21229
  • Shaman
    #7911
    Hmmm menj hozzá közelebb,vagy próbáld ki máson (pl Hanna a fogadóban pl teljesen alkalmas rá.
  • al1234
    #7910
    köszi a segítséget.

    a kalapácsot tőlem asszem visszavette az egyik főmágus, amikor mondtam neki, hogy levertem a gólemet.
  • al1234
    #7909
    van mannám, most nyomtam fel magam az egyik szentélynél négyesével. a varázslat elsül, mert van kísérőefekt, meg minden. A scrollról nyomott varázslat 100%-osan sikerül? mert amit fejből nyomok, az nem mindig. (pl a fire arrow néha nem talál)
  • Shaman
    #7908
    Hmmm ez egy érdekes kérdés. Ugyanis a Bányavölgyi Gólemeket sebzi a mágia,de érdekes módon az elsö térképen lévöket nem. Mondjuk itt csak a piramisnál vannak. Öszintén szólva én semmivel sem tudtam sebezni ezeket,mert elötte már valakinek eladtam a szent kalapácsot (asszem azzal lehetett),de nem is kell öket. Abban a batrlangban lévö gyürüt (játék legjobb gyürüje)felkapod,s elkezdessz rohanni a kijárat felé,simán ki tudsz futni.
  • Mike
    #7907
    akkor meg meghalt. biztos beteg lett :)

    ha már kardozni sem tutdsz, az elég nagy baj
  • Shaman
    #7906
    A divine könyvvel te nem tucc semmit kezdeni,majd lesz egy olyan quest,hogy az egyik mágusnak oda kell adni.
    Hmmmm Pedig a felejtös tekercsnek müködnie kéne. Azt csekkold le elötte van-e elég manád,mert az is manából megy. Asszem 10 kell hozzá.
  • al1234
    #7905
    nekem is segítsetek plíz! :)
  • Shaman
    #7904
    Nem ölted meg véletlenül?:-))
    Bár elvileg a játék szempontjából "FÖ" karakterek sebezhetetlenek. Nem tom hogy ö az-e vagy sem.
  • drakeX
    #7903
    Hmmm...
    Valószínűleg azért nem tudsz ütni, mert a reinstall automatikusan visszaállítja a G1-es irányítást, és ott az ütés egérgomb+előre.
    Más. A sárkányok ott vannak a 2. fejezet elejétől, akár beszélsz Oric-kal, akár nem. Ha nálad nincsenek ott, akkor jobb, ha már most elgondolkozol azon, hogy van-e mentésed az előző fejezetből. Ugyanez a helyzet Oric-kal, bár nélküle végig tudod játszani a játékot, a sárkányok nélkül viszont nem. Mivel korábban említetted, hogy a 2. fejezetben még láttad a gyíkembereket, gyanítom, hogy ott még nem volt gáz.
    Viszont már többen is mondták, hogy problémáik voltak a térképváltással, azaz vagy kilépett a játék, vagy eltűntek szörnyek, vagy teljesen üres volt a térkép, stb. Nem tudom, hogy ezt mi okozza, de azt tudom, hogy a német verzióban ez a bug nem volt benne (bár az igaz, hogy ott is kifagyott időnként a játék térképváltáskor).
    Ajánlom mindenkinek, hogy mentsen minden térképváltás előtt és után külön slotra...
  • al1234
    #7902
    egy kicsit elakadtam. most tartok ott, hogy a felejtős tekercset kell tesztelnem.

    leverem a Ignazot, kifosztom. magához tér, és nem nagyon kedvel. rávarázsolom a scrollt, amit adott, de utána semmi változás. Mit csinálok rosszul?

    másik kérdés: Az alkímista árul 400-ért vmi divine akármi nevű könyvet. megvettem, elolvastam, de nem történt semmi. Szóval ez a könyv mire való?

    ja és egy utolsó :)
    sebzik a gólemet a varázslatok? mert arra már rájöttem, hogy a nyílvessző nem fogja a dögöt. karddal leverni meg nincs türelmem :)
  • aron
    #7900
    Hát hol is kezdjem? Hmm? Na tehát eza .....-e játék kitörölte a mentésemet úgyhogy most szívok. Tehát arra akarok kilyukadni ,hogy valaki tudna küldeni egy mentést mágussal miután a tűz runáját megszereztem? Előre is kössz.
  • Hunnenkoenig
    #7899
    Randal megirta a dolgokat a G1-el kapcsolatban. Szoval atveszem azt is. Mindenki nekem küldjön mindent!

    De csak a hetvegen szamitsatok barmire is. Akkor idöt szakitok ra.

    Ezt a G2 kapcsan is ertsetek!
    Mindenki, aki anyagot var, csak legkorabban vasarnapra varja!
  • Mike
    #7898
    ha tudsz angolul több küldit csinálsz? nem értem
  • Mike
    #7897
    ha nem veszed fel az ore skin-t, nincs csonti
  • Mike
    #7896
    én is legyaktam a csontit, Oric mégis ott dekkol a főnöknél. nem lehet, hogy csak szunyálni ment?
  • zoozoo
    #7895
    Innen látszik, hogy ki ért angolul és ki nem :)
    Meg sem csináltam a küldi egy részét szerintem.
    De majd ha magyarul lesz, akkor mágusként kisöpröm a térképet a rossz alakoktól.
  • Sanca
    #7894
    Kosz Braveheart es Toomy_xp1. Megyek, kiprobalom.
  • Braveheart
    #7890
    Csakl asszem az utóbbi lehetőségnél megtámadnak az orcok
  • Braveheart
    #7888
    Ahol volt az ork teleport tekercs ott találni fogsz mégegyet.
  • Sanca
    #7887
    Lenne 1 Gothic 1 kerdesem:))
    Szal csapter 5be epphogy kiertem a templombol, teleportaltam xardashoz. Megcsinaltam az uriziel questet, ezaltal atkerultem csapter 6ba. Mennek vissza, de nem tok bemenni a templomba, mivel a racs be van zarva(elozoleg ork teleport spellel kellett bejutni, ami ugye mar nincs meg). Igy nem tok bejutni a templomba. Gondolom meg belulrol kellett volna kinyitni, de en 1bol teleportaltam, es az a mentes mar nincs meg. Szal most lehet-e vmit csinalni hogy bejussak? Ha mas megoldas nincs ilyen falonatmenes:) csit is jol jonne, vagy 1 orkish teleport spell(itemcsit) az inventoriba. Kicsit OFFtopic ugyan a kerdes, sry:)
  • Mike
    #7885
    Jut eszembe, az meg milyen vicces, hogy leendő Inos paladinja, lop, csal, összeveri a börtönben a fegyenceket :)
  • Mike
    #7884
    Vicces, de teljesen elmentem lövöldözős bácsiba, ami úgy néz ki, hogy keresek vmi szikláát, farönköt, és arra felmászok - szóval a lehető leg lehetetlenebb helyekre próbálok felmászni :)

    pár lövéssel kinyirok bármit (jelenleg - itt a vár környékén) csak akkor van szivacs, ha nekem ugranak 4-5-en (vagy a sárkányrablők 3-an) tehát inkább felmászok vhová :)

    ja és az is tetszett amikor a banditák rohannak felém, kapnak egy vesszőt a mellkasukba (látszik ahogy beléáll) hátratántorodnak, és elfexenek - elég élethű
  • Shaman
    #7883
    én olyan 40 körül fejeztem be (de majdnem mindenkit kiírotottam minden chapterben)
  • Shaman
    #7882
    Kösárkány: Délen (Gestath felett kell továbbmenni) van egy torony,ott a szobornál felugrálsz,s a torony felett a hegytetön.(útközben Kögólemek,s gyíkemberek)
    Tüzsárkány: Kicsit északabbra van egy Vulkán annak a tetején.Kijössz a várból a rámpán elmész jobbra elöre a hegyek felé,s ahol elágaznak az utak ott balost veszel,fel a szerpentínen a hegyre.(útközben tüzgyíkok,tüzgólem,gyíkemberek)
    Mocsári Sárkány:Ahol chapter 2-ben volt a......
    Hmmm nehéz elmagyraázni.Neked is ajánlom,hogy nézd meg a #7872-esben benyomott linkemet.Abban benne van hol vannak a sárkányok. Még ha nem is tucc németül az ilyen "drache"-re végzödö dolgokat nézd meg a térképen.
  • Shaman
    #7881
    hf
  • Shaman
    #7880
    Olvass 5 kommentet vissza:-)))
  • Shaman
    #7879
    Minecrawler.
  • Randal
    #7877
    További jó játékot mindenkinek!
    Jó nyaralást, pihenést meg mindent, lassan eltépek haza.
    Néha még benézek, de majd csak szeptbe leszek fullosan, remélem, ha lesz netem
  • Mike
    #7876
    opsz, már kérdezték
  • Mike
    #7875
    mi a tarnarák angolul

    tarnarák páncéljának "kinyerését" ki tanítja a bányáknál?
  • zoozoo
    #7873
    Hello
    Arra lennék kíváncsi, hogy ki, milyen szinten volt a játék végén, amikor kinyírta a .......-t? :)
    Én 34. Ez nekem túl kevésnek tűnik.
  • Shaman
    #7872
    Egyébként ha meg nézed ezt a linket akkor itt találsz egy kis flash térképet (rá kell klattyintani a "Clicke hier um die `Gothic 2` maps - anzusehen" linkre)amin rajta van,hogy ki hol van.
  • Shaman
    #7871
    Mondjuk ez az újratermelödés változó,mert ha chapter 2-ben kiírtod a vár körüli orkokat,akkor chapter 3-ban nem lesz ott senki,de chapter4-re újratermelödik egy részük:-) persze ekkor már SOKKAL könnyebben leírtod öket.
  • Shaman
    #7870
    1: Gestath,Grimbald,Wolf tanítja
    2: A csatornában a tolvajcéhnél. Ahogy bemész a tenger felöli bejáraton az elsö keresztezödésnél balra,majd jobbra be egy boltív alatt.ott lesz egy láda abban van.
    3: Egy részük igen.(chapterenként sok újraéled) de ezt úgy képzeld el,hogy mittomén az egyik erdö ami chapter1-ben tele volt szörnnyel,mondjuk chapter 2-ben lesz benne 3 farkas. Szal valamivel kevesebb (de erösebb) lények születnek újra.
  • Shaman
    #7869
    Pedig ott kell legyen ugyanabban a teremben. Középen az asztal és oszlop mellett álldogál 2 fószer,s az egyik Oric a másik Parcival. (lehet éccaka nincs ott,mert alszik)
  • Randal
    #7866
    Ma még átnézem a tegnap visszaküldött fordításod, kijavítom aztán már nem tudok vele foglalkozni.
  • Randal
    #7865
    Zoleeca:

    Ha 11-ig elkészülsz akkor nekem:)

    Hunnenkoenig:

    Küldök neked mailt!

    Nevl:

    Szintén
  • Zoleeca
    #7864
    Randal!Ha van még anyagod ami nincsen kint senkinél akkor azt küldd el nekem, hogy legyen min dolgoznom. Jővőhétem megyek nyaralni...
  • Zoleeca
    #7863
    Hunnenkoenig!Akkor mostantól mindent neked küldjek, ne Randalnak?
  • Zoleeca
    #7862
    Randal! Akkor mostantól mindent Hunnenkoenignek küldjek?