21229
  • Shongi
    #9205
    Lenne egy kérdésem,5. fejezetbe van 12 sárkánytojásom, érdemes odaadni Bennetnek( esetleg több van mert ha odaadom azt mondja már nem találok többet viszont nem kerül be a teljesítettek közé!), vagy inkább tartsam meg?
  • darky
    #9204
    Nem, nem mindenhov? lehet ?kezetet ?rni, mert egy csom? k?rd?jel jelenik meg p?ld?ul Ausztr?li?ban. J?esetben :))
  • Shaman
    #9203
    Mié külföldre nem lehet ékezettel írni??
  • darky
    #9202
    Mocs de külföldre írtam az előbb levelet, és még nem szoktam vissza az ékezetre:)
  • darky
    #9201
    Igaz, tevesztettem, mar chpt. 2ben vagyok, csak most megyek masik terkepre, akkor ugy 11 korul leptem at...
  • Shaman
    #9200
    10.000. KOMMENT. Most 9200-nál járunk!
  • Hacker
    #9199
    Hátpedig, az elején nehéz volt. Vagy 5 elit mocsok, meg 3-4 shámán. Plussz néhány sima harcos, de őket 2 vágással elintézem.
    De így legalább igen izgalmas a játék, és megoldok én mindent. Jöhet bármily nehéz akadály :)
  • Hacker
    #9198
    Mi az a 10K?
  • Shaman
    #9197
    jaja,én mágussal 40-es szinten fejeztem be.
    Szal a 27 elég kevés!
    Egyébként hajrá emberek a 10K!
  • Mike
    #9196
    27 az nem sok

    én cc 35-36-os voltam chapter 5 végére

    39-es lettem a végére
  • Mike
    #9195
    mivan? chapter 6-ban neked gondot okoz az orkokat halomra gyilkolni?
    nem létezik...
  • Hacker
    #9194
    Chapter 2-be, 15-ős szinten! WOW
    Kicsit sokK
  • darky
    #9193
    de az északi erdőben meg biztos van vagy két szintre elegendő enemy...
  • darky
    #9192
    Én most megyek chapter 2-be, 15. szintű varival...
  • Hacker
    #9191
    Paladin vagyok. Asszem 27-esen mentem át a szigetre (hát az első chapter 8-asan fejeztem be. Hát feljebb már nem bírtam menni, pedig kitisztítottam néhány erdőt és minden küldit megcsináltam...a többi chapterben is) Már fejlődtem vagy 3-4 szintet, amióta itt vagyok.
    Én inkább a kétkezes harcra mentem. Már 100%-os. Az íjpuskát, kezelem 30%-on (csak a sima íjpuskát (crossbow), mert csak 41-es az ügyességem), és a varázslatokból is megtanultam az alapokat (40-es manám van, és 4-5 paladinrúnám. Nekem elég). Már lassan befejezem. És utána gothic 1 magyarul
  • Hacker
    #9190
    Egy napig felk se nézek, és lemaradok a legnagyobb buliból. Kész a gothic magyarosítása.
    KIRÁÁÁÁÁLY !!!
    Gyorsan végigjátszom a gothic 2-t. Aztán küldeni azt a honosítást. Amúgy már nincs sok hátra. Legalábbis azt hiszem. Most ott járok, hogy van egy ilyen....akármi. Sok ajtó egymás mellett. Kapcsolókat kell nyomogatni, aztán majd gondolom, kinyílik a szemközti ajtó. Még 2 van hátra.

    Hú bakker. Hogy mennyit megszenvedtem az orkokkal. Azt a nagy hullámot az elején...vissza kellett csalnom minden a hajóra, hogy a haverok ellássák a bajukat. Aztán a sámánokat könnyű volt. Aztán gyütt vagy 4 élőhalott ork. Bakker! KINYÍRTÁK KOR ANGART! Úgyhogy megint egyedül vagyok a kriptában. Megyegetek, csak néha mesokallok. Bakker...belehalnának ha csak egyszer nem templomban lenne a főellenség, hanem...mit tudom én...egy hegy tetején. Vagy egy nyitott arénában. Na mind1. Mindenesetre, a paladinvarázslataimnak nagyon nagy hasznát vettem.
  • krisz073
    #9189
    De jó - de jó :))
  • zoozoo
    #9187
    ŐŐŐŐ...
    Már kész van???
    Mindenki eltűnt :)
  • Bandew
    #9186
    Én is legalább annyiszor, hogy észrevegyem a hibád. :D
  • Zoleeca
    #9185
    Váááááááá!

    na mégegyszer:

    Gothic magyarul, mert megérdemlem

    pedig 10x elolvastam...
  • Zoleeca
    #9184
    NNNNAAAA!

    Befejeztem, legalábbis a nagyobb részét. A többi rövidke sort, szavakat Randalra bízom.

    Most már tényleg nagyon közel a cél emberek!!!! én már szinte látom: egy hétig mindenki eltünik a fórumról és megy Gothicozni.

    Gothic magyarul, mert megérdelem.

    és Ti is, de leginkább Randal
  • Zoleeca
    #9183
    Viszont kabátzsebben is elfér!
  • Zoleeca
    #9182
    Pedig csak az van. Ez van. Nem láttam sehol sem még, es ugylatom sokak vannak igy. A CD irast hogyan tudnad megoldani nekem? Mert jo ötletnek tünik
  • Randal
    #9181
    Ja igen, ha írsz akkor emilbe írj!
  • Bandew
    #9180
    A rip tényleg übersalakanyag. :D
    Méltó is a nevéhez :D
    rip = R.I.P (rest in peace)
  • Randal
    #9179
    Zoleeca!

    Eszembe jutott mégvalami.
    Mielőtt elkezded lefordítani a maradékot (amit mondjuk már nagyrészt megtettél) nézd meg a kapott mondatokat, keresd meg az eredeti szövegfájlban és nézd meg a magyarban hogyan lett lefordítva.

    Ugyanis most belenéztem abba mait fordítottál és jópár mondat ismerős volt.
    Szóval ahogy elnézem, a kis köcsög szerintem 350 olyan sort adott ami már le volt fordítva. Elvileg.
  • Randal
    #9178
    Hétvégére lett volna jó, mert jövhéten már össze tudom kaparni, de ha nincs más akkor itt jelzek neked:)

    No, akkor holnap megkapom Zoleecától a maradékot és hétvégén nekiesek a cuccnak.

    Valszeg kedden már lehet majd letölteni a cuccot.

    Zoleeca:
    Ne mond már, hogy csak RIP-es Gothicod van!!!!
    Ha kell akkor adok kiírom neked.

    A fordítás az tényleg gáz, mert valamikor csak a környező szövegből tudod meg mi a szar van.

    A Pinnaclehoz nem értek, de megpróbálok valamit alkotni:)
  • nienor
    #9177
    Persze ha sokára lesz csak, akkor elküdhetem postán, kiírom cdre...ha így gyorsabb, mint ahogy te meg tudod szerezni...
  • Randal
    #9176
    Nem vagyok sajna, na akkor mindegy, majd lesz eccer.
  • nienor
    #9175
    Hali, hát én a kazaaról szedtem le valami 152 megás zipet, de persze ott vagyunk ahol a part szakad, hacsak nem vagy miskolc közelében...
  • Randal
    #9174
    Ok, meglátom mit tehetek.
    Viszont kellene a Pinnacle, mert ahonnan szedem az marha lassú, ha esetleg onnan nem lenne meg.
    Szal ha valakinek van gyors netkapcsolata az adhatná:)
  • Zoleeca
    #9173
    Azért szerintem marad ott neked is(főleg a szavak)

    A videó jó ötlet, de nekem csak rip-em van
    Csinálhatnál ha nagyon ráérsz(ez asszem tőlem függ), egy kis videót is mint Hunnenkoenig, olyan kafa zenével meg minden(meg persze a nevekkel)
    Mitszólsz?
  • Zoleeca
    #9172
    A kockázatok és mellékhatások tekinetében kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyitalárusát.
  • Szid
    #9171
    RANDAL!
    DRUKKOLOK, hogy hétfore meglegyél. Most fejeztem be a G2. Akkor elkezdhetném ujbol az 1-est

    MERT GOTHIC NÉLKUL NINCS ÉLET!!!
  • darky
    #9170
    Korrekt program
    Absolut bejön, jo vele dolgozni
  • darky
    #9169
    Mármint a 8.1-et? ;)
  • Randal
    #9168
    Hehe:)))

    Látom azért elég sokat lenyomtál.
    Hétvégére nem is hagysz nekem?:)))

    Most épp a pinnacle Studio 8-at szedem.
    Meg akarom azt csinálni mint Hunnenkoenig, hogy a videókat is feliratozom:)
    Bár az még hosszú idő lesz mire kész lesz.
  • Zoleeca
    #9167
    kivitelezni
  • Zoleeca
    #9166
    Valószínűleg a hosszabb mondatokat fogom fordítgatni, hacsak fel nem idegesítenek mint a multkor. Annyira körmönfontan vannak megfogalmazva, hogy csak na

    De megpróbálom.

    Úgy kellene csinálni, hogy ha kész van a fordítás akkor a 10000. hozzászólásban jelentenéd be. Tök vagány lenne. Persze ezt elég nehéz kivitelezbi.
  • Randal
    #9165
    Okés, akkor majd holnap megpróbálom azokat is begyűjtani amit megcsináltál:)

    Darky:

    Az 5-ös mondatért köszi:)