21229
  • Randal
    #11336
    Van itt ilyen:
    http://www.petitiononline.com/night1y/petition.html

    Meg ez:
    Jowood has just issued a press release stating that their agreement with Koch Media, announced on 7th of April, has been intensified. And, while the article itself doesn't mention English Gothic addon at all, judging by the previous related press relese, this could mean something good. And then again, maybe not...



    Meg németül jól tudóknakés olyanoknak akik Németoban, Ausztriában és Svájcban élnek:
    http://gothic.rpgdot.com/index.php?hsaction=10053&ID=957

    Naszóval ez van, majd szeptbe mindenki kap Addont.
  • Ottto
    #11335
    Sztem ez várható volt. A gém nagy része angol nyelven kel el, szal godolhattuk hogy lesz. (A politikusok meg elhúznak a francba, bármi közük is van ehhez :P )
    Csak sztem az év végére lesz meg csak :((((((((((((
  • Randal
    #11334
    Gothic 3 topicból:

    (Hardwired)

    "Az RPGDot munkatársai kiszúrták, hogy a JoWooD E3 listáján ott bújkál az eddig bejelentett cuccok mellett a Gothic III. is, amelyet a Stargate-SG1-gyel egyetemben zárt ajtók mögött fognak majd bemutatni! A nyilvános bemutató listája: SpellForce - Breath Of Winter, Söldner-Secret Wars, Gothic 2 - Night of the Raven, Silent Storm - Sentinels."

    Valszeg mégiscsak lesz G2 addon angolul...
  • Randal
    #11333
    Próbálkozz nyugodtan, esetleg legyintsd meg a fiút. Vagy használd a tekercset ha visszaadta.
    Ez programhiba sajna, egyszer nekem is előfordult.
  • tibor16
    #11332
    Nagyon köszönöm, éjjel újratelepítettem, újracsináltam a küldit, de az eredmény ugyanaz. Asszittem felrúgom a gépet.
    Most gondoltam reggel, hogy felteszem angolul, hátha a magyar szövegből, az ominózus jelenetnél kimaradt vmi. (bocs fiúk), vagy az 1.08-asé.
  • Duzsuki
    #11331
    G1: Szevasz.
    Nekem is ugyanilyen gondom volt. Már majdnem lekapartam a falat tehetetlenségemben, de elötte eszembejutott hátha a magyarosítás a gond vagy az az 1.08k pecs amit feltettem elötte. Ezért fogtam a gépet és leszedtem a g1.et és feltettem ujra de a pecs nélkül a magyarosítással és lás csodát a mentés visszatöltése után követett a templomos Lukor és be is tudtam fejezni a küldetést.
    Ha ezt nem akarod megtenni mármint a reinstalt, akkor próbálj meg egy varázstekerccsel átalakulni valami állattá és csalogasd el az oszlopok közé és ott visszaalakulva talán szóba áll veled. Ezt én is próbáltam, de én béna nem csalogadtam el az oszlopokig csak a rejtett ajtóig. Én vérléggyel próbálkoztam követett is szépen de mikor odért hozzám vissza alakultam emberré kinyirta a már eltünt vérlegyet és visszament.
    Szal csalogasd el az oszlopokig hátha sikerül. Egy próbát megér , de ha nem megy szerintem reinstall, de elötte a mentéseidet másold ki és az ujrainstallnál ne tedd fel az 1.08k pecset, ugy biztos hogy müködik.
  • Takanohana
    #11330
    A Baal Lukoros, az bizony bug a javából, szinte mindenki megszívta már. Ha nincs mentésed, akkor próbáld meg, hogy átváltozol valami vadálattá (vérlégy a legjobb, mert az gyors), így már megtámad és tudod csalogatni. Ha elcsaltad a négy oszlop közelébe, akkor változz vissza (Enter), és reménykedj, hogy most már hajlandó tenni a dolgát.
  • tibor16
    #11329
    G1: Eza kib****tt Lukor elteszi a tekercset és nem áll utánna szóba velem, meg nem is jön utánnam a csarnokba. Mérgembe le akartam csapni de azt se lehet. Mi a nyavaját csináljak???? Honnan kezdjem megint...ááááááá .....
  • tibor16
    #11328
    G1: -megint elakadtam
    A 3. részben az ork temetőnél, leszedtem minden orkot, megtaláltam a 2 fél papírt, beállok az oszlopok közé és semmi. Baal Lukor áll az alagutak központi terménél és meg se mozdul. Már azon gondolkozom, lehet, hogy kellene hogy legyen nállam egy ork rúna - mert nincs. Esetleg amikor megkaptam a küldit kellett volna, hogy kapjak? Vagy vmelyik orknál kellett volna legyen? A másik varia, hogy van vmi rejtett kapcsoló, csak hol? Már másodjára csináltam meg ezt a részt, hátha bug? Tud ebben segíteni vki???
  • Methylisocloro
    #11327
    Sziasztok!

    Mukodik a magyarositas a námet verzio+kiegeszitovel? Ha nem akkor tud valaki angolositast? Ha ez sincs akkor tud valaki egy jo nemet tanart? :) ( az utobbi csak vicc volt)
  • tibor16
    #11326
    Köszi, mint lentebb írtam, már megvagyok vele :)
  • Takanohana
    #11325
    Később, mikor a tárnarák tojásokat keresed majd, Ashgan csak úgy nyit kaput, ha beszervezel 2-3 templomost is. Akik szóba jöhetnek: Gor Na Vid, Gor Na Kosh, Gor Na Bar. Ezek közül csak az első kettő van a legalsó szinten, az utóbbi fentebb található. Ha két templomost szervezel be, Ashgannak az is elég, de annyi minimum kell. Őrök közül bárki meghalhat, nincs jelentősége.
  • tibor16
    #11324
    G1: most vagyok döntés előtt, tegnap este írtottam ki a tárnarák fészket. Úgyhogy szerencsére nem kell előről kezdenem. Van egy olyan mentésem ami a döntés előtti állapot. Nagyon élvezem, szuper kis gém ez. :))) Varázsló még nem voltam (Csak a G2-őt vittem végigl ovagként eddig), úgyhogy most asszem az leszek.
  • Duzsuki
    #11323
    G1: Én nemtudok rá megoldást. Szerintem megéri most ujrakezdeni onnét, mint akkor amikor szükség lesz a templomosokra. Egyébként a templomos segítség után lehetsz ténylegesen mágus. Melyik csapathoz álltál be? Én most vittem végig mágussal és a régi táborban voltam varázsló.
  • tibor16
    #11322
    G1: Köszi, -közben visszamentem a bányába, (időben is egy régi mentéssel) és rájöttem, hogy lent ahol az Ork megy körbe, hajtja azt a zúzót, 2 őr hiányzik az alagutak bejáratánál. Az meg asszem, nem "neves" NPC ugye...(remélem) és sztem nem fog hiányozni.. Azér, ha tudja vki a frankót, megkérem írja már le...
  • GDI
    #11321
    szerintem egy meghalhat az nem gond.Arra hogy Ashgan kinyissa a kaput elég két COR.És nem BAl.Ha jol emlékszem a nevekre.
  • tibor16
    #11320
    G1: Afrancba, és most mi van, kezdhetem onnan újra? Varázslónak készülök, és már a 7-es szinten vagyok...aaaaahhhh....nincs vmi megoldás?
  • ollie
    #11319
    Na, már senki sem tudja kiírni rendesen, hogy templomos? :DD
  • Duzsuki
    #11318
    Annyi a lényeg, hogy egy Baal al kezdődő nevű sem halhat meg.
  • Duzsuki
    #11317
    Igen ez igaz. Később még szükség van a segítségükre. Egyébként a halottnak is ki van írva a neve ha jól emlékszem. Olyan meghalhat amelyiknek nincs rendes neve csak az, hogy temlomos.
  • Bond 007
    #11316
    én kicsit később mentem őket írtani, így nem volt szükségem segítségre :)
  • tibor16
    #11315
    G1 probléma, - amikor először bemegyek a bányába, a legalján a tárnarákokkal való küszködéseim során meghalt egy tempkomos, nem tudom volt-e neve, de most került a kezembe a magyar végigjátszás és abban az áll, ha ott 1 templomos is meghal, nem lehet a játékot majd befejezni.. -igaz ez?
  • tibor16
    #11314
    G1 : újra elkezdtem játszani vele, de elfelejtettem, van-e gyors mentés betöltés funkciója, mert nmintha nem működne... tud erről vki vmit?
  • aron
    #11313
    Az is lehet ,hogy úgy gondolják ,hogy azért mert német többen meg veszik.(már mint németországba) Szerintem azért kéne elöbb az angolt kiadni mert így sokkaltöbb országban kiadnák. És talán többen meg is vennék. Szerintem. De ha a németetet nem csináják meg akkor valami németesítő csapat úgy is megcsinája.
  • ollie
    #11312
    Talán azért, mert csak így találtak kiadót
  • hiba
    #11311
    na meg1x:

    Sztekben: szamtech. korokben :), meg plane a jatekoknal...
  • hiba
    #11310
    En az egesz gothic mizeriat az elejetol kezdve nem ertem.
    Az elso es terjesztes szempontjabol is a legnagyobb problema amirol ugylatszik meg sok ev fejlesztes utan sem hajlandok lemondani az a NEMET nyelvu verzio elsobbsege.

    Sztekben, meg plane a jatekoknak mindig hatterbe szorultak az angoltol eltero nyelvezetu jatekok, raadasul ha az angolt csak utolagosan tobb honap kesessel adjak ki akkor nincs is mit csodalkozni, ugyanis ezesetbe csak es kizarolag a fanatikusokat fogja erdekelni.

    Remelem 1x lesz egy olan gold edition is ami g1 + g2 + g3addon + g3 + g4 +gx :) es akarmennyi lenne megvennem, de csak ha angol...

    Miert nem latjak be, hogy ezt a nemet nyelvu fejlesztest hanyagolni kene?
  • ollie
    #11309
    háténse
  • Duzsuki
    #11308
    Egy terjesztőt sem érdekli, hogy az emberek jó játékkal játszanak. Mindenkit csak a pénz és a haszon mozgat, ha látszólag nem üzlet nem adják ki.
    Ezért nem is törekednek a játékok honosítására mert ugyis megveszik angol nyelven akkor meg minek költsenek feleslegesen? Az angol nyelv itt speciel német, de ez mindegy, a lényeg a hozzáállás ami nekem nem tetszik. Ennek a kibolulásnak sincs semmi értelme!
  • Esrohnoil
    #11307
    "pl mindenki tudja, hogy a német G1-ben benne van az In Extremo vagy milyen nevű zenekar. Az angol nyelvűben meg pénzügyi okok miatt nincsen..."

    Én nem tudtam.
  • Randal
    #11306
    Annyira nem növeli. Én is azon filózom már jóideje, hogy benyomok nekik egy hirdetést csak félre kellene kaparni egy kis pénzmagot.

    Őszintén szólva kicsit gondolkodtam miért nem akarják még kiadni az angol addont.

    Gondoljatok csak bele:
    Német nyelven a G2 megjelent xy időpontban, rá 1 évre jelent meg angol nyelven, mindeközben a német nyelvű addon fejlesztése már folyt.
    Az Atari nem kis pénzt nyomott bele az angol verzió terjesztésébe és ez még mindig csak a G2!
    Közben kijön az addon németül, kinyomják a G2+Addont németül, egy dobozban.
    Ezután ki veszi meg külön-külön őket?
    Ráadásul kijelentik, hogy ápr.-máj.-ban jön az angol nyelvű addon. Szerencsétlen lúzerek gondolják, akkor majd megveszik a kettőt együtt.
    A sima G2 vásárlása meg lecsökken szinte a nullára.
    Szerintetek ez mekkora veszteség az Atarinak?
    Szóval nemigen hinném, hogy más oka lenne.
    A Gothicnak mindig is a pénz volt a baja.

    Az angol és német nyelvű G1 is különbözik, pl mindenki tudja, hogy a német G1-ben benne van az In Extremo vagy milyen nevű zenekar. Az angol nyelvűben meg pénzügyi okok miatt nincsen...

    Szóval erről ennyit.
  • ollie
    #11305
    Soha nem szoktak itthon német nyelvű játékot terjeszteni, akkor meg pláne nem, ha az alapjáték meg angol nyelvű volt.
  • Bond 007
    #11304
    Én még anno az Amazon.com-nál nézegettem hírdetéseket, és egy amerikai cégtl meg lehetett rendelni a az első részt angolul. Nyílván apostaköltség jócskán megnöveli az árát
  • aron
    #11303
    Egyáltalán az első részt hol lehet megvenni?
  • Shongi
    #11302
    Lenne egy kérdésem, nem tudjátok hogy MO-n mikor lesz megvehető a gold, mindegy ha német nyelvű is, de már nagyon kéne.
  • torrente
    #11301
    Honnan lehet letölteni? Jó priviben is.
  • Bandew
    #11300
    Ájjj...
    Ez nagggggyon durva!!!!
  • gothic
    #11299
    Hát igen neked van "némi" tapasztalatod ... :)))
  • Hunnenkoenig
    #11298
    Es ezt most mindenhova beirtad?
    Gondolod ha erdekelne, nem mennenk el oda?

    Moböl gondolod, hogy pont mi fogunk tudni segiteni?
  • TBC
    #11297
    Sziasztok!
    Létrehoztam egy fórumot Drakula 2. Van egy kis problémám:Segítsetek!!! A 2. cd-ben megvan a lovag kersztje, a temetőben a piros körök eltűntek, be tudtam menni a sakkszobába, ahol a papírt alátettem a táblának. Nemtok kijutni abból az egyész helyiségből, vaygis a temetőbe. MIt tegyek? Van Valami kód? HELP!!!