21229
  • Bandew
    #10576
    Az 1-ben tuti, hogy nagyon szőrösek voltak, a 2-ben nem tom.
  • Ottto
    #10575
    Szóval ott van! Én csak egyszer észrevettem hogy van ilyenem :)
  • Takanohana
    #10574
    Szerintem az X azt a ládát jelzi a barlangban, amelyikben a gyűrű van. 10 védettség minden ellen.
  • Mike at home
    #10573
    A budaorsi MM-ben lehet kapni Gothic II-t, 8e
    (nem tudom volt-e mar a topikban - biztos, de ezert nem fogom vegignyalazni)
  • Ottto
    #10572
    Nem! Most beugrottt. Nem lehet bundájuk, mert akkor meg lehetne nyúzni őket. De nem lehet.
  • Ottto
    #10571
    Sztem be keell menned a barlangba, és odabent jelöl valamit.
  • balty
    #10570
    Szerintem nem azt a barlangot jelzi a régi térkép. De nem jöttem rá, hogy kell bejutni az x-t jelölő helyre. Mitha a sziklák mögött lenne.
  • Ottto
    #10569
    Fel kell frissítenem az emlékezetem, rég játszottam már vele. Asszem majd áprilisban (addon) :)
  • Bandew
    #10568
    Azért a Gothic világában nem egészen. :-)
    Még bundájuk is van. :-)
  • Ottto
    #10567
    Orkhajpáncél? Én úgy emléxem az orkok kopaszak :))
  • Chaos Mad
    #10566
    orkhaj páncél király lett volna!!! sztem a rákpáncél jol nézett ki.
  • Johnyy
    #10565
    Köszi azonnal kipróbálom, a rákpáncél .. hát gyönyörű volt:) de most képzeld el ha az lett volna a feladat hogy gyüjts orkhajat és aból készít wolf rucit , naaz hogy nézett volna ki?
  • Ottto
    #10564
    Mi? Sztem igen jó volt kinézetre is. Én csak a karját változtattam volna meg.
  • Bandew
    #10563
    AZ 1-ben (nem tom a 2-ben van e) a legszörnyűbb a rákpáncél. Tényleg azért nem hordtam, mert olyan csúnya volt.
  • Ottto
    #10562
    "A lovagoknak van a legjobb páncéljaik, kinézetre is!"
    Hát a nehéz lovagpáncél tényleg jól néz ki, de a könnyűt kinézetre nemigen csíptem. A zsoldosok páncélja nekem jobban tetszett (Főleg az 1. Az nagyon király :))

    "Figyu melyi kaksztnak van olyan ruhálya mint az 1. részben Gomeznek?"
    Olyat páncélt te sehol nem találsz. A 2. részbe sem jön át, de van helyette másik :)
  • XCoMA
    #10561
    Hmmm...
    Azt még én sem nyomtam végig!
    De majd végig fogom...!
    ... miután itt a teljes fordítás!
  • Chaos Mad
    #10560
    ossze kell szedni az összes ilyen könyvet a térképen. asszem 5 ilyen könyv van, sorrendben olvasd el majd öket.
    1. van egy magas hegyen egy rom, ott keresgélj, asszem a torony tetején van 2. kijössz a Régi Táborbol, van egy hid ott szemben és attol jobbra van egy nagy szila sziget ott van a könyv 3. Uj Tábor elööti elsüllyedt házakkal szemben a parton 4. 2db hajoroncs között 5. ugyanott van ahol az elsö, de mielött ezt elolvasod ments állást:) (ha jol emléxem akkor ezeken a helyeken vannak a könyvek)
  • Johnyy
    #10559
    A lovagoknak van a legjobb páncéljaik, kinézetre is!
    Figyu melyi kaksztnak van olyan ruhálya mint az 1. részben Gomeznek?
    Amugy az 1. részben a tűztoronyban egy csontvázmágustól lehet szerezni egy Cromanin nevű könyvet ami elolvasása után kapunk egy küldetést (naplóbejegyzést)"A Jövevény"
    címszó alatt , na most ez egy küldetés, vagy csak egy érdekesség , ha valaki tudja írja már le hogy ezzel lehet e valamit kezdeni?
  • Ottto
    #10558
    Az a legjobb :)
  • Árnyvadász
    #10557
    Okszi, rendben. Az én döntésem: Lovag.
  • Hunnenkoenig
    #10556
    Sajnos ezt igy nem tudom megmondani.

    A szövegek ömlesztve vannak es soronkent forditjuk.
    Hogy az most pont melyik karakternek a szövege, nem tudom.

    Jatszal azzal, amelyik a legszimpibb, aztan majd meglatod :-)
  • Árnyvadász
    #10555
    Hunnenkoenig: Azt szeretném megkérdezni, hogy a honosítással melyik karakterrel a legjobb kezdeni? Úgy értem, hogy melyiknél számíthatok a legtöbb magyar lefordított mondatra? Mert írtad még régebben, hogy 50%-os a teljes szöveg magyarítása, de ez kevesebbnek tűnhet. Mondjuk egy lovaggal ha elkezdeném, akkor kb. mire számítsak? 30% magyar 70% angol? Thx, előre is.
  • Hunnenkoenig
    #10554
    Ok köszi!

    Küldtem emailt! Nezd meg!
  • Randal
    #10553
    Elméletileg ott van, sőt, ott is van a cím vhol, csak rossz:)

    itt a korrekt:

    user.sync.hu/randal
  • Hunnenkoenig
    #10552
    Randal, ide tudnad irni a cimet?
    Azt hittem a jatekmagyaritasok topikban ott van a cime, de nincs....
  • Hunnenkoenig
    #10551
    Ja, csak nem tudtam, kik voltak azok :-)
    Akkor megnezem a telepitöt es beirom öket is, ja meg a te honlapodhoz a linket is elfelejtettem asszem, de majd utananezek :-)
  • Randal
    #10550
    Halihó!

    Hunnenkoenig:

    A honlapodon kellene egy-két javítást eszközölni, ha lehet:)
    A Gothic 1-et nem CSAK én fordítottam, a telepítőben benne van a többiek neve.
    Csak ennyit akartam.
    (Azér szólok, mert nem akarom, hogy a többiek megkövezzenek)

    THX!:)))
  • spatz
    #10549
    A karaktereket tovább lehet ugyan vinni az Addon-ban, vagy kezdhetem újra erősiteni, úgy utálom mikor egy szál csonttal indulok...?
  • Kurty
    #10548
    Faxa a fordítás remélem ilyen tempóban haladtok a kész fordítás felé is! KIRÁLYOK VAGYTOK!!!
  • Zotya123
    #10547
    én is türelmes vagyok, addig nem kezdek el vele játszani, míg meg nem oldódik minden problémátok, de ha eddig tudtam türelmesen várni, ezután is fogok tudni, szóval hajrá!
    The Best King ala Hunnenkoenig! :o)
  • Ottto
    #10546
    Bár én nem vettem meg, de jártam arra. Sztem a barlangot jelzi, a nagypiramis mellett. De ott nincs semmi különös, hacsaknem egy nayhalom könnyű xp :) meg néhány cucc.
  • Hunnenkoenig
    #10545
    A letöltes müködik!
  • Hunnenkoenig
    #10544
    Felkerült egy uj forditas!!!

    Egyelöre nehezsegeim vannak, mert azt irja ki, hogy nem talalhato a fajl, pedig fent van a szerveren. Addig, amig nem müködik rendesen, töltsetek le a patchet!

    Elvileg müködnie kell rendesen es ugyanaz, mint a telepitös valtozat, csak nem kell ujratelepiteni az egesz kocerajt!

    ha barmi hiba van, irjatok legyszives!

    Remelem a telepitö is megjelenik valamikor. Lehet, hogy a szervernek idöre van szüksege, hogy felismerje...

    Ja es a Gothic 1 regi forditasa is fent van!
    Az uj jövö heten kerül fel, de inkabb nem igerek biztosat!
  • balty
    #10543
    Vettem a térkép árustól egy régi térképet. A piaramis melett jelől egy x-t ,de valószináű valami kapcsolot kéne megtalálni. Hogy kell megszerezni, ezt a kincset?
  • Hunnenkoenig
    #10542
    Hello!

    A honositas oldalat ezentul a www.honositasok.com oldalon lehet elerni!!!!

    Probalkozom al-domainekkel is, csak valamiert nem akar müködni :-)

    Ha sikerül, akkor a http.//gothic2.honositasok.com alatt lesz elerhetö.
  • Ottto
    #10541
    Én a zsoldost direkt a magyarra tartogatom :)
  • XCoMA
    #10540
    ÉLJEN A KIRÁLY ÉS CSAPATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kár, hogy már többször végigtoltam a gamét!:(((((
  • Ottto
    #10539
    Hé. Ez a minimum, annyi munkáért, amit a közösségért tesztek. Én is elkezdtem egyszer magyarosítani egy játékot, de nem volt hozzá türelmem. De látom nektek igen van.
    Szal ÉLJEN A KIRÁLY. ÉLJEN HUNNENKOENIG és csapata
  • Ottto
    #10538
    Hali!
    Tudjátok ki vagyok? Nem mi?! Hacker vagyok. Mármint ez volt a nevem. Úgy döntöttem lecserélem, mert már túl sok bajom volt vele. Szal mostantól Ottto néven jövök fórumozni.
    Azért nem jelentkeztem eddig, mert 24 órát várnom kellett. Mostantól járok :)
  • Hunnenkoenig
    #10537
    Hehe, köszi a megertesed!

    Azert leborulni nem kell, de köszi! :-)))