21229
  • scynetyc
    #8875
    Köszönöm szépen! :o)
  • hagirez
    #8874
    mail ment.
  • curse
    #8873
    Persze, hogy érdekel! ;) Tudsz segíteni?
  • hagirez
    #8872
    ha érdekel én lehet tudom hol van a neten. ISO-ban
  • curse
    #8871
    Ebbe inkabb ne menjunk bele, ne rontsuk el a jatekelmenyt sztem :) Az elohalott sarkany-dolog igy is le van love. Ha most se fog menni a banyavolgybeatmenes, elarulom mailben ;))
  • Hacker
    #8870
    Affene.
    "Xardas meg egy köcsög"
    Ezt meg mire mondtad? Tudod mit, inkább tartsd a szád. Bár szerintem jó fej. De én továbbra sem tudok tovább jutni, a bányavölgybe. Asszem csak előről kell kezdenem (akkor is lovag leszek. Az egy jó karakter), de még akkor sem nagy a valószínűsége, hogy működni fog. A végén bekavar az öreg?
  • curse
    #8869
    Mindenki az eggyel jaccik, csak nekem nincs meg hüppp.. :( Mar a ripet se talalom, pedig megvolt vhol cdn. Amugy is olyan ISOfuggo lettem mostanaban. Amig tobbnyire ripekkel jatszottam, nem tunt fel, hogy ugyanannak a jateknak az isoja nagysagrendekkel jobb hangulat+feeling. (video, zene...) Nembaj, holnaptol koli, hatha ott meg lesz valakinek :)
  • curse
    #8868
    Ha kivakarod a csipat a szemedbol, lathatod, hogy az a hozzaszolas nem neked szolt. A gyengebbek kedveert, ha az akthpd maxhp-148, akkor is meg tudsz enni 30 gombat, megsem gyogyulsz 150-et. Egyebkent en ki se probaltam ezt a zabalas-marhasagot, es mivel mar vegignyomtam, szamomra semmi jelentosege nincs a dolognak, te meg csak szerencsetlenkedj.
    Megkapod a segitseget. A "gyengebbek" az alabbi oldalon talalnak segitseget a jatekhoz. Igy talan te is telezabalhatod magad gombaval.
  • tibor16
    #8867
    Csatlakozom, q****ra várjuk már a fordításokat. Most az első résszel jáccom, de alig várom már, hogy magyar legyen a játék. Kérlek benneteket, aki csinálja, számoljon már be, mégis hol tartanak a fordítások??????????????
  • Mike
    #8866
    nem hiszem, hogy kéne ide ez a hangnem
  • Mike
    #8865
    én hiába gyógyúltam, akkor sem adta meg
    egy ideig kisérleteztem vele, de aztán feladtam
  • curse
    #8863
    de biztos gyogyultal is mindegyiktol
  • Mike
    #8862
    miért kel ellőni minden poént? még nem mindenki játszotta végig!
  • Mike
    #8861
    én hiába próbálkoztam a 30 sötétgombával
  • raziel.
    #8860
    Nya tegnap végigvittem........
    215-ös erővel...
    780 HPval...
    egy- és kétkezes fegyver 100-100%
    +110 et sebzett a nagy sárkányölő
    kár hogy vége lett, ja meg 38-as lettem a végén, a főellenfél valami Élőhalott sárkány, hát 2 ütés után inkább halott volt mint élő.

    Xardas meg egy köcsög!!!
  • zoozoo
    #8859
    Hunnenkoenig!

    Irtózatosan tökéletes lehet az a nő, akit most "új barátnőként", és kifogásként említesz :)
    Ennyire elcsavarta a fejed?
    Szerintem Randal Gothic 1 fordítása kész van és csak rajtad múlik, hogy mikor jut hozzánk.

    Szerintem imponálnál neki, ha megcsinálnád ennyi epekedő emberkének az ellenőrzést és az install progit ;)
    Gothic 2 is biztosan halad, de nem türelmetlenkedem, inkább csak álmodozom és csorog a nyálam a szám szélén kifele...
  • curse
    #8857
    nem a hely a lenyeg, 150 hp hijan kell lenned, szal minden gombanak gyogyitani is kell rajtad az 5 hpjet ahhoz, hogy ervenyesuljon a 30 gomba hatasa.
  • Mike
    #8855
    3. F3-F4
  • spatz
    #8854
    A térképen be van jelölve, egy kicsit felfelé kell menni és a sziklák között van.
    http://members.chello.at/dungeonsiege/g2_minevalley.jpg
  • Mike
    #8853
    1. enter
    2. amikor közelbe jönnek, karddal, rá fogsz érezni mikor kell ütni
    3. atáborból ha ott mész ki, ahol a lovag ál, és mész felfelé, akkor szinte belefutsz
    mondjuk jobb egy kicsit kerülni, és oldalt felmenni, így különösebb gond nélkül ki tudod majd nyirni
    ha nagyon nem látod sehol a tonyot nyomj F+-mat vagy F4-et
    4. számszerij tudást majd csak a 6-ban tudod fejleszteni, de akkor már tök felesleges
    a 60% mindenre elég, tanulj meg inkább 2 kezesen kardozni, vagy manalötyi, dexlötyi elkészítését
    mana azért kel, mert a lovag varázslatai elég impresszivek, és szinte mindenre hatnak. pl a csontik szépen pusztulnak tőle
    dex-et meg mondanom sem kell miért kell megtanulni, mert ugye az ijnál a sebzés ij sebzése + dex
    ha a manaital készítést nem is, de dex lötyit tanuld meg mindenképp
  • Hixer
    #8851
    Lidérceket karddal is ha persze becéloztad, hagyd nyomva az egérgombot.
  • Hacker
    #8850
    Ok. A tojások után, (ha jól emlékszem), el is kezdik a szertartást. Aludj éjfélig, és menj a templomhoz. Aztán, majd meglátod mi történik (bonyolódnak az események :))
  • tibor16
    #8849
    Szia, -neked megvan? Nekem igérték, de végülis nem lehetett kiírni CD-re, mer nem volt lemezkép. Majd beszéljünk....
  • scynetyc
    #8848
    Hali!
    G2. Katonaságnál ijász vagyok.
    1. -Átváltoztam bogárrá scroll segitségével ,de nem tudom hogy kell visszaváltozni.Nyomogattam mindent.
    2. - Lidérceket mivel tudom kinyirni?
    3. - Ragadozóvadászat küldiben /második felvonás/ nem találom északon azt az ork tornyot ami alatt van állitolag a ragadozok vezére. Hol van és mennyire észekon,mert én már a hágoig feljöttem de nem találom.
    4. - Második felvonásban tudom valakinél fejleszteni a számszerijam? Most hatvan százalékon vagyok ,de akivel eddig taliztam az csak 30-ig tud képezni.Van 70 pontom és jolenne turboznom magam.
    help!!!
  • aron
    #8847
    kösz
  • Zotya123
    #8845
    könnyen lehet, szórakoztam benn a népekkel... :DD ezt sem tudtam, mindig tanul az ember... :o)) a parasztruhás résznél már bőven túl vagyok...
    olyan kérdés, ok, ha most kifizetem, és nem "bántok" többet senkit, fognak még pénzt kérni? köszönöm...
  • Szid
    #8843
    G1
    Takanohana az elozo Neked ment!!!
  • Szid
    #8841
    Ha jól emlékszem menj vissza a templom elé éjfélkor és atlépsz a kov. fajazetbe
  • Mike at home
    #8839
    tehat

    ha jol veszem ki, akkor zsoldos vagy
    voltal lent a kolostorban a titkos teremben, amit csontvazak oriznek

    a hajora meg nem engednek fel

    egyszer kell engedely a hajohoz
    + kell legenyseg es kapitany (mondjuk kapitanynak talan legegyszerubb Jack a vilagitotorny ore)

    szoval menj el Lee-hez, vele es a biroval kell vmit kavarni, ha jol emlekszem megzsarolni a konyvelovel (volt egy "biro lakaja" kuldi a harmadik fejezetben - ezt nem irom le, a vegigjetszasban olvasd el - ott a link felul)
  • Mike at home
    #8838
    vagy pedig nem parasztruhaban mentel be kamuzva a kovacsrol
  • Zoleeca
    #8836
    Randal: mail ment!
  • Zoleeca
    #8835
    Nem hittem a szememnek:
    paladinnal voltam és elkezdtem irtani a városban állomásozó lovagokat. Neki estem Lord Hagennek és az összes lovag miután lord Hagen fegyvert rántott - és megpróbált megtámadni ENGEM - nekiesett és csak gyakták és gyakták. Mivel sebezhetetlen elég mókás volt amikor 12-14 lovag sarokbaszorítva küldte neki az áldást :D
    Próbáljátok ki.Megéri
  • Zotya123
    #8833
    még az elején, mikor vadásznom kell 6 prémet..
  • Zotya123
    #8832
    srácok, khorinisből mikor kimegyek a farkasprémekért, kérnek 100 aranyat a hülye őrök, ki lehet ezt valahogy kerülni? vagy fizetnem kell? és milyen sűrűn jön rájuk a fizethetnék? köszi
  • Mike
    #8831
    melyik?
  • Hacker
    #8830
    Kössz nienor, de nem hinnám, hogy menne. Itt már csak a teljes gépátépítés segít. Amúgy is akarok még 256 mb memóriát. Meg most van jobb progi mint a gothic :)
  • Hacker
    #8829
    Sokára....:(
  • raziel.
    #8828
    Tsa!
    Gothic II: Night of the Ravens mkor jelenki meg?
  • Mike
    #8827
    az ijhoz a dex adódik hozzá
  • hagirez
    #8825
    Jó lenne tudni hogy a német addont rá tudom e tenni az angol játékra, vagy várjam az angol addont.