21229
  • Zoleeca
    #11376
    Hö, hö! Csak az nem tetszett, hogy a főnököm halálra dolgoztatott, miközben a fogyasztók is a fülemet rágták :)))))))

    De egyébként jó volt a "meló" :)) Jó érzés volt valamit letenni az asztalra. Bár asszem elég sok hibát vétettem, de hát ez van. Remélem még dolgozunk együtt :) (Mondjuk nyáron a G2 kieget, ha kijön addig angolul)
  • Curze
    #11375
    2005 vége? Remélem nem jó szokásukhoz híven először a német aztán fél-egy évre rá az angol változat.... Kiadhatnák a két nyelvet egyszerre is! Nem értem az üzleti logikát ebben. Na mindegy, reméljük nem így fog történni!
  • Esrohnoil
    #11374
    Nah, azt hiszem ezután nem lesz annyira népszerű a "hatókörén kívülre megyek oszt onnan lelövöm, aztán elszedem mindenét" effekt.
  • Randal
    #11373
    Figyuztok...
    Hunnenkoenig eltűnt.
    Vagy csak nem szólal meg?:)


    Tom, hogy nem ide kellne, de:

    German magazine Gamestar reveals parts of the Gothic 3 story on their website!

    Gothic 3 will start where the predecessor left off - the hero will land his ship at the mainland which is four to five times bigger than the world of Gothic 2. The mainland will consist of rolling hills, stretches of jungle and desert... dunes, oases and oriental cities included. All this could be seen at the E3 in the form of an early tech demo.

    The developers haven't decided on the means of transportation yet - horses or camels, everything is a possibility at this point. Water supplies will definitely play a role.
    It will chagrin many Gothic veterans to hear that the hero will lose at least parts of the abilities and items he acquired last time - but he won't have to start out as a com! pletely blank slate like he did in Gothic 2.
    Factions and parties will play a major role, so much is sure; the following story info contains educated guesses by the Gamestar crew, however:

    A side effect of the orc wars, the country's major cities have been taken over by feuding warlords. The player will probably have to choose between helping one of the warring parties or alternatively save the king and his realm.

    Regarding other game elements, Predators will have several forms of attack moves/animations now, like, for example, 'walljumping' off rocks. The AI has been improved to react better to missile attacks, and controls will be mouse-based by default.

    Gothic 3 is supposed to be out by the end of 2005.


    Képek:
    Gothic 3 artwork

    Gothic 2 NoTR angol E3 trailer
  • Esrohnoil
    #11372
    Miért, máshogy meglesz szerinted 10 napon belül?
  • Chaos Mad
    #11371
    van már kieg angolul?
  • aron
    #11370
    Hogyhogy? Csak nem indul el a telepítő vagy ijesmi?
  • Bond 007
    #11369
    Meg, de sajna nem hajlandó feltelepíteni magát az angol verzióra, a classic németet, meg nem tom honnan lehetne megszerezni. Néztem már a dc-n is, de nem találtam egy normálisabb német hubot is sem, illetve ahol megtaláltam ott csak pár k-val lehet szedni a cuccot, kb ilyen cd/5 nap lenne a sebesség, én meg annyit nem várok...
  • aron
    #11368
    Neked meg van a kieg?
  • aron
    #11367
    Fenébe!
  • Bond 007
    #11366
    Én is ezt próbáltam, de sajnos csak a német verzió jó hozzá!
  • Ottto
    #11365
    Sztem nem.
  • aron
    #11364
    Ahoz ,hogy a német addonnal tudjak játszani jó az angol gothic 2?
  • vigyori14
    #11363
    Azér vettem mx-et mert nem volt már pénzem, de most akarok venni nyár végén sulinetbe ati9800xt vagy gf fx5900ultrát ha lehet kapni.
  • Esrohnoil
    #11362
    ITT megnézheted.
  • Bandew
    #11361
    Te jó ég! Minek vettél gf4-ből mx-et?
  • vigyori14
    #11360
    Hali. Az alkímiát hol lehet megtanulni és mire használható?
    Amúgy nekem egy p4 2.2 Ghz gf4 mx440 64Mg, 768 mgram- mal full grafikán minden efekttel simán futott. A látótávolságot csak a városban kelett levenni, amúgy mindnhol a legnagyobb látótávval mentem.
  • Braveheart
    #11359
    Nekem tökéletesen ment, amikor ment, mert 5 percenként kifagyott :(
  • Bond 007
    #11358
    Nekem P4 2 GHZ, 512 DDR és Geforce4TI 4600 mellett is szaggatott :)) Azért ezen nevettem egy jót :)
  • Bandew
    #11357
    Basszus emlékszem, amikor a 64 Mb ram még soknak számított. :-)
    A vicc az, hogy nem is volt régen. kb 5 éve.
  • Ottto
    #11356
    Nekem a Gothic 2 még egy P4 1,6GHz proci, GF4 64 megás videókárgya, 256 Mb memória, és még így is szaggatott. Vissza kellett vennem szinte mindent, hogy játszható leggyen :P
    Amúgy sztem a memória kevés MInd1, már van benne 500valamennyi
  • lwb
    #11355
    az semmi. amikor először vittem végig a g2-őt, akkor még a régi 466-os p2-esem volt, tnt2 m64 32 mb karival, 288 mega rammal. az utolsó fejezet alig volt játszható, de azért végigvittem.
  • Randal
    #11354
    Na mi a helyzet mit őrjöngsz?:)))
    Nem tetszett a meló anno vagy mi?:)

    Én az alábbi konfiggal nyomtam végig a G1-et:
    cel800@100, 384sdram, asus gf2 mx400, XP. Gond nem volt vele.
    Most is ugyanez a konfig, csak Inno3D gef3 ti200 van benne. A G2-t is végig lehetett vinni vele, de nem max felbontással:(
  • Zoleeca
    #11353
    Talán a videókártya? Nem tudom, nekem a lenti konfigon egyszersem problémázott a G1(ez biztos nem igaz, de én egyre sem emlékszem).
    Magyarítás? Van magyarítás a G1-hez? Vannak türelmes emberek...
  • tibor16
    #11352
    G2: - remélem nem maradt abba a fordítása, mert alig várom, hogy újra nyomjam, csak teljesen magyarul....nnnyammmm, nyyyaaaammm...... :)
  • tibor16
    #11351
    G1: Nem tudom miért, nekem eltelik egy fél óra, (több vagy kevesebb) és kitesz az asztalra. Ha elfelejtek menteni, nnna arról jobb nem is beszélni. Olyan mintha kevés lenne neki az 512 Ram. (XP-ez megesz vagy 170 MB-ot, és ATI 8500, )Pedig ez ugye nem mai játék, és mégis. Már vagy 2x felraktam, és nincs változás. A vírus irtó meg természetesen kikapcsolva. Jahh és még vmi, ezer hála a magyarítás készítőinek, -anélkül ezzel a teméntelen szöveggel nem boldogulnék.
  • Zoleeca
    #11350
    Ha hiszitek ha nem, én egy 750-es Duron procival, 512 SD-vel és GF2 MX400-al vittem végig 2000 alatt a G2-t. Szóval nálam semmi gond nem volt azzal hogy 2000.

    Esetleg cserélhetnénk konfigot...
  • lwb
    #11349
    ja, E3-ra is kivitték a Gothic 2 addonjának a múviját. szal remélem lesz belőle valami angolul is.
  • Duzsuki
    #11348
    Nekem is win 2000 alatt megy és semmi gond nincs vele. Igaz hogy egynéhány játék nem megy alatta, de a stabilitása kárpótól és különben is a win98 is rajt van a gépemen egy másik partíción.
  • Esrohnoil
    #11347
    Nekem még mindig 98 SE op-rendszer van fenn, és meg vagyok vele elégedve.
  • Shongi
    #11346
    Így elsőre sztem a WIN 2000-nek köszönheted a kellemetlenségeket, bár nem állíthatok semmi biztosat.
  • GDI
    #11345
    Nekem az 1.08j-n fut.
  • tibor16
    #11344
    Valami hiba, én nem emléxem ilyesmire (G2).
  • tibor16
    #11343
    G1: Pedig biztos lehetsz benne, mert a játékban nem követ Lukor! megáll a barlang közepén és kész. Akármit csinálsz akkor is marad, ha nem lett volna sérthetetlen akkor kinyírtam volna mérgembe. Mellesleg bő 10 órám ment rá, gondolod, hogy nem próbáltam ki minden variát. Tényleg Te pecselted a játékot?
  • Toranaga
    #11342
    Sziasztok !

    Most játszom először a Gothic II-t, életem eddigi legjobb játékának tűnik, minden nagyon klassz benne.
    Egy apró kellemetlenséggel kapcsolatban szeretném a T. Fórumtársak véleményét, illetve segítségét kérni, hátha mással is előfordult már ilyesmi. Amikor megnyitom a tulajdonságablakot (alapértelmezésben „C” gomb), akkor az ablak bal felében lévő információkat csak a pillanat törtrészéig villantja fel, szóval az ott leírtak fel-felvillannak, de olyan rövid időre, hogy gyakorlatilag nem lehet elolvasni, csak percekig tartó várakozás után. Azt sem tudom, hányas szinten vagyok, mennyi xp-m van, mennyi kell még a következőhöz.
    Érdekes módon, amikor havas tájon jártam, akkor viszont ott a fehér háttéren bejött, de elég gyatra minőségben. Más háttérnél, pl. fű, fal, stb., az előbb említett módon viselkedik. Ugyanezt műveli a könyvek megnyitásakor is, a bal oldala ugyanúgy villódzik, nem olvasható.

    A konfiguráció, amelyen játszom: Athlon XP 2000 processzor, 512 MB DDR RAM, GeForce 4 4200 Ti grafikus kártya, Windows 2000.

    A grafikus kártyához már mindenféle illesztőprogramot kipróbáltam, régit is, újat is, de ez nem segített, kicsit tanácstalan lettem. A játék ettől függetlenül szépen fut, más probléma nincs vele.

    A hibát már az első próbálkozáskor kiszúrtam, akkor virtuális CD-ről telepítettem fel, ezután leszedtem, és rendes CD-rom-ról újratelepítettem. A CD, amit használok, másolat, de az öcsém gépén problémamentesen futott azelőtt. Ezért gondoltam, hogy talán a gépemmel, vagy annak beállításával van baj.

    Előre is köszi a segítséget !
  • GDI
    #11341
    Valaki már átvitte a Gothic 2 kiegészítőt németül?Ott már lehetek vizmágus is?Történet hossza?
  • GDI
    #11340
    Akarom mondani -szerintem az tuti nem bug.-)
  • GDI
    #11339
    Szerintem az a tuti nem Bug .Annál a résznél amikor bemész az orktemetöbe és ahol megmented a bal Lukor életét na ott a titok nyitja.Amiután megvan mind a két fél tekercs add oda Bal Lukornak azon a helyen ahol megmentetted.Azután azt kell mondja hogy a falon körbe régi orkirással van valami írva.Ha ez meg va akkor kell menni ahoz a szent helyhez akkor is mond valamit és aztán a fal.Ha jo a sorrend nem lehet gond:TUTI
  • Esrohnoil
    #11338
    Jöhetne már,... nem igazán tudok németül.
  • tibor16
    #11337
    G1: Na túl vagyok rajta. A vérlégy módszert használtam, bár vissza nkellett mennem tekercsért, mer haszontalannak találtam előtte, és 2 órámba került, de megvan. Lukor ott maradt, gondolom nem baj. Tudtátok, hogy a múmiákat ki lehet fosztani? -nagy rakás drága cucc van nálluk. Na mostmár dolgozni is kéne, hehe..Mégegyszer köszi :)