21229
  • hiba
    #10736
    Na vegigvittem - allat nem gaz a vege csak konnyu :)
    Vagy egy masfel evet jatszottam vele - megszakitasokkal - most mi lesz helyette ?

    --

    csak egykezes Orc Slayerrel zuztam le mindekit pedgi az csak 65os sebzesu volt :)

    --

    100as dexterityn se tudtam tigrisbukfencet ugrani - ezt csak elozo gothicba lehetett?

    --

    mikor jon angolul a kovekezo resz?
  • Hunnenkoenig
    #10735
    A honlapomon fent van a Gothic1 magyaritas es berendeztem egy forumot is!

    http://honositasok.com/g1.html

    Jo csevegest!
  • Ottto
    #10734
    Tudom, főleg ezért is :)
  • Shongi
    #10733
    Ha zsoldos vagy MINDENKÉPPEN érdemes kovácsolni, mert 5. fejezetben csak úgy szerezheted meg a játék két legjobb fegyverét ( 1k:90 damage, 2k:110 damage ), ahoz hogy kétkezest tudj kovácsolni meg is kell tanulni!!!
  • Ottto
    #10732
    np ;)
  • Ottto
    #10731
    Ha jól emléxem kelyhenként ad 60 xp-t, meg a végén 100-at. Az aranyra nem emléxem.
  • Ottto
    #10730
    Nem tom pontosan, de nem éri meg. Én is bajlódtam vele, erre adott egy keves xp-t, meg némi pénzt :(
  • Zeenoo
    #10729
    Kösz
  • Esrohnoil
    #10728
    Lenne egy kérdésem:
    Mennyi TP-t, ill. anyagi juttatást, v. vmi tárgyat kapok azért ha megszerzem a Vérkelyheket a tolvajcéhnek?
  • Esrohnoil
    #10727
    Szerintem érdemes megvenni, úgy értem nem kerül sokba. Az elején lehet, de később úgyis megszereznéd.
  • Ottto
    #10726
    A kikötőben. Ahogy mész le az főutcán, menj jobbra. Egy kisebb ház előtt, egy padon ül a fickó. Őtőle vehetsz.

    Khorinsos térképet a fickó házában találasz, csak fel kell törnöd a ládáját. Bányavölgyeset a bnyavölgyi várban, a trónteremben.
  • Zeenoo
    #10725
    Hol?Hol?Hol?
  • Ottto
    #10724
    A kikötőben árulja őket egy fickó, de nem érdemes venni, mert meg lehet őket találni is (kicsit nehéz, de meg lehet)
  • Zeenoo
    #10723
    Hi all !
    Hol lehet venni térképet?
    Szerintem átnéztem az összes árust de eggyiknél se találtam. Az "M" betüre pedig nem jön be semmi.
  • Zoleeca
    #10722
    Ja lehet hogy nem nyilvánvaló, de angol szöveget küldj
  • Ottto
    #10721
    Lehet, de nekem sosem volt időm kovácsolgatni. De lehet hogy kipróbálom. Zsoldossal úgyis oda akartam menni.

    Egy kérdés: Hogy a fenébe lehet kétkezes kardot kovácsolni? Én mindig csak egykeezeset tudtam. A kétkezes külön meg keell tanulni? Nem hinném! Akkor hogy...
  • Ba*2
    #10720
    sztem a kovácsnál van a legjobb munka mer 100at ad 1 kardért és csak 10be kerül a vas... egyébként meg a Bennetnél mindig tudsz venni vasat csak beszélj vele es ad, de mindig mielött beszelsz vele csinalj vmit (pl: üsd a vasat vagy tedd bele a tűzbe), s ha megint beszélsz vele akkor megind fogadni vasat... Tehát beszélsz, csinálsz vmit, beszélsz, csinalsz vmit... Így könnyedén össze lehet szedni akár több ezer pénzt is...
  • Hunnenkoenig
    #10719
    Ok, hamarosan küldök, csak elegge komplikalt ide oda, angol-nemet fajlokat menedzselni :-)

    Sajna epp elöfordult, hogy egy szöveget ketten is leforditottak :-)

    valami jobb rendszert kell majd kitalalnom...
  • Ottto
    #10718
    Kössz
  • Zoleeca
    #10717
    Bocsi Hunnenkoenig, hogy csak most irok, de sajna elég szoros volt a vizsgaidőszakom(szigorlat), meg bejött egy "asszony" is a képbe és nem volt időm fordítgatni. De most megpróbálhatom. Majd meglátom, hogyan haladok,de nem igérek semmit. Kezdetnek mondjuk küldhetnél 500 sort: [email protected]


    Randal: a G1 fordításban volt már javítás azóta? Vagy még mindíg HornOx-ra vadásztok?

    Üdv
  • Zoleeca
    #10716
    "Ja, en is beszeltem valakivel mostanaban, aki a legnagyobb RPG-snek vallotta magat es mikor mondtam neki a Gothicot, csak nezett es azt se tudta eszik-e vagy isszak?"

    Lehet a Doom - ra gondolt. Ott volt ilyen fegyver, ha jól tudoom
  • Hunnenkoenig
    #10715
    Na akkor egy boldogot!
  • Ottto
    #10714
    Je. Szülinapom van :D
  • torrente
    #10713
    Helló!

    Honnan lehet letölteni a Gothic2-öt?
  • ShadowLord
    #10712
    Help!megkapom a feladatot Nagurtól elmegyek Baltramhoz elküld Akillal tanyájára de nem kapom meg a csomagot most akkor mi van???
  • Hunnenkoenig
    #10711
    Randal, CRC hibaval van a rar fajl!

    Küldd megegyszer!

    Ez most az a szöveg, amit HornOx küldött forditasra?
  • syabi
    #10710
    elküldtem még egyszer, remélem ez már meg is érkezik.
    csö
  • Ottto
    #10709
    Vagyis ez a teljes, végleges, hibátlan, 100%-os, tökéletes fordítás?
  • Johnyy
    #10708
    Király , kongret
  • Johnyy
    #10707
    Angol videók vannak fordítva?
  • Randal
    #10706
    Halihó!
    Elkészült a Gothic 1 videóinak feliratozása meg minden( végre valahára)
    A fordítást most küldtem el Hunnenkoenignek, meg beszélek még a gamestaros fiúkkal, hogy nem tudnák-e felrakni a videókat.
  • balty
    #10705
    A listás küldit akkor is lehet teljesíteni, ha nem őt választod mesterednek. Lehet nincs meg még minden. Én megtanultam mástól az alkimista alapjait és miután odaadtam neki a listát, tanulhattam tőle is!
  • Hunnenkoenig
    #10704
    Syabi, szerintem nem kaptam meg!

    El tudod küldeni megegyszer?

    Egyebkent az elözö irast nem rosszindulattal irtam, hanem gondoltam, hatha egy kicsit motival mindenkit :-)

    Szoval nincs harag :-)
  • Ottto
    #10703
    Haradnál a leg$z@rabb melózni, mert nincs időd leállni kovácsolni, ráadásul nehéz beszerezni az alapanyagot, míg a másik két mesternél a meló adja magát (gomba, állatprémek)
  • Ottto
    #10702
    Paladinrúnát nem tanítanak a hajón, de majd találni fogsz egy igen ütőset ;)
  • Takanohana
    #10701
    Ne bánd, szerintem az a jobb. A farkas, warg, árnyékfutó és troll bőröket jó pénzért veszi meg, és ezeket úgyis kinyírnád a játék során.
  • ShadowLord
    #10700
    bakker hogy igy mondod szerintem az ijászhoz csatlakoztam:(
  • Takanohana
    #10699
    Nem csatlakoztál közben másik mesterhez? A kovácshoz vagy a vadászhoz, aki a prémeket veszi át? Csak egyhez lehet. Ha a vadásznak szállítasz, az alkímistának már nem lehet.
  • ShadowLord
    #10698
    Help!A játék elején az alkimistának öszekell szedni egy lista alapján gyógynővényeket!Összeszedek mindent odamegyek az alkimistához és nem tudom odaadni neki nincs olyan beszélgetéstéma mint pl a farkasprémnél ahol volt egy olyan megszólalása a karinak hogy itt vannak a prémek és a feladat teljesítve lesz a feladat menüben!Mi a megoldás segítsetek!!!!
  • Takanohana
    #10697
    Szuper!

    Mágussal megvárom a teljes magyarítást, úgy szeretném végigvinni. Zsoldossal már lenyomtam, most lovaggal vagyok.

    Jut eszembe, mikor lovag lettem, Albrecht megtanított a szent nyíl rúna használatára. Az ötödik fejezetben a gonosz elpusztítását, (vagy mi is volt), tanította meg, és a hatodikra pedig kellene a lovag csúcsvarázslat, a Destroy Evil. De a hatodik fejezet már a hajón ér minket, hogy fogja ez megtanítani nekem, forduljak talán vissza érte? Vagy a hajón megtanítja majd valaki?