21229
  • Detori
    #7859
    Én csak azután kerestem a sárkányokat, amikor már küldetésem is volt hozzájuk, mert a Lizad Man gárda egy jó darabig rendesen helyben hagyott, de úgy gondolom nekik a Chapter 2 kezdetétől a helyükön kellene lenniük!

    Oric általában Garond mellett álldogál...
  • Detori
    #7858
    #5402 >> Részletes leírás képekkel...
  • Randal
    #7855
    Zoleeca:

    Szintén:)
  • Detori
    #7853
    Szerintem várd meg amíg a küldetések alkalmával elmondják hol is vannak...
    ...persze hegyen esetleg mocsárban is előfordulhatnak!
  • BaLeeX
    #7852
    Grat a magyarítás készítőknek!

    Végre meglett a játék, feltettem alá a magyarítást és eszméletlen nagy élmény volt már az első beszélgetés xardas-al full magyar nyelven. Így tovább bár nem hiszem hogy bírni fogom kivárni inkább majd végigjátszom mégegyszer ha kész lesz a magyarítás!

    A Gothic1-et is lehet végignyomom majd full magyarul igaz azt már 2x végigtoltam. :)
  • Zoleeca
    #7851
    Randal! Mail ment...
  • tibor16
    #7850
    Sziasztok, -korábban már írtam, nekem ugyanez volt, (Copy Protection Error) -de sok játék után, váratlan jött elő. Mivel mindig ugyanarra a helyre mentettem több napon át, ezt az időt újra megkellett csinálnom. Hiába lett később másik törésem, azon az álláson már nem segített. Ezért azt javaslom, sűrűn mentsetek, és mindig máshová, mert így van annak esélye, hogy nem buksz nagyot, ha feljön ez a probláma.
  • Randal
    #7848
    SPOILER!!!!
    GOTHIC 2 ADDON






    A kiegészítő három új küldtetést tartalmaz:
    A játékos csatlakozhat a Vízmágusok titkos harcos rendjéhez, lehet inkognítós bandita vagy találkozhat kalózokkal. Az felső világ egy új része lesz elérhető, amely főleg hegyekből, mocsarakból és partokból áll.
    Egy rég elfeledett kultúra romja számtalan titkot rejtenek, amely veszélyeztetheti a Gothic 2 világát.

    A karakter többféle védelemmel rendelkezhet az ellenfél támadásai ellen. Ha nem a helyes páncélt viseli, a banditák megtámadják és fordítva is igaz, hogyha bandita kinézetű vagy, bajba keveredhetsz a vársoban.

    Több hír:

    nagy mocsaras területek, hegyek, kis erdők, homokos partok, füves puszták, sziklák.

    Két új tábor (kalózok és banditák, több mint 100 NPC)

    Néhány dungeon(bánya, templomromok)

    Az új terület nagysága: A Gothic 2 világának kb 30%-a

    új páncélok, szörnyek, fegyverek, zenék, varázslatok....
  • Randal
    #7846
    Én a NOCD exe-t szedtem le és nekem azzal műxik.
  • Árnyvadász
    #7845
    Thx, bár már találtam olyat, hogy ar.exe-t kell bemásolni gondolom a Gothic2 könyvtárba... És akkor megszünik a CP ...
  • Randal
    #7844
    Sziasztok!

    Hunnenkoenig:

    Köszönöm szépen!
    Ha nem érkeznek meg a fordítások akkor küldök neked mailt, hogy mit tegyél meg nekem, jó?

    Mike:
    Ha akarod:)

    Árnyvadász:
    www.gamecopyworld.com
  • Árnyvadász
    #7843
    Ez ok, én meg is veszem, ha meglesz Mo.-n és végigvittem a DD-t. A barátomnak viszont sajna elég silány az anyagi helyzete. A megfelelő törést hol lehet meglelni? Most keresem itt a fórumban a helyet, de egyenlőre még nem találtam semmit. Uszkve 8000 hozzászólást azért nem egy rövid idő átnyálazni. De folyamatban van. Azért ha valaki esetleg tudja a választ, akkor megköszönöm neki. Thx...
  • Mike
    #7842
    Ha netán lektort kerestek aki kikaprgatja a magyartalanságokat, én szívesen átolvasom
  • Mike
    #7841
    1. megfelelő törés
    2. boltba maszkálás pénzszórási célzattal
  • Árnyvadász
    #7839
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy:

    Barátom tegnap megkapta az írott Gothic 2 (angol) 3CD-s verziót. Van egy olyan problémája, hogy amikor ellenféllel kerül szembe, akkor nem tud vele harcolni, mert a program kiirja másolásvédelmi hiba, így sebzést sem tud bevinni. Hasolnó ez, mint ami a Vietcongnál is volt. Van erre valami gyógyír? Előre is thx bárkinek aki tud ezzel kapcsolatban valamit...

  • riwer
    #7838
  • Braveheart
    #7837
    hát igen a Gohic2-nek van néhány kompatibilitási probémája...
  • riwer
    #7836
    ja: xpt használok,1.7es proci 4es gforce..
  • riwer
    #7835
    Sziasztok,vki help pls..Tudom,hogz végig kellene olvasnom az eddigieket,de sokK van.Nekem 1 cd-s verzió van+ ami elvileg már 1.31es angol,telepités utan 1x tudom csak használni aztán 1xcsak kifagy és nem lehet utanna még 1x elinditani.A gép pedig jó elvileg ,9.0ás directx,legújabb detonátoe,pls HELP,elöre is köcc...
  • Randal
    #7834
    jaja, 2 mega.
    Az egész lesz össz-vissz annyi.
    Próbáltam normálisan megcsinálni a telepítőt, de még nincs kész.
    épp most ellenőrzöm a fordításokat.
  • hippy
    #7833
    2 mega
  • Zoleeca
    #7832
    Randal? Hány kb-os a 40% os forditas G1 hez? mert pont most szedem modemmel, és nem irja ki(ismeretlen) nem akarok orakig toltogetni most.
  • Shaman
    #7831
    Jah kell
  • Mike
    #7830
    királyszár mindenképpen kell az erő/ügyesség elixirhez?
  • Mike
    #7829
    megpróbálom, köszi
  • gothic1
    #7828
    250 -et ad Milten,
    500 lesz Gorn erszényében (vagy csak 250 az is?) a régi torony romjainal -kint a várároknál- Ezt az infot megkapod, ha beszélsz a börtönőrrel és megcsinálod a küldetést.

    Szóval nem kell mind az 1000-et saját zsebből fizetni.
  • gothic1
    #7827
    250 -et ad Milten
    500 lesz Gorn erszényében (vagy csak 250 az is?) a régi torony romjainal -kint a várároknál- Ezt az infot megkapod, ha beszélsz a börötnőrrel és megcsinálod a küldetést.

    Szóval nem kell mind az 1000-et saját zsebből fizetni.
  • Mike
    #7826
    nohát elmondásotok alapján tök könnyü volt megcsinálni, köszi :)

    szóval bejutottam a várba
    összekapartam a 2500 aranyat a nehéz milicia vértre (vittem minden mozdíthatót), erre most Grom, Gnom vagy ki tudja hogyhívják kolegáért kéne lepengetnem 1000 aranyat. Megéri?
  • Shaman
    #7825
    Gomba: Várj még,lépj vagy 1-2 szintet utána edd.
    Ugyanis én varázslómmal ettem,de mintha nem 30,hanem 31 v. 32 kellett volna.Legalábbis én számoltam,miközben ettem,sha nem csesztem el akkor 1-2 darabbal többet kell enni,hogy megkapd a manát. Ugye mondanom sem kell,hogy ez csak akkor müxik,ha mindegyiktöl gyógyulsz is,magyarán olyan 170-es életvesztés után már müködni fog sztem.
  • Randal
    #7824
    Most még koliban vagyok:)
    én is lassan mek feküdni, mert holnap megint vár egy kis rohangálás:(
  • Zoleeca
    #7823
    Nyeltem egy nagyot...Para indul
    Egyébként most honnan és meddig netezel, mert én nemsoká megyek feküdni, holnap ugyé vár a munka...
  • Randal
    #7822
    sajna ezzel elkéstél...
    a modern világ varázslói már az internet segítségével is hazsnálhatják a mágiát.
    Ugyebár neked van egy neved, amit CSAK TE használsz, no meg a logód is.

    a varászló egyszerűen csak megkeresi a neten a lelked/szellemed lenyomatát, aztán a szellemvilágban is megteszi ezt és már meg is vagy:)
  • Zoleeca
    #7821
    Nem kell nevet változtatnom, ha akarom akkor az Igaz Nevemet is használhatom nemde? Az pediglen bé betűs... csak akkor ha azt megtudja egy gonosz varázsló, még a végén rám mond egy abraka-dabrát...azt meg ugye nem akarjuk
  • Zoleeca
    #7820
    Szomszéd gyereknek csoki a szájába, nyalóka a kezébe, oszt el van intézve... ha meg nagyobbacska akkor Playboy.
  • Randal
    #7819
    Ez a következőképp néz ki:
    Csütörtökön go home. otthon nincs net, max a könyvtár 56k-s modeme, vagy talán a szomszéd gyerkőcé.

    könyvtárba is csak aug 4-ig lesz mert utánna szünet. Szal a gépen lévő cuccost el tudom küldeni, ha igyekszem, de a lefordított fájlt, már csak akkor kapom meg ha feljövök Bp-re. Az is valamikor a jövhét folyamán.
    Szal ezért mondtam, hogy nem kell sietni.

    Modemem meg nicns csak HUB-om, ammeg nem jó ilyenre:)
  • Randal
    #7818
    Én a főiskolásokét:)
    de a kettő ugyanaz:)

    Az installban hidd el, hogy a te neved is ott lesz.
    Ez nem rangra megy, hanem ez egy CSAPAT!
    Mégha a tagjai nem is tudják:)

    Az én nevem csak azért lesz elől, mert én kezdtem el, meg én raktam össze:)
    mondjuk ilyen erővel lehetne utolsó is.
    Valszeg betűrend szerint lesz benne az installba a cuccos.
    Szal válassz másik nevet:)

    Én meg azért akarom magyarítani, hogy magyarul is játszhassak vele, mert végigjátszottam igaz, de mégiscsak más így:)
  • Zoleeca
    #7817
    Ja egyébként valahol az irtad hogy azert nem tudsz ezután foglalkozni vele mert nem lesz neted. Hát az hogy lehet? Én most freewebbel nyomulok, rosszabb esetben ha nagyon kell akkor matav. Vagy otthon nincs géped/modemed?
  • Randal
    #7816
    4200
    +900-1000 körül
    +500
    +300
    =5900-6000

    plusz még ehhez jön:
    a te 500-ad amit most küldtem
    Nel 1000 sora
    DrakeX 500 sora:
    =8000 sor
    összesen kb 8200 sor.
  • Zoleeca
    #7815
    Ja meg egyébként most épp az egyetemisták nyugis nyári életét élem...ezért nemcsak hogy lelkes vagyok de még időm is van rengeteg
  • Zoleeca
    #7814
    Meg kaptam azt is amivel te nem boldogultal, majd holnap neki esek annak is a nagy Oxford szótáram társaságában. Ha máshogy nem megy, van egy frissen diplomázott angol tanár leányzó ismerősöm, majd megkérdezem. Egyébként igen sokat jelent nekem mert haverok csak azért nem ismerik ezt a fantasztikus járékot mert nem tudnak egy szót sem angolul, én meg szeretnék valakivel élőszóban is elcsevegni a tapasztalatairól. Meg persze reménykedem, hogy ha majd kész lesz, valamelyik eldugott kis részecskén az installban ott figyel majd a nevem...és az nagyon jól fog esni.