkoenig
    #2667
    Na erre inkabb nem mondok semmit, mert mar unom ezt az örökös szocseplest. Mindig ugyanazok a dolgok merülnek fel... :-))

    A nemet meg bizony at van elve, csak te nem erted es igy nem hallod ki. Ha ertened a hangsulyozast es a szöveget, akkor tudnad, hogy az egyik legjobb szinkron jatekokhoz.
  • Breki33
    #2663
    erről kb már 8* írtam

    a 3.-at nem tudtam, bar korábban irtak rá egy módszert de nekem azzal nem ment
  • Breki33
    #2662
    akkor most megszoksz vagy megszöksz

    inkább köszönd meg annak aki megosztotta
    csatlakozom Randal-hoz

    amugy akinek már rég megvan annak melyik filét kell leszednie a magyarosításhoz?
  • justin
    #2661
    És ez azt jelenti, hogy nem is lehet kiírni?
  • djcom
    #2659
    Én pl.nem írtam ki,hanem Daemon Tools-al mountoltam és úgy játszottam vele!
  • Randal
    #2657
    A 15k az nem nevetséges. ennyivel szedi onnan. max 20k-val.
    örülj hogy van.
  • Hunnenkoenig
    #2654
    A magyarositas meg nem teljes! Kb 30% kesz, de nem fogod latni az egeszet, mert sok szöveg karakter jellegü. Szoval, ha paladint jatszol, nem latod a magus szövegeit esetleg. Szoval kb 10%-ra szamits.
  • justin
    #2653
    Akinek sikerült kiírni a 3-as CD-t árulja el hogy kell :)
  • Breki33
    #2644
    ezeket már párszor leirtuk
    olvassatok már kicsit vissza

    én azt a verziot osztottam meg amit nem kell megszakitani (DC)

    viszont kiirni nem tudtam
  • Wanted
    #2643
    + milyen verziószámú Blindwrite-tal lehet kiírni.
    Előre is köszönöm!
  • Wanted
    #2642
    Sziasztok!
    A Gothic2 telepítésénél a 3. cd-nél nem megy tovább. (Kéri az eredeti cd.)
    Lentebb olvastam valamilyen bwa és bwi file-okról, amik ezt orvosolnák.
    Ha valaki el tudná küldeni ezeket, akkor megköszönném./hogy hogyan kell használni.
  • syabi
    #2640
    már el is ment, remélem jó az itt írt címed.
  • syabi
    #2639
    írok neked ímélt, ok?
  • Randal
    #2638
    ok. értem. tudni kellene hogy hova való vagy, így már kicsit közelebb jutnánk a megoldáshoz.
  • syabi
    #2637
    kedves randal utánnanéztem a tóbbi hozzászólásnak természetesen, de a baj csak az: 1. nem láttam a hub címét, amin fenn szoktál lenni, ill. 2. az 56k-s elérésemmel nehéz lenne bármi nagyobb adatmennyiséget letöltenem. inkább vmi alternatív megoldásra gondolnék. tehát ha vki offline tudna nekem gothic 2 ügyben segíteni, kérem jelentkezzen.
    háj
  • Kulinpapa
    #2636
    Koszi!
  • Skyline
    #2635
    http://iso-x.warez.hu/
  • Kulinpapa
    #2634
    Es mi a cime ennek az isox wareznek?
  • Creeping Death
    #2633
    a demohoz hol találok magyar feliratot/magyarítást?
    Köszi!
  • Randal
    #2631
    Ez nem igaz

    Egy kis remény

  • Randal
    #2630
    hmmmmmmm, asszem pár sorral lentebb olvashatod a beszerezhetőséget.
  • syabi
    #2629
    szazstok!
    engem nagyon érdekelne a game német verziója is, ha esetleg vki tudna segíteni abban, hogy megszerezzem írjon erre az ímélcimre:
    [email protected]
    kösz
  • Jacky
    #2628
    Basszus, erre várok már egy fél éve! Lassan.
    Úgy játszanék vele, de német verzióval nem vagyok hajlandó, mert elmenne tőle a kedvem.
  • Braveheart
    #2627
    szinte már most is késő lenne az angol változat, plána ha késik
  • Randal
    #2624
    Én június 13-ról tudok. Pont péntek.
  • magus
    #2623
    pfff lol, sztem nem fog egyáltalán megjelenni angolul, akkor már nemfogják kihozni, veszteséges lenne...
  • djcom
    #2621
    Gothic:::
    Nézz már rá a postádra please!!!!!
  • Shongi
    #2620
    Mikor lesz 2 angol?
  • Randal
    #2619
    hmm, iagz. lemaradt az oldal. sebaj, majd felrakom valamikor kicsit módosítva, mert rakok be térképeket is.
  • [Jakuza]
    #2618
    Azzal kezdtem , hogy a G2 (http://beam.to/gothic2.hu) oldalra mentem de most se latok rajta Gothic 1 forditasra utalo nyomot.
    Vagy kezdek megvakulni, vagy Hunnenkonig takaritott az oldalon, amig nem tudsz feltenni valamit.