21229
  • Hunnenkoenig
    #10359
    Nekem müködik, de egyebkent megkaptam!
    Köszi.

    Mindenkinek: A terkepek meg vannak, mostmar nem kell küldeni! Köszi!
  • Duzsuki
    #10358
    Szevasz a szörny egy sárkányrabló, ezen a szinten elég nehéz ellenfél egy-két harapásból elintéz, de kilehet nyírni. Ez a szint amit mondok 10-18-ig gondoltam, ijjászok előnyben na és mágusok de sok tűznyil kell hozzá.
    Na és hogy holvan a szörny, hatudod holvan az átjáró a bányvölgybe, akkor attól balra van egy sarok ez a hely a térkép legkeletibb része itt van egy segítséged is egy ijjász de nem tul jó harcos nagy eséjjel jobb mind te.
    A bányvölgyi átjáró megtalálása a tavernától kell elindulni itt minden út ki van táblázva nehézz eltéveszteni.
  • Duzsuki
    #10357
    Mi a cimed mert a [email protected] nem működik.
  • Kurty
    #10356
    Így fogam szétverni a sárkányokat
    !! Na császtok! Nézzétek meg ezt : Smiles :)
  • Hunnenkoenig
    #10355
    Gyerekek, hatalmas ütemben beindult a forditas! Schakal beszallt a dologba es ma nehany ora alatt leforditott vagy szaz sort.
  • Hacker
    #10354
    Tudom hogy kész van, de még nics feltéve a netre, és ez a baj :(
  • Hacker
    #10353
    Van egy bánya, ahol megkérnek hogy öld le a közeli Snappereket. Na itt van egy kis torony (a régi kilátó <- az 1-ben). Arrafelé keress. Egy kisebb beugróban megtalálod a snapperek vezetőjét, akinek le kell vágnod a karmait.
  • Ba*2
    #10352
    már egy szer végigjatszottam a gamet denem találtam rá egy szörnyre. egy küldetés arrol szól,h vmiféle hatalmas szörnynek kell levagni,s a karmát elvinni az egyik upper townban lévő árusnak s az ad egy jo jis gyűrűt...
    keresem keresem de sehl aztan meguntam . most megint jatszokvele de most már megakarom találni azt a szörnyeteget ,h levagjam pls HElp ME aki tud ossza meg velem az infot előre is THX
  • Hunnenkoenig
    #10351
    Ja es sracok! Küldjetek a szövegeket!

    Senkitöl nem kapok semmit :-(

    Kurty neked irtam emailt!
  • Hunnenkoenig
    #10350
    Az email es az oldal ujra el.

    A terkepeket küldd el legyszives!

    A kiegeszitöben megmaradnak a regi küldik es ujak jönnek hozza.

    Azt nem tudom, hogy a sarkanyok megmaradnak-e, de a sztori fö fonala megvaltozik, mivel itt a vizmagusokrol van szo!

    Szoval jobb, ha elöbb vegignyomjatok siman es utana ujra a kiegeszitövel!

    Mivel meg en sem jatszottam, igy nem tudom pontosan, de mar az elsö beszelgetes Xardassal maskepp alakul.

    Egyebkent csak egy CD.
  • Kurty
    #10349
    Amúgy az már full kész én azt hallottam, csak le kéne kódolni! Amúgy újrakezdtem a Gothic 2-t! na csá!
  • Hacker
    #10348
    Nem DNDR, hanem TNOTR (The Night Of The Raven). Vagy csak addon. Egész biztos kész lesz februárban, de mire hozzánk kerül, még egy pár hét kell :(
  • Hacker
    #10347
    CS,SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSST
  • GDI
    #10346
    6 sárkányt pontosabban.
  • GDI
    #10345
    Igen várom már hogy megjelenjen angolul is.Februárig elkészül szerintetek?Különben az hogy beépül a kettes részbe azt is jelenti hogy legyőzzük az 5 sárkányt és utána folytatódik a történet?Vagy közben is lehetünk már tűzmágusok?
  • Der Wahnsinn
    #10344
    Akkor a DNDR nem egy külön kieg, hanem csak simán beletúrkál a G2-be? Ilyenről még nem hallottam. :)
    Hány CD?
  • Hacker
    #10343
    Hé! Randal merre jár? A Gothic 1 fordítása még nem komplett. Tudja valaki hol van?
  • Hacker
    #10342
    "A Die Nacht des Raben az a kiegeszitö es bele van epülve a sima jatekba. Tehat ujra kell az egesz jatekot elölröl kezdeni es egy kicsit maskepp alakul ezaltal a törtenet. Uj szörnyek, küldik, uj törtenet. A Vizmagusok köze vet a sors...."

    Ez komoly? AZONNAL abbahagyom a zsoldosos játékomat.
  • Hacker
    #10341
    Van egy tűz, jég, mocsár, és egy kősárkány. A tűz a egy hegyen, valahol kelet felé, a jeget már megölted, a mocsársárkány az erdős résznél a mocsárban és a kősárkány egy toronyban, dél-délkelet felé. Mivel nem tom neeked melyik a 4. leírtam (majdnem) mind
  • Hacker
    #10340
    Mi még a Word-nél tartunk :)
  • Hacker
    #10339
    Hát ha 20-as vagy, akkor....nemtom. De a 3. chapter legvégén, már lehet egy jobb fegyvered (Benett megtanítja hogy kell megcsinálni)
  • Duzsuki
    #10338
    Boldog Újévet mindenkinek!

    Hunnenkoenig nem találom az oldaladon a térképeket, azokat nem sikerült megszerezni? Mert nekem megvan, leszedtem azt hiszem mindet, ha kell és él már a mailed akkor elküldöm.
  • Hunnenkoenig
    #10337
    Jo neked! En mar el is felejtettem, olyan reg tanultam :-)
  • XCoMA
    #10336
    Ecsém!
    Itt ülök a suliba és Excelt tanulunk!!:DDDDD
  • Hunnenkoenig
    #10335
    Nem kell a forditas! Közben megtalaltam en is.

    Sokat meloztam ma a lapon, ugyhogy nezegessetek! :-)

    http://beam.to/honositasok
  • Hunnenkoenig
    #10334
    Na, vegre mennek a chellos cimeim! Az oldal is visszakerült.

    Sracok, akinek megvan meg a telepitös forditas, az küldje mar el nekem legyszi! Az angolt is es a nemetet is!
    Ugyanis azok csak az oldalon voltak meg.
    Köszi elöre is!

    A Die Nacht des Raben az a kiegeszitö es bele van epülve a sima jatekba. Tehat ujra kell az egesz jatekot elölröl kezdeni es egy kicsit maskepp alakul ezaltal a törtenet. Uj szörnyek, küldik, uj törtenet. A Vizmagusok köze vet a sors....

    Meg en sem jatszottam, pedig a megjelenes ota itt van a gepen...
  • GDI
    #10333
    Most olvsom pontosabban hogy Te már azt megölted.A hárpia toronyban már megölted?
  • GDI
    #10332
    Ha játszottál az első résszel akkor tudnod kell hol tanyázott az uj város a bányakoloniában,na ott van a 4. sárkány a jégsárkány.
  • Morpheus_v2
    #10331
    Nem jó a link. :(
    Hol lehet letőlteni a magyarosítást?
  • Der Wahnsinn
    #10330
    Ha a kérdés az, h mikor jelenik meg angolul is a kieg, akkor ez valószinűsíti, h németül már megjelent egy, és ez nem lehet más mint a Die Nacht des Raben... Akkor ez a Gothic II kiegészítője... Figyeltétek a brilliáns gondolatmenetet?? :)
    De ha ez egy kiegészítő:
    AKINEK MEGVAN AZ NAGYON, DE NAGYON GYORSAN ÍRJON RÓLA VMIT LEGYENSZIVES!!! :)
  • Johnyy
    #10329
    KIegészítő ,magyarul? majd akkor lesz magyar ha lefordítjuk:(

    jajajaja nekem akkor tetszett meg igazán a 2. rész amikor az 1. vel játszottam, kis tulzással nekem ez a jatek minden idők legkirályabb rpg-je és a 2. rész a megjelenése óta meg van de csak akkor fogom végigvinni ha teljesen magyar lesz a szöveg és ezért nagyon bízok hunnenkoenigben meg a többi jófiuban hogy előbb utóbb megcsinálják.

    A negyedik sárkány nem tudom hol van de párszol olvastam a végigjátszást abba benne van, most nincs oldal de elküldhetem ha nincs meg. Ssziasztok JY
  • GDI
    #10326
    Angolul is.))pontosabban
  • GDI
    #10325
    Mikor jelenik meg a kiegészítő magyarul is?
  • Johnyy
    #10324
    Az az az szerintem egy addon bár már kiegészítővé is kinőhette magát ezt nagyon én sem tudom
  • Johnyy
    #10323
    VAlószínűleg annak a filenak hiánya miatt szarakodik és azért nem ment fel mert azt afilét nem tudta leolvasni a cd ről, javításügyben nem tudom én az angol gamevel akarok játszani vagyishogy az van meg, vagy ha nem az van akkor rakd fel a legujjabb dx-et , a filével kapcsolatban valaki akinek fenn van a jatek rákereshetne hogy milyen vallásu állampolgár is ő ( mármint a fálylö)
  • Der Wahnsinn
    #10322
    Ja és meg azügyben világosítson már fel vki, h a Die Nacht des Raben a Gothic 2-nek vagy az addon-jának a neve? Egyáltalán mi ez az addon? Egy kisebb kiegészítő? Vagy csak egy Gothic-mod? Ez eléggé homályos nekem...
  • Der Wahnsinn
    #10321
    Szóljatok ha megjavul a chello. Akkor majd veszem a fáradságot. :)

    Egyébként a gondjaimra senki nem tud választ? :(
  • Johnyy
    #10320
    A [email protected] -re sem lehet küldeni mailt Sztem a chello-s címekere nem megy, de ha mégis kapsz rá valamit akor nemtudom mert nekem ijen stupid levelek jönnek vissza hogy ígggy a mail cím ugy a mil cím bla bla
  • Hacker
    #10318
    Ott van ahol krob leírta, de nem éri meg, mert mire odaérsz hogy csontit ölhetsz, lesz másik (jobb) :)
  • Hunnenkoenig
    #10317
    Der Wahnsinn. Sajna nem kaptam mailt töled sem.

    Remelem holnap sikerül megoldanom minden problemat.

    Szivesen beveszlek a csapatba. Minden kezre szüksegem van.
    Irj az [email protected] -re es küldök szöveget. Gondolom nemetül kered :-)