21229
  • Shaman
    #8153
    :-)))
    Na ez az,akkor mán rég potionokat kéne iszogatnod,az összes árustól megvéve. Én mondjuk chapter 5-ben kiírtottam a bányavölgyi várban akit lehetett (beengedtem az orkokat,s a nagy csata alatt gyilkolásztam,s leverve a konyhai csávót is jópár ingyen italt szereztem:-)
  • Mike
    #8152
    beletehették volna azt, hogy valaki pénzért megsüti a húsaimat, tök uncsi, amikor van vagy 100 hús azt sütögetni

    (mondjuk más kérdés, hogy 400 hp fölött minek eszegetek húst)
  • Mike
    #8151
    pala
  • Mike
    #8150
    bár mondjuk így sem tudok mit kezdeni a pénzemmel
  • Mike
    #8149
    :( ez nem túl jó hir

    szóval darabja max 4 arany
  • Shaman
    #8148
    Milyen karival tolod,mert ha Sárkányvadász,akkor 20K-ba fog az uccsó páncélod kerülni. A többi kasztnak nem igazán kell mán sok pénz chapter 4 után.Max italokra.
  • Mike
    #8147
    mennyi megverhető npc :)
  • Shaman
    #8146
    Azokért külön jó pénzt nem ad senki.
    Ugyanannyiért tood eladni mindenkinek.
    Ez nem olyan,mintha Bosper tanítványa lennél,s eladnád neki a bőröket jobb pénzért,bárkinek eladhatod.
  • Mike
    #8145
    nagyjából. sohasem fagyott addig ki, amíg nem kezdtünk erről vitatkozni, azóta meg már 2x is :)))
  • Shaman
    #8144
    Na itt van Ignaz (16-os)
    Kicsit nagy lesz,moderálni is fognak érte:-))
  • Mike
    #8143
    na akkor javítsunk, ill. pár megjegyzés

    - jópofi, hogy elolvasás után a könyveket simán el lehet adni 1500-ért.
    - a shadowbeast szarvát ki veszi meg jó pénzért, ha Onar tanyájánál lévő zsoldos nem?
    - a karmokat, fogakat szintén

    - 4. fejezet, jégsárkány kilőve, eddig ok, de nem 21, hanem 31

  • Shaman
    #8142
    Ez esetben hülyén fogalmaztam meg magam. Bár szvsz én nem ezt írtam,amit te ide.
    Nem erre akartam kilyukadni.Igaz én nem vagyok win expert,de attól még némi fogalmam van a dolgokról,de mind1 hagyjuk. Ezek szerint nálad több óra játék után is ugyanolyan gyönyörüen reccenés mentesen megy a game,mint indításnál.Örülök.
    De most má hagyjuk a fenébe az egész vitát.
  • Mike
    #8141
    De hogy a játékról is beszéljünk:

    az elején az volt a bajom, hogy nincs pénzem (be is csaltam rögtön az elején 1000 aranyat - pfuj) most meg van 20k kp-m, és nem tudom mit csináljak vele. Kell majd ennyi pénz vmire?

    jó, mondjuk a 5000-es könyveket sem vettem meg, hanem simán kinyirtam a aházában a fickót érte (+ 1 szemtanút is)

    egyeébkéent 4. fejezetben járok, most öltem meg az első sárkányt (jég) és 21-es szintü a paladin mukim (aki ugye ahhoz képest, hogy Innos lovagja, lopott, csalt, és még gyilkolt is, szóval abszolút nem egy tiszta lelkü egyén, ez a mentalitás inkább illene Beliarhoz mint Innoshoz, félek is mi lesz majd a végső megmérettetéskor, mert mindig azt mondogatja az összes pap, hogy Innos minden cselekedetemet látja :)))

    hm azon gondolkodom, némi xp-ért lepofozom az összes városlakót, aztán pengetek Andre-nál némi cash-t :)
  • Mike
    #8140
    bocsesz, de azt irtad, pár óra alatt betellik a memória, és akkor újra kell indítani.
    Okfejtésed alapján tehát akinek 512 mega ramja van mondjuk 2-3 óránként indítja újra, akinek meg 3 giga az 12-18 óránként.

    ez meg bárhogy is nézzük egetverő marhaság
  • Mike
    #8139
    köze nincs a memóriakezeléshez

    ajánlanám figyelmedbe szakkönyvek olvasgatását, az oprendszerekről, a gép fizikai működéséről

    a saját szemednek aztán majd csak hiszel (bár ugye a könyvek írói is lehetnek mind sarlatánok)
  • Shaman
    #8138
    Sztem akkor nem ugyanarról beszélünk. Nem Ignáz az alkimistát kereste?
    Lehet én olvastam félre.
  • Hacker
    #8137
    Igen? Nekem ott állt a kikötő közepén.
  • Shaman
    #8135
    Egyébként vagy télleg bug,mint elmítették,vagy még nem találtad meg.Ignacz kissé el van dugva a kikötőben,de ha megnézed ezen az oldalon lévö flash térképet,akkor ott megtalálod.
  • Shaman
    #8134
    Nem kell Tolvaj céh tag lenni,hogy ellopd.Simán bebaaktatsz mellette a házba,s kirámolod a ládáját,oda sem fog bagózni.
  • Shaman
    #8133
    Én nem mondtam,hogy a kifagyás ettöl van.Én azt mondtam,amit te is,hogy szarul vannak megírva sok game (köztük ez is)és egy idö utánbelassul,receg,stb.
    Hmmmmm visszaolvastam azon régi kommentemet.Télleg azt írtam kifagy.No akkor ezennel módosítom. NÉHA kifagyott NÁLAM!! Szal nem akarok általánosítani.
  • Shaman
    #8131
    Egyébként nem akarok vitázni,biztos neked van igazad.tuti illúzióm volt mikor belassult,meg berecegett egy idö után a gamma.
  • Shaman
    #8130
    Ott van csak el van dugva:-)
    A fal mellett ha kikötő felé allász rögtön fordulj balra,s uccsó házban megleled.
  • Shaman
    #8129
    Kérlek tedd meg amit mondtam,s utána láss csodát....
  • Hacker
    #8128
    Nis, bvalószínűleg elfelejtettél crackelni. Van egy ar-file a cd-n. Azt is át kell másolni. Már más is jött ezzel a problémával.
  • Hacker
    #8127
    Nos, agysorvasztó, valószínűleg a játék 2. legeslegidegesítőbb hibájával találkoztál. A fickó eltűnt, mint a kámfor, és nem fog visszajönni. Nekem, Oric-al, és egy bagádzs sárkánnyal volt ugyanez. Ezt nem tudod kikerülni, újra kell kezdened az előző Chaptert (én ezt csináltam. Sajnos nem tudom működik-e, mert újabb hibába ütköztem. Nem tudok Chaptert váltani. Midig kidobja hibaüzenettel. Szerintem az angol verzió, DIREKT gátolja, hogy végig játszd a játékot :( )
  • yellowcab
    #8126
    AHHHHHH
    Yo shit, the hell are yo doin' here?
    Remember?...I'll see you the day after tomorrow.
    Do download Shadowbane(find out more in it's topic)we may play againsteachother;there
    I'LL KILLLLLLLLLL YOUR FAT ASSSSS
  • Detori
    #8124
    Igen, már volt róla szó...
    ...egyébként WELCOME BACK!
  • Mike at home
    #8123
    en is igy csinaltam, eloszor kipucoltam az utat (persze miutan elso probalkozasra meghalt)
  • Mike at home
    #8122
    ugy tunik jobban mint te

    vannak informacioid, a tobbit meg hozzafantazialod
    aztan igy terjednek a baromsagok

    bocsesz
  • tibor16
    #8120
    Az első részben a kikötőben a perton lakik egy muki, a nevét nem tudom, -a hajóács műhely és a fogadó között. Na tőlle, de ha csatlakoztál a tolvajcéhhez, el is tudod lopni a ládájából. A későbbiekben is lehet venni tőlle speckó térképeket (pl Inos oltárosat) A bányavölgyben, pedig a vár ura ad amikor előszőr beszélsz vele, és a küldetését elvállalod.
  • rage
    #8118
    Biztos volt már, de hadd ne olvassam el a több ezer hozzászólást:

    XP alatt , amikor kilépek a játékból , 800*600*16 -ba dobja az asztalt.
    Minden alkalommal

    Vajon miért?
  • yellowcab
    #8117
    Hk,Randal!

    Nem végérvényesen, de visszamondom a fordítási szándékomat,egyszerűen semmi időm(játszani már hetek óta nem tudam semmivel)

    Ha megváltozik a helyzet jelentkezem.
    Sziasztok
  • yellowcab
    #8116
    A Gothic 2 kieg. aranylemezen van!!!
    Bár lehet már más is írta!
  • Shaman
    #8114
    Hmmm nekem nincs sajna:( chaper 6-os,level 38-as nemjó?:-))
  • Shaman
    #8113
    Mingyá megnézem,de én igen ritkán mentettem,föleg a quicksave-t használtam,az meg ugyi felülíródik....
  • Shaman
    #8112
    Hmmm nemtom,egyébként nem hiszem,hogy a játék szempontjából döntő fontosságú quest (bár lehet,hogy akkor nem kapod mag a "Bánya és Érc küldetés" teljestését,de sztem igen.
  • tibor16
    #8111
    Sziasztok, -én 13-as szintű voltam amikor átmentem a Bányavölgybe, és a 2. átlépésemnél eluntam az orkokat a bejáratnál. Nem volt egyszerű, de sámánostul mindenestűl kipucoltam őket. Most 18-as szintű vagyok a 2. részben. Van egy olyan gondom, hogy a Bilgot komát nem vittem át amikor megkért. Gondoltam, előbb megnézem az utat. Mikorra visszamentem érte, már nem lehetett elvinni. Nem mutatja a párbeszédbe. Előfordult ez már vkivel? A visszatöltésen kívül van erre megoldás?
  • aron
    #8110
    Hát hol is kezdjem? Hmm? Na tehát eza .....-e játék kitörölte a mentésemet úgyhogy most szívok. Tehát arra akarok kilyukadni ,hogy valaki tudna küldeni egy mentést mágussal miután a tűz runáját megszereztem? Előre is kössz.
  • Hacker
    #8109
    Hú de lejöttünk. Írok valamit, hogy feljebb kerüljünk :)
    Lí? Az 1. részben? A 2.-ban én nem vettem észre, bár én csak a 4. chapterig jutottam el :(
  • Shaman
    #8108
    Lí vágdos az asztalra? Ez valami Hongkongi kung -fu mester?:-))