21229
  • yal
    #7964
    randal lecci mond meg honnan lehetne leszedni azt a khorinisterkepet, ahol nemetul br volt jelolve az osszes noveny.
    thx
  • yal
    #7963
    ha patkanyzsirral kinyitom a kaput felveszek vmi boros konyvet za mire jo?
  • Braveheart
    #7961
    bump
  • drakeX
    #7957
    Die Nacht des Raben - avagy a 'Holló Éjszakája'.
    Igen, jól látod, ez egy kiegészítő a G2-höz, de még nem jelent meg (németül hónap közepén fog, angolul sztem 2010-ben)...
  • drakeX
    #7956
    Az első kérdésedre már volt kimerítő válasz, adok egyet a másodikra is.
    Alkímia: a karakterlapodon van egy olyan képesség, hogy 'Alkímia'. Ez lehet '-', vagy 'igen'; azaz megtanultad már, vagy még nem. Amint BÁRMILYEN varázsital elkészítését megtanulod, ez 'igen'-re vált, onnantól kezdve ismered az alkímiát, és tudsz dohányt keverni, illetve Constantino-tól recepteket tanulni, stb.
  • drakeX
    #7955
    Csak kettővel. De azokkal mindenképp, függetlenül attól, hogy hová csatlakoztál...
  • Braveheart
    #7953
    én mindig Bospernek dolgoztam eddig mert a hülye már majdnem elbőgte magát hogy máshova akarok menni.
  • BaLeeX
    #7950
    Heeeelp!

    Sorry, nem néztem végig a 7000 hozzászólást :)
    Szal a kérdés: ki tud az elején Ügyesség elixír készítést tanítani? A leírásban a boszi van írva a barlangban de Ő nálam Manát és Gyógy-ot tanít.

    Másik kérdés: a kovács tanitványa voltam hogyan tudom a kovács melletti füves emberkét rávenni, hogy megtanítson elixíreket csinálni? A leírás szerint ismernem kell az alkímiát. Van olyan külön, hogy alkímia? Ha igen akkor ki tanítja? Én azt hittem csak külön elixírek készítése van.
  • Braveheart
    #7947
    "drogosok" Szerintem a swamp camp igen jó volt az 1-ben, csak kár, hogy végül mind3 táborral összetűzésbe kerűlsz...
  • drakeX
    #7945
    Xardas tornyába CSAK akkor fogsz tudni bemenni, amikor már küldetésed lesz, hogy bejuss.
    Chapter 2 röviden:
    1. beszélj Lesterrel (aki beküld a templomba), majd menj be Y'berionhoz, ő ad egy küldit, hozd el a fókuszkövet.
    2. vedd fel Cor Kalom küldijét a minecrawler-ekkel kapcsolatban
    3. a Régi Bányában keresd meg a fogaskereket, és add le Ian-nek, majd szólj 3 templarnak, hogy álljanak a kapuhoz (előtte beszélj a kapuőrrel a legalsó szinten)
    4. Öld meg a minecrawler queen-t, és szedd össze a tojásokat, amiket vigyél el Cor Kalomnak
    5. Kalom következő küldije, hogy hozz vissza egy könyvet, beszélj Talas-szal, aki odavisz, bár, ha mindenkit kinyírtál, akkor valszeg már nálad van a könyv, add le Kalomnak.
    6. Menj el a mocsárba, a templom előtti térre ÉJJEL(!!!), mondjuk aludj éjfélig, és utána.
    És ezzel el is kezdődik a 3. fejezet...
  • Braveheart
    #7943
    asszem egy teleport runat kell keresned az alsó szinten
  • dzsonesz
    #7941
    szeva megin!
    na thx a választ de ugy tünik nem voltam elég érthetö tehát még1 x kérdezem máshogy :G1 be hogy lehet chapter3 ba jutni + hogy tudok bemenni xardas tornyába de ugy h dumálni is tudjak vele ugyanis a toronyba nincs 1db lépcsö se amin fel lehetne menni....
    thx
    bye
  • Braveheart
    #7940
    de ha leöntenek vízzel nem sebződök! Azért egy golem mégiscsak más mint egy élőlény...
  • Braveheart
    #7939
    Na a varázslómat folytatom majd (az 5. fejezet végén vagyok), és kezdtem egy új karaktert, aki paladin lesz... de megint elkezdte a kifagyásokat...már nagyon de nagyon unom
  • Shaman
    #7938
    Mié lenne furcsa??? Mert tüzböl van?
    Te mint ember is 75%-ban vízböl vagy,mégis meg tucc fulladni
  • Shaman
    #7937
    passz G1 nagyon régen vót,tán igaz sem vót......:-))))
  • Braveheart
    #7936
    Nem Ignaz adja a tekercset? Miért pont rajta próbálod ki? Én az egyik fogadóban egy nagypofájú fickón próbáltam ki, és működött...
    A gólemeket sebzik a varázslatok (lehet hogy a gyengébbek nem) de furcsa hogy pl. a tűzgólemet is sebzik a tűzvarázslatok nagy része....
  • Braveheart
    #7935
    A tűzgólemet jégvarázslattal, a jéggólemet tűzvarázslattal, a kőgólemet vmilyen buzogányféle fegyverrel lehet legyőzni csak.
  • dzsonesz
    #7934
    szeva all!
    lenne pár kérdésem azokhoz akik g1 el nyomulnak v már végignyomták: na szal chapter2 ben vagyok de nem tudok távábbjutni már letisztitottam az egész térképet beleértve az orkokat is nem tudok már kit leverni ja bocs de xardas tornyánál a firegolemet még nem vertem le mert az sebezhetetlennek tünik, ja és 1 questem van csak minden mást teljesitettem: ez pedig a skeleton mage of the fog tower nevü bélátol felvett könyve elolvasása utánn kaptam.Kérdés az lenne h hogy lehet továbbjutni mert már véresre dumáltam a pofámat mindenkivel, a másik pedig az h hogy lehet annak a görény Xardasnak a tornyába bejutni
    helpet elöre is thx!!
    bye

  • tom12x
    #7933
    Én chapter 2 elején 14. szinten pucoltam ki a hágót. Kénytelen voltam, mert a kerülőutat nem vettem észre. Egyenként-kettenként elcsaltam és lelövöldöztem őket számszeríjjal. Nem volt annyira nehéz, csak egyszer kellett visszatöltenem, de azért picit mérges lettem, amikor nem sokkal később megtaláltam a rejtekút másik végét...
  • Shaman
    #7931
    Nincs bocsánat!!!
  • Mike
    #7930
    bocs mindenkitől a pocsék hejjesírásért, betükihagyásért, csak kicsit keveset aldutam, (rohadt gothic2 :)))
  • darky
    #7929
    nem zuhansz végtelenbe, viszont jót lehet sétálni a semmiben :))
  • Shaman
    #7928
  • Mike
    #7927
    én a múltkor a dexterity lötyi iddogálásába feledkeztem bele, 55-ről 100-ra :)

    a mocsok csaló fejemet :)

    mondjuk gondolkodtam, hogy visszatöltsem-e, aztán arra jutottam, mivel igazából fel akarom nyomni a mukimat mind számszerij, mind kétkezes kard tekintetében fullra, méghozzá egy játékban, nem árt egy kis LP spórolás

    mondjuk gyógyitalt is lehet így inni, keresel egy gyenge ellenfelet, közben huzogatod az üveget
    illetve ha a kajára túl gyorsan kattingatsz, van, hogy azt sem eszi meg
  • Shaman
    #7926
    hehe:-)))
    Én mindig is szerettem az ilyen semmiket:-)))
  • Shaman
    #7925
    Jaja,bár én mágusként be tuttam jutni a kolostorba,Zsoldosként meg nem volt igazán manára szükségem.
  • Mike
    #7924
    jaja, csalogatással biztosan, csak nem volt kedvem ezzel most veszkődni, helyette keresgéltem vami magaslati helyet, ahonnan lehet őket lőni (szóval mégiscsak vesződtem a dologgal) fel is jutottam jó magasra, és megtaláltam a hagygerinven túl a Semmit :)

    ehe, elfelejtettem kioróbálni milyen beesni a texturák mögé a semmibe, valszeg eljuttottam volna az örök zuhanásba, vagyis magába a Nirvánába! :)
    Ilyen téren a postál2 volt jó, amikor beestem a járda alá, és mindenki felettem sétálgatoptt a láthatatlan úttesten
  • tibor16
    #7923
    Sziasztok, -lehet, hogy le van írva vhol a guidéban, de egy jótanács, -életerő italt és más huncutságot, közvetlenül a készítőtől vegyél, már ha elfogyott és kell. Bár milicista vagyok, azért már másodjára beszöktem a kolostorba a tetőn át, a főbejárattól jobbra a szikláknál a szent kalapácsért, hogy leverhessemm a gólemet. (tényleg egy fia pontot nem kaptam érte, -rendben van ez így?) Szal, ezt azt elcsentem, és a pincében bementem a mágushoz is. Itt 10 aranyért tudtam venni italokat, ami az árúsoknál, már ha van, 35-be kerül.
  • Shaman
    #7922
    Én azt chapter 3-ban öltem meg öket.
    Háát zsoldossal csalogattam,mágussal már volt tömeghentes varázslatom.De vele is csalogatnom kellett.Ki lehet azért öket nyírni
  • Mike
    #7921
    én csak némi exp-ért pofoztam le őket (csak a convictokat, szóval akinek neve volt, azt nem, meg abban a cellában senkit sem)
  • Mike
    #7920
    bányavöld bejárata, szóval igazság szerint ugye nem kapu :)
  • Shaman
    #7919
    Nem tudom,én nem bántottam öket...... (kis agresszív:-)))
    Egyébként chapter 5-ben kiírtottam szinte az egész várudvart sutyiban:-)) mert az egyik kapitányi quest,hogy nyisd ki a kapukat,s engedd be az orkokat a várba,s a harc hevében.....
  • Shaman
    #7918
    Nem tom melyik kapura gondolsz? A vasrácsosra ami a Bányavölgyi vár kapuja,vagy melyik? ha igen csald el öket a gerendához ahol elrakják a fegyvert,kissé hosszú már akkor körbefutni a várat,de ha nincs más megoldás.....
  • al1234
    #7917
    köszi a segítséget srácok!
  • Mike
    #7916
    ha a börtönben senyvedő fegyenceket elverem, van annak vmi negatív hatása? és ha a városban fogva tartottak is?
  • Mike
    #7915
    vhogy úgy

    esetleg beszélj vele, és amikor elkezd anyázni, akkkor varázsold rá
  • Mike
    #7914
    ti hogy pucoltátok ki a kapunál lévő orc csapatot?
  • al1234
    #7913
    ugye úgy kell, hogy leverem, és amikor magához tér, rávarázsolom a scrollt?
  • Mike
    #7912
    Tegnap visszamentem a városba, eladni a cuccokat, felszerelést venni, ilyesmik. Jah meg hát kipucoltam az orkok javát a kapunál (igaz, azt a kisebb tömeget nem tudtam, ami térképváltás után fogadott). Eltapsikáltam 60 LP-t, végre mester vagyok számszeríjból