21229
  • Randal
    #9119
    Zoleeca:

    Remélem nem sértődtél meg és azért nem küldted el a cuccot.
    Bocsi, csak este siettem és lefelejtettem a smiley-kat, szal az első mondatot vedd poénosra ugyanis nem gondoltam komolyan, vagy tedd mögé ezeket a jeleket:
  • Duzsuki
    #9118
    De gondolom mágus vagy azért kell a kén, akkor viszont a legegyszerübb ha veszel a kolostorban ott majdnem biztos, hogy találsz.
  • Duzsuki
    #9117
    A városban a piacon annál a kereskedőnél ahol növényeket lehet venni. A neve nem jut az eszembe. De lehet még Constantinonál is.
  • Mike at home
    #9116
    wow
  • Bandew
    #9115
  • Hacker
    #9111
    Na hali. Csak felugrottam, megmondani, hogy nem leszek egy jó darabig. Legalábbis egy mehatározatlan ideig. Itthon a net nem megy (most csak nagyon kevés időm van) és kitudja mikor javul majd meg. Lehet hogy holnap jövök, de lehet, hogy csak egy hét múlva.

    Amúgy csoda történt, elindult a gothic 2 és már a chapter 5 ben járok. És xardas tényleg egy mocsok
  • Bandew
    #9110
    Ott van fönn, hogy végigjátszás, magyarítás itt.
    Onnan le tudod tölteni az angol-magyar szöveget. Szal nem teljesen angol, hanem van benne magyar is. Bár nem hiszem, hogy ez probléma lenne.
    Mondjuk ott azt írja, hogy lehet, hogy keverve vannak a mondatok.
  • Duzsuki
    #9108
    Szevasztok szuper ez a játék. A Gothic2-t már végignyomtam, nem tudná valaki megmondani honnan tudom megszerezni az első részét. Valami letöltésre gondoltam, előreis köszi.
  • Bandew
    #9107
    Most akkor kb. mikor lesz?
  • Bandew
    #9106
    Nézz kicsit feljebb.
  • Randal
    #9104
    Én kenem el a te szádat ugyanis azt mondtam, hogy hétvégén küld el mailben, most meg hétfő van.
    Szal akko majd megkapjátok később. Keddig viszont küld el.

    Ja, meg még találtam plusz 10 mondatot.
    Én má kész vagyok.
  • Kurty
    #9103
    Már onnan is felvettem! de má nem is érdekel, mert meghaltak a mentéseim, ha valaki megmondaná mit tegyek, mert elmentek a mentéseim, rámegyek oszt semmi csak kilép .:(
  • krob
    #9102
    up
  • Zoleeca
    #9101
    G1:
    Üdv mindenkinek!

    Ugyanis az a helyzet - ha még valaki nem tudná mert régen nézett be a fórumba -, hogy a Gothic 1 gyakorlatilag TELJESEN le van fordítva(kivéve kb 10 mondatot amivel nem boldogultunk) de ez szerintem nem zavar senkit. Randal kollegánk most dolgozik a formaságokon(helyesírás stb). Ami azt jelenti hogy jövőhéten iszonyatosan nagy valószínűséggel kész lesz
    Ha mégsem, akkor látványosan én is felháborodok, és rászólok Randalra, hogy lécci-lécci. De remélhetőleg erre nem lesz szükség. Úgyhogy mindenki készüljön(fizetett szabadság stb).
    Azt ugyanakkor még hozzá kell tenni, hogy minden bizonnyal lesznek hibák a fordításban(tipikusan egyes illetve többesszám nem mindíg megkülönböztethető az angolban : you) Ezeket gondolom majd jelezhetitek valamilyen email címen. Ezekért a többiek nevében is elnézést kérek.

    Na erről ennyit, megyek aludni mert besöröztem

  • Zoleeca
    #9100
    Reméljük
  • tibor16
    #9099
  • DIEGO
    #9098
    [IMG]http://"Der Schläfer erwache"[/IMG]
  • DIEGO
    #9097
    Jo kérdés! Szerintem nem.
  • Bandew
    #9094
    Jól mondja Tibi!!!!!!!
    FORDÍTÁST A NÉPNEK!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tibor16
    #9093
    Várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek, várjuk a fordítást, fordítást a népnek!!!!!!!! -mi van a fordításokkal??????????
  • Botond #9091
    a hajóraktárban is van 2 lab bottle,mint azt már említettem :-) és igen ha nincs inos szeme feltöltve nem beszél+nem sebződik :-)
  • Botond #9090
    a háta mögötti házban van egy csaj aki lóg a szemben lakó árusnak,ezt az ügyet kell elkenni,akkor jó csávók leszünk,és megtanít lockpickelni
  • DIEGO
    #9089
    Nem ez a vollversion,, letudnám égetni neked dehát ez is németül van.
  • Zoleeca
    #9088
    Hát ez tarthatatlan... mi az mindenki játszik? Már majdnem lecsúsztunk a listában!
    De csak majdnem
  • Zoleeca
    #9087
    Hát de...hát de...
    Nem azt mondtad hogy a hétvégén dolgozol rajta?
    Na mindegy, azért amint tudom elküldöm, hogy haladj. Addig meg sok más társammal együtt csorgatom a nyálam a billentyűzetre.
  • Randal
    #9086
    Hali!
    Küld el mailben, ha tudom leszedem netről.
    30-as vagyok:)
    Amúgy meg legfeljebb hétfőn szórakozok vele egy kicsit a volt kolimban
  • Zoleeca
    #9085
    Randal!
    Megkérdeztem az angolos csajt, és megígérte hogy szombatra lefordítja azt a pár nehéz mondatot. Ha minden jól megy szombaton este, vagy vasárnap délelőtt elküldöm neked. Ha nincs neted hétvégén, küldj egy mobil számot(ha lehet 20-ast vagy 70-est) és elküldöm 1rstwapról sms-ben.

    Jó munkát!
  • gothic1
    #9084
    Lehet venni a városban. Az árustól a upper quaterben, mikor mész a főnökhöz, a főtéren balra be kell menni a kapualjba és ott lesz egy árus akitől lehet venni szentelt vizet.

    (Bocs már nem emlékszem a nevekre, régen játszottam vele)

    -Egyébként az egyik küldetés szerint ennek a fickónak kell vinni snapperkarmokat a valley of minesból.-
  • Shaman
    #9083
    Hmmm nem emléxem,az tuti,hogy nekem volt szentelt vizem,de hogy hol adták/találtam passz.....
    De amúgy én azt a varázslatot nem igazán használtam (ha jól emléxem eccer sem),szal annyira nem létfontosságú.
  • Shaman
    #9081
    Én úgy emléxem,hogy abban a barlangban,ahol az elsö sárkány van,ott van laborasztal,meg laborüveg is.
    Nálam ilyen gond nem volt.Mondjuk sztem a nyílvesszö nem igazán sebzi az élöhalott sárkányt,nem??? Már ha logikusan gondolkozol.....
    Én mondjuk mágussal meg sem sebzödtem nála. 3db fire rainbe bele is halt egyböl. Az egész csata max 20 másodpercig tartott.
  • Kurty
    #9079
    Kössz A Tippppppet, de még nem jó!
  • Kurty
    #9078
    Egyébként azt nézem, hogy mostanában a gothic 2 oldalán igen csak lassan megy a számláló!:(, de már szerintem karácsonyig az lesz kint "A forditás nem állt meg, csak egy kicsit szünetel. Bocsika, de nyár van." na és akkor????
    mivan ha nyár van?? He? FORDÍTSÁTOK MÁR AZT A SZÖVEGET, VAGY HA NEM BELÉPEK ÉN IS ÉS LEFORDÍTOK EGY MEGÁNYIT!



  • Kurty
    #9077
    ja, de képet a nevedhez hogy lehet rakni ?:)
  • Kurty
    #9076
    Na jó, de én egyszer dumáltam vele a sárkányról, de aztán megöltek, mert alapból levették a 2/4 életemet! Meg valami ami az innos szeméről, hogy mindig beszélni kell a sárkánnyal és aztán az innos szeme legyengül, majd a srkány sebezhető.. továbbra is nézem a sárkányt ..:majd kinyírom
  • scynetyc
    #9075
    A leirás szerint nem kell vele dumálni,csak elvenni a levelét és a kulcsát.
  • scynetyc
    #9074
    hmm, dumálni kellett volna a feketemágussal? én is messziről legyaktam.
  • Kurty
    #9073
    Jajj, de velem szóba se akar állni! Egyébként én a feketemágussal nem dumáltam hanem messziről kinyírtam talán azért?
  • Kurty
    #9072
    Hát én se jutok többre..
  • scynetyc
    #9071
    most nézem csak ,hogy inos szeme medált fellehet venni? Eddig nem vettem fel és ugy gyilkolásztam a sárkányokat. Most felvettem de igy sem sebződik.
  • krob
    #9070
    Annak a Hatalom Szeme nevű izének nincs köze hozzá?
    Az előző nagyteremből nyíló valamelyik kisteremben volt!
    Persze ez csak tipp!