21229
  • Randal
    #3053
    Elég gáz
  • Methylisocloro
    #3052
    Csak nehogy ugy járjunk mint az a kolléga akinek elfogadták az előrendelését a Wizardry 8-ra, aztán másfél év után rátelefonáltak, hogy lehet menni átvenni a játékot...
  • drakeX
    #3051
    jobb klikk
  • vebit
    #3050
    SOS ,hogy lehet kidobálni a cuccokat az inventoriból????????????????????????
  • Randal
    #3048
    Hali!
    egyrészt azért megbízható, mivel a srác megrendelte, és küldtek neki visszajelzést az elmúlt napokban, hogy nemsokára szállítják neki.

    A szextánst pedig a magyarban is használják.
  • drakeX
    #3047
    A 'szextáns' szó létezik a magyar nyelvben is.
  • Kulinpapa
    #3046
    Szerintem magyarul is szextansnak mondjak.En pl ismerem hogy mi ez.
  • syabi
    #3045
    hogy miért lenne egy fórum megbízható hírforrás, nem értem teljesen, de szivből kivánom, hogy igazad legyen. amúgy meg minden ajándékot szivesen fogadok...:)
    lenne egy fordítással kapcsolatos kérdésem: ismeritek azt a szót hogy szextáns(sextant)? mert bevallom, én nem ismertem, de amikor utánna néztem nem tudtam megfelelő szót találni rá. tudom mit jelent, de csak körülírva: szögmérő hajózáshoz és csillagászathoz, de elméletileg használjuk a szextáns kif.t is. ti mit gondoltok? ha tudtok rá pontos magyar szót, akkor kivele. szerintem sokan nem ismerik a szextáns kifejezést, úgyhogy nem kéne így bennehagyni a fordításban.
  • Hunnenkoenig
    #3044
    Köszi!
    Holnap updatelek!

    Befejeztem a Dungeon Siege-t! 100%-os lett a kicsike.
    Mostmar lesz idöm Gothic2-t forditani.
  • Randal
    #3043
    Na emberek, örömhír közelg.
    Most olvastam az RGGDOT fórumán, hogy a G2 megrendelés elfogadva stb. stb.
    szal az a nagy helyzet, hogy már csak 4 nap van hátra a kiadásig:)

    Mivel Olaszországban ez 12.-e lesz, reménykedjünk, hogy pár napon belül elérhető lesz az angol varzió:)
    (Pont mikor visszajövök a koliba:) )

    Szóval emberek! örüljetek:)

    Syabi:

    HA ezzel a verzióval nem lesz gond akkor "megveszem" neked a játékot:)
  • Randal
    #3042
    Hinnye, ti aztán dolgoztok rendesen:)
  • drakeX
    #3041
    elment.
  • drakeX
    #3040
    Hunnenkoenig!

    Mindjárt küldök a fordítást, küld másikat:-)
    Küldök faq-t is, javítások mindenhol, új info mindenhol. A fegyver és szörnylista 1-2 híján teljes, 1. fejezet végigjátszás milíciával kész, 2. fejezet majdnem kész.
  • Hunnenkoenig
    #3039
    Ha letöltötted volna a magyar feliratos videokat, akkor ertetted volna :-)
  • Eye-scream
    #3038
    Fizetős FTP....:)
  • Eye-scream
    #3037
    Thx már megy.
  • Randal
    #3036
    azt inkább ne is nézd meg:)
  • Hunnenkoenig
    #3034
    Töltsed be DaemonToolssal, telepitsd, rakd fel a patchet, rakd fel a nocd-t es nem kell hozza BWT
  • lee86
    #3033
    honnan töltötted? :DD
  • drakeX
    #3032
    Ugyanott, ahol a hajótérképet is találtad. Nézz át mindent ott mégegyszer.
  • drakeX
    #3031
    Na ezt előbb is mondhattad volna. Akkor viszont a kolostor alatt, a titkos szobában van a páncélod.
  • drakeX
    #3029
    Ja, és ez csak akkor fog menni, ha még nem mentél át a hajóval
  • drakeX
    #3028
    Összeszedted a sárkánytojásokat a barlangokból? Azt kell odaadnod Bennetnek, és akkor tud neked jobb páncélt kovácsolni.
  • drakeX
    #3027
    http://www.gamecopyworld.com
  • Eye-scream
    #3025
    Letöltöttem és feltettem a gamét, rá a peccset, de így nem indul el a nekem meglévő BWTvel ha valaki tudna adni egy crack letöltőhelyet, vagy egy megfelelő BWTt azt megköszönném...
  • drakeX
    #3024
    Mivel angol még nincs, azt sehonnan, a németet leginkább file-csrélő programokkal (DC++, eMule), de még fent van az iso-x-en, bár azt írták, hogy 7.-én törlik...(http://iso-x.warez.hu)
  • drakeX
    #3023
    Ahhoz, hogy felengedjenek a hajóra, először is meg kell kaparintanod valahogy a hajót. Ha Zsoldos vagy, akkor menj a bíróhoz, és vagy fenyegesd meg, vagy vesztegesd meg, hogy adjon egy engedélyt a hajó használatára. A legjobb fegyver/páncél nem követelmény, de ha Zsoldos vagy, akkor ezek: Nehéz Sárkányvadász Vért / Érc Sárkányölő vagy Nehéz Érc Sárkányölő. A páncélt Bennetnél tudod megvenni, a kardokat magadnak kell kikovácsolni.
  • lee86
    #3022
    Hellosztok! honnan tölthetem le a német/angol, vagy bármilyen nyelvű Gothic2-t? fontos lenne!
    köszi!
  • Hunnenkoenig
    #3019
    Nezd meg a terkepet! Ne csak az inventoridba legyen.
  • DarkHorSe
    #3017
    Sok sikert a fordításhoz remélem elkészűl egyszer.
  • Randal
    #3016
    #2983
  • drakeX
    #3015
    Nem ez volt a gáz, hanem az, hogy ezt az elmúlt napokban szinte minden nap megbeszéltük egyszer. Ugyanezt az infot már elmondtuk 100-an, ha kicsit visszaolvasol, még linkeket is találhatsz:)
    Ne kérj elnézést:)
  • djcom
    #3014
    Én általában nem ugatok be minden szarságot,d e ha mégis akkor elnézést kérek Tőled..:)
    Az info pedig "innen" van.
    Ha mégsem jönne be akkor bocs....
  • drakeX
    #3013
    Ezt nem mondtam. Az az igazság, hogy nem ez az első megjelenési időpont, ha érted, hogy mire gondolok
  • LSC
    #3012
    tehát nem jön?
  • drakeX
    #3011
    Egy újabb jólinformált:-)
    Ha vetted volna a fáradtságot, és visszaolvasol egy kicsit, akkor láthattad volna, hogy ezt már párszor megbeszéltük.
  • djcom
    #3010
    Áll.13-án jön az angol...
  • drakeX
    #3009
    Garond ott lesz, ahol régen Gomez trónolt.
  • drakeX
    #3008
    Ha most kezded a játékot, akkor használd a magyart, és ahol elakadsz, ott nézd meg a leírásomat, az első fejezet majdnem teljesen kész, és elég gyorsan haladok vele. Ha valami olyat találsz, amit még nem írtam le, akkor is kérdezhetsz, majdnem mindenre tudok válaszolni.
  • Kulinpapa
    #3007
    Koszi a segitseget.Lattam a varat,az volt regen a varos, csak nem tudtam bejutni.Mostmar biztos menni fog.:)