21229
  • Ba*2
    #10616
    van már angol kiegészítöje a gotich2nek?
  • Ottto
    #10615
    WOW mit találtam :D Gondolom tudtok Hornox kis MELLékes patchjáról a gothic 2höz ugye? Na nem mondok többet meg piroskarikás :)
  • Ersiman
    #10614
    Kösz megtaláltam, csak eddig nem a német oldalon kerestem.
  • spatz
    #10613
    Azt hiszem egy kicsit más a szine, meg más a neve.
  • Hunnenkoenig
    #10612
    Randal, nem sok a szöveg. Csak az angolra figyelj!!!

    De keresni kell!
    Az elejen van nehany sor. Az a legtöbb szerintem.
  • Hunnenkoenig
    #10611
    Probald a hivatalos oldalt. Ott asszem van.

    www.gothic2.com
  • Ersiman
    #10610
    Sziasztok.
    Gothic2 demot le lehet tölteni valahonnan?
  • csemete
    #10609
    AHHHHH!Ebben a pillanatban játszottam végig a Gothik-ot /Zsoldossal/Fantasztikus volt.Rég játszottam és élveztem egy játékot ennyire mint ezt !!!!!!!Nagyon -nagyon élveztem/az asszony persze nem annyira/na mindegy!Lehet várni a kieget v. a 3.részt./Bár öszintén megmondom nekem az elsö egy kicsit jobban tetszet ,na de mindegy.Aki most kezdi a játékot annak csak ajánlani tudom
  • krob
    #10608
    Ott van valóban a torony alatt, de szerintem csak akkor jelzi, hogy ő az, ha előtte beszélsz valamelyik hapsival(neve nem ugrik be) a közeli bánya őrhelyen a tábortűznél.
    Cserébe azt kéri, hogy vidd el a hágóig. Ő mondja el, hogy látott egy ragadozót akit szerinte vezérként tisztel a többi.
  • XCoMA
    #10607
    Pedig a mostohatesója lehetett volna!
  • XCoMA
    #10606
  • Ottto
    #10605
    Nem. Várjál csak? Affene! Most kapcsok hogy Harad a kovács. Akiről én beszéltem az egy paraszt. Ki is volt az? Asszem annak is H-val kezdődik a neve, és Akil farmján dolgozik
  • XCoMA
    #10604
    A nigger?
  • Ottto
    #10603
    Ott dolgozik mellette, egy vézna fickó.
  • XCoMA
    #10602
    Melyik harad öccse?
    Én nem találkoztam vele!
  • Ottto
    #10601
    A gothic 2 addonja angolul áprilisban jelenik meg. Még én írtam valamikor: #10530
  • magus
    #10600
    Arról hadovál, hogy bár nem mondtak semmit a Gothicrol, de kicsik az eladások
  • Randal
    #10599
    Hunnenkoenig:

    Igen megkaptam, viszem haza és megnézem mennyit birok lenyomni.
  • Joi
    #10598
    Hali!
    Hír a Gothic II add-on ról.

    Valaki nem tudná lefordítani a lényeget?

    "Aside from the fact that Atari has not even mentioned 'Gothic' in today's announcement of its fiscal Q3 2004/9-months period results (story), the following highlighted snippet from the press release could mean potentially bad news for the international distribution of the 'Gothic II' add-on (at least as far as Atari is concerned):
    The decline in net revenues was largely attributable to lower replenishment orders over the holiday season and the Company’s decision to reduce its third-party distribution operations."

    http://gothic.rpgdot.com/index.php

    (bocsi, de másként nem tudom a linket beszúrni)
  • Takanohana
    #10597
    Köszi! És valami megkülönbözteti a többi ragadozótól?
  • spatz
    #10596
    A falkavezért északon, az őrtorony alatt találod
  • Hunnenkoenig
    #10595
    Randal, megkaptad a mailt?
  • Hunnenkoenig
    #10594
    Xardas regi tornya töveben van elbujva. Kicsit nehez megtalalni.
  • Randal
    #10593
    Hogyhogy az angol verzió tlee van hivákkal?
    Ezt nem értem. A g1 és a G2 angol verziója magasabb számú mint a németé.
    Mivel később adták ki őket gondolom javítottak is rajta.
    Szvsz nincsen köztük különbség.
  • Takanohana
    #10592
    Mikor először megyünk a Bányavölgybe, a felsővárból valami ürge (Lutero?) külömleges ragadozókarmokra ad megbízást. A ragadozóvadászat küldetésben szó is esik a ragadozók vezéréről, de nem találtam. Legalábbis nekem minden ragadozó egyforma volt. Minden dögöt lezúztam és a karmokat elszedtem, a küldetést el is fogadta a bánya vezetője, Luteronak meg mégsem tudtam adni semmit. Hol az a ragadozóvezér?
  • Takanohana
    #10591
    Így van, holott egy korábbi küldetésben (mikor nem akar bérleti díjat fizetni Onarnak)még simán laposra lehet verni.
  • Mike at home
    #10590
    azt a ven faszt, akitol mexokik a neje meg a kolyke miert nem lehet kinyirni? :(

    a hajora szallas elott gondoltam, most elintezem, a ven rohadekot, de sebezhetetlen

    mint ahogy a milicistakat felfogado faszi is :((((
  • magus
    #10589
    kiegeszito angolul mikor jon?
  • Takanohana
    #10588
    Igen, van amikor kifejezetten jól reagál a progi a váratlan helyzetekre. Van, amikor viszont hülyeségeket csinál. Pl. a Bányavölgyi várból, a falról meglőttem nyíllal az egyik orkot, az fegyvert rántott, és rohant a falhoz, hogy bejöjjön és megverjen. A falon persze nem tudott átjönni. Mikor viszont lemásztam, láttam, hogy két lovag is rohangál belül a falnál kivont fegyverrel, a támadó orkot akarták lezúzni, csak hát közben volt a fal. Még másnap is ott rohangáltak mint az őrültek, egész addig, míg kívül az orkot (az is folyamatosan támadni akart) le nem zúztam.
  • Takanohana
    #10587
    Meg van bocsátva.
  • Chaos Mad
    #10586
    igen, de azt leirtam neki hogy sorban olvassa el, szoval sorrendben irtam le a könyveket:)
  • Ottto
    #10585
    Mikor Haradot összeugrasztottam az öccsével, azok elkezdtek verekedni. Erre jött az egész pereputty, oszt szerencsétlen Haradot (akinek nyernie kellett volna) rendesen szétverték. Asszem még át is szúrták :P

    Hát na. Semmi sem tökéletes. Eleve az angol game tele van hibákkal, és bugokkall. Ezeket az apróbakat már szinte észre se vesszük.
  • Der Wahnsinn
    #10584
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a Gothic (főleg a 2) mesterséges intellegienciája annyira jó, hogy már az túlzás... ;) Pl. a múltkor egy ork sámán meg akart dobni egy tűzlabdával csak éppen előtte mászkált egy warg. Természetesen a wargot találta el és ezután szépen kinyírták egymást. :D
    Ma meg már nem volt kedvem játszani és egy mentés után megkiséreltem kiírtani Khorinist. :) A kaszárnyában megtámadtam Andrét, aki ezután másodmagával (Wulfgarral) elkezdett üldözni. A dolognak az lett a vége, hogy Andre elkezdett harcolni Wulfgarral, aki ugye elvileg a kardforgatás mestere... :) A poén az, h a végén mégis Andre nyert, abból az okból kifolyólag, mert ő sebezhetetlen...
    Azt birom egyebként, hogyha gyilkos vagyok büntetésként fizetni kell Anrdrénak 500 pénzt és azért nem nyír ki mert szüksége van rám. De ha előtte lövök egyet az íjjal (nem is rá), akkor lekardoz és megöl... :)
    Most csak ennyi jutott eszembe, de vannak még a játékban (akaratlanul) poénos dolgok. :)

    És ha már a cuccokról van (volt) szó nekem meg a könnyű milíciavért nem tetszik. Olyan x-lába van benne faszikámnak, hogy csak két lavorban tud lábat mosni... :) (mint a vaskos Teca :D)
  • Johnyy
    #10583
    Köszönöm szépen a kőgólemnél járok, csak az volt a problem hogy egymás után jelennek meg a könyvek, akor tűzök a ködtoronyba , egészen felizgatott ez a küldi mondjuk most az jönne hogy lemenjek az ork templomba megölni az alvót( na meg még egy élőholi sámit) de inkább olvasgatok és élvezem az életet ez a cromanin meg kezd érdekelni hogy ki lehet az a jövevény aki vár. Mégegyszer köszi
  • Ottto
    #10582
    Április
  • yellowcab
    #10581
    a kieg. mikor jön ki angolul?
  • Ottto
    #10580
    1. lemész egy toronyba a roncs hajo mellett akkor ott találsz egy könyvet
    2. a térkép legmagasabb pontján, az ork rom tornyának tetején
    3. a régi tábor főbejárata előtt, a hídon túl jobbra van a folyón egy sziget, bazinagy sziklával. A szikla keleti oldalán van a könyv
    4. az Új Tábor előtt, a romos halászkunyhókkal szembeni parton van
    5. vissza a hajóroncsokhoz, a két hajó között van
    6. ugyanabban a barlangban, ahol az első könyv volt, most van egy holttest, annál van.

    (Most idéztem valakitől, de a neve nem volt felírva. Bocs érte)
  • Esrohnoil
    #10579
    Hozzátenném, h. egy könyv csak akkor jelenik meg, ha az előzőt megtaláltad.
  • Chaos Mad
    #10578
    na, kijössz a Régi Táborbol aztán a hid elött jobbra fordulsz, mész a folyo mellett amig a folyoban nem látsz egy nagy magas szikla szigetet aminek a partján van a könyv, Uj Tábor: kijössz az UT-böl, egyenesen a tohoz ahol vannak a házak, a házakkal szemben a to másik partján van a könyv, a hajo roncs a térkép nyugati részén van ahol van a torony az elsö könyvel, ott a hajok között van a könyv.
  • Johnyy
    #10577
    Figyu ha tudod a hajós résznél meg a régi és ujj tábori résznél lévő könyvek helyét le tudnád írni pontosabban? Mert még nem találtam meg őket