21229
  • Randal
    #10776
    Hunnenkoenig: a G2 videóit nem tudom letölteni.
  • Ottto
    #10775
    A gothic 2-t először lovaggal, majd mágussal. A zsoldos marad a magyarra.
    A gothic 1-et először őr-zsoldos (először gomez aztán Lee), és zsoldossal (itt rögtön lehez csatlakoztam)
  • Randal
    #10774
    No, a videókat elvittem Zerocoolnak, mostantól rajta múlik minden:)
  • Takanohana
    #10773
    Ja a G1-et meg mindhárom tábor színeiben, harcossal is, mágussal is.
  • Duzsuki
    #10772
    De még én is szeretném végigvinni a többi kaszttal is, de várok a teljes fordításra.
  • Szid
    #10771
    A G1-est A Régi, majd Újtáborral.
    G2 Zsoldossal, most meg várok a "magyar varázslóval"
    Mert a zyoldosok a legjobbak
  • Duzsuki
    #10770
    Én Lovaggal a Gothic2-ben azon bellül pedig ijjász karakterrel, előszeretettel használva a lovagok támadó varázslatait.
    A Gothic Első részében a régi táborhoz csatlakoztam és ott "harcos ijjászként" kentem el a gaz banda száját.
  • Takanohana
    #10769
    Úgy érted, milyen karakterrel?
    Először zsoldos, aztán lovag. Most szünet, mágussal már magyarul szeretném.
  • Ba*2
    #10768
    lenne egy olyan kérdésem, h ki mivel nyomta eddig végig a gamet?
  • Takanohana
    #10767
    Hát ezt nem tudom. Én a negyedik fejezetben találtam rájuk, a másodikban nem tudtam átjutni a falon, és feladtam. A negyedikben úgy mentem át, hogy ahol a halott lovag fekszik, (aki a nyílpuskáját akarta visszaszerezni), ott felugráltam a gerendákra, és mielőtt visszazuhantam volna, gyorsan még feljebb ugrottam. Sokadikra sikerült csak és azóta se, szóval lehet, hogy csak mázlim volt, és nem is ez a járható út.
  • Action
    #10766
    Köszi szépen! Sikerült abszolválni a problémát!:) Hála!
  • Johnyy
    #10765
    Névszerint "AR" nevezetű exe file, azt is muszály felülírni, tuti hogy ez a probléma!
  • Ottto
    #10764
    Kell hogy legyen egy másik crackfile is az indító crackfile mellett. Már nem tom a nevét. Ha nincs, akkor szivacs....
  • Chaos Mad
    #10763
    az összes crack file-t be kell másolni. ennyi.
  • Action
    #10762
    Lehet hogy láma vagyok de nem egészen értem mi az hogy "nem installált" cd-vel játszom! Egyébként meg Nightwish forever!
  • Esrohnoil
    #10761
    nem installált Gothicot írtál cd-re és arról nyomod? :)
  • Action
    #10760
    Hi All!

    Most kezdtem el játszani a gameval és rögtön egy olyan próblémaával szembesültem,hogy amikor ütöm a goblinokat akkor kiirja: "copy protection error". Senki nem tudok megsebesíteni, Mit lehet ilyenkor csinálni? Végigolvastam vagy 25 oldalnyit de nem találtam választ. Please help!!!
  • Hunnenkoenig
    #10759
    Mailt megkaptam, köszi!

    A videoknak a szövege szerintem ugyanaz. Legalabbis lenyegeben.

    Csak en azt hiszem egyszer elirtam Beliar nevet az egyik videoban. Arra ügyelj :-)
  • Randal
    #10758
    Hali!
    Hunnenkoenig: Mail ment.

    Nos a fordítás már teljesen kész van. Remélem. Tesztelve kb 30%-a lett, de nem hinném, hogy a többi rossz lenne, de majd meglátjuk.

    Az a pár mondat már eddig is le volt fordítva, csak lehet, hogy a konvertáló progi nem fogadta el vmiért.

    A videók is készen vannak. Már ki vannak írva cd-re és majd mennek a Gamestar szerverére még a hét folyamán.
    Összesen 124 mega lett. Remélem nem sok.

    Ja igen, Hunnenkoenig: Lehet, hogy a G2 angol videóit is lefordítom, persze a te szövegedet használom majd hozzá.
    Remélem ugyanazok a szövegek:))))
  • Hunnenkoenig
    #10757
    Na, elküldtem ma az uj anyagot konvertalasra!

    65% kesz!

    Amint megkapom, felkerül a lapra.
    Remelem ez legkesöbb hetvegen megtörtenik.
  • GDI
    #10756
    Azt tom, már nem egyszer kivittem csak azt hittem lehetek rögtön Vízmágus tizes level után és nem kell zsoldos legyek.Ugy mint a régitáborba Thorus megkérdezi hogy őr vagy varázslo.De tévedtem.azért THX
  • Shongi
    #10755
    Épp ellenkezőleg, mindenképpel RÉGI Táboros legyél ha a Gothic1ben mágust akarsz!!! A történet folyamán úgyis vízmágus is leszel!!!
  • GDI
    #10754
    A gothic 1ben nem lehetek simán vízmágus mindenképp zsoldos kell legyek először??THX
  • Ba*2
    #10753
    kösz! megvan, sikerult ott a job oldalt... fenn voltam a fal tetején leugruk és meghal az emberke, megint felmászok aztán egy karcolásnélkül leugrik ugyan arra a pontra ->
  • Shongi
    #10752
    KÖsz hogy írod, de ott nekem nincsenek, nem lehet hogy fejezettől függően jelennek meg???
  • Hunnenkoenig
    #10751
    Elegge a jobb vegen fel tudsz ra maszni.
    Ha szemben allsz az ork fallal, akkor jobbra.

    Probalkozz több helyen!
    En kb 10 perces ugrabugralas utan megtalaltam. Kicsit nehez, de azert fel lehet ra jutni.
  • Ottto
    #10750
    Én tok egy módot, de kell hozzá egy dragon snapperré változás tekercs.
    Szal ha felmész a hegyre ott délnyugaton, van egy hatalmas tó, amiből egy folyó indul tovább. Itt le kell úszni, majd a legvégén menj ki jobbra. Itt használd a tekercset, és próbálj felugrálni a kőfalon. Nekem sikerült.
  • Ba*2
    #10749
    hol lehet átmászni az orkfalon mer én nem találtam "átkelőt"... és ha fel ugrok egy vizszintes gerendára egyből leesik a fószer..
  • Johnyy
    #10748
    14,5 MB (15 263 332 bájt)
  • Der Wahnsinn
    #10747
    Á, én is szivattam őket, de ez nincs hatással a farm többi lakójára.

    Valaki nézze már meg legyenszíves, hogy a SHIP.BIK-je hány mega! Köszi!
  • Takanohana
    #10746
    Nem szórakoztál azzal, hogy Akil tanyáján a két testvért, (valami E-betűsek) egymásnak ugrasztottad? Mert ha igen, akkor előfordul, hogy Akil nem bízik benned.
  • Takanohana
    #10745
    Így van, csak az 1-ben érdemes volt, a 2-ben viszont nem éri meg szenvedni vele. Ugyanabban a fejezetben, amikorra elkészül, ha kiszabadítod Bennettet, zsoldosként kapsz tőle jobbat, ha meg milicista vagy, akkor lovaggá léptetnek elő, és úgy lesz jobb vérted, mint a rákpáncél.
  • Takanohana
    #10744
    Igen, de ráérsz akkor megtanulni a kovácsolást az alapoktól a végéig, csak ezért nem muszály kezdettől fogva a kovácshoz beállni.

    Az Ork Fal mögött ott vannak a hullák. Ha nem játszottál az első résszel, akkor annyi, hogy ha már átjutottál, menj a fal mellett balra. Jó sokat kell menned, míg egy olyan részt látsz, ahol egy keskeny szurdok van egy magas hegybe vágva. Abban kell végigmenned, és a végén, egy kis barlangban ott vannak a halottak.
    Ha játszottál a G1-el, akkor egyszerűbb a magyarázat, a fal mögötti részben fel lehet ismerni az első rész helyszíneit. Azt keresd, ahol az egyik fókuszkő megszerzésénél Gorn segített. Mielőtt a kőért mentetek, Gorn elvezetett egy szurdokba (ami fölött kellett aztán egy kidőlt fán átkelni), a szurdok végében lévő barlanban volt az átváltozás húsbogárrá c. varázstekercs. Na most itt tekercs helyett a halottak vannak.
  • Hunnenkoenig
    #10743
    Kesz van, csak nehany mondatot meg csak most talaltunk meg, amik meg angolul voltak.
    Azok ki lettek javitva es nehany helyesirasi hiba meg ilyesmi lett Randal altal helyreigazitva.

    Hamarosan felkerül a javitott verzio.
  • Ottto
    #10742
    Ez még mindig nem a teljes? Mikor lesz fenn a végleges gothic1hun? Egyáltalán kész van már? Arra emlékszem hogy igen, de nem biztos :P
  • Ottto
    #10741
    A 2-ben? Ott meg kell tudakolnod hogy ki csinálja (bányavölgy), ekkor megmondják hogy wolf, és ha elviszel neki pár lemezt, megcsinálja.

    Az 1-ben csak akkor mikor gorn szól, hogy wolf beszélni akar veled.
  • Ottto
    #10740
    Nincs ott az égvilágon semmi. A szöveg is mondja, amit a törpe írt.
  • Shongi
    #10739
    Lenne egy érdekes kérdésem.
    A legújabb gamestarban leírják hogy hogy lehet bejutni az ORK FAL mögé, és hogy ott egy tábla és a régi világ halott NPC-i vannak ( cuccokkal együtt ); namost én bejutottam a fal mögé, a tábla meg is van egy nagyon vicces szöveggel, de egy szál NPC-t se találok se élőtt se holtat, ha eseteleg valaki rájukbukkanna, örülnék ha leírná hogy hol voltak.
  • Ba*2
    #10738
    a wolf csak a negyedik fejezetben csinal mineclarel armoet vagy lehet elöbb is?
  • Hunnenkoenig
    #10737
    Akrobatika nincs a kettesben. Mint ahogy letrara maszas sincs.

    Aprilisban jön az angol addon.

    Egyebkent mar megvannak hozza a szövegek...
    Ha kesz van a G2, akkor talan azt is leforditjuk :-)