21229
  • Randal
    #2836
    A 3. Cd is kell. A telepítéshez is. Amúgy meg az a Play cd.

    Sajna a Gothic 1-2 fordítása olyan, hogy össze-vissza vannak benne a szövegek.
  • Mr.Macho
    #2835
    hi emberek, a harmadik cd is kell telepítéshez és játszáshoz vagy azon csak extra cuccok vannak?
  • magus
    #2820
    hidd el ha fejlodsz, és már nem csak farkasoktol parazol nyillal a kezedben, akkor masfajta feeling is jon:)
  • Kulinpapa
    #2796
    OK.Csak egy otlet volt.....
  • Hunnenkoenig
    #2794
    Sajna nem lehet!
    Tul sok munka lenne, mivel minden egyes mondatot ellenörizni kene, hogy jo helyen van-e es 16 ezer sornal ennek nem sok ertelmet latom.
  • Kulinpapa
    #2792
    Meg jo hogy enis mentettem elotte(de csak veletlenul),igy vissza tudtam tolteni ,es a milicia helyett a zsoldosokhoz csatlakozni:))Meglett az ORK fegyver is,koszi!
    Ja es nem lehetne az angol forditast osszehozni a magyarral?tehat ahol nincs magyar ott angol szoveg legyen?Vagy telhetetlen vagyok...?
  • hiba
    #2778
    kep :) lemaradt
  • antijedi
    #2777
    a német verzio megspékelve egy "angolositásal" nemjó? :D
  • hiba
    #2776
    Itt egy ujabb szep
  • Hunnenkoenig
    #2775
    Köszi DrakeX ! Kiraktam a honlapra. A linkeknel a GUIDE link alatt megtalalhato!

    Lehet, hogy egy ket het mulva ujitani fogom az oldalt PHP-re... De ez meg nem biztos. Az uj forditas elment konvertalasra, amint megkapom felkerül.

    Az ORK kardot a küldetesböl nem fontos az ORK-tol megszerezni! A varos közeleben van egy barlang banditakkal, ahol van egy ork kard. Ha azt bemutatod es azt mondod, hogy megölted az orkot, akkor is felvesznek tanoncnak!
  • Kulinpapa
    #2761
    Basszus!
    Enis megettem a novenyeket,mar vagy 3-at talaltam de befaltam mindet.&^*%$W#%%$^&*
  • hiba
    #2758
    hat igen latszik nem ertek a kemiahoz - megettem amit talaltam :)
  • hiba
    #2755
    Ugyan ugy tanulva, valamint van nehany noveny is melynek van skillesito hatasa, es mikor Innosnak fizetsz neha o is ad egy ket pontot, de nem mindig :)
  • Kulinpapa
    #2753
    Csak nem talalom azt a barlangot ahol az ork fegyver van.Ha balra felmegyek ott valami toronyfele van es egybol lenyilaz 2 ember.Kicsit pontosabban leirnad merre van a barlang?Az orkot meg keptelen vagyok leolni.
  • Toomy_Xp
    #2751
    Ugy nez ki itt a hivatalos megjelnések listája. Ez már remélhetőleg nem változik:

    http://www.rpgdot.com/phpBB2/viewtopic.php?t=26031
  • Kulinpapa
    #2741
    Tudnatok segiteni?Nem talalom azt az ORKot amit le kellene olni.Merre van?
  • Wanted
    #2736
    Próbáltam több időt is várni (10-15 percet is.)
    Semmi.
    A programok futása ablakban: a "program nem válaszol"
    Passzolok.
    :(((
  • Randal
    #2733
    Azt próbáltad már, hogy elindítod és vársz mondjuk 1 percig.
    Uyganis van mikor addig tölt.
  • Wanted
    #2732
    Sziasztok!
    Végre feltelepítettem a gammát! Feltettem az 1.3-as patch-et. + a magyarítást. Így kb. minden második elindításnál fagy a gamma. Vagy még az intro előtt, vagy a beállításoknál, amikor a képernyőfelbontást állítom át.
    Csak egy fekete képernyőt kapok.
    Vissza tudok lépni a windowsba, de az egér már nem működik.
    Ha újraindítom, akkor minden ok, rendesen indul a gamma.
    ???

  • Hunnenkoenig
    #2730
    En meg meg sem tudom nezni a köcsög Tar.hu miatt!

    Szokjatok mar le rola! Meg az extrarol is!
  • Jacky
    #2729
    Hú, nekem is eszméletlenül tetszik! :))
    Mostmár, ha lehet - még jobban várom az angol verziót!
  • Randal
    #2728
    Sajnos nem tudok segíteni, csak annyit tudok rá mondani, hogy gyönyörűszép hely.
  • hiba
    #2727
    Mar vagy egy honapj nyomom a gamet, s megis olyan helyre keverdtem, ahol eddig meg sose jartam, raadasul jelenleg azt se tudom hol vagyok :))
    KEP
  • Hunnenkoenig
    #2726
    A temetöben a sirkövekre kattints ra, akkor kijönnek a sirfeliratok. Asszem mar benne van magyarul, vagy a következöben lesz benne, mert mar leforditottam öket, csak nemtom, hogy azt mar beleraktam-e a multkoriba.

    Randal: Bocsi, most vettem eszre, hogy a regi oldalt töltöttem fel, mikor javitottam rajta valamit!

    Csinald meg ujra a linkeket legyszi es leszedem, hogy nekem is az legyen bent a mappaban.
  • hiba
    #2717
    most is sok ork van ott ne is menj majd vegig, talasz majd egy algut bejaratot ha bementel majd balra, ott menj fol, majd jobrra at a hidon.
  • hiba
    #2716
    a terkepen ez a bejarat a xardas tornya mogotti tonal van (de ameik ahegy tuloldalanal van! - lent kozepen)
  • hiba
    #2714
    itt van kepen a paladinok altal orzott bejarat, cask idokozbe kihaltak :)
  • hiba
    #2711
    Ide pedig ugy tudsz eljutni, hogy osszehaverkodsz a paladinokkal es igy majd beengednek a lezart teruletre (kiszaradt folyomeder), ott lesz egy gomlintanya, valamint egy kis ativelo ut a meder feltt, annaka vegen van a banya atjaro.
    Ez a lezart folyomedres resz pedig az egyik parasztgazdasag mogot van (nemtom a nevuket, de a mercenary tanyaval szemkozti dombsagon van (nem ami kozvetlenul alatta, hanem azon tul, ahonna egy kis vizeses zudul ala egy toban melynek partjan kis haznal 2 zsoldos van).
    Most mar en se ertem :)
  • hiba
    #2709
    Van egy banya bejarat, ahova bemesz esa regi gothic palyan jossz ki :)
  • hiba
    #2708
    Van meg valami problemad?:)
  • Randal
    #2705
    Tényleg. valaki mutassa már meg nekem, hogy a G2 térképén hol található a G1 rész! légyszi rajzoljátok be vagy valami!!!
    Légysziii
  • Randal
    #2704
    Na, akkor így:

    Térkép 1

    Térkép 2
  • Randal
    #2703
    Hunnenkoenig. Nemtom, hogy már te csinálod-e a honlapot, de a térképek elég szépen eltünetk róla.
    Azért én belinkelem őket ide:
    Asszem a régi oldalon elérhetőek.

    térképek
  • Randal
    #2699
    Nem a marketingesek hibája. Akár hiszed akár nem a játék már márciusban kész volt. ANGOLUL, csakhát nem volt terjesztő. Meg előtte ott volt, a Jowood elég gázos anyagi helyzete. Most felkarolta őket az Atari, jelenlegi kiadási dátum, elméletileg: június 13.Reméljük tartják magukat hozzá.
  • Hunnenkoenig
    #2698
    Nezd meg a sirköveket!!!!!!

    Nezz el http://beam.to/gothic2.hu -ra ott van link egy reszletes terkephez. Rakattintasz a megfelelö linkre es kiadja, merre milyen gazt talalsz :-)
  • Kulinpapa
    #2697
    En se birtam tovabb a varakozast .Toltom a nemet verziot ezerrel,aztan majd jatszom az angolositassal,vagy majd a magyaritassal.Egyebkent szerintem tok hulyek a jatek margetingesei.Ha idoben elkeszitik az angolositast nagyot kaszalhattak volna vilagszerte a jatekkal.Sok rajongoja van.De mire megcsinaljak mar keso lesz.Meg jo hogy ti csinaljatok a magyaritast:)))))
  • hiba
    #2696
    Azt a snappert az elobb lattam azon a helyen ahol a G1 kezdodik (kicsi to), ott kicsit feljebb a hegyoldalba oreg fa alatt :)
  • hiba
    #2695
    Hmm ebbe a G2-be magyarok is vannak :)
    A varosba egyik padon uldogel Bartok (Bela), valamint az iment futottam ossze szemelyesen Attila-val :))
  • Randal
    #2693
    ha lejön akkor szedd:)
  • Hunnenkoenig
    #2690
    Ahogy Hiba irta, keresd meg a Gothic2 mappaban a Gothic.ini-t, nyisd ki notepaddel es valtoztasd meg a QuickSaveKey-t 1-re. Akkor asszem F8 ment F9 tölt vagy F5-F6. Mar nem emlekszem rendesen.

    Az iranyitast meg atvarialhatod a beallitasoknal, söt beallithatod Gothic1 iranyitasra is, ami sokaknak szimpatikusabb volt...