21229
  • Takanohana
    #10494
    Szia! Bocs, hogy belekotyogok, (nem nekem szólt a kérdés), de G2-őt nemrég vettem a Media Marktban 3990.-Ft-ért.
  • ProSatanos
    #10493
    Lenne egy kérdésem:
    A Mercenary Camp - melleti cryptába találtam egy levelet amit Ivan irt. Ennek van valami küldetés jellege? Esetleg oda lehet adni valakinek aki kezd is vele valamit ..... kapcsolodik valahova ... vagy csak tájkoztató jelleggel kerülhetett bele?
  • Szid
    #10492
    Szia GDI!
    egy kérdés Komáromból
    G2 nemláttál valahol?
    Mennyiért?
    Ja ez már ketto :o)))
  • Takanohana
    #10491
    Nagyon várjuk!
  • Hunnenkoenig
    #10490
    Ok, buli! Köszi!

    Ma este megjön a konvertalt anyag, azt igerte HornOx, ugyhogy ejszaka felrakom az uj forditast!
  • syabi
    #10489
    hunnenkönig, bocs hogy eddig nem jelentkeztem, de rengeteg munkám volt és nem jutottam szabadidőhöz, hogy fordíthassak.
    legalábbis eddig. most van egy kis időm és elkészülök a 15587 - 15708 sorokkal még a héten.
    üdvözlettel,
    syabi
  • Szid
    #10488
    Sziasztok!
    Montam már, hogy nemszeretem a németeket. Most voltam Ulmban, megnéztem 3 Pc-sbótban, de csak valami konyvuk volt a G2hoz. Pedig megvettem volna kiegészítostol is
  • Duzsuki
    #10487
    Vegyél másikat!
  • Hunnenkoenig
    #10486
    Basszus, szar a billentyüm
  • Hunnenkoenig
    #10485
    a 05-ös fajlban csak a telepitö ujult a04-eshezkepest!

    Mostmar automatikusan megtalalja a megflelö könyvtart, ahova a G2 telepitve van es egyböl azt ajanlja fel.

    valamint nem kellketkülön fajltletöltni az angolhozs a nemthez
  • Hunnenkoenig
    #10484
    Nem frissült, sorry!
    Nem kaptam vissza idöben a konvertalt anyagot!
    Remelem holnap megjön!

    Azonnal kiteszem, amint van!
  • Johnyy
    #10483
    Ahha 5 ösz a szám , mondjuk az írott anyag még nem frisült de a fordítás verziója a lényeg.. nem? Amúgy a vasárnapból még hátra van 3 óra
  • Hacker
    #10482
    Hát nekem egy olyen filet akar letölteni hogy "G2_hun_0.5b.exe". Lehet hogy rosszat töltök, de én itt nem látok 4-est ;)
  • GDI
    #10481
    Igen azt látom mit ír ki.de az nem jelenti azt hogy már fent is van frissítés.Még csak fent lesz.
  • GDI
    #10480
    Arrol volt szó ma frissül.Nem panaszkodok de nekem azt írja ki utlsó frissítés Jan 23án volt.És nem 50% van kiírva hanem 40%.
  • Hacker
    #10479
    "Vasárnap felkerül az új fordítás. 60%-ot igertem, de az csak saccolva volt. A tényleges méret sajnos csak 50%-os lesz. Ez úgy értendö, hogy az össz szöveg 50%-a kész. Ha például Lovaggal játszol, akkor természetesen a Mágus szövegeit nem fogod látni és fordítva, ezért kevesebbnek tünhet!" írják ITT
  • Bandew
    #10478
    Mirű beszélsz? Frissült az.
  • GDI
    #10477
    még nem frissült a gothic 2 fordítás.Még mindíg 40%.
  • Johnyy
    #10476
    Javítása még sztem nincs de aktuális, amugy teljes én töbször végigvittem a gamét a beta fordítással és tökéletes volt, naatól még lehetnek benne hibák
  • Hacker
    #10475
    Akkor már a teljes, hiba nélküli van fennt? Nem hinném, mert még mindig bétát ír ki :P

    Én az újat kérdezem, amivel valami baj is volt. Azzal mi van?
  • Johnyy
    #10474
    Rég kész :)
  • Hacker
    #10473
    3. oldal? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ jaj ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ezt mégegyszer ne csináljátok. A végén a sülyesztőben kötünk ki.
    Mi a helyzet a magyarítással? Mármint az 1. résznek. A 2. látom frissült. Gratula :)
  • Hunnenkoenig
    #10472
    Meg nem frissült!
    Meg varom a konvertalt anyagot!

    Vasarnapig frissülni fog!
  • Johnyy
    #10471
    Jeeeee. ahha vasárnap 50 sz SÍRÁLYYYY
  • [Jakuza]
    #10470
    Na amint latom frissult a magyaritas.
  • Hacker
    #10469
    ÉLJEN! ISZINYATOSAN ÖRÜLÖK ÉN ÉS GONDOLOM MINDENKI MÁS IS

  • Hunnenkoenig
    #10468
    HornOx jelentekzett!

    Hamarosan küldi a G1-et es a G2 uj forditasat.

    Szerintem a hetvegen fent lesz.

    Randal, a G1-et majd küldöm, ha itt van!
  • Hacker
    #10467
    Mákod volt, hogy meglelted :)
  • Hacker
    #10466
    Cheat. Fogadjunk?!
  • tibor16
    #10465
    Ne hülyíts...mér, hogy kell???
  • Bandew
    #10462
    Bár várjunk csak! Lehet, hogy én értettem félre. Randal az első részre gondol, ugye?
  • Bandew
    #10461
    Én épp kedden vettem meg.
  • Hacker
    #10459
    Magyarországon szinte beszerezhetetlen. Sajnos :(
  • Bandew
    #10458
    Miért, amit Magyarországon lehet kapni az miért nem jó?
  • Randal
    #10457
    Nem tudok kimenni Bécsbe sajna, meg gondoltam amcsiban úgyis meg lehet kapni, de ha tudsz pár darabot akkor szólhatnál, szerintem itt jópár embernek kellene:)

    A videókat szerintem a Gamestaros fiúk bevállalnák, én is tőlük kértem hogy rakják majd fel.
  • Hunnenkoenig
    #10456
    Minek oda amerikai? Kijössz becsbe es mindent megkapsz angolul.

    A videokat nemhiszem, hogy feliratozom, mert nincs hely hova feltenni. Ha ugyse erted, akkor mindegy, hogy nemetül pofazik-e vagy sem, ha meg erted, nem kell a felirat.

    A nemet videok magyar felirattal fent vannak az oldalamon.
  • Hacker
    #10455
    Majd egyszer. Csak ki kell várni

    Pletykák szerint február és környéke
  • Hacker
    #10454
  • Johnyy
    #10453
    Azt még először be kell jelentenie a piranyánk
  • magus
    #10452
    kieg mikor jon?