21229
  • Joi
    #11656
    Pontosan nem tudom, de én beálltam zsoldosnak. Ahogy a szövegből kivettem, valahova csatlakoznod kell...
  • Yskam
    #11655
    segítsetek már egy kicsit mi van akkor ha kivág a destopra úgy öt percenként vmi acces violation hiba miatt viszont van úgy hogy csak simán lefagy és nincs hibaüzenet erre mi a megoldás?
  • lwb
    #11654
    az egy pay ftp site ...
  • krob
    #11653
    A seneca cimet vki kuldje el legyenszives, akar priviben!
    Vagy ha nem titok belinkelve is jo lesz.
    Koszike
  • lwb
    #11652
    azt nemtom. remélem sokáig. az lenne a jó, ha áttennék old iso-ba. eléggé ritka darab ...
  • Kurty
    #11651
    Köszike, ja és meddig lesz fennt?? Mert holnap tudják csak letölteni nekem! Köszi!
  • sanyiiiii
    #11650
    kalozokhoz be lehet állni?
    ha igen akkor hogyan?
  • lwb
    #11649
    azok, akik nyomják az addont meg tudnák mondani, hogy ahhoz, hogy beálljak a Circle of Waterbe érdemes (/kell/lehetséges) beállni előtte a milíciához v a zsoldosokhoz? vagy mehet alapból mindjárt a városi polgárság megszerzése után?
  • lwb
    #11648
    fent van a senecán a die nacht des raben. az incoming/gamesen belül. feltöltöttem.
  • CarajoEsp
    #11647
    Végigvittem aGothic 1-et 33-as szinten, Harcossal.
    Hmm. Hát én ennyire jó játékkal ,már játszottam ,de ez is nagyon nagyon tetszett. Az alvó temploma akár a tökélly. Mindenféleképp legalább 2xvégigviszem még ,mert tényleg nagyon ott van a Toppon.
    Viszont miután a Creditset lenyomta egyből kidob a desktopra. Van ezután még valami?
  • PAYNE
    #11646
    dejólenne ha müxene nekem! de nem megy a szemét, mert köcsög haverom elb@szta a cdjétt
    majd dumcsizok már vele erről az ügyről!
  • CarajoEsp
    #11645
    G1: Az alvó temploma előtt tartok aholis két lehetőség közül lehet választani. Kicsit kevés itt a 25. szint nem? Mivel nem akarokvégigjátszást olvasni ezért próbálkozok majd:D
    Amúgy nagyon tetszett ,hogy a táborban az orkok megölték egymást amit az okozott ,hogy az egyik sámán engem akart megölni de eltalálta az egyik saját emberét. Erre az egész falu összeveszett és leöldösték egymást én meg csak néztem:D
    Sajna XP-T NEMKAPTAM ÉS EZ A FÉLMEGOLDÁS NEM TETSZETT:d Szóval újrakezdem ,de nagyon kiváncsi vagyok ,mert érzema végét:D
  • Was
    #11644
    Ignaraztól vettem egy dragon snapperes tekercset, aztán azzal egy "kicsit" ritkítottam a vadállományon. Léptem vagy 4 szintet is közben. A legtöbb ellenfél csak egy harapás neki, és baromi gyorsan fut. Csak az a gáz, hogy amíg át vagyok változva, nem tudok menteni. Azért ajánlom mindenkinek, aki a kieg. elején van, 200 pénzt megér. Most a Horned Beasttel próbálkozom, de az "nem olyan" erős. Nem tudom eddig miért hagytam ki a Gothicnak ezt a lehetőségét.
  • GDI
    #11643
    Myxir will,dass ich den geist de alten kriegerfürsten quarohodron erwecke und ihn um rat bitte.Dazu gab er mit ein schrifstück mit einer zauber formel, die ich an quarohodrons grab im west laut vorlessen soll.-Ha valaki ebből megtudja nekem mondani hol van Quarohodron és hol kell megidéznem megköszönöm.Nekem van egy tippem hogy az Adanos templomában lévö sírban, de ott akár hogy mondom nem jelenik meg.THX
  • Joi
    #11642
    A mágusokkal már találkoztam -jól le is b....tak az érc miatt :))) - csak még a többi feladat nincs megoldva. Egyenlőre tápolok, mert tényleg erősebbek az ellenfelek.
  • Joi
    #11641
    Sory :)) Még nem tartok ott. A német végigjátszásban 2. részhez tették az új helyszint, abból gondoltam :)))
  • kHares
    #11640
    Megtaláltam azt a 4 darabot, megoldottam a csempészet dolgot, Fernando bemártva. De a missing people küldinél valamin átfuthattam, mert nem akaródzik befejeződni. Biztos nem találtam meg valami bandita tábort, még majd keresek
  • GDI
    #11639
    Nem Randolph hanem Fernando aki a banditákkal üzletel.sorry
  • GDI
    #11638
    Nem a bánya koloniábol jutsz el az uj helyszínre hanem ahol a vízmágusok tanyáznak.Ott a teleport is,Lares elvisz oda ha megkéred.Amúgy a piramisnál vannak,ahol az orkölö kard van.
  • GDI
    #11637
    Lares már elvitt a vízmágusokhoz?Ott kapsz egy feladatot tölük hogy keresd meg a teleporthoz szükséges dolgokat,adnak egy térképet is hogy hol van.Aztán abbol csinálnak neked egy gyürüt,de ahoz hogy meg kepd Saturasto kell Vatras beleegyezése is.De ugye bár hogy Vatras segitsen bejutni a Víz körébe meg kell old neki hogy hová tüntek az elveszett emberek.Na meg be kell mártsd asszem Randolphot is asszem ez a neve aki a felsö negyedben van a paladinoknál,bizonyíték kell hogy üzletelget a tolvajokkal.Meg kell találd a levelet amivel bizonyítani tudod.Aztán el kell vidd Williemnek.
  • GDI
    #11636
    Ki hol tart az Addonban?
  • sanyiiiii
    #11635
    azért circle of water-ba nem nehéz bejutni
  • Balassa
    #11634
    az a watermages ruhat cheatbol már sima g2be is meg lehetett szerezni egy kis csalás árán meg az összes ruhát ami a játékban szerepelt... attol, h olyan ruhaban volt atol még nem biztos ,h be lehet hozzájuk állni... ( egyepkent meg volt seeker ruhaban is a faszi és azt nem hiszem , h annak is be lehetne állni)
  • lwb
    #11633
    itt írták:

    http://forum.rpg-ring.com/forum/showthread.php?s=&postid=477697#post477697

    meg én is körbejártam a water mageket, de nem adtak be ilyen opciót. a köpenyt megkapod, meg rúnákat is, de guilded nem változik.

    itt a német szöveg a fenti FAQ-ból:
    "F: Kann ich im Add On Wassermagier werden?

    A: Nein, das geht auch im Add On nicht, man kann in den Ring des Wassers, aber nicht in den Kreis also Wassermagier werden, allerdings kann man Wassermagierrunen bekommen."
  • GDI
    #11632
    Ezt miből gondolod hogy nem lehetünk Water magek?Nekem ami van hozzá kézikönyv ott a föhös Water mages ruhában van és éppen varézsol valakire.Csak nem olyan könnyü bejutni hozzájuk,szerintem.Nam bíznak benne miota az Gothic 1 ben használta az Uriziel feltöltéséhez az érchalmukat.-szerintem-remélem-(
  • GDI
    #11631
    Ha valaki már átvitte vagy tart ott ahol én pls help hogyan kell megidézni quadohodront vagy mi a pontos nevét.
  • lwb
    #11630
    ez 1 melléklikk volt, mert én már leszedtem edonkeyról.
    seneca pay ftp-re esetleg feltölthetem. ha ez valakinek megoldás lenne, jelezze. ingyenes helyet (ahol nem törlik fél óra múlva) sajnos nem tudok. :(
  • Joi
    #11629
    Esetleg kiírni tudom, ha valaki Miskolc környéki...
  • Joi
    #11628
    Ha valaki ad helyet, hétvégén fel tudom tölteni. 800 Mb
  • kHares
    #11627
    Akkor http://www.ge-server.to/index.php
    Itt csak ráclick a kívánt dologra és már be is rakja magát tölteni

  • lwb
    #11626
    hehe. nem is lehet water mage-é válni a kiegben sem, csak questeket és rúákat kapunk tőlük, de nincs külön guildjük. csak a harcosoknak az a circle of water vagy mi. ez nagy csalódás azért ... :(
  • Kurty
    #11625
    Ez az overnet szarakodik, rámegyek a gothic search-re és semmi!! Valaki írja le, vagy írja már ki valaki nekem? Ki tudná?? Na mind1. császtok!
  • Braveheart
    #11624
    Mi a lapodnak a címe?
  • Gary
    #11623
    Kösz a segítséget, de nekem nem a letöltési idővel vagy a file-megosztó programok kezelésével van gondom, hanem azzal, hogy csak a szabványos http, ftp portokon keresztül tudok adathoz jutni. Minden más tiltva.
  • Joi
    #11622
    Ja. Nyomoznod kell. A német végigjátszásból nem sok mindent értek, de a bányakolóniából jutsz el az új helyszinekre.
    Különben 200 -as sebződésnél kezdtem el enni a gombákat, mikor felgyógyultam is ettem és így is megadta az 5 mannát.
    Táborválasztás mindenkép kell. Erről Vatras dumál is.
  • Randal
    #11621
    nna, frissült a honlapom.
    beszereztem a hunnenkoenig féle telepítőt, szóval most már csak 1 fájlt kell telepíteni. Meg a Gothic.ini-ben átírni a subtitles részt.
  • kHares
    #11620
    50? Akkor 250 hp kell. Mondjuk van 280 hp, 12-es szintű vagyok. A kőtáblák nagyon táposak, amiatt lett ennyi, de adnak fegyveres képzettsségeket meg manát meg mindent.
    Tolvajok még mindig köcsögölnek. Az Orcslayer már nem 65-ös hanem a duplája, szal nem is olyan jó kezdő fegyver. Viszont a rapier 100-as sebzés 50-es dex. Az viszont, hogy 30 fölött duplába kerül a fejlesztés nagyon szemét dolog. Elég jól meg lett nehezítve, de akkor is varázsló leszek. Ideje tábort választani.

    El tudok menni az új helyszínre táborválasztás nélkül? Vagy kell neki a missing people quest? Megakadtam, megtaláltam a carpenter inasát ill. a csajának a levelét, lecsaptam Dextert, de még mindig nyomoznom kell. Mi kell még neki?
  • Randal
    #11619
    Ennek mondjuk én is tudnék örülni.
  • Takanohana
    #11618
    Hi!

    Gondolom, már nem aktuális, azért leírom:
    Lobart tanyája közelében, a kőkörnél a királyszár (és még egy pár növény, kölönböző helyeken) csak akkor jelenik meg, ha már beszéltél Constantinoval a csatlakozásról, és Igarazzal (vagy kivel, egy gyógyital árus a piactéren) arról, hogy hol szedi össze Constantino a növényeit. Amint az ürge megmondja, hogy mit holt találsz, az aktiválódik is a helyszínen.
  • Joi
    #11617
    A http://www.overnet.com ról leszeded az overnet053 progit.
    Indítás után a search menüben beírod: gothic (format menüben kiválasztod a programs -t) Kapsz egy csomó találatot. Tedd size sorrendbe. A lista végefelé megtalálod: gothic.2.die.nacht.des.raben.german_for_www.goldesel.to.rar fájlt. Download és vársz (vagy 1.5-2 napot) kicsit lassú, de legalább biztos. A rar kódja: www.goldesel.6x.to