21229
  • tibor16
    #7770
    Sziasztok, -ém még az elején tartok, nemrég lettem milicista. Írtam, hogy bejött a "copy protection error", akármit csináltam, szereztem másik crack-et (úgytünik ez a végleges, nem ami a lemezen volt) akkor sem javult meg. Vissza kellett mennem egy korábbi mentéshez, és újra elverekedni magam addig a szintig. most állandóan mentegetek, mindig újjabbra, ha esetleg újra előfordul, ne szívjam meg ennyire. Kérdésem: volt e másnak is, hogy egyszer csak előjön ez a bug?, vagy a megfelelő krek ezt megoldja, AQ másik meg ha elszeretném "tenni" a fő mentéseket (amilicia elötti állapotot, hogy másik kaszttal is onnan kezdhessek) elég a save könyvtárat külön lementeni, és ha visszarakom elfogadja-e a játék,

    -na ez egy kicsit hosszúra sikeredett.
  • Mike
    #7769
    jó, én csak a 3 azonos sorszámut láttam
  • Mike
    #7768
    aha
    jobb hiján, köszi

    láttam vmi ostromgépet, az nem az?
  • Randal
    #7767
    Tévedés:)
    Ha azt a 3-at leszámítjuk, azaz abból kettőt, még akkor is 2x írta be, mert már lentebb is beírta egyszer:)))
  • Shaman
    #7766
    Már régebben leírtam,kissé nehjéz elmagyarázni hol gyere ki a vízböl,stb. Sztem legeccerübb,hogy lemented,s futsz egy kört a vár körül (igaz vagy 30-an üldözni fognak),s akkor megnézed,hol az a gerenda amin be tudsz jutni.Aztán visszatöltöd az állást
  • Shaman
    #7765
    Egy ferde gerenda,ami a várfalhoz támaszkodik
  • Mike
    #7764
    nem is az a baj, hogy jó vagy nem jó, hanem, hogy nem tudom miről beszél
  • Mike
    #7763
    az ostromgépes dolgot kifejthetnéd bővebben is
  • Mike
    #7762
    nézd meg a hozzászólás sorszámát, csak egyszer irta be :)
  • Mike
    #7761
    nincs vmi konzolparancs, ami kiirja aaz fps számot (kiváncsi vagyok, amikor döccen akkor mennyi) és a pontos időt? főleg az idő nem volna rossz.
  • Mike
    #7760
    Hogy lehet bejutni a várba? Végigúsztam a folyóban víz alatt a vízesésig, de mindenütt orkok. Jobbra is, deszkafal mentén, és a várnál is. És sajnos minimum kettesével járnak. (1-et még lenyomok, 2-öt majdnem, 3 biztos halál)
  • Shaman
    #7757
    Warg sem olyan kemény,jó chapter 1-ben még ne küzdj meg velük,mert hamar megesznek,de késöbb simán írtod majd öket.(még azé chapter 2-ben sem jó ha ecerre 3-4 rádtámad)
  • Shaman
    #7756
    G2-ben gondolom ahhoz a kriptához kérsz ami Onar farmjától kissé északra az erdöben van.
    Nos taktik attól függ milyen karival vagy. Amint kinyitod a ládákat megjelenik egy csonti mágus (aki mindig fagyasztással kezd) meg vagy 4-5 csonti.Valamint a csontimágus is támaszt fel csontikat.
    Nos én chapter 5-ben mentem a kriptába,mielött elhajóztam.Be kell valljam akkor már szemernyi gondot sem jelentettek ezek. Mikor mágussal mentem kb. 1 másodpercig éltek,mert 1 db tüzeső megölte öket,mikor zsoldossal,akkor kellett kicsit kaszabolni,meg inni,de úgyse volt gáz.
    Arra kell figyelni,hogy uccsó láda után már több csontimágus,és csonti jelenik meg,valamint akkor megjelenik a főcsonti is:-)
    Egyébként amire nagyon kell figyelni,hogy a csontimágusok elsö támadása -a fagyasztás- NE találjon el.
    Taktika lehet esetleg visszarohanni oda ahol lementél a kriptába,felmászni 1 párkánnyit,s akkor alattad fognak nyüzsögni,s ilyenkor esetleg le lehet öket nyílpuskázni (csonti ellen annyira nem hatásos,de ha sokat lösz beléjük...)
  • Shaman
    #7755
    Az ORC NAGYFALON való átjutáshoz,nézzétek meg az #5402-es kommentet,ott képekkel is illusztrálva van.
    Egyébként ahol átmész Bányavölgybe (barlangon át) ott a szemben lévö hegyre kell felmenni,majd jobbost fordulni,egy íven visszajönni az átjáró oldali hegyre,megállni egy kis sarkon,s felugrálni. ha ott ugrálsz akkor nem csúszol vissza,s fel tucc a hegy tetejére menni,ott már csak a másik oldalon le kell jönni(azt sem könnyü megtalálni,de jóval ecerrübb,szal nem írom le:-))
  • Shaman
    #7754
    Minek Biff?? Van elég egyéb ember akit vihetsz.
  • Shaman
    #7753
    Itt van végigjátszás a Topic cím alatt ÍRTÓ NAGY BETÜKKEL:-)))
    Egyébként nem fognak veled menni,majd visszafelé ne teleporttal menj,s akkor amikor hozzájuk érsz meg fognak támadni.Nyírd ki öket simán megérdemlik. (mondjuk én Bullcót futni hagytam,de Sylvio meghalolt:-))
  • Shaman
    #7752
    Elsö részen G1-et értessz??? vagy chapter 1-et??
    Mert ha G1,akkor nem tudok segíteni (nagyon rég játszottam vele),ha pedig chapter 1-et,akkor elvileg a tolvajcéh 4 questet ad.2-t ad a mami:-)) ha mindkettöt megcsinálod,akkor tolvaj céh tagja lettél,valamint 1-et,1-et ad a két másik fószer,de az övéket csak késöbb tudod teljesíteni (chapter4 asszem)
  • Shaman
    #7751
    Hacker: No én pont milíciával nem nyomtam végig (zsoldossal,mágussal igen),de ha elolvasod a topic cím alatti linknél található Guilde-t akkor ott le van írva melyik kaszt mikor milyen páncélt,kitöl,stb.
  • Shaman
    #7750
    Nem bántani a Shamanokat!:-))
  • Jockey
    #7749
    na egy pár dolog, amit tapasztaltam:
    én pl chap 4be vagyok és még csak 21es, ahol van monsta kiírtom, de nem fogom értük újrajárni 4e a két térképet
    jelenleg 21en 80as erőm van, megszereztem a napfénykör közelében lévp barlagba lévő sárkányölő 2h-t, mivel 2h speces vagyok
    jelenleg 70h, 40-1h-d, meg pár másodlagos skillem van, egy light dragonpáncéllal
    szal amin röhögtem: szaladgáltam 2ik részbe, és vana buster kollega (sárkányvadász vagyok), akinek van egy küldije is a 3ik részben. nos épp mküzdöttem nem messze tőle 3 blackgoblinal, de volt melletük még pár, ez amajom meg beszaladt, és simán kinyiratta magát velük, így nekem nem volt a busteres küldim:)
    szintén poén: bányavölgy várkörnyékén kempelnek az orkok mint tudjuk, ha ügyes vagy, akor eltudod öket csalogatni a faltörőkoshoz (ha ordítanak 1et akkor megállnak, iylenkor visszafordulsz 2 secre és ismét futi), ahol mivel csak üvöltöznek, és elteszik a kardjukat, igy simán le lehet mészárolni az orc elit-l kezdve mindekit:)
    kivéve a shámikat, de azok könnyű prédák ha már kicsalogattad mellőlük a harcosokat
    a poén, amin 2 percig röhögtem, hogy a shámiknak néha van kutyusok (wargok), ha épp észlelési közelbe mész hozájuk, akkor ugye lövöldöznek fire szarral. nos, ezeket oldalazva könnyen el lehet kerülni, csak annyi dolgod, hogy fordulj ugy, hogy a warg-k az útba legyenek, aztán emelheted is a zsebkendődet:)
    simán belelő a wargba, warg nekitámad, megeszi félig, és viszont, akkor te odafutsz és lecsapod mind2-3at:)
    az ostromgépes dolog nagyon jól műxik, kurva sok élet elixirt kapsz szinte ingyn az orkoktól, azon aszinten nagyon jó xp is (3ik fejezet), és ha véletlenül mégis nagyon lecsapkodnának, csak bemászol a várba alukálni egyet:)
  • tibor16
    #7748
    Igen a Gohic 2 magyarításának újjabb verziója érdekelne. Ami julius 6.án elkészült, azzal jáccom. Azért érdeklődtem, mert Randal azt válaszolta, hogy az 1-essel foglalkoznak.
  • nienor
    #7747
    A fordításra gondolsz? Mert akkor nézd meg a topic neve alatti linket.
  • tibor16
    #7746
    Srácok, bocs, hogy újra kérdem, most a G 2 nem is készül??? -és ha igen, mikor lesz vlami belőle?
  • Randal
    #7743
    Ja igen, mégvalami.

    Ha meglesz a fordítás valaki lelektorálja?
  • Randal
    #7742
    Szia! sajna nekem sincs kiírva, de megkérdeztem egy emberkét és azt mondta simán kiírta védelemstül mindenestül.
  • nienor
    #7741
    Randal! Asszem, neked sikerült kiírnod a G2-t cdre. Nekem az Immersonos van meg, azt lehet gond nélkül, vagy kell hozzá valami spéci? Jah, erről telepítettem fel, csak most akarom kiírni, a telepítés gond nélkül meg volt, és müxik is rendesen. Tehát, ha az image jó, akkor kiírva nem lesz probléma vele?

    Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, de olyan fáradt vagyok, hogy nem bírom kihámozni a lényeget (ezt a szöveget is 10!!! perc alatt írtam be...:((( ), a hely meg kéne, úgyhogy lécci válaszolj, ha tudsz.

    THX
  • Randal
    #7740
    Nem kell ennyiszer beírni.
    az, hogy nem írunk semmit az nem azt jelenti, hogy nem akarunk válaszolni, hanem azt, hogy akik olvasták a kérdéseket, NEM TUDNAK VÁLASZOLNI.

    Talán majd valaki tud.

    egyébként meg ajánlom figyelmedbe:

    Gothic 1 végigjátszás_angolul
  • Randal
    #7738
    tibor16:

    nézd meg a fórum eddigi írásaiban.

    Quhu:

    Kicsit fentebb van egy link....
  • tibor16
    #7736
    Hát nem tudom mi lehet ez, -kénytelen leszek visszamenni egy korábbi mentéshez. A mostaniaknál ha meg akarok ölni vkit, egy nagy sárga felirat azt mondja COPY PROTECTION ERROR -VAGY VMI ILYESMIT. A jónéhány nappal ezelőttin viszont még nem szerepel. Mi lehet ez? segítsetek kérlek. 2-3 nap játékidöt bukom így. Van vkinek vmi ötlete?
  • tibor16
    #7735
    Hmmmm, akkor a G2 nem is készül.... :((( ???
  • Randal
    #7734
    Szia!

    Küldtem mailt az általad megadott e-mail címre
  • Braveheart
    #7733
    Most szedem össze a legénységet a hajóra, és hol van Biff a bányakolóniában?
    Ja és akkor most hol is lehet átmenni az ork barrikád mögé? A hegyeknél is lehet? De hol? Már 1 órája próbálom de semmi siker...
  • raziel.
    #7732
    Plz valaki!:DD
    MEg a chapter 4-be egy bizonyos potion hol van ami az orc rabszogának kell? pontosan.
    :D
  • Zoleeca
    #7731
    Randal! Elküldtem az anyagot (500 sor lefordítva, csomagolva) Jöhet a többi
  • Randal
    #7730
    Szia!
    A problem az, hogy én a G1-et csinálom:)
  • tibor16
    #7729
    Sziasztok fordítók. Már nagyon várjuk a fordítást, újjabb magyarosítását a G2-nek. Volt idő amikor azért szüneteltettem a játékot, mert egész más ha értem is amit csinálok, a feelingről ne is beszéljek. Úgyhogy drukkolunk....
  • raziel.
    #7727
    Champter 4. után amikor elveszik a rangomat, pontosan kivel kell beszélni hogy csatlakozzak a két táborban???:D
    4 Chapterben egy potion hol van pontosan?
  • Randal
    #7726
    absurd:

    Ha minde qrva jól megy akkor igen. max. ha semmis e sikerül akkor 4.-én elküdöm az az általam eddig elfordítottakat Hunnenkoenignek, meg akkor amjd a többiek is neki küldik.
    Onnan az ő kezében vannak a dolgok:)

    Jelenleg a helyzet állása:

    4200 sort lenyomtam.
    500-at esrohnoil csinált meg
    300-at Gothic
    1000 van kinnt Nevl-nál.
    500 van drakeX-nél
    500 pedig Zoleekánál.

    Ha szerda estig ill. csüt 10-ig lenyomja mindenki akkor én fogom kiadni a magyarítást. Ha nem akkor Hunnenkoenig.
  • Randal
    #7723
    Itt a koliba sincs légkondi.
    ráadásul még van hátra 1000 sor, persze ha mindenki visszaküldi korrekten az anyagot.

    absurd:
    köszi, válaszoltam neki.
  • Mike
    #7722
    itt az irodába légkondi sincs
    suxx :((((