21229
  • drakeX
    #8009
    Meg kell tanulnod az összes (3) mana italt, VAGY az összes gyógyitalt (szintán 3). De nem kell mind a hatot megtanulnod.
  • drakeX
    #8008
    Nincs teljesen igazad, és nem is akarok véleményt mondani. A helyzet az, hogy a fordításban nem én vagyok a góré, hanem Hunnenkoenig... De tényleg nyár van, hawaii van, a pélómnak sincs kedve ilyenkor fordítani (leszámítva, hogy még megcsináltam a PotC negyedét, meg egy kicsit a G1-ből is, de mostmár aztán elég, pihenni akarok egy kicsit). A lényeg az, hogy LESZ magyarítás, csak most éppen szünetel, mert mindenki pihen. De ebben inkább nem nyilatkozom, majd jön HK, és elmond mindent. Egyszer csak.
  • drakeX
    #8007
    Teljesen normális.
  • Mike at home
    #8006
    siman tanit, csak meg kell kerni
  • Mike at home
    #8005
    vagy jobbat tudok, forditsd le te magad

    aztan majd mi meg cseszegetunk, miert nincs kesz
  • Mike at home
    #8004
    fizess erte, es egybol lesz aki megcsinalja!
    ingyenes dolgot szamonkerni, nem szep dolog :(
  • gothic1
    #8003
    Úgy értem az Összes életerő és manna potiont meg kell tanulni, de megéri mert vagy 40-50 skillpontnyi potiont fogsz tudni csinálni.

    - Na enyém a 8002-es is. :) -
  • lwb
    #8002
    akkor nem tanulom meg. inkább gyorsan felzabálom az összes dragonrootot. :P
  • gothic1
    #8001
    No vissza a melóhoz:

    Igen meg kell tanulni! Csak utánna adja be a strengthtet és a dexterityt.
  • gothic1
    #8000
    ... elküldő! Köszi! :)

  • gothic1
    #7999
    8000. üzenetet
  • gothic1
    #7998
    már én a...
  • gothic1
    #7997
    Legyek...
  • lwb
    #7996
    Sürgős segítség kellene. Ahhoz,hogy permanens ERŐ növelő potiont csináljak meg kell tanulnom az ÖSSZES életerő és mana növelő potion elkészítési receptjét vagy elég csak egy (hogy Constantino tanítson)? Fontos lenne, ettől függ, hogy megeszem a Dragonrootjaimat vagy tartalékolom még egy picit.
  • DarkHorSe
    #7995
    valószinű hogy a géped nem normális
  • Shaman
    #7993
    Nincs igazad.Lusták a fordítók!!!
  • Shaman
    #7992
    Kár hogy az egész nincs benne csak 1 része,de amúgy télleg kira 5let vót.
  • M.A.D.
    #7991
    Rohadt nagy 5let volt beletenni a Gothic1 (oldworld) részét a kettőbe! :)))))
  • Galy
    #7990
    kéne már egy olyan topik, hogy : "Gothic 2. magyarul...."


    ...mert másról már nem nagyon szól ez a topik
  • darky
    #7989
    Azért az kitűnik, hogy a két gém fordító-gárdája, nem teljesen azonos csapat...
    És azért mégis csak ők tesznek nekünk SZÍVESSÉGET...
    De a fordítóknak ne is legyen magánéletük, nyaruk, szabadidejük meló és egyebek mellett, mert megígérték nekünk, vagy mert a Pirates of C.-t két és fél hét alatt csinálták???
    Türelem, ők is emberből vannak... muszályból inkább ne, akkor húzzatok inkább strandolni:)
  • Shaman
    #7988
    40 körül
  • magus
    #7987
    ummm tibor16, igazad van vmennyire, de tenyleg oriasi munka. fiadat csitisd egy kicsit:) amugy azert ertheto, itt a nyar, van angol verzio sztem osszesl ujra elindulnak amunkalatok
  • tibor16
    #7986
    Hmm, -ez azért nem ilyen egyszerű. Amikor elkezdtétek, elhangzottak igéretek, ami alapján sokan, köztük én is elkezdtünk jáccani, bízva abban, hogy folytatjátok. Persze így is le lehet játszani, de nem kell igéretet tenni, -volt, hogy azért nem folytattam na gamét, mert vártam a következő magyarítást. Aztán látom már az első résszel foglalkoztok, amit gondolom ugyanúgy félbehagytok majd...Ha óriási munka, akkor miért kell egy másik óriási munka miatt félbehagyni? Hát amennyire örültem neki, annyira csalódott vagyok. Ja és nem csak én, hanem üdvözöl benneteket a 10 éves fiam is, aki szintén elkezdte, mert én azzal áltattam ,- nemsokára teljesen magyar lessz... -hát ennyi.
  • CarajoEsp
    #7985
    Akkor most nem is lesz magyarítás?
  • Braveheart
    #7983
    Mondjuk ebben van vmi, de meg kell értened, hogy egy ilyen fordítás ÓRIÁSI munka, és gondolom ők ezt nem tudták még mikor elkezdték... Amúgy én soha egy magyarítást sem raktam föl a játékokhoz, nekem jó az eredeti, angol...
  • riwer
    #7982
    kocc
  • tibor16
    #7981
    Hát ez bizony nagy kár. Egész idáig reménykedtem, -nem hagytátok abba. Mégis mi az oka? Így úgytűnik belekezdtek valamibe, aztán cserbenhagyjátok azokat akik bíznak bennetek. Én is azért kezdtem bele a játékba, mert bíztam abban, hogy 1-2 héten belül már magyarul tudom végigjátszani. Örültem, hogy egy ilyen kalandjátékban végre mindent megértek. Hát most nagyon csalódott vagyok. Főleg az bosszant, hogy belekezdtetek a Gothic 1-be, és ezzel az erővel legalább a Gothic 2-őt be tudtátok volna fejezni. Úgytűnik, fellelkesültök, aztán megunjátok, ha már Ti végigjátszottátok, -az meg, hogy azokkal mi van akik benne vannak a játékban, már nem érdekes. Szomorú.
  • drakeX
    #7980
    ugyanúgy, ahogy a fegyvereddel ütni, vagy az íjaddal lőni, netán a többi rúnával varázsolni...
    van elég manád? ja, és azon a térképen kell lenned, amelyiken a cél van.
  • drakeX
    #7979
    Amelyikre ezt írja, ahhoz általában kell is...
  • drakeX
    #7978
    Hááát...sajna ahogy nézem, még sokára. És nem csak azért, mert én sem csinálom a részem
  • magus
    #7977
    lockpick na. a a szar amit lehet venni
  • magus
    #7976
    picklockod van?:) ajtot nem lehet nyitni
  • riwer
    #7975
    Jó estét.. Vki help pls,+tanultam a zrnyitást,a dex 45,de minden ládára és ajtóra azt irja,hogy: a +felelő kulcs kell hozzá...
  • raziel.
    #7973
    Tudom hogy sokan kérdezték már, de kb. mikor lesz teljes magyarosítás G2-höz?
  • yal
    #7970
    thx drake
  • drakeX
    #7969
    térkép
  • drakeX
    #7968
    semmire
  • drakeX
    #7967
    Na ennyire nem lehetsz vak
    Ott a link a lap tetején, amit éppen nézel
  • drakeX
    #7966
    A német verzióhoz elég régóta van patch, sőt, több is. De az angol ezeket már mind tartalmazza. Viszont sikerült új hibákat is csinálni bele (hogy hogyan, azt nem tudom).
  • drakeX
    #7965
    Te vagy a hülye
    Nem véletlenül volt ott a '', de úgy látom, neked sem szemed, sem humorérzéked nincs.

    Mi bajod van a kimerítő válasszal? Okoska...