21229
  • Randal
    #9251
    Sziasztok!
    Letölthet a Gothic 1 Magyarosítás.
    1.0beta. Azért beta mert még nem lett tesztelve.

    Itten van a link:
    GOTHIC 1 MAGYAROSÍTÁS
  • Zoleeca
    #9250
    Emailbe egy cimet tudsz [email protected]
  • Szid
    #9249
    Nyugi "gyerekek" azt az egy-két napot már kibírjuk. A lényeg, hogy ehéten meglegyen
    Utánna ugyis dínom-dánom Berugok az old camp-ben
  • Duzsuki
    #9248
    A telepítés végén amikor eléri a 100%-ot le kell állítani a telepítést.
    Mert a tört warez verziót nem lehet rendesen telepíteni.
    Az utolsó filet elvileg megtalálod abban a csomagban ahol találtad a Gothic-ot.
    Naszóval összefoglalva az utolsó filenál le kell állítani a telepítést és azt a filet kézzel kell felmásolni.
    Ha az a file nincs meg akkor van bukta.
    Akitől szerezted a Gothic-ot attól kérd el.
    És még a pache is kell.
  • Shaman
    #9245
    sztem dc++-on megtalálod....
  • tibor16
    #9242
    VÁÁÁÁRRRJJJUUUUK A G1 MMMAAAAAGYAAAAAROSÍTÁÁÁÁÁÁÁÁST!!!!!!!!!!!
  • Hacker
    #9241
    Nah. A gépre, frissen fel van telepítve a gothic 1. Csak a magyarítás hiányzik alóla. Randal?
  • Hacker
    #9240
    Ezt kérdezem én is!
  • Hacker
    #9239
    Akkor lehet, hogy a gépeddel van baj. Talán valami a cd meghajtóval...
  • Bandew
    #9238
    Bakker? Mi ebben a rossz?
  • Hacker
    #9237
    Felraktad? Na és hová? Mert EZ már be sem jön. Majd még később megnézem
  • Hacker
    #9236
    A bakker nem káromkodás...szerintem. Hát nálam hétköznapi szó, nem értem miért ismételgetitek
  • Zoleeca
    #9234
    Bakker
  • Zoleeca
    #9233
    Hidd el nekem bakker, hogy Randal szólni fog a fórumban hogy most már tölthető, mert felraktam a véglegest. Ami ott van még szerintem csak a régi.
  • Zoleeca
    #9232
    Nem siránkozik itt senki, mindenki örül
  • Hacker
    #9231
    ŐŐŐŐŐŐ...mondjátok csak EZ a nagy ikon lesz a magyarosítás (mármint a letöltés). Mert egyenlőre még mellette van az hogy "beta".
    Rögtön szóljatok, ha megvan a teljes.
  • Hacker
    #9230
    Bakker de sokat akartok. Eddig fohászkodtatok, meg dumáltatok, megminden bajotok volt, hogy mikor lesz már meg a gothic 1 magyarosítása. most hogy kész, a 2. részért rinyáltok. Bakker. Örüljetek velünk, a gothic 1 honosításának. Éljen Randal, és csapata. éljeeeeeeeeeeen
  • darky
    #9229
    Remelem nem valami fps-t magyarosit... -
  • Zoleeca
    #9228
    Jaja!

    Valamit nagyon tudhat a barátnője ha ennyire leköti

    Ez mostmár télleg gyanús kb két hónapja nem jelentkezett. A nyári szünetnek rég vége. Hol lehet?
  • Zoleeca
    #9227
    ÉLJEN

    Remélem hamarosan kovertálva is lesz és fel lesz rakva szépen az oldaladra, ahogy azt illik

  • darky
    #9226
    Gondolom innen:
    http://www.sync.hu/user/frameset.phtml?url=/randal/
  • LSG
    #9225
    És akkor most honnan lesz letölthető az első rész magyarosítása?
  • Shaman
    #9224
    Mármint G2 fordítás.
  • Shaman
    #9223
    Csak a baj,hogy Hunnenkoenig eltünt,s vele együtt a fordítás is....
  • Randal
    #9222
    Sziasztok!
    Igen, jól olvastátok!

    Végre valahára elkészült a Gothic 1 magyarosítása!
    Külön köszönet érte Zoleecának amiért eltűrte sanyargatásom.
    Íme a Gothic 1 magyarosítás csapata:

    Zoleeca, Nevl, drakeX, Esronhoil, Gothic és Randal

    Sorry hogyha valakit kifelejtettem, de az elmúlt egy hétben annyira meg voltam fázva, hogy már az agyamat is kifújtam.
    Nos, most lett elküldve az anyag konvertálásra, remélem hamarosan elkészül.
    Ezért Special thanx to: HornOx

    És még köszönet Hunnenkoenignek is!

    Ja igen, a videók még nem feliratosak, talán nemsokára azok lesznek.

    Na bye!

    Mégvalami:

    zoleeca:
    A G2-t még én sem játszottam ki, de azt már tudom kit kell kinyírni és hányszor meg mindenféle egyéb dolgot is á.
    De a legnagyobb élmény maga a játék lesz, magyarul:)))
    (Hajrá Hunnenkoenig)

    Na, mostmá télleg bye!
  • Hacker
    #9221
    Íme:

    Gothic 2 hivatalos oldala

    Gothic 2 nemhivatalos, de magyar oldala-valószínűleg itt lesz a magyarítás is.
  • Hacker
    #9219
    Itt van néhány nyalánkság (animációk, patchok, cheatek,stb.) a gothic 1-2 és addon játékához

    Ide kattints!
  • Hacker
    #9218
    Hát akkor a sárkánytojásital 15-öt ad. És látszólag, 2 sárkánygyökeret találtam a szigeten, nem 1-et (2 már eleve volt nálam, csak nem akartam felhasználni)
  • Hacker
    #9217
    Ok. Ez lettem a gothic 2 végére:

    Paladin
    Szint:31
    Felmaradt tp:31

    Erő:124
    Ügyesség:45
    Mana:40
    Életerő:527

    Egykezes harctechnika:60%
    Kétkezes harctechnika:100%
    Bánás az íjjal:10%
    Bánás az íjpuskával:30%

    Egyéb képzetségek:
    Állatbőrök lenyúzása
    Zárnyitás

    Fegyver:Szent kivégző
    Páncél:Nehéz lovagpáncél
  • Hacker
    #9216
    Hú hát nem tudom. Lássukm, csak. Sárkánytojás ital, +25 erő...vagy 15? Én 25-re emlékszem. +3 sárkányökér. Találtam egy erőelixírt +5. Az összesen 133. Asszem ennyi volt a 6. chapterben. Bah. Mindjárt megnézem az adataimat. pill.
  • Kurty
    #9215
    Hacker én is 31-es szinten vittem végig! Csak 135-erőm vót, de levertem a csont sárkányt! Hogy áll a fordítás?(mármint a Gothic 1) És honnan lehet letölteni a gothic 1-et? A Gothic 2 *.vdf fájljait milyen progival lehet módosítani? Ha valaki tudja akkkor mondja meg sürgősen! Kösztök, csá!
  • Shongi
    #9214
    Hi lenne még egy kérdésem. Már harmadszorra nyomom, az eslő palám 32-es act6 elején, a sárkányvadász 36-os 5act végén, és most van egy kis varázslóm is, viszont van egy láda amit soha nem tudtam kinyitni. Amikor a Taverna felé megyünk , Akil farmjához vezető lépcsőt elhagytuk, van egy pár molerat, és egy pár hulla, itt van egy barlang benne egy láda amit nem tudok kinyitni please help!
  • Hacker
    #9213
    Már azelőtt elmondták nekem is. Aki rendszeresen feljár ide, az már tudja. Hál istennek, a xardasos még nem derült ki.
  • Zoleeca
    #9212
    Csak azt tudnám miért kell elmondani hogy mi a föellenség?????????????

    VAN AKI MéG NEM VITTE VéGIG!

    Ne rontsuk már el mások szórakozását!!!!!
  • Hacker
    #9211
    Naszóval. Főellenség, csontisárkány (amúgy elősször azt hittem, magával Beliar-al kell harcolnom). Hogy mannyit megszenvedtem vele. Mindig kinyírt. Próbáltam varázslattal. Nem ment. Próbáltam kardharcal. Mindig hátralökött. Aztán, rájöttem. Bevedeltem, egy gyorsítóelixírt, és rárontottam. Nincs duma! Rögtön harcihelyzet. Nekitrontottam, és elkezdtem püfölni. Hátralökött. 1 másodperc múlva, már megint ott voltam, és vágdostam a dögöt. A gyorsítóelixít bevált. És győzedelmeskedtem. Hát igen. 31-es lettem a játék végére, bár csak a sárkány legyőzése után (szóval a sárkányt 30-ason győztem le). Nem rossz heh? Így legalább, nem volt unalmas a játék.

    Izgatottan (vagy izgatottabban) várom a kiegészítőt. Mi van a magyarítással? Megvan már? Azonnal értesítsetek ha igen. A kiegészítő angol változatának megjelenése előtt (valamikor januárban) még az 1.- részt végigjátszom (magyaul) :)
  • Hacker
    #9210
    Végre én is beleszólhatok ebbe. Ugyanis végigvittem a gothic 2 IGEN. GYŐZTEM. Elősször segítek, aztán elmondom a többit :)

    Sárkánytojások a paladinnál is ott vannak. Én sárkánytojásitalt csináltam belőlük. Nálam volt az, amit a jégsárkánytól vettem el és oda akartam addni Benettnek. DSe amikor ezt felajánlottam (a hajón) azt monda vigyem innét a fenébe mert ő aztán hozzá sem ér.

    Shaman:nekem a Vatras, nem csinálta meg az italt. Én megtaláltam a receptet, és megcsináltam magam. Vatras semmit alkímiát nem segített, de a gyógyításának nagy hasznát vettem, az elején, bár még indulás előtt, temérdek életelixírt vettem.
  • Zoleeca
    #9209
    üdv néktek
    Ugy latom Randal ma meg nem jelentkezett...
    Remelem csak azert mert nagyon el van foglalva az utomunkalatokkal...
  • Shongi
    #9208
    Na figy, bennetnek ezeket is oda lehetne adni, ezek szerint semmit jót nem ad?
  • Shaman
    #9207
    Bennetnek azt a tojást kell adnod,amit a jégsárkány mögött találtál. Chapter 5-ben akkor lehet több tojásod,ha NEM Mágus vagy. Ugyanis zsoldosként a barlangokat megszállták a gyíkemberek,s egy csomó barlangban van tojás. Mágusként nem így van. Amúgy tartsd meg mert majd megtanulod a sárkánytojás elixírt (ha elviszed magaddal egyik varázslót a hajóra,pl Vatrast)
  • Shongi
    #9206
    Randal mennyiért írnád ki nekem a fullos Gothic-ot?