21229
  • Der Wahnsinn
    #10407
    Tehát ha ezt a VDFS kitörlöm, csak a betöltések lesznek gyorsabbak, vagy a játék is? :)
  • Johnyy
    #10406
    Asszem még nem
  • Chaos Mad
    #10405
    nem tudná vki megmondani h a g2 kiegészitö megjelent má angolul vagy valahogy?? :D vagy le lehet tölteni?
  • Johnyy
    #10404
    Nekem mindíg tesztel.. nem baj csak tesztelgessen meg konfiguráljon csak induljon, vannak ugyanis ojanok akinek el sem indul..... Mikor adnak informatikai nobel dijat is?
  • Athletic  Bilbo
    #10403
    Nobel díj? :)))
  • GDI
    #10401
    14 euro
  • Methylisocloro
    #10400
    Akkor ez korszakalkotó felfedezés, mert én 5 percig néztem a virtual disk file system készitését minden Gothic 2 inditásánál :)
  • Hacker
    #10398
    Hát jó. Most nem tesztelem le, majd csak az addonnál, ha annál is lesz ilyen.
  • Hacker
    #10397
    Melyik kriptáról van szó? A game végén, vagy amelyik Ohnar tanyája táján van, vagy ami a kolostor alatt?

    Vedd vissza a grafikai dolgokat, és ha akkor sem megy, akkor valami lassítja a gépedet, és ezen csak a win reinstall segít rendesen.
  • Athletic  Bilbo
    #10395
    Eddig nekem nem akadt.
  • Hacker
    #10394
    Remélem nem fog gondot okozni a játékban!
  • Athletic  Bilbo
    #10393
    Mármint a játék system könyvtárából.
  • Athletic  Bilbo
    #10392
    Kivettem a system könyvtárból a Vdfs 32e exe-t és műxik a dolog. Te is próbálkozz ezzel. Nekem már jóóóóó. :DD
  • Hacker
    #10391
    Én is torkig vagyok vele. Először azt hittem, a virtuáis meghajtó az oka. Aztán reinstalll windows, és újra megpróbáltam, ezúttal már v.m. nélkül, de még akkor is behozta. Azt nem lehet onnan eltüntetni sehogy sem :(

    (Ha mégis, és valaki rájön, AZONNAL írja meg. thnx)
  • tibor16
    #10389
    Sziasztok, -érdeklődöm- hogy áll a fordítás... előre is köszi...
  • zoozoo
    #10388
    És mi pénzért adják ottan?
    Jobb, ha euroban mondod, mert a forint...
  • GDI
    #10387
    Ha eljösz Szlovákiába Dunaszerdahelyre nálunk kapható az üzletbe a gothic 1.))
  • Athletic  Bilbo
    #10386
  • Der Wahnsinn
    #10385
    Nézhetnéd akár a falat is! ;-)
  • Athletic  Bilbo
    #10384
    Fingom sincs.De unom, hogy minden jaték indításakor ott nézem a monitort 2 perecig.
  • Der Wahnsinn
    #10383
    Emiatt olyan lassú a betöltés?
    Egyébként mi ez?
  • Athletic  Bilbo
    #10382
    Valaki tudja, hogyan lehet a játék kezdésénél kikapcsolni azt a Virtual Dusk File System nevezetü dolgot, mert nem jó dolog a mai rohanós világban 1-2 perecet várni míg elkezdem a gammát. :)))))
  • Athletic  Bilbo
    #10381
    Thx
  • Hacker
    #10380
    Bilbo: A beta változat, tele van hibákkal. A teljes remélhetőleg jobb lesz.

    LSC: Jobb ha azt nem töltöd le, de ha mégis kell, akkor nesze Gothic2.hu
  • Athletic  Bilbo
    #10378
    Letöltöttem a Dc-ről a magyarosítást a 2-höz.De nem müxik normálisan. Akad vele a játék mint a franc. Az angol verzsönnel meg jól megy és egyből elindul a játék, a magyarral pedig 10 perec után is csak a betöltési képet látom. :((((( Miért van ez?
  • LSC
    #10377
    Hiall. Megtudná valaki mondani hogy létezik e normális magyarosítás ha igen merre találom. Nem 100%-os is érdekel.
  • Hacker
    #10376
    Nekem is megvan bibibí
  • Johnyy
    #10374
    SÍmán
  • Kurty
    #10373
    Nekem is hehe :) HEHE már 2x megírtam így ismeretleneknek :D
  • Johnyy
    #10372
    nem tudod sehonnan letölteni és nem tudod sehol megvenni
    (ha tévednék akkor bocsánat ha találsz egy helyet akkor szólj)Max haveroktól tudod megszerezni HEHE nekem meg van HEHE
  • Hacker
    #10370
    Nyáron, valamikor Június környékén.
  • Johnyy
    #10368
    DE ugy pontosan mejik hónapban? Payne: szint ugy,
  • PAYNE
    #10367
    Ja ezt nekem is kiirja az axelero klubban pedig tag vagyok!!!
  • PAYNE
    #10366
    Hát már pár honapja kint van!!
  • Johnyy
    #10365
    Mikor adták ki a gothic2-t ?
  • Hacker
    #10364
    Sárkányrabló? Nem a Leader of Peck (vagy hasonló) az?
  • Hacker
    #10363
    "Nincs jogosultsága a lap megtekintésére" írja ki. Pedig nekem is kéne egy pár új szmájli e-mailra, meg fórumba. Más cím nincs?
  • Hunnenkoenig
    #10362
    Nem küldte vissza. Ma raszoltam icq-n, de nem valaszolt.

    Majd meg zargatom....
    Ha vannak uj fajlok, kiteszem öket es elküldöm neked is.

    Majd megkerdem, hogy csinalja. Egyszer mar elküldte a cuccot, de tökhülye voltam hozza :-)
  • Randal
    #10361
    Sziasztok!
    Még egy kicsit csendes állapotban leszek vizsgaidőszak végéig, de akkor odaadom a lefordított videókat a 1-hez.

    Hunnenkoenig: HornOx visszaküldte már a fájlokat?
    Ha kapcsolatban vagy vele, nem kérnéd meg, hogy írja le hogyan csinálta, mert akkor megpróbálnám én is.
  • Johnyy
    #10360
    SÍÍÍRÁÁÁLLYYYY