21229
  • Mike
    #8931
    Morrowind egy kaka

    kit érdekel az örökös nyavalygás, a céltalan bóklászás, a béna kis ikon fegyverek, amiknek a markolata hosszabb mint az éle, meg az a béna csápolás, amit a Morro kardozásnak hív

    ja és csak annyit, hoyg a Morro megvan erdetiben is, úgyhogy csihadj
  • Hacker
    #8930
    Hírek:
    Áhá. A gothic 2 addon, újabb remek pontszámokat ért el, egy csomó másik országban is.
    Előreláthatólag, valamikor Januárba kerül a piacra az angol verzió. Ez tényleg csak nagyon halovány infó, mert szinte tényleg semmit nem mondanak. Szóval csúszhat, és ahogy ezt én ismerem, csúszni is fog.
  • Hacker
    #8929
    Nah. Megint vagyok. Bocs hogy tegnap fel se néztem, de kiment a monitorom, és hirtelen, nem tudtam helyettesíteni. Már van másik, úgyhogy vagyok

    Látom megint elakadtak a gothic 1-ben, bocs hogy nem tudtam segíteni (Volt más :) )

    Mindjá utánanézek mi hír a gothic 2 kieg. angol változatáról.
  • galocza
    #8927
    élethű mágiarendszer? 8)
  • scynetyc
    #8925
    köszi!
  • zoozoo
    #8924
    Én annyit, hogy csúszik, mint az eredeti angol.
    A német már megjelent, ha jól tudom.
    Ha nem, akkor
  • Braveheart
    #8923
    nana, ne falemj egyrészt, másrésza Morrowind és a 2 kiegészítője egy nagyon állat játék, nekem per pill az egyik kedvencem... ott legalább szép a grafika (najó a G2 se rossz) jó az irányítás, rengeteg páncél, fegyver, varázslat van benne, ÓRIÁSI bejárható terület, 5millió quest, (500 tuti van) akármilyen irányba fejlődhetsz, kib@szott sok mod, remek pályaszerkesztő, rohadt sok faj, dungeon, pixel shader... 2 hibája van csak: nagy gépigény, és az npc-k nem csinálna ksemmit csak álnak vagy járkálnak... ez elnézhető
    meggyőztelek?
  • Randal
    #8911
    Ez a nagy ritka netközelség attól van, hogy már nem vagyok koliban, az albérletben meg nincs net, de talán majd eccer lesz.

    Nagyritkán csak a suliból meg a volt kolitársaktól fogok netezni.
    Na jó, ha tehetem minden nap, de feltöltés vagy letöltés csak ritkábban:)

    A G2 kieg angol változatáról mi hír?
  • galocza
    #8909
    uhum, de az én módszerem übergagyi karakterrel is működik - csak persze odáig el kell jutni 8)
  • Hacker
    #8908
    Méghogy lőjjük őket halomra. Egy nagy frászt. Menjünk az ostromgép legaljára, és várjuk meg amíg hozzánkmászank. Aztán had idegeskedjenek egy sort, majd fogjunk egy kardot, és vagdassuk őket darabokba Így megmaradnak a nyilvesszőink/dartsaink, és bezsebelhetjük, azt a temérdek xp-t Persze azzal vigyáznink kell, hogyha teljesen véletlenül, az egyik ork túlfut a határon, de előtte már meglendítette a fejszéjét, védjük ki. De az elit harcosoknak ez már nem akadály (ilyen vagyok én is )
  • Kurty
    #8907
    Kérdések ide : [email protected]
  • Kurty
    #8906
    Már király vagyok, gyakom az orkokat már 15-ös vagyok, most megyek haza és lovag leszek
  • scynetyc
    #8905
    Szia Randal! Én elvagyok köszi, irányitgatom a cégem. :o)
    Na és veled????? :o) Mi ez a ritka netközelség?
  • zoozoo
    #8904
  • zoozoo
    #8903
  • Randal
    #8902
    Hy!
    megint csak beugrottam.
    No, akkor az a 270 van hátra ami nálad porosodik:)
    Akkor úgy látom nem kell küldenem többet.

    zoozoo:

    270 sor a 8000-ből:)

    Akkor már tényleg csak 1-2 hét:)
  • zoozoo
    #8901
    Hűha!
    Felgyorsultak az események!
    Király-Király :)
    200 sor? a 8000-, vagy 9000-ből?
    WOW!
  • Zoleeca
    #8900
    Hi Randal! Jó újra látni!

    A többiek megcsinálták a részüket?

    Télleg csak 200 sor hiánycikk?
    Mer akkor mán jelleggel megcsinálom azt a 270-et ami nálam porosodik. Aztán küldjed mihamarabb a maradékot
  • Randal
    #8899
    Hy everybody!

    Zoleeca:
    Thx, megkaptam a mailedet, itt válaszolok rá.ű

    Netem nemigen lesz, max suli könyvtárában no meg a haveroknál a koleszban, így kicsit lassú lesz az adatforgalom.


    Nos, nemigen csináltam én se semmit, csak vártam, hogy kész leygen az anyag. majd küldök neked még egy kis fordítanivalót.

    Na jó, annyit elkezdtem, hogy összepakoltam a szöveget, kijavítottam a hibákat és elkezdtem átolvasni, hogy legalább a fogalmazás korrekt legyen.
    Amúgy ha jól emlékszem max 200 sor hiányzik az egészből.
    Gépemet nem hoztam fel, így nem leszek teljes munkaidős, az albérletben lesz gép, de nem biztos, hogy azon fogok dolgozni, szerintem otthon hétvégenként.
    Még a héten elküldöm neked a fordítást és elkezdem a dolgokat.

    Hy Scyn! rég láttalak! mi van veled főnök?
  • galocza
    #8898
    biztosan leírták már itt, de legyen még 1x: iszonyatos nagy sunyizás de műxik: bányapályán a büdös orkokat csaljuk a kastély "bejáratához" (a rönkhöz ami az orkok "ostromgépe") és arra felugorva lőjük őket halomra. sok-sok xp...
  • Mike at home
    #8897
    nem er meg 5 LP-t
  • Hacker
    #8896
    Megpróbáltam a gothic 1-el, íjász karakter csinálni, de így is, úgy is megtanultam a maximális ügyességet, és használtam a legjobb íjpuskát (a maximálisan megtanult erő mellett), de nem sokra mentem vele. Egy jó kardal, többre mentem.

    De itt egy tipp, az íjászoknak (ezt már az 1. chapterben, érdemes leütni) bár, lehet, hogy már sokan ismerik:
    Szóval, tornásszátok fel az ügyességet, 50-re. Aki íjászt akar, annak úgy is kell még ennél több is. Onar tanyájának közelében, van egy völgy, amelyben 2 troll tanyázik. Ezeket a trollokat, a jól megismert, módszerrel, kinyírhatjuk, majd felvehetjük, az 50/50-es fegyvert.
    50 ügyesség kell hozzá, és 50-et sebez.
  • scynetyc
    #8894
    Én is miliciánál vagyok és ijász. Elit orkokat és sámánokat is lelövöldöztem és a hüllőembereket is.Sámánok kivételével a többit elcsaltam olyan helyekre ahova csak én tudtam felmenni és lemészároltam őket.:o) Nagyon élveztem csak kevés volt a vér :o) Knéztem mindig egy pontot pl. kidőlt fa felfele ivelő ága és odacsaltam őket.Most már a hüllőembert is pár lővésből leszedem. A mocsáricápákat szintén.
    #8853 olvasd el.
  • scynetyc
    #8893
    Curse , Mike at home! Köszi! Szerencsére még találtam egy barlangot ahol összeszedtem a páncélokat.Bár ahogy néztem feleslegesen,mert már meg van a nehéz miliciavpáncélom.Most jutottam a harmadik felvonáshoz.
  • raziel.
    #8891
    Füttő:)))
    Hallod? majd Vasárnap bizonyíts meccsen béby!
    Majd ott szedheted a gombákat mert ugyse csinálsz semmit.
    Beckham
  • Hacker
    #8890
    Szerintem a gothic 1, valamivel könnyebb, mint a 2, és a története, sokkal jobb.
    Csak az irányítást kell megszokni. Tárgyak felvételénél, senki ne felejtse el megnyomni az "előre" gombot, a "jobbra" és a "balra" gombokkal pedig, suhintgassatok az ellenfelekre :)
  • krob
    #8889
    Köszönöm!
  • hagirez
    #8888
    ÁÁÁÁ nem hiszem el !!!! Letörölték. Megpróbálom elintézni hogy visszarakják ha érdekel titeket és majd szólok.

    Tényleg bocs de tegnap még fent volt.
  • hagirez
    #8887
    krob, nienor mailment nektek is.
  • Hacker
    #8886
    A tárnarák páncél, megéri megcsináltatni.
    1. mert ingyen van, és csak hasznod van belőle.
    2. tárnarákokat, amúgy is érdemes kinyírni, azért a rengeteg xp-ért, és akkor miért ne szedjük össze a páncéljukat is :)
    3. és ha még a páncél tök fölösleges is (mert az), el lehet adni, jó pénzért
  • Mike at home
    #8885
    Onareknal is akad nehany

    de mondom, nem kell vele foglalkoznod ha lovag vagy
  • Mike at home
    #8884
    Sagittatol a boszorkanytol (Onar tanyajatol eszakra)
  • Mike at home
    #8883
    ha lovagokkal vagy, neked tok felesleges a tarnarak pancel
  • Zoleeca
    #8882
    Randal nem tudom mennyit haladt a nyáron. Most próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Nem hisyem hogy Hunnenkoenignél már készen lenne Gothic1. Én pl azért sem csináltam mostanában mert nem láttam értelmét, ugyanis ő alig járt erre a leveleimre pedig nem válaszolt, pedig itt azt írta hogy hétvégéken ráér ilyesmire. Majd ha visszajön Randal(suli kezdés szerintem) akkor ujra nekilátunk. Ha pedíg nekilátunk Randallal 1-2 hét és készen lesz.
    Addig is türelem.
  • curse
    #8881
    A rakpancel a kozepes es nehez zsoldosvert kozotti szint. A beam.to/gothic2.hu-n a guide menupont alatt van egy Pancelok tablazat, ott meg tudod nezni a pontos ertekeket. En nem szaroztam vele, megvartam a nehez zsoldosvertet, asszem meg se tanultam leszedni roluk a pancelt. Probald meg, hogy visszamesz Dexter taboraba, hatha chapterlepes utan ujratermelodnek a tarnarakok, ott eleg sok volt.
  • krob
    #8880
    Tudom nem szép dolog kunyerálni, de mivel tényleg megszerezhetetlen máshonnan és nagyon régóta keresem velem is megosztanál egy Gothic1 ISO letölt helyet?
    Szépen kérem!
    Köszi
  • nienor
    #8879
    Engem is érdekel, lécci küldd el, lécci, lécci, lécci....már annyiszor kértem, de annyiszor, plíz nekem egy ISO G1-et, naaaaaaaaaa
  • scynetyc
    #8878
    A dex lötyit kinél lehet tanulni?
  • scynetyc
    #8877
    Most olyan gondom van, hogy tárnarákpáncélt kellene szereznem 10 db-ot Wolfnak.Sajnos csak 2 tárnarák harcost találtam eddig,mert az első felvonásban likvidáltam a sima tárnarákokat és persze akkor nem tudtam még a páncélt leszedni roluk. Mennyire jobb az a tárnarákpáncél?
  • scynetyc
    #8876
    Köszönöm neked is! :o)