21229
  • Duzsuki
    #10536
    Szia Hunnenkoenig

    Szerintem ha eddig kibirtuk már igazán kibirunk egy-két honapot a teljes fordításig. Ez a pár nap pedig nem akadály.
    Légy nyugott igy is királyként tisztelünk, legalábbis én.
  • Hunnenkoenig
    #10535
    A honlapon hibas néhány link, amikröl le lehet tölteni a fájlokat.
    Sajna a tárhely megszünt, ahol eddig voltak.
    Amint tudom felrakom öket máshova!

    Ma beszeltem HornOx-al. Az a baj, hogy minden alkalommal, mikor konvertalja a fajlokat, ujra kell telepitenie a G2-t, mert az addonnal nem kompatibilisek a fajlok, ezert az elhuzodas. Ma megigerte, hogy a napokban megcsinalja es elküldi.

    Azt is megigerte, hogy elküldi a szükseges progikat es egy leirast, hogy mit kell csinalni a konvertalashoz.

    Igaz egyszer ezt mar eljatszottuk, de akkor hülye voltam hozza. Most megprobaljuk megegyszer.

    Ha valaki jartas Pearl-ben, az jelentkezzen, legyenszives!

    Na csak ennyi. Csak tudatni akartam, miert kesik a forditas updatje :-))

    Legyetek meg egy kis türelemmel :-)
  • balty
    #10534
    Köszi a segítséget! Halvornak nem mutattam meg a levelet ez volt a hiba.
  • Braveheart
    #10533
    Na szép szülinapi ajándék lenne, ha aznap jelenne meg :)
  • Hacker
    #10532
    Sztem add fel. Jobban fizet :)
  • Hacker
    #10531
    Van. Az hogy lesz, meg hogy 2005. Egyenlőre ennyi.
  • Hacker
    #10530
    Új infó az addonról! Kicsit utánnanéztem :)
    A játék április környékére várható (ÁPRILIS 15.). Nem hiszitek? Akkor nesztek:

    "i was just kiddin lads atari only said to me (by email) it will be released around april"

    "Hi my dad works at atari he says Gothic 2 the night of the raven is going to be released on this date! 15 April"

    "Maybe your right with the 15 april date becouse some people on other forums say the same thing"

    "I know that the addon will be released in english but the question is when i think the UK version will be released in april and the US version in may/june" -> Sztem nekünk jó az angol verzió, és menjenek innen az amerikaival :)

    Na. Elhiszitek ;)?
  • magus
    #10529
    Gothic3 rol van vmi info?
  • hagirez_melo
    #10528
    re

    nincsújabb hír az angol nyelvű addonról?
  • Esrohnoil
    #10527
    Egyszerűbb ha nem adod fel Rengarut...:

    "Küldetés: Bandita rajtaütés (Khorinis)

    Beszélj Hakonnal, a fegyverkereskedovel a piactéren. Ha kikérdezed, elmondja, hogy idefelé jövet banditák rabolták ki Akil tanyájának környékén. Jelentette a városi orségnek, Pablo foglalkozott is a dologgal, de nem jutottak semmire. Keresd meg Pablo-t, és kérdezd ki a Hakont megtámadó banditákról, mire elmondja, hogy valahol az erdoben tanyáznak. Menj ki a keleti kapun, és indulj el a Taverna felé. Az egyik útjelzo táblánál találsz egy lépcsot balra felfelé. Ez vezet Akil tanyájához, menj arra (ha már ott vagy, segíthetsz Akilnak megölni az ot fenyegeto zsoldosokat is). A lépcso tetején egy útjelzo mutatja a világítótoronyhoz vezeto utat, erre kell menned. Amint beérsz az erdobe, látni fogsz egy sziklafalat a bal oldalon. Ezt kövesd az út mellett, és hamarosan találsz egy barlangot. Öld meg a banditákat (egyesével nem nagy ügy), és a ládájukban találsz egy furcsa halat. Ezt használd a felszerelés ablakból, és olvasd el a levelet, amit találsz benne. Menj vissza Hakonhoz, és mondd meg neki, hogy megölted a banditákat. A küldetésnek ezzel vége, de még azért valamit meg kellene tenned. A levél alapján menj le a kikötobe Halvorhoz, a halkereskedohöz, és mutasd meg neki a levelet. Fogadd el az ajánlatát, add vissza neki a levelet, és ne add fel a milíciának. Ha akarod, akkor akár fel is adhatod (ekkor ne add vissza neki a levelet, mert az a bizonyíték), de nem éri meg az a pár arany.

    Küldetés: A kereskedok aranya + Küldetés: Egy találékony tolvaj (Khorinis)

    Keresd meg Jora-t a piactéren, aki elmondja, hogy valaki kirabolta. Rengarura gyanakszik, de nem tudja bebizonyítani. Ajánld fel a segítségedet, aztán menj Rengaruhoz. Vágd a képébe, hogy o lopta el a pénzt, erre elkezd menekülni. Rögtön szólítsd le még egyszer (ha nem sikerül, akkor kövesd, és beszélj vele, amikor megáll). Kérdezd meg ki o, majd gombold le róla a pénzt. Fenyegesd meg, hogy felnyomod a milíciánál, de végül hagyd futni. Menj vissza Jora-hoz, és add vissza a pénzét, a kérdésére pedig feleld azt, hogy a tolvaj meglógott.

    Küldetés: A hamis küldönc + Küldetés: Baltram szállítmánya (Khorinis, kiköto)

    Ha még nem tetted meg, itt az ideje, hogy elintézd Moe-t a kikötoi kocsma elott. Miután megverted, menj be, és beszélj Kardiffal. Ha az elozo küldetést megcsináltad, akkor fizess neki kétszer 10 aranyat, és eloször kérdezd meg, hogy hol találsz munkát, majd pedig azt, hogy hol találsz 'speciális' munkát (ha Halvornak is visszaadtad a levelét, akkor könnyen lehet, hogy nem kell fizetned ezért a küldetésért, menj rögtön Nagurhoz!). Erre átküld Nagurhoz, aki így már hajlandó beszélni veled. Fogadd el az ajánlatát, és menj át Baltramhoz a piactérre. O egybol eloáll az ajánlatával, fogadd el ezt is, és irány Akil tanyája. Beszélj Akillal, és megkapod a csomagot. Menj vissza Nagurhoz, add le a csomagot, majd menj el a fogadóba, és aludj másnapig. Mire ismét visszamész Nagurhoz, o már túladott az árun, és kiperkálja a részedet. Ha még nem tetted meg, fejezd be teljesen az elozo két küldetést, majd beszélj Kardiffal. O megemlíti, hogy valaki keresett, amíg nem voltál itt, és hagyott egy üzenetet, hogy a Halvor halkereskedése mögött vár rád. Ne kérdezz semmit, menj oda, és keresd meg Attilát. Beszélj vele, és o ad neked egy ajándékot (egy kulcs a csatornarendszerhez). Menj ki a vízpartra, és kövesd azt jobbra, egészen a kiköto végéig (van ott egy emeloszerkezet). Ha ott lenézel, látni fogsz egy bejáratot, ami mellett két fáklya ég folyamatosan. Ott a csatornarendszer bejárata, mostantól szabadon mászkálhatsz arra is."
  • Hacker
    #10526
    Sztem Attila csak akkor jelenik meg, ha beszélsz a kocsmárossal. Lehet hogy nálat ez volt a baj nem?
  • balty
    #10524
    Akkor valószínű nálam is ez van:(. Lehet újra kezdem.
  • Chaos Mad
    #10523
    elöször nekem sem jelent meg. nem tom mivolt vele! lehet hogy beugrott a szomszédba, tudod abba a piros lámpás házba!
  • Braveheart
    #10522
    Na itt ennél a résznél egy bug miatt nálam nem jelent meg Attila...
  • Hacker
    #10521
    Nem lehet. De akkor juss le a tolvajcéhhez. Juttasd Rengarut börtönbe, majd menj a kikötői kocsmába, ahol megmondják hol van Attila. Öld meg, vedd el a kilcsát, majd a kikötőnél, a jobboldali lépcsőknél (amely a barrakba vezet), ugorj le, és lejuthatsz a csatornába egy zárt ajtón keresztül (Attila->kulcs), ahol tolvajok tanyáznak.
  • Takanohana
    #10520
    Az egyik tolvaj is tanít (Ramírez azt hiszem), de csak ha a tolvajcéh tagja vagy. Egyébként csak az asztalos tud tanítani zárfeltörést. Ő viszont csak akkor, ha megszerezted az áldásokat egy tűz és egy vízmágustól, plusz ha Matteo küldetését, amelyben az asztalos unokahúga Gitta is érintett úgy oldottad meg, hogy mondjuk nem verted meg Gittát. Hanem vagy fenygetéssel (de erőszak nélkül) szereted meg tőle Matteo pénzét, vagy kifizetted helyette.
    Ha ezt elszúrtad, akkor azt hiszem nem fogsz már zárfeltörést tanulni, legközelebb csak Diego fog tanítani a hajón, de akkor már minek. Esetleg próbáld meg, hogy szerzel egy felejtés tekercset (Ignaraz vagy ki ad el a kikötő környékén), és használd az asztaloson.
  • Hunnenkoenig
    #10519
    Bocsi sracok, csak beszolok:

    Meg nem kaptam meg az anyagot....

    Talan holnap....
    Remenykedjünk :-)
  • balty
    #10518
    Jah milicia. Még nem vágtam fejbe a srácot, de nagyon vonzó gondolat:). Nem lehet dezertálni a miliciából? Kereshetnék egy szimpatikusabb közöséget:)
  • Hacker
    #10517
    Katona??? A milicára gondolsz? Akkor lehet hogy valamikor fejbevágtad, oszt meg van sértődve :)
    De az is lehet hogy bajt csináltál, és Andre megtudta. Addig mindenki utálni fog, amíg le nem perkálod a büntetés díját.
    Esetleg kicsesztél az egyik kereskedővel, aki rossz híreket terjesztett rólad. Ő sem hagyja abba, amíg nem perkálsz neki kemény árakat.
    Szal meg kell itt figyelni kinek mint mondassz. Más 5letem nincs.
  • balty
    #10516
    Katona vagyok mesterségnek a vadászatot választottam és nem hajlandó a dögje megtanítani.
  • Hacker
    #10515
    Amúgy mi az hogy nem bízik benned? Megkaptad az áldásokat? Ha városi polgár leszel, akkor meg fog tanítani.
  • Hacker
    #10514
    Hát tanulhatsz a tolvajcéhben is, meg asszem valamelyik zsoldos is tanít.
  • balty
    #10513
    Hol, kitől lehet lock picket megtanulni?
    Ez a szenya Khorinis mester nem hajlandó megtanítani, mondván nem bízik meg bennem.
  • Ersiman
    #10512
    Már nincs. :-(
  • Hacker
    #10511
    Moleratfat (ha jóra gondolok). Úgy néz ki mint egy köcsög. Sztem meg lehet tanulni az eltávolítását. Amúgy egy ilyen kell egy küldihez is. Akil farmjnál kapod.
  • Takanohana
    #10510
    Az angol megfelelőjét nem tudom, nálam már (hála Hunnenkoenignek) magyarul jelenik meg. Ha jól emlékszem az egész játék során két köcsög ilyen zsír volt nálam. Nem vásároltam őket, mert nem is kerestem ilyet, tehát az elsőt valakitől elszedhettem, de nem emlékszem kitől, csak egyszer feltűnt, hogy van. A második a hajón volt az alsó raktárban, mondjuk akkor már nem érdekeltek a rácsok, indultam a főellen felé.
  • ProSatanos
    #10509
    Ennek az angol megfelelője?

    vakondpatkányzsírt=???

    Ja és van egy csomó hely ahol nincs semmi olyan szerkentyű ami arra utalna hogy nyitható a rács.

    És hol lehet(ti hol bukkantatok rá) ilyen kincsekre(vakondpatkányzsírt)?

    Köszi.
  • Takanohana
    #10508
    Bizony, örülök is neki. De hát Ersiman időben szólt, én is arra mozdultam meg. Külön köszönet érte!
  • Takanohana
    #10507
    Ezek többnyire mind patkányzsírral nyithatóak, ami viszont sajnos elég kevés van a játékban. Mindenesetre ha látsz megvehető, vagy megszerezhető vakondpatkányzsírt, ne hagyd ott, mert az ilyen rácsokhoz jól jön.
  • Jockey
    #10506
    debreceni MM-be is 8ezer, valamit nagyon kifoghatott aki 4ezerért megvette
  • ProSatanos
    #10505
    Elég sok helyen van rács a barlang, épületbe ami elzár egy másik hejiséget. Ezek titkosajtók, vagy bizonyos küldivel tudsz majd bejutni oda?

    Egyik helyen találtam egy kereket, de amikor megpróbáltam elfordítani akkor azt irta ki hogy "Nincs nállam ami kéne oda". Ezekről valakinek tapasztalata?(Még az első fejezet környékére gondolok Khorinis város és környéke)
  • Takanohana
    #10504
    Így van, ott vettem meg én is 3990.-ért az angol G2-őt. Westend, Media Markt. Igaz, már csak 3-4 db. volt.
  • Ersiman
    #10503
    A Westendben a múlt héten 3990 volt. De már régebben is írtam a topikba, hogy ennyiért láttam.
  • GDI
    #10501
    Gothic 2-est még nem láttam nálunk ugy hogy nem is tom mennyibe kerül.)
  • Hacker
    #10500
    Akkor mégis van valami abban a leárazásos reklámban (A Media Markt 2004-es akciócsoport :))
  • Ersiman
    #10499
    Csak a MM-ban 4 ezer más boltokban én is csak 8-ért láttam.
  • Bandew
    #10498
    Egy hete a CDGalaxisban
  • Hacker
    #10497
    Kiegészítőját láttátok már a boltokban? Németül persze.

    Bandew: Mikor vetted? Az árak zuhannnak mint a nemmtommi. Nem biztos, hogy átbasztak, csak meg lehetett volna szerezni olcsóbban is :P
  • Bandew
    #10496
    Angolul???
    Csak mert akkor én jól beszoptam a 7990Ft-tal.
  • Takanohana
    #10495
    Amennyire én tapasztaltam, csak figyelmeztetés arra, ami a kriptában vár rád. Egyéb küldetésekhez nem kapcsolódik a levél.