21229
  • Bandew
    #11496
    NA végre elkezdhetem ezt a rohadt játékot!!!!!
    Direkt megvártam a fordítást!!!!
    1000xGRAT
  • krob
    #11495

    ... akkor G2 elolrol, addigra vki megszan minket es feltuszkolja vhova a nemet kieg.-et es azzal folytatom...
    Mindenesetre kalap le a fordito URAK (holgyek?) elott!!!!
    KOSSSSSSZI
  • Ottto
    #11494
    Ajvé
    Belőlem se lenne fordító
    De ti igazán szép munkát végeztetek, szal gratulálok :)
  • lwb
    #11493
    az az At Last. az At Least az télleg legalábbot jelent.
  • Ottto
    #11492
    At least = Végre
  • CarajoEsp
    #11491
    NA ne kössünk bele ilyenekbe:DDD
  • Hunnenkoenig
    #11490
    Hat, mondjuk inkabb Finaly-t kellett volna mondanod :-)
    Az at least az "legalább"...
  • CarajoEsp
    #11489
    Élljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • aron
    #11488
    Remélem azért valamikor a boltokban is benn lesz. Mert letölteni nem tudom sajnos!:(
  • sanyiiiii
    #11487
    mind1 már csak a német kieg kéne akkor:))
  • Ottto
    #11486
    AT LEAST...ja. már magyarul :DDDD
    VÉGRE! ISTENEK VAGYTOK :DDDD
  • sanyiiiii
    #11485
    nekem is ue-t csinalja:((
  • Mészy
    #11484
    Köszönöm Mindenkinek aki részt vett benne!!!
    Nagyon jók vagytok!
  • Zoleeca
    #11483

    KIRÁLY!
    Köszönjük szépen!
  • tibor16
    #11482
    A baj csak az nem jön be vmiért ez a www.fpn.hu.. ..megvillan azt kész, -üre nemtalálom oldal lesz belőle.
  • tibor16
    #11481
    Köszi Randal
  • tibor16
    #11480
    Quuuuuuuuuuúúúúrva jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
    hiphip- hurrá.............!!!!!!!!!!!!!
    Most kezdtem előröl, akkor pár nap és teljesen magyar lesz.....hurrráááá!!!!!!
  • Hunnenkoenig
    #11479
    Köszike!
    Hat öngyilkos nem lett senki, legalabbis remelem... :-)
  • Joi
    #11478
    MINDEN TISZTELETEM A FORDÍTÓKNAK!!!
  • ollie
    #11477
    király vagy! :D
  • Esrohnoil
    #11476
    "Es a legnagyobb dicseret azokat illeti, akiknek volt türelmük kivarni :-)"
    Miért, vki öngyi lett?
    Egyébként gratula azoknak akik dolgoztak a 2. rész fordításán!
  • Curze
    #11475
    Sok-sok Gratz! :))
  • Hunnenkoenig
    #11474
    Elkeszült a Gothic2 100%-os forditasa!!!

    a honlapom forumarol:

    Irta Schakal:

    Hali!
    Péntek este Hunnenkönig átkülte a teljes anyagot, mert mindkét keze tele van munkával, olyannyira, hogy néha már csak a lábával tudja toszkodni az egeret. :-)
    Meghoztam az az egy személyes és "demokratikus" döntést, hogy nem érdemes vacakolni új anyagok kiküldözgetésével, hanem szombat reggel nagy-nagy hejehujával nekiültem lefordítani a maradék pár ezer sort. Ma hajnalban végeztem vele. A fordítás 100%-os. Több anyag nem lesz.
    Sajnos a jelek szerint egy hibára is rábukkantam, amire aztán szegény Hunnenkönig keresheti a megoldást. Addíg átnézem, hogy találok-e benne még esetleg nem lefordított szöveget (azért nem fogom egyenként átmazsolázgatni mind a hetven mittudom én hányezer sort, de úgy kutyafuttában). Amennyiben minden simán megy, még a héten át lesz küldve konvertálásra és ha visszaért mehet fel a fullos verzió elsö kiadása. Utánna már csak az esetleges hibákat kell keresgélni.
    Szóval egy kis türelem, hamarosan itt a vég (-e)?
    Innos, Adanos, Beliar és az aprószentek nevének legyen hála. :-)

    Legyetek "jók"! ;-)



    Irta Hunnenkoenig:

    Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy eddig huzodott, de tenyleg alig volt es van idöm.
    Mindig azt mondtam, hogy majd holnap nekiülök, aztan belattam, hogy megsem fogok tudni nekiülni...

    Ezert atküldtem Schakalnak a maradek anyagot es nem kellett benne csalodnom!

    Mint annyiszor maskor, most is teljes testbedobassal rafeküdt a dologra es megcsinalta.

    En sem hittem volna, hogy ilyan gyorsan sikerül neki :-)

    Ha ezt tudom, mar elöbb elküldtem volna az anyagot. Na mindegy, majd legközelebb...
    (Schakal ezt vedd fenyegetesnek! )

    Szoval mindenki eltesse Schakalt! Az ö erdeme, hogy hamarosan fent lesz a 100%-os cummo.

    Persze a többieket is nagy dicseret illeti, mert mindenki jo munkat vegzett a lehetösegei es kepessegei szerint.

    Es a legnagyobb dicseret azokat illeti, akiknek volt türelmük kivarni :-)

    Mostmar csak nehany nap es a kezetekben tarthatjatok a teljes verziot!
  • balty
    #11473
    Van még reális esélye, hogy lesz Gothic 2 kieg angol verzió? Mert ha nem akkor valahogy megszerzem a kiegészítőt, de az még sem az igazi, hogy németül dumálnak.
  • Duzsuki
    #11472
    Ne siesd el a pecs felrakását, mert később is vannak belőle gondok. Az a lukor-os rész nagyon rámhozta az ideget. Igaz, hogy most már tudunk rá megoldást, de kicsit macerás. (az a bizonyos csalogatás vérlégyel.)
  • CarajoEsp
    #11471
    Nah megvan mit fogok csinálni délután:D
    Fogom reinstall,megcsinálom a két küldit patch nélkül utána meg felrakom és így mindent megoldottam:D
  • Wanted
    #11470
    Sziasztok!
    Hogy halad a G2 magyarítása?
  • Randal
    #11469
    CarajoESP: Ha jól emlékszem nekem a G1 talán csak nagyon-nagyon ritkán lépett ki. Lehet, hogy akkor csinálja, ha húzod a procid vidkártyád vagy memóriád, bár nálam ezekre se reagált rosszul.

    Sajnos vmi kompatibilitási hiba.

    tibor16: www.fpn.hu---> 100Mb ingyé.

    Methylisocloro:
    Köszi, hogy kirpóbáltad! Örülünk, hogy működik:)

    Már csak vkinek meg kellene osztania az Addont.
    Ha van valakinek nagy tárhelye az szóljon.
    Egyébként meg a freeplanet (www.fpn.hu) szerverére is fel lehet rakni cska macerás.
    Mivel 1 db e-maillel 8x lehet regelni, az 8x100Mb. Annyi meg tán csak elég a játéknak.
    Szóval valaki rakja fel de gyorsan!:)
  • DarkHorSe
    #11468
    sg
  • Duzsuki
    #11467
    G1: Szerintem csak a grafikán javítt mert a hátizsákban néha nem lehet látni a cuccokat, pedig ott vannak. Egyébként nem kell ujrakezdeni elég kimásolni a mentéseket és reinstall után bemásolni. Aztán már mehet is a game. Én is így csináltam és nekem működött.
  • Methylisocloro
    #11466
    Kipróbáltam az angol alapjáték+német kieg módszert és ugy néz ki müködik :)
    1. Angol Gothic 2 install
    2. Letölteni a netről a német 1.30-as peccset, a Gothic2_130_de.exe /X paranccsal kiszedni belőle a gothic2.exe-t és bemásolni a gothic2/system könyvtárba, ettől hiszi azt a kieg install hogy némettel van dolga
    3. die nacht des raben felinstallálása
    4. 2.6-os patch felrakása (+crack)
    5. angolositó mod felrakása, lásd 11432-es hozzászólás

    Nagyon jópofa mert a hallható alapjátékos szöveg angol, az uj kieges meg német :) persze a felirat mindenhol angol és egészen jó a forditás. Régen láttam egy angol forditást amit forditóprogrammal csináltak, hát az borzalmas volt :)
  • sanyiiiii
    #11465
    de:))
  • krob
    #11464
    Sracok, hat tenyleg nem akar senki jatszani angolul a kiegeszitovel MOST??????????
  • tibor16
    #11463
    Tényleg, nem tud vki egy ingyenes tárhelyet ahova képet tehetnék fel...(az az igazság régebben tudtam, de elfelejtettem)
  • tibor16
    #11462
    Jaaa......., azt én is várom, a kieget angolul...
  • sanyiiiii
    #11461
    In the first 15 minutes of the game the player will also get to know the other new groups. What the paladins are to the fire mages, is the ?The Circle of Water? to the Water Mages. But unlike the Paladins they are a secret organisation, and membership always has to remain a secret to outsiders. You will often be surprised who is among their ranks and even well-known characters might prove that there are two sides to everything. A group for the conspiracy lovers out there? And for some people being a mercenary was not ruthless enough. Being a swashbuckling pirate will fit their needs I believe. Aargh! And for those afraid of water ? an encounter with a gang of (mainland) bandits is also planned.
  • sanyiiiii
    #11460
    But the addon introduces new choices for everyone. The Water Mages that played an important role in the original game but were represented by only a single character in the city of Khorinis, can now be found in the new areas of the world and future magicians might wish to learn their ways instead those of the Fire Mages. And corrupted mages will hear with joy that Beliar, the lord of chaos, is playing a big role again and his magic can be learned by anyone who is ruthless enough ? or strong enough to resist the dark side anyway. (NO this is no reference to a certain movie cash cow)

  • sanyiiiii
    #11459
    kiegg:)
  • tibor16
    #11458
    A G2-ben vízvarázsló? -mit nem mondasz...hol, hogyan?
  • sanyiiiii
    #11457
    azért a water mage-ekhez tartozo paladinszerüségek(mer ilyenekröl is irnak ámm:) ) sem lehetnek tul rosszak