21229
  • Mike
    #8204
    tessék szépen tanulni angolul

    a játékok pont ezért jók
  • buek
    #8202
    magyarosítás nálatok hogy megy?
    vagy ennyire 0.0000001%nál járna?
    nekem csak a menü magyar a tulajdonság,fegyver leírás...de pld egy polgárt polgárnőnek ír..ehh..ez még nem is gond...hanem ha beszélek
    1sor magyar a többbi mind angol..
  • Jony
    #8201
    Szóval akkor mégis van combo, csak nincsenek hozzá billentyü kódok. Na erre voltam kivancsi... Azert kösz.
  • Mike
    #8200
    eh, most irtam milyen kombó van benne
    ennyi, nincs több

    ez nem egy Blade of Darkness
  • Jony
    #8198
    Aha!! Szóval ez nem a tekken 6?:D Na de tréfát félretéve szerintem a játék élvezése szempontjából ez elsődleges, ha már kardra edzettél. Pont az a problémám amit mondasz egyébként. Összevissza nyomkodok mindent és ha véletlen be is jön egy combo, tuti nem tudom hogy csináltam. Úgyhogy aki tud ilyen konkrétumokat hogy kétszer jobbra balra stb.. az nagyon nagy király volna ha megosztaná velem a tudást.
  • Mike
    #8197
    meg kell venni

    ja hogy nem lehet itthon kapni?
  • Mike
    #8196
    tudomásom szerint a kard kámbók a képzettséggel jönnek, szóval ha már mester vagy (60%) akkor az előre gomb megfelelő ütemü nyomkodásával nekiáll combozni
  • Shaman
    #8194
    Ezt már többen is írták.
    Én nem tom mi a megoldás,mert nálam nem fordult elö. Az ar.exe-t (vagy mit) is felülirattad?
    ne csak az indítófilet.
  • Shaman
    #8193
    Hmmmm magyar oldalon nincs,esetleg valami külföldi site-on.De egyébként annyira nem bonyesz.Kaszabolsz jobbra,balra elöre,össze-vissza,s majd kisül valami:-)))
  • Shaman
    #8191
    válaszemil elment.
  • Jony
    #8190
    Hali! Azt szeretném megtudni, hogy fel van e valahol sorolva milyen kard combo-k léteznek.
  • Nasheem
    #8189
    Sziasztok!
    Hogy áll a játék magyarítása? Szívesen beszállok ha csak fordítani kell, mert angolul ugyan tudok, de minden máshoz lama vagyok:-(.
  • Shaman
    #8184
    Akinek tegnap este esetleg elkezdett restartolgatni a gépe magától,ne ijedjen meg,ne húzzon új rencert,inkább dobjon egy mailt. Mo. lakosainak a felénél elöfordult a problem (akik nem ülnek tüzfal mögött)
  • Mike at home
    #8183
    ki hasznalja a lovag tamado varazslatait?
    a holy arrow? eleg impressziv, kettotol fexik egy csonti (5 mana 150 sebzes)
    a kovetkezo szintu varazslatot miert nem akarja megadni a lovag irnok?
  • Mike at home
    #8182
    majd igen, de arra meg sok LP-t el kell koltened
  • Mike at home
    #8181
    el kell maszkalni, osszeszedegetni a fuveket, amiket akar

    egyebkent szvsz annyira nem jo tanoncanak lenni
  • Mike at home
    #8180
    ugyvan (ezt megmondtam volna en is :)
    a Taverna-beli picivel jobb
  • Mike at home
    #8179
    mindket kuldi letudva

    azert koszi
  • Mike at home
    #8178
    a kard 2000-be kerul
    az elso szenteles 5000-be (az elso)
    a ketkezes kard pedig (elso szenteles utan) 85 sebzesu, es csak 50 str kell hozza, nem 80-90

    szoval nekem a szamszerij melle ez jobb
  • Shaman
    #8177
    sry.Fizessek?
  • raziel.
    #8176
    Hát eddig mindent rendesen csináltam de chapter 1-ben az a Constandi.. mittudom én mi a neve nem tanit meg alkimiára és a tanonca se lehetek de miért. elösször mentem oda hozzás és nem és egyszer beleirt valami a journalba aztán csak vehetek tőle. Pedig ő tud megtanitani erő, élet elixirre nem? de.:D
  • drakeX
    #8175
    ...copyright...
  • Shaman
    #8174
    Na utána néztem.
    Háááát kicsit beégtem.A 2 páncél majdnem teljesen azonos,csak a börvért ad 5-öt a tüzellenállásra. Mondjuk ez semmit sem számít,mert akkor még nem harcolsz olyan lény ellen aki tüzzel támad.(max ha öngyilkos hajlamú vagy,s a piramisnál megtámadod a tüzlizardokat:-))
  • Shaman
    #8173
    Egyébként mielött erröl vitát nyittok,sztem a 2 ugyanolyan:-))
    (mondjuk ebben nem vagyok 100%,huhh nehogy beégjek,mingyá megnézem gyorsan)
  • lwb
    #8172
    lehet. ayt még soha nem probáltam megvenni. meg azon a szinten olyan nagyon még nem is számított nekem.
  • Shaman
    #8171
    Ö nem jó pénzért veszi meg,hanem ez egy quest és egy gyürüt ad érte (meg lehet,hogy pénzt is).
    De mivel ilyen fönök,csak 1 darab van a játékban......
  • Hacker
    #8170
    Azt tudom, hogy a snapper főnök karmait (Bilgot tudja hol van), a felső-városban lévő Lutero (nézd meg a térképen, lejjebb) veszi meg jó pénzért.

    Onar tanyáján, egy zsoldos 500 aranyért, és 3 erős életelixíréert megveszi tőled, a fekete-troll lenyúzott bőrét (nem tudom hogy hívják, de ott áll a bejáratnál, Santenza után)
  • Hacker
    #8169
    A lovagnál, maximum a szentelt érc kard, ami sok pénzbe kerül (2000 a kard amit Harad ad el neked, és a templomban, Innos szobránál felszentelheted 7000 aranyért. Így lehet egy 70/70 egykezes, vagy egy ennél valamivel jobb, ám lassúb kétkezes fegyvered (nem tudom, én egykezest vettem). De erre nincs szükség, mert ha megszerzed az érc sárkány-ölőt (kétkezes), ami "ingyen" van (3 csonti, és 2 árnyék-harcos őrzi) lesz eg remek fegyvered, ami egy darabig biztos jó.

    Amúgy a későbbi költségeket nem tudom, mert én a chapter 4-nél nem vihettem tovább (továbra sem tudom tovább vinni, pedig már a windowst is reinstalláltam, de nem megy :( ).
  • Hacker
    #8168
    Jujjujjuj
    Én kevertem Lares-el. Bocsánatot kérek a tévedésem miatt, de a nevek terén, hihetetlenül hülye vagyok. Bocs mégegyszer.
  • Shaman
    #8167
    Egyébként Rod nem eröt tanít. Onar farmján Torloff tanít eröt.Asszem kaszt nélkülieknek illetve Zsoldosoknak.
    Rod azért nyíg a 30 erö miatt,mert ha az megven neked akkor utána ö tud KÉTKEZES HARC-ot tanítani.
  • Mike
    #8166
    a Tavernabeli jobb
  • lwb
    #8165
    Anélkül, hogy belépnél valamelyik céhbe (milícia, zsoldosok, kolostor) a legjobb elérhető páncél a ragadozóbőrvért (snapper leather armor). ezt meg tudod venni Matteonál a városban vagy a tavernában is.
  • Mike
    #8163
    olvasd el guide-t ott leorták, ki mit tanít
  • Shaman
    #8161
    Beszúrtam ide azt a buzi nagy térképet pár kommenttel lejebb,na azon keresd meg Carl-t. ott áll Ignaz háza mellett. Ö tanít 30-ig.De asszem kell neki 50 arany.
  • Árnyvadász
    #8159
    :)) Rulez!
  • Mike
    #8158
    vedd meg, de aztán add el nekem jó olcsón :))))
  • Wanted
    #8157
    Hi!
    Nem tudom leszedni Randal oldaláról a G1 magyarítást.
    Működik valakinek?
  • Mike
    #8156
    kérdezd a Johwood magar képviseletét
  • Shaman
    #8155
    Nem tom:-))
    Látod milyen jó,hogy ide írtál!:-)))
    Amúgy valaki más biztos tudja,majd írnak.
  • Árnyvadász
    #8154
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy a Gothic II-t(angol) mikortól lehet megvenni Magyarországon a boltban és pont. Thx...