21229
  • Stranger
    #9482
    Lenne még egy kérdésem: a gothic első részét most kezdem el, van valami peccs hozzá? A magyarosítás megy peccs nélkül is?
  • dzsonesz
    #9481
    Hali Randal olvasd el a mailt amit irtam!!
  • Randal
    #9480
    Azzal nem tudsz mit kezdeni, ugyanis a mocsáron kívülre nem megy. Asszem az egyik Baalos küldetésnél vagy valamelkyiknék lesz egy kis haszna a faszinak.
  • Szid
    #9479
    G1
    egyszer már végigjátszottam, de:_
    az orktemetoben van két lik,ahol a mumiák vannak, ahova nemtok beugrani. Járt már valaki ott???
  • Szid
    #9477
    G1
    Van egy faszi a mocsárban. Kalandozni akar, de nemszál le rólam sehol, IDE aKARTAM JONNI- felkiáltással, meg némi xp átadásával.
    Csak hazakuldhetem. Lehet vele valami értelmeset kezdeni???
  • Zoleeca
    #9476
    Gothic: Köszi az emailt!
  • Zoleeca
    #9475
    #9251. Hozzászólás
  • Kurty
    #9471
    Az a piramisnál van. Te én már a Gothic 2-t kijátszottam, én a gothic 1-ben kérdeztem, az RT= Régi Tábor. Te félreértettél! Sebaj! Ja Az ORK KALAPÁCSOT, nem az ork könnyű fegyvert keresem. Az piramisnál fönt találod a kinyitása: J=Jobbra B=Balra : JBBJJJBJ, ennyi! Csá!
  • Kurty
    #9468
    Hol találom meg az ork kalpácsot? A végigjátszás azt írta, hogy mennyek az RT felé és egy barlangban most merről az rt felé? Valaki HLP ME!
  • Bandew
    #9467
    Ja tom! Azóta már észrevettem.
  • Stranger
    #9466
    Sziasztok, ha jól hallottam van magyarosítás az 1. részhez. Honnan lehet letölteni?
  • Szid
    #9465
    Szia Randal!
    Dusty addig nem megy Veled, barmiben is egyeztek meg, amíg az ujembereket kereso Baal-al nem beszéltél. Tapasztaltam.
    ---
    Van két hibám. nemtom említettem már a nyilvesszot meg a nyilvesszot(számszeríjjbevelot)
    Meg egy SKIP-hez intézett mondat:
    Azt gondoltam, hogy visszajovok és megkérdezem azt a tárgyat
    Erre SKIP: Meglog
    ---
    Lenne egy kérdésem is azon emberekhez, akik voltak már "Zsiványok" Ha zsoldos lettem lehet még belolem (3Chapter) lehetek még vízmágus, ha igen akkor mikor??? Mert már van 100Tp-m
  • Randal
    #9464
    Lehet, hogy kaptam egy elbaszott, bugos mentett állást.
    Mármint bugosan mentettem el és kezdhetem elölről.
  • Randal
    #9463
    A tulajdonképpeni megjelenítés, főleg a grafika, NEM VÁLTOZIK - ez egy szerepjátéknál nem jelentős, de ez a Gothic 3-ig még változhat.

    Asszem valami lyesmit jelent...
  • Hacker
    #9461
    Hehe. Nagy poén Fordítsa már le valaki. Csak tud itt valaki németül!!! Tt van mégegyszer:

    Das eigentliche Erscheinungsbild, sprich die Grafik, hat sich nicht verändert - sie ist für ein Rollenspiel immer noch überragend, lässt aber für GOTHIC 3 noch Verbesserungen zu...

    Na?
  • Hacker
    #9460
    Nem jelenik meg? Akkor jól van. Mármint hogy nincs jól, de legalább, már tudjuk, hogy nem hiba.
  • Hacker
    #9459
    De igenis ott van az a hülye. Csak be is kéne nézni a toronyba heh? Amúgy ha a....mit tudom én. Asszem a 4. chaperbe kell megszerezni a fókuszköveket. Na. Miután megszerezted, beszélj Lesterrel, majd kezd követni, a könyvtárig. Na ott lesz. Ha erre már nincs mód, akkor egyszerűen kutasd át a torony 1. szintjét (A bal szárnyat). Ha még mindig nincs meg, akkor lehe pánikolni. Bug. Bár nem hatalmas. Elesel pár xp-től.
  • Randal
    #9458
    Okés, de odamentem Snafhez és semmi szöveg nem volt hozzá kiírva.

    Asszem elsőnek melvinnel pofáztam aztán Dustyval, aztán melvinnel, majd dustyval és ekkor mondta a pénzt, de nem jött velem a kötsög.
  • Randal
    #9456
    volt 900 pézem... és nem jelent meg a szöveg.
    Nem tom. Fordítási hiba nem lehet, hisz nem maradhatott ki semmi se.
    Az angol szövegekkel még mindig nem tudok mit kezdeni.
    Pedig minden le van fordítva.

    Takanohana:

    Ha jól emlékszem az a szöveg tényleg nem jelenik meg.
  • BaLeeX
    #9455
    Dustys küldetés. Legyen 100 pénzed és utána megjelenik Dustynél a szöveg, hogy induljatok és a pénzt meg odaadod az őrnek a kapuban.
  • Randal
    #9454
    Sziasztok!

    Köszi a megjegyzéseket.
    Eddig kb 200 hibát fedeztem fel a játékban és ez még csak a Chapter 1. Nem is angyon tudtam mászkálni.

    Egyéb problémák:
    Snafnak megcsináltam a küldetését, kaptam egy adag izét, de utánna akármikor megyek oda, nem szól semmit.

    Másik a Dustys küldetés akit el kell vinni a Mocsártáborba.
    Az mondja, hogy le kellene fizetni az őröket, de egyik őrnél sem jelenik meg semmi se. No meg Dusty se mond semmit se.

    Ja igen, még nem csatlakoztam sehova se.
    Meg nem találok alatóvarázslatot amivel a MT-beli egyik Baalt tudnám elkápráztatni.
  • Zoleeca
    #9453
    Nem sokat játszottam még vele, sajna nem sok időm van. De így már értem mi a probléma. bocs
  • Zoleeca
    #9452
    Angolul ezt mondja: Watch your back! Magyarul igy kellene lennie szvsz: Vigyázz magadra. vagy: Légy óvatos.
    ezt már megirtam Randalnak
  • nienor
    #9448
    Ha nem lett volna egyértelmű, akkor az előbb Takanohananak szoltam.
  • nienor
    #9447
    Te figyu!

    Neked a Chromanin küldetéseknél történt valami? Csak mert nekem nem...megnéztem a könyvet, és nem történt semmi, csak írta, hogy ezt már nem fogom megtudni. Talán annyi történt, hogy néhány csonti odakerült. Ez lenne az?
  • Bandew
    #9446
    Igen, de mondom hogy nincs ott.
  • BaLeeX
    #9444
    Nem ő van a hárpiák tornyának a könyvtárában? Mert valaki ott van.
  • Bandew
    #9443
    G1:
    Miután kirúgtak a Régi táborból, Diego megkér, hogy beszéljek meg egy találkát közte, Milten, Gorn és Lester között. A gáz csak az, hogy nem tudom holvan Lester. Utoljára a fókuszkőnél láttam, de most nincs ott, se a Szekta táborban. Plíz help.
  • Toughtful
    #9442
    Köszönöm
  • Toughtful
    #9439
    Gothic1-hez létezik magyarítás?
  • BaLeeX
    #9438
    Igazatok van. Amire én gondoltam az a Bosper íja küldetés volt vagy mi.
  • Jacky
    #9436
    Én mintha úgy emlékeznék, hogy a Fekete Trolltól kell menni a sejtelmes fények erdejébe és ott a kőkörnél.
  • BaLeeX
    #9435
    Ha emlékezetem nem csal, akkor lent a tolvajcéhnél a csatornában az egyik szobában. Hogy hogyan szerzed meg a kulcsot az már egy jobb kérdés, sajna arra nem nagyon emléxem. Ja, a kikőtő jobb oldalán kell leugrani a vízbe és ott van az ajtó.
  • Toughtful
    #9433
    Szóval fordítás reménytelen.
    Ebből elnéznék egy szinkronos verziót.
  • Bandew
    #9432
  • DIEGO
    #9431
    Amig ez kész lessz addig szerintem mindenki megranul perfect németül és angolul
  • Bandew
    #9430
    Amugy neked is mindig elkezd dolgozni az a progi az elején?
  • DIEGO
    #9429
    Amig ez kész lessz addig szerintem mindenki megranul perfect némtül és angolul
  • Bandew
    #9425
    Öööö.....
    Nekem is hasonló gondjaim voltak. Az igazság az, hogy nem is fagy le, csak valami kurrrrrva sok ideig kell várni, meg asszem nyomogatni az Alt+Tab-ot, mert asszem nem is a G2 ablak van akkor. Már nem emléxem pontosan. Azt viszont tudom, hogy ez amiatt a szarság miatt van, ami az indítás előtt elindúl. Már nem tom mi a neve.
  • Hacker
    #9423
    Ok. Lehet hogy ez egy kissé fel fog vidítani titeket, de lehet hogy ellenkezőleg (bár azt nem himnném) Szóval mivel nem tudok németül lefordítaná nekem ezt veleki és elmagyarázná:

    Das eigentliche Erscheinungsbild, sprich die Grafik, hat sich nicht verändert - sie ist für ein Rollenspiel immer noch überragend, lässt aber für GOTHIC 3 noch Verbesserungen zu...

    Van tovább is, csak szerinte, annak nincs értelme. De ezen megakadt a szemem!