21229
  • syabi
    #10696
    mein könig! megkaptad az én kis száz akárhány lefordított soromat? mert elküldtem neked, de a primposta sajna még mindíg nem megbízható. pl miután elküldtem neked a levelet és kiléptem a címemről, már nem tudtam visszalépni egy kicsivel késöbb, lehet nem is jutott el hozzád? ha eljutott küldhetsz nagyobb adagot is, az lehet jobban motivál és gyorsan kész leszek vele.:)
    tiszteletem
  • Hunnenkoenig
    #10695
    Na nehogyman a 3. oldalon legyen! :-)

    Csak hogy mondjak is valamit:
    A forditas jol halad!
    Szerintem lassan lesz uj verzio!
    Schakal nagyon belehuzott! Naponta lefordit több szaz sort!

    A többiekröl ezt sajna nem mondhatom el...
    En is dolgozgatok rajta, bar sajna akkora iramban nem tudok, de hat minden egyes mondat elörehaladas.
  • Johnyy
    #10694
    Csak hogy az a szivacs hogy te legyőztél egy szuper natural creaturát egy ork démot és leromboltad a kupolát, kiszabadítottad a börtönkolónia rabjait és ezután a 2ben semminek sem néznek... Na jó éjt Beliar isten vigyázzon álmaitokra ;))))))
  • Johnyy
    #10693
    Ez tény, Beszerezhetetlen a gothic 1, de azért ha valahol warez oldalon megtaláljátok akor szoljatok már mert egyik havernak kéne akit történetesen fórumról ismerek. Egyébként tény hogy nagyon állat amikor odamész a régi ismerősökhöz a kettőben (persze annak aki játszott az 1et)
    és már ugy társaloghatsz vele hogy te már le tetted a részed az asztalra Lásd:Alvó
  • Ottto
    #10692
    Az ulumulu még hagyján. De az a sok hülyeség ami kell az ulumulu megcsinálásához, na azoknak van egy orknevük :)

    Sztem a Gothic 2 játszható az 1 nélkül, de nem olyan élvezetes. Meg elég hülyén jön ki hogy odamész Miltenhez, és azt mondod:Ki vagy te? Meg fingod sincs ki az az alvó, csak az intó halvány iformációja áll rendelkezésedre. Sztem a két részt együtt kéne árulni a media marktban. Az 1 sajna már szinte beszerezhetetlen, max csak mástól.
  • Johnyy
    #10691
    Ur-Shak az egy jó pofa, legalább is az egyben tök jó ahogy beszél , meg azok az ork nevek pl ULUMULU, meg az ulumulu alkotóelemeinek is jól hangzanak a nevei...
  • Johnyy
    #10690
    Köszi ,vettem!
  • Hunnenkoenig
    #10689
    A nevemet helyesen Hunnenkönig-nek kell irni (az oe a hivatalos tavirati formaja az ö-nek) :-)

    Ezeken a cimeken elersz:

    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]

    remelem eleg :-)
  • Johnyy
    #10688
    Hunnenköenig!(Ugye így kell írni helyesen a nevedet?)
    Mely címen lehet MOST téged elérni , úgy értve hogy mejik címre lehet írni mert most elméletileg nem működik valami.
  • Johnyy
    #10687
    Éppen ezért kell játszani az 1-el.
  • Takanohana
    #10686
    Jó, életben hagyom, hadd irányítsa a semmit. Onnan ugyanis az ork ostromot kellett Hosh Paknak is, meg most Ur Shaknak is irányítania, csak ork nincs már, aki ostromoljon.

    Egyébként több helyen is kiütközik, hogy ugyan a reklám szerint játszható a G2 minden előzmény nélkül is, (ami igaz is), de azért az első rész ismerete sok esetben kellene. Pl. aki nem játszotta az első részt, annak fogalma sincs, miről beszél Ur Shak, és egyáltalán miért áll szóba velünk egy ork sámán. Vagy mikor a kősárkányra megyünk és Gorn segít, megkérdezi, hogy mit gondolunk, mi van a hegyen a romok közt? Mire mi mondhatjuk, hogy egy sárkány, vagy azt is, hogy talán Lester? Aki nem játszotta a G1-et, az nem értheti, hogy jön ide Lester.
  • Ottto
    #10685
    Ur-Shakot nem érdemes kinyírni, márcsak a régi barátság emléke miatt :)
  • csemete
    #10684
    Nyugodtan lezuzhatod nem származik belöle semmi bajod.Amugy itt ebben a részben leverhetsz mindenkit /a várban/nem baj /+xp ide ugysem fogsz visszatérni /zsoldos/kivéve ha Torloff-ot választod a hajo kapitányának.Amugy egy jo tanács tanuld meg hogy lehet kinyerni a sárkány vért+a sárkány pikkelyeket
  • Takanohana
    #10683
    Kösz a mailt, de azt hiszem véletlenül kitöröltem, mert most nem találom. Mindegy, mert közben megtaláltam végre a falkavezért, ott, ahol írtad. Mégegyszer kösz.

    Más kérdésem is van közben. A negyedik fejezetben a sárkányok nyírása közben összefutottam Fajeth bányája közelében Ur-Shakkal (a G1-ben a kitaszított ork sámán volt, aki segített nekünk). Nem mondott túl sok érdekeset, viszont felkerült a kalandlapra. Mikor meg ismét találkoztam vele Hosh Pak helyén, szemétnek nevezett, és közölte, hogy mostantól ellenségek vagyunk. Ezzel megoldottnak is tekinti a játék ezt a küldetést. Nem volt szívem leverni. Kéne? Vagy hagyjam életben? Felbukkan még a játékban?
  • Hunnenkoenig
    #10682
    Hasonloan müködik, mint egy forum.
  • Hunnenkoenig
    #10681
    a helyes cim www.petitiononline.com

    Bocs, elirtam.

    Ott lehet egy peticiot (alairasgyüjtest) szervezni es az emberek elektronikusan irjak ala. Ezutan el lehet küldeni a linket az illetekeseknek e-mailben, vagy kinyomtathato, vagy amit akartok.

    Inkabb angolul fogalmazzatok meg es akkor az egesz vilagrol reszt tudnak venni a rajongok :-)

    Mar ha komolyan gondoljatok :-)
  • Ottto
    #10680
    Na lássuk csak. Az itten rendszeres fórumozók beleegyezése, toborozhatunk az rpgdot-on is, akkor a fantasya-s srácok is velünk vannak...Gothic 3 után, gothic online :))
  • syabi
    #10679
    hunnenkönig! kész vagyok a fordításommal, csak az a gond hogy a primpost nem müködik már napok óta, nem enged bejelentkezni. nem tudom elküldeni az anyagot. remélem már holnap menni fog, akkor elküldöm. időközben te küldhetsz még bátran egy újabb szöveget.
    csö
  • Johnyy
    #10678
    Hunnenkoenig: A cím inkább Pericion nem? , Ja és hogy gyüjtsünk "aláírást"

  • Chaos Mad
    #10677
    én szavazok a Gothic onlinera! jo ötlet!
  • Johnyy
    #10676
    Hát ha elegen vagyunk akkor benne vagyok , támogatom az ötletet, csakakkor több emerke kell.
  • Hunnenkoenig
    #10675
    Irjatok a www.petition.com -on egy peticiot, hogy legyen gothic online :-)

    Aztan mar csak el kell küldeni a jowoodnak meg az atarinak.
    Persze elötte sok alairast kell gyüjteni :-)
  • Johnyy
    #10674
    Ja nekem is jo lenne ha lenne! Na most Gothic onlie-t készíteni kell pl amit a #10668 hozzászólásban írtam olyan király lenne mert ennek a játéknak a single playere van kifelylesztve és azon van a hangsúly. DE tünti az onliniért!!!!!! :)
  • XCoMA
    #10673
    Tüntessünk a Gothic ONLINE-ért!!!!!!
    (Egyébként tényleg jó lenne, ha lenne normális netem!)
  • Johnyy
    #10672
    Már úgy értettem hogy lehetne a főhősnek neve ,vagy adhatnánk neki mi egy nevet.
    Tudod én szeretek úgy írni mint egy gép 10 betű/sec
    és ebben lehet hogy vannak hibák.
  • Esrohnoil
    #10671
    Nem azért mondom, h. szekáljalak, de vannak felesleges betűk abban ahogy írsz. :)
  • Ottto
    #10670
    "legyőze az alvót kiszabadította a börtönkolónia rabjait és legyőzte az élőholt sárkányt megmentette egész khorinist de KI ez a valaki"

    Ejnye-ejnye. HÁT AZ TE VOLTÁL :))))))))))))))
    meg én, meg mindenki aki játszott a gothical :)))))))))
  • Johnyy
    #10669
    Nem azért de a Gothicban az az egy dolog nem tetszik hogy valaki legyőze az alvót kiszabadította a börtönkolónia rabjait és legyőzte az élőholt sárkányt megmentette egész khorinist de KI ez a valaki nincs a csávónak neve így nem lehet róla hőskölteményeket írni és nem szólítják meg az utszán hogy : tényleg te vagy az?...
  • Johnyy
    #10668
    ... Mondjuk adott lenne a vár csatlakoznának különböző fing alakok és birtokba vennéka várat és a 1 és 2 + még soksok térképen onlineon ölnék a népet és adnák az xp-t fejlődnénk és mondjuk az elején meg lenne szabva hogy 5 ember léphet játékba ezek az emberek uralnák a várat.. lenne egy főmágus egy vezető(pl gomez) és ekor lenne egy kezdeti összeg amiből mesterséges inteligenciáu fix őröket , varázslókat lehetne vásárolni majd ugye kereskedni és gyüjteni a pénzt és táposabb csávókra beruházni, szerkezteni az invertoryjukat . Ugy végtelenül lehetnew fejlődni az ellen naponta ujra generálódna bizonyos helyeken és be lenne osztva tápos- fing ellenfeles területre mnodjuk minde felylödés 5000 xp különbséget jelenthetne így nem lenne az hogy a 111. szintet ku.va nehéz elérni, ezután csatlakoznának a többi játékosok és akor a főmenek adnának nekik feladatokat min pl. nesze itt a péz vidd el a másik táborba ezé meg azé stb és nem érhetné el senki sem a fönök keménységét mert ugye a boss is felylődik, havalaki nagyon elszánt akor a legtáposabb harcost a vezetőt kiüthetné és a helyére éphetne vagy a mágusokat....
    ki lehetne egy gothic onlinét élezni professional szintre
    mondjuk egy olyat létrehozni ami együtt még nem szerepelt internetes játékoknál.
  • Ottto
    #10667
    Nem. Azt mondom hogy használjá fel a gothic 1-2 térképeit, harcrendszerét, fegyvereit, páncéljait, kasztjait, egy online game készítésére. Sztem jó lenne.
  • Esrohnoil
    #10666
    A gothic eleve nem lenne jó multiban...
    Mindenki főhős szeretne lenni.
  • Chaos Mad
    #10665
    huu azt én is megnézem! jo hogy szoltál! csá
  • Ottto
    #10664
    Naná. De most megyek. Kezdődik a rémálom az elm utcában 4 (rtl) Nem hagyhatom ki. Pá pá
  • Chaos Mad
    #10663
    ja! Gothic Online! állat lenne!
  • Ottto
    #10662
    Mind1 nem érdekes. Lényeg hogy ha igen jót akarsz játszani, nem szabad szűkre fogni a pénztárcádat, mert megérti :)

    Hé! Most jut eszembe! Gothic Online. Nem is rossz ötlet nem?
  • Chaos Mad
    #10661
    semmi semmi... :) (lelancelolod, bankkártyaszám? most meg én nem tudom hogy miröl beszélsz :)
  • Ottto
    #10660
    (Gyu? Gamestar? Nem tomm miről beszélsz)
    Van az ingyen is. Runescape. Hát olyan is, de attól még nem rossz.
    Vagy az AO 7 day trial. Kell bankkártyaszám, de ha időben lecancelolod, akkor nem fogsz fizetni érte.
  • Chaos Mad
    #10659
    mintha csak Gyu-t hallanám a Gamestar-tol na mindegy, én itt falun modemmel nem fogok fizetni egy mmorpg-ért. esetleg ha szélessávú netem lenne.
  • Ottto
    #10658
    Persze, jók is azok. Mostanában én is csak azokkal játszok (Tomb raider 6, Nfs <-bár ez nem rpg), de mit nem adnék még egy hétért az Anarchy Onlineon
  • Chaos Mad
    #10657
    nekem megteszik a sima rpg-k is. itthon ücsörgök: gothicozok + morrowindezek meg stb...