21229
  • djcom
    #3101
  • magus
    #3100
    Nem tudom, ti észrevettétek e, de ez figyel a hcgamer főoldalán:

    "Igen kedves egybegyűltek, hihetetlen ugyan, de ezt is megéltük: a már majd egy éve német nyelvezetben cirkáló Gothic 2 angol verziója a mai naptól a boltok polcain figyel! Egyelőre még csak Anglia és Skandinávia kegyeltjei részesülhetnek ebben a megkésett örömben, de a következő napokban a többi ország is megkapja a sorszámát. Azt hiszem épp itt volt az ideje, hogy véget érjen az RPG diéta... a tény pedig, hogy az éhezésnek egy ilyen mestermű mutat fügét, igazi felüdülés!"
  • Ark
    #3098
    Sziasztok!

    Kinél lehet térképet kapni a szigetről? Az eladási árak lesznek magasabbak is mert most szinte semmit sem érdemes eladni olyan alacsony ára van. Előre is kösz!
  • drakeX
    #3097
    Milyen karakterekkel játszottál?
  • drakeX
    #3096
    Én csak egyszer játszottam végig, de tekintve, hogy faq-t írok hozzá, most három karakterrel játszom egyszerre. Ha kijön, akkor még végigjátszom egyszer az angolt, és ha kész lesz a magyarítás, akkor a magyart is...
    Ez így talán lesz annyi, ahányszor az elsőt játszottam:)
  • GDI
    #3095
    Ti hányszor vittétek ki a Gothic kettest.Én már négyszer és most viszem ki 5-ször.Kicsit fanatik vaok.)
  • drakeX
    #3094
    Mármint hajózás után 1 sziget? Igen. Verd meg azt a sárkányt, és end game.
  • drakeX
    #3093
    1. Ha megszerzed neki a tojásokat, akkor is 20000-ért veheted meg a páncélt.
    2. A legnagyobb kard a Nehéz Érc Sárkányölő (Erő 100, Sebzés 110), és ezt csak magad tudod kovácsolni (5 érc, 5 sárkányvér). Ennél nagyobb fegyver nincs a játékban.
  • antijedi
    #3092
    unltraedit kicsit tenyleg tul sok mert programnyelvekhez is nyujt segitseget, szal sima szövegszerknél jova több
  • Hunnenkoenig
    #3091
    En egyszer raneztem, de ugy döntöttem, hogy nincs ra szüksegem.
    Biztos nem rossz, de talan mar tul sok is a jobol.
  • syabi
    #3090
    jaaaa, megvan: "szerkesztés", aztán "ugrás..."
    szerinted hk mennyire jó ez az ultraedit? kipróbáljam?
    na mindjá utánnanézek
  • Hunnenkoenig
    #3089
    Syabi: A jegyzettömb is megmondja!

    Rakd a cursort az utolso sorra (vagy amelyiket tudni akarod, hogy hanyadik) es menj a "bearbeiten" (magyarul nem tudom) opciora es ott a "gehe zu..." opciora. A szam, ami megjelenik a kis mezöben, az az aktualis sor szama az adott fajlban!
  • antijedi
    #3088
    ultraedit
  • syabi
    #3087
    kedves pimpellér, természetesen jó a játék irányítása. egy szóval sem írtam, hogy rossz, de nekem nem is azzal van bajom, hanem a többivel. azt is tudom, hogy van topicja a játéknak. már ott is feltettem egy hasonló kérdést, mint itt, de ott nem válaszolt senki. én meg azt gondoltam, mivel ebben a fórumban esetleg jobban ismernek, ezért itt próbálkozok, és láss csodát be is jött! egyből kaptam 2 visszajelzést is, bár egyik sem tartalmazott érdemleges információt... ja és anickem nem háj, hanem syabi!!!!
    megint más: tudna vki nekem egy jobb text editor progit ajánlani, mint a jegyzettömb, ami megmondja nekem, mennyi sor van 1 fájlban, vagy vmi ilyesmi?
    ja, és továbbra is, háj!
  • DarkHorSe
    #3086
    milyen konfigon fut rendesen a játék ?
  • GDI
    #3084
    Egy kérdés.Én megvettem benettöl a páncélt 20 000 aranyért.Az ugyan az mint ha megszereznémneki a tojásokat?És a másik mekkora a legnagyobb kard a sárkányölöknél és honnan tudom megszerezni?Köszi elöre is.
  • gergou
    #3081
    Ha minden igaz, holnbap jon az angol...
  • DarkHorSe
    #3080
    milyen konfigon fut rendesen a játék ?
  • drakeX
    #3077
    Honnan tudod, hogy nem azért írtam nagybetűvel, mert mondatkezdő szó volt? ;-)
  • syabi
    #3076
    ohh, drakeX... nagyon köszönöm, te vagy számomra a nyár hőse!!!:)
    hunnenkoenig, nyugi, természetesen ki fogom bírni fordítás nélkül... de csak egy darabig.:)
    egy picit más: játszik itt vki a mistmare nevű rpg-vel, ha igen segíthetne nekem, hogy is van a játékban a harc és a varázslás, mert én csak gombokat nyomogok eszeveszettül, de érteni nem értem, mit csinálok.
    és még egy csekélység: a nevem nem Syabi, hanem syabi. csak ennnyit akartam.
    háj
  • Hunnenkoenig
    #3075
    Na, most tökre össze vagyok zavarodva.

    Mar alig latom at, kinek mit küldtem :-)

    A baj, hogy YellowCab es AnWar forditasai meg kint vannak es nem tudom, hogy varjak-e rajuk?

    Ha Drake forditasa visszajön, akkor egy összerakok mindent es akkor ujra összeall a kep.
    Addig rakerdezek Yellow-nál es AnWarnal, hogy küldik-e meg, vagy kiadjam masnak?

    Szoval Syabi, valszeg majd csak a het vegen küldök uj anyagot!
  • drakeX
    #3074
    Syabi!

    Feladtam neked ma valamit, szerintem péntekre megkapod;-)
  • drakeX
    #3073
    Nem biztos, hogy bárkinek is importálnia kell ahhoz, hogy megszerezze...
  • Hunnenkoenig
    #3072
    Hat, az angol verzio a hivatalos atari oldal szerint holnaputan 13-an jelenik meg.

    Kerdes, hogy ti honnan szerzitek be?
    Nem hiszem, hogy magyarorszagra olyan gyorsan importalni fogjak, hacsak nem van valaki valamelyik nagyobb cegnel, aki ert is valamit a piachoz...

    Egyebkent Syabi:

    Bocs, de nygon kivoltam ma. Delutan ugy elaludtam, mint a huzat, mert mar napok ota csak harom orakat alszok.

    Szöveg valszeg csak holnap megy.
    Addig pihenj egy kicsit :-)
  • drakeX
    #3071
    Ha minden jól megy...
  • Jacky
    #3070
    Már csak 2-őt alszunk! Ugye?
  • drakeX
    #3068
    Most hogy így mondod... Word-del is lehet html-t szerkeszteni
    Na megnézem mit tehetek az ügy érdekében, ne csodálkozz, ha a következőt html-ben kapod.
    Egyébként tetszik amilyenre csináltad

    Találtam 1-2 hibát a szövegben:
    Gyugodtan (elgépelés, 'Nyugodtan' helyett)
    Diegos (a 'Diego bőrerszénye' nevében, 'Diego' helyett)
    Szabja (khm... ez 'Szablya' akar lenni?)
  • Hunnenkoenig
    #3067
    Ja,

    Grossbauer = Nagygazda
    Scavenger = Dögevö
    Miliz = Katonaság
  • Hunnenkoenig
    #3066
    Ja, meg annyit:
    Updateltem a szotarat!
    nezzetek meg!

    Ami valtozott:

    Paladin = Lovag
    Barriere = Kupola
    Sumpfkraut = Mocsari Kender

    Na es most megyek aludni.
    Uj szöveget holnap osztok! :-)
  • Hunnenkoenig
    #3065
    Hu, a mindenit, van itt iram! :-)

    Varom!
  • syabi
    #3064
    na akkor úgy néz ki én voltam egyedül itt a műveletlen, hogy nem tudtam mi is az a szextáns, de hát holtomig tanulok valószínűleg...
    én végülis a szövegben hagytam a szextánst, de zárójelben, gondolva a hozzám hasonlókra, odaírtam még a szó magyarázatát röviden (csillagászati és hajózási szögmérő). szerintem így benne is maradhat, hisz az eredeti szöveg hosszát sem léptem túl. de ezt majd hunnenkoenig eldönti.
    ja jut eszembe hunnenkoenig 5 perc és küldöm neked a 4 fordítást is. persze várom a köv. adagot.
  • Hunnenkoenig
    #3063
    Köszönjük!
    Jolesik! :-)
  • Hunnenkoenig
    #3062
    Na, feltettem az uj FAQ anyagot.
    Kicsit rendbetettem :-)

    Nem tudom mennyire ertesz a html-hez, meg html-szerkesztökhöz, de tök buli lenne, ha tudnad a lapot szerkeszteni es azt elküldeni, ha van uj update.

    En a Dreamweaver MX-t hasznalom.
  • drakeX
    #3060
    Na akkor belehúzunk:-)
  • Hunnenkoenig
    #3059
    Ha megjön az uj anyagod, elküldöm konvertalasra :-)
  • Birk@
    #3058
    Az lesz a kiraly, amikor az angol jatek magyar forditassal lesz :) Mindenesetre Grat a kitartasert
  • drakeX
    #3057
    Mikor tudják berakni őket?
  • Hunnenkoenig
    #3056
    Nezz el az oldalra: http://beam.to/gothic2.hu es ott mindig pontosan megtudhatod, mekkora az aktualis letöltes % aranya.

    A merevlemezemen ez persze mar 10-15 % nagyobb
    :-))
  • drakeX
    #3055
    35-40
  • DarkHorSe
    #3054
    kb hány % nál jár a fordítás ?