21229
  • scynetyc
    #9069
    de, azért köszi!
    Dumcsiztam vele és nem tom szétkapni. :o( Megy a levesbe a game és kész.
  • krob
    #9068
    Gondolom nem segítség, de annyi ott a forgatókönyv, hogy bemész a terembe, dumcsizol vele egy jót, aztán szétkapod.
    Igazából még különösebben nehéz sem volt.
    Csak azért írtam ezt le, mert szerintem nálatok valami bibi lehet a programmal. Talán egy korábbi mentéssel próbáljatok odamenni.
    Laborüvegre nem emlékszem, hogy hol volt.
  • scynetyc
    #9067
    Nekem felvan töltve Innos szeme és mégsem tudom sebezni.
  • Kurty
    #9066
    Ja a Dragon Islandon hol lehet találni laborüveget? Mert egyyem sincs csak a hajóról loptam. ? Pls hlp me!
  • Kurty
    #9065
    Csá! Én is a főmonsztánnál akadtam el! Már ki akarom játszani mivel 55 óraja nyomulok vele! Valaki segítsen már nekünk! Ugyan úgy vagyok mint te, nekem nincs feltöltve a innos szeme gondolom azért nem beszél velem a srákány és nem tudom sebrezni vki segítsem mert má tépem a hajam!
  • scynetyc
    #9064
    Halika!

    Valaki segitsen lécci ,mert idegbajt kapok.
    A főgonoszt kellene kinyirnom a G2-ben, de a szemét nem sérül semmit.Lovag ijász vagyok.Lövöldözöm a csontvázsárkányt az isteni nyiltól kezdve a 600 pusztitoerős demonőlő varival vagy mivel is de semmi.
    Sem a sárkányölőkarddal /mester vagyok/sek semmivel nem tudom sebezni.

    Hogy kell kinyirni? please
  • krob
    #9063
    Először is nagyon köszönöm a segítő szándékot!
    Még soha nem használtam DC++ -t és nem is szándékozok.

    Még egyszer nagyon köszönöm!
  • Braveheart
    #9062
    DC++, nekem pl. megvan
  • Bandew
    #9061
    Amugy ez a koncert a G1-ben van vagy a 2-ben?
  • Bandew
    #9060
    DC++
  • Zoleeca
    #9059
    Szerintem nem beszéltek más fordításról, csak félreértés történt. Jövőhétre akkor tényleg csináld meg mert már én is türelmetlen vagyok...persze csak kicsit.
  • krob
    #9058
    Tisztelt Urak!
    Tudna valaki ajánlani egy elérhetőséget Gothic 1-hez.
    Nyálcsorgatva olvasgatom az első rész hozzászólásait, de sehol nem találok letöltési helyet. Még boltokban is menéztem, de semmi.
    Fizetős helyen meg elvből nem kerestem, akkor inkább bolt!
    Ha valaki tud egy jó lehetőséget akkor kérem jelezze!
    Köszönettel!
  • Zoleeca
    #9057
    Forditás közben én is találkoztam a koncertes témával, csak már nem emlékszem hogy hol. Ugyértem beszélt róla valaki valakinek. Konkrét mi?
  • Randal
    #9054
    Az a kép azt hiszem tényleg egy easter-egg. Van pár gothicos honlapcímem és azokon találtam sok-sok dolgot, amit anno a másik fórumba be is írtam, de senki nem vette a fáradságot, hogy megnézze.

    Amúgy a kép a Gothic 1 zenéjét készítő csapatot ábrázolja, valami német banda, a nevük nem jut az eszembe, de az rpg.dot-on van egy link hozzájuk.
    Meg emlegetik is a játékban, hogy valamikor lesz valamilyen koncert.

    Olvass utánna az angol nyelvű végigjátszásban vagy ott ahol a képet találtad.
    Asszem a helyszín az Old Campben van, a vár fala melett valahol.

    Amúgy a fordításból tényleg csak annyi hiányzik, hogy a maradék 200 sornak kijavítsam a helyesírási hibáit, no meg berakjam azt a pár mondatot amit Zoleecanak elküldtem és még annyi, hogy kicsit szebbé tegyem az egész szöveget. Ezt a munkát most hétvégén szándékozom összehozni.

    Milyen egyéb fordításról beszéltek még???

    Amúgy szerintem Hunnenkoenig most dolgozik és nőzik ezerrel:)))
  • Hacker
    #9053
    Jó jó persze persze. Vannak olyan képek is, amelyek csak hibával készülhettek. És én is felismerek rajta majdnem minden helyszínt. De az a táncos-hárfás-tűzköpős-stb.-s kép.....na az hol van? Ó annyira megnézném élőben
    DE NEM TUDOM HOL VAN
  • Kurty
    #9049
    Na ez nem semmi... szerintem ez egy:
  • Hacker
    #9048
    Sokára...
  • Hacker
    #9047
    Na hehehe....
  • Hacker
    #9046
    Ok bakker. Most telt be a pohár. Mint a legtöbben tudjátok, végignyomtam a gothic 1-et. Éppen képeket, mitöbb SCREENSHOTokat nézegetek a gameről, és látok egy nagyhalom olyan helyszínt és cselekvést, amit sehol nem láttam. Ilyen az a hely, ahol van egy porond, és a poronon, énekelnek, táncolnak, meg hárfáznak. Körülöttük emberek táncolnak. Vagy Oric, harcol egy shadowbeastel. És ez csak 2 a többezerből. Nem hiszitek? Lessetek utánna ITT
    A középső képről beszélek. AZ hol van?
  • Kurty
    #9045
    Mikor lesz MÁR GOTHIC 2 FORDÍTÁS:? egyébként nem kiabálok!
  • Kurty
    #9044
    Én azt hittem: Hunnekögin :) De egyébként szerintem magyarosítókirály :( , de nem az ha így folytatja esetlek 1500XP adó Swarcz König
  • Hacker
    #9043
    Én ebből is kimaradok
  • Hacker
    #9042
    Mondja már meg valaki mi az a...várj idézem:"Hunnenkoenig" ?????
    Mert csak találgatok. Amikr először olvastam, azt hittem Hungaroling, de látom nem (és mit értessz azon, hogy mikor jelenik meg?)
  • Kurty
    #9041
    Amúgy 31.-es szintű vagyok, 115+ erő, 68 ügyesség, 620 élet, 40 mana, Kard: Innos Haragja, Páncél: Lovagpáncél (legjobb), 54 óra játékidő! Akik végigvitték a gothic2-őt
    miért ne csináljunk egy versenyt, hogy mennyi idő alatt????
    Én 54:46, de még nem vittem végig má csak a főszörny!
  • Kurty
    #9040
    Én már az Előhalott Sárkánynál tartok, de nem tom leverni!
    Nem is akar beszélni velem :( Miért? Habár nincs feltöltve az Innos Szeme,de a ku*** Dragonislandon sehol (a hajót kivévve nincs egy laborüveg se, a háón három van azokat már felvettem)nincs egy laborüveg se! Hol találok? Van valami kód hozzó? Pls hlp me!
  • Zoleeca
    #9038
    De viszont így magyarát taki Randal, hogy le van forddítva. Teccik érteni?
    Még ki kell venni belőle a hibákat, valami 30 ezer vagy nem tudom mennyit. De az ellen nem véd
  • Zoleeca
    #9037
    Még nincs kész, majd jövöhéten. #9016
  • tibor16
    #9036
    Sziasztok, -Peresze a G1-re gondoltam. Felfüggesztettem a játékot, a fordításra várva. Persze a G2-őt is nagyon várom.
    Kérdés, -a G1 fordítását, ha kész van, és már forgalomban is van, nem lehetne feltenni vhová, mert én nem vagyok pesti (Tatabánya), és mostanság nemigen megyek Pestre. Esetleg magánban nem kérhetném el? Nagyon megköszönném ([email protected]) Persze, ha kell megvárom, csak már tűkön ülök miatta...
  • Zoleeca
    #9035
    Igaz. Ennyi halogatás meg kihagyás meg elhalasztás meg pihenés útán úgy látom már Randal kollegám sem mer egyértelműen nyilatkozni...csak ezért voltam én is óvatos.
  • Zoleeca
    #9034
    Az előző neked ment.
  • Shaman
    #9032
    Okes teljesen mind1,mert a kommentem után bejelentkezett.
    Szal így értelmetlen volt
  • Shaman
    #9031
    G1 röl volt szó. Bár lehet,hogy te is azt nézted.Ahogy Randal írta lassan megy konvertálásra,s utána kész. (kb. jövő héten)
  • zoozoo
    #9029
    Tud valaki valamit Hunnenkönigről?
    Gothic2 gondolom ott áll, ahol abbamaradt 2 hónapja
  • Bandew
    #9026
    A teljes még nincs fönn.
    Majd Randal értesít minket ha fenn lesz.
  • Bandew
    #9025
    De az csak demo nem?
  • DIEGO
    #9024
    A Gothic 2 -nél rajta van a CD-én mint ajándék. Ha érdekel akkor menjél be ebbe az üzletbe ott minden továbbinélkül megkaphatod. www.mandb.hu



    ps. elirtam magam helyesen ARX FATALIS Egyébként a gothic2 sokmindenben hasonlit rá.
  • tibor16
    #9023
    Már fenn van???
    -mert leszedtem, felraktam, de nemigen változott, legalábbis hol angol, hol magyar volt a felirat :(((
  • Hacker
    #9022
    Randal! Te vagy a király!

    Shaman kasztommal, már magyarul játszom végig a gamet.

    Kössz, kössz, és harmatszor is kössz
  • Bandew
    #9021
    Én igen, de sajna még nem jáccottam vele. :(
    Nem tod honnan lehet leszedni?
  • DIEGO
    #9020
    Ahogy már irtam, az addon version minden towábbi nélkül megtekeinthetö söt mi több játszhato(ingyen) a következö cimen:www.mandb.hu
    Pontosabban fogalmazva bekell menni az üzletbe a Vigszinház mögött. Magam eddig 5x játszottam végig most egy kis szünetett iktatok be. Valoszinüleg megint lejatszom az ARX FTALIS nevü játékot. Ismeri valaki itt?