21229
  • Joi
    #11616
    Úgy emlékszem 50 gomba kell.
  • Methylisocloro
    #11615
    Én +5 manát kaptam, nemtudomhány sötétgomba után
  • Ottto
    #11614
    Nah. Végre én is jáccok. És elborzadtam a fegyverektől. Révén sokkal több erő kell a forgatásukhoz, és állítólag többet is sebez. Hát nem tudom. Én most a 45öt sebző kardommal ugyanúgy megszenvedtem egy farkas kiirtásával mint 1 20as fegyverrel. Ráadásul a kétkezes fegyverek már 100 feletti erővel használatosak (tom, nem mind). A sárkányölő fegyver erőszükségletébe bele se merek gondolni.
    Bár így a játék nehezebb lett.
    Sztem nem kellett volna ennyire eltúlozni a dolgokat. Na mind1. Most gyúrok mint a gép, révén most zsoldosnak megyek (az még nem voltam).
  • kHares
    #11613
    Még mindig az Overnet progit tudom ajánlani azoknak, akik nem tudják honnan tölteni. Nekem 15 óra alatt lejött normál ADSL kapcsolattal.

    Lenne 2 kérdésem:
    Ha megeszek 30 sötét gombát miért nem kapok utánna +10 manát? Gyógyulok is mindegyik után.

    Bevettek a tolvajcéhbe. Épp a kelyhekre vadászok, már csak 1 hiányzik. Visszamenve a céhbe beszélek a csajjal mert dexet akarok növelni, erre elkezd egy határidőről ugatni és nekemjön. He? Elvileg két nap volt a csatlakozásra, de könyörgöm föl vagyok véve.Akkor most mi is van?
  • Kurty
    #11612
    Nem tudná valaki kiírni nekem a kieget?? Nagyon kellene, már most elkezdtem g2-zni mert már nem bírtam és még full magyarításom sincs, már a kiegnek leszedtem a angolosítását meg a g2-nek is lefogom már csak a kieg kéne!! Vagy valaki tudna mondani egy helyet ahonnan le lehet tölteni??? Please!!!
  • Esrohnoil
    #11611
    A G1 hangulatát nálam részben az alapozta meg, h. igazán jó fegyvereket az elején nem nagyon láthattunk, és első végigjátszáskor még nem igazán tudta az ember, meddig is lehet fejlődni, ki lesz ellenfél, és milyen cuccokkal lesz érdemes a végén mászkálni...
  • tibor16
    #11610
    Csatlakozom a kéréshez, bár már írtam....
  • tibor16
    #11609
    G1: nekem nem ment el, csak mondta és kész...nem csinált semmit. Úgyhogy megoldatlan küldi maradt.
  • GDI
    #11608
    Én megvettem eredetibe a Gothic 2est Addonnal együtt.Szerintem joval nehezebb-80as kerdom van 75ős str. 60%os egykezes és alig tom kinyirni az orkot.Fél orát kell csapkodnom.Apáncélom cakom pakk 124es paladin páncél level 27es vagyok 2ork ugy helyban hagy hogy csak na.A sima kettesben ilyenkor már 10 sima orkot is lecsaptam egy elit orkal füszerezve.Most meg akadtam ugyan is myxir a vizmágus alkuldött adanos templomába és adott egy tekercset amit fel kell olvasnom egy nem tom kinek és akkor ki jön a sírjábol,tanácsot kéne tőle kérnem de hiába olvasgatom neki nem jelenik meg.Ja az is szerepel Myxir kérésében hogy a megidézést nyugat felé mondjam,de semmi.Ha valaki tud pls help.Elöre is THX.
  • GDI
    #11607
    Amikor megkapod a láda kulcsát oda mész az örhöz és megmondod neki hogy Ian hivat,Ő rákérdez hogy mit akar és Te azt kell válaszold nem tudod menjen és nézze meg.Tuti oda megy nem kell verekedni fö a nyugalom.))
  • Szid
    #11606
    Danke meine Kamarad! :o))
  • Joi
    #11605
    Mivel az Addon a G2-be van beleépítve, így csak 1 végigjátszása van :)) G2+Addon együtt. Nézd meg jobban, rájössz. (Walkthru: 2/3, 2/4-s menü (Jharkendar 1-2))
  • Szid
    #11604
    ès az nemcsak a g2-é??
  • Joi
    #11603
    Pedig ott van. Az egész oldal az. A bal oldalon menüpontokra szedve. A "Walkthru" a végigjátszás. A többi pedig leírás, tipp stb. De sajnos németűl :(
  • Szid
    #11602
    Voltam azon az oldalon, de a végigjátszást nemtaláltam :o(((
  • Joi
    #11601
    Ez jó kérdés :(( Viszont van a némethez angolosítás :)) Egész jó, eddig...
  • ollie
    #11600
    akkor olyan, mint a morrowind-nél a kiegek :))
  • Joi
    #11599
    Egyébként: G2-Addon végigjátszás, térképek, leírások stb.
    http://www.yiya.de/games/gothic2/index.htm

    Sajnos német nyelven :((
  • Was
    #11598
    Én is nemrég kezdtem a kieget. Azt hittem, hogy majd a G2 végétől folytatódik a dolog, de nem, kezdhettem előről. Sőt a régi mentett állásokat se tudja betölteni. Ahogy Joi, írta az egész történetbe az elejétől fogva beépül az addon új mellékszálakkal, NPC-kel, régi NPC-k plussz feladatokkal, új monsterekkel, tárgyakkal (pl belt),fegyverekkel, pl. a régi fegyverek is mintha kb kétszeres sebzésűek lennének (már az elején is vásárolhatnék 140/140-eseket (ha volna pénzem meg str-em)). Egyébként így az angol G2 + német addon angolosítva valahol jó is, mert játék közben amit németül mond, arról biztosan tudom, hogy a kieg része és jobban odafigyelek (persze a fordítás angolul kiírja), a többit szöveget meg szinte csak átfutom.
  • Braveheart
    #11597
    Na, az ilyen addonokat szeretem! Nem kell külön elindítani meg szarozni, sián felmegy az eredeti játékra és mehet a móka! Mikor lesz angol változat?
  • Gary
    #11596
    Akinek meg van a kiegészítő és lehetősége, meg persze, azaz főleg kedve is van hozzá, lenne olyan jó és föltenné egy könnyebben hozzáférhető helyre azok számára, akik nem tudják lehúzni egyik file-megosztásos helyről sem?
    Ha adhatok tippet: az ATW.HU-n gyorsan lehet regisztrálni és 500 mega a limit.
    Előre is köszönet a sorstársak nevében!
  • lwb
    #11595
    én is DOS-párti vagyok, de gondoltam így eccerűbb lesz. ez a mai ifjúság má' asse tuggya, mijaza a nortonkomander. :)))
  • Joi
    #11594
    At Addon gyakorlatilag "beleépül" az alap G2-be. Lényegében új küldetések kerültek a régiek mellé -vízmágusok, kalózok, banditák, adanos temploma stb. - ahogy az eddigi szövegekből kivettem. A piramisnál van egy ásatás :)), ott találhatók a vízmágusok.
  • Methylisocloro
    #11593
    vagy inkább amit lwb irt :)
    Én már csak ilyen öreg DOS-os motoros vagyok :D
  • Methylisocloro
    #11592
    DOS parancssorbol kell kiadni:
    Gothic2_130_de.exe /X
    erre feljön egy kis ablak amiben ki lehet választani melyik fájlt akarod kiszedni
  • lwb
    #11591
    szimplán start menü/futtatásba megkeresed a filet és a neve után egy /X-et hozzá írsz.
  • lwb
    #11590
    ezért utálom az edonkey-t/overnetet. most, hogy közelítek a vége felé, már nem tudok senkitől sem tölteni órák óta. bezzeg tőlem 20k-val húzzák az eddigit. eh. :(
  • Ottto
    #11589
    Hali. Na végre nekem is lejött a kieg :)
    Csak az installációnál egyvalamit nemértek:

    "/X paranccsal kiszedni belőle a gothic2.exe-t"

    Hova írjak én /X et?

    Megpróbáltam úgy hogy szimplán kitöröltem az exefilet de akkor nem enged tovább mert kéri a helyet, és hiába adom meg, nem fogadja el
  • hiba
    #11588
    Ez a kieg tk mirol szol?
    En pl dextert meg korabban agyonutottem :)
    Idorendbe mikor jattszodik?
  • kHares
    #11587
    Egész jópofa ez a kiegészítő. Viszont ami már nem annyira: Eljutok Dexterhez, lealázom, erre Greg megjelenik besegít a harcban. Miután beszélek vele és odaadom a levelet kis ídő múlva föltűnik 0 pénzem van. Pedig ezer fölött volt. Erre visszatöltök régebbi állást amin még van. Egy idő után meghalok, ua. az állás visszatöltve és voilá már ott is 0 pénz. Ez most mi a szar?
    Ha nem tudtok segíteni esetleg van valami cheat amivel visszakaphatom a pénzt? Roppant zavaró.
  • Hunnenkoenig
    #11586
    Ahogy tudom, sürgetem, de valoszinüleg közbeszoltak az ünnepnapok...
    Remelem meg a het vegen kint lesz.
    Meg egy pincuri türelmet kerek :-)
  • Shan
    #11585
    Köszi, én is megnyugodtam...
  • Kurty
    #11584
    Már rohadtul várom a fordítást, meg vagyok veszve érte már ott csücsül a gépemen! :)
  • sanyiiiii
    #11583
    itt legalább 200-ig lehet dexet és str tápolni(+elixir)
  • Boroskóla
    #11582
    Oké kösz.
  • Methylisocloro
    #11581
    Köszönöm a választ, megnyugodtam hogy nem valami bugba futottam bele :)
  • Joi
    #11580
    Ahogy észrevettem/tapasztaltam módosítottak a fejlődési rendszeren az Addon-ban.
    30-ig 1 str,dex 1 tp-ba kerül
    30-60 között 1 tulajdonság 2 tp
    60-90 között 1 tulajdonság 3 tp
    stb.
    Mivel zsoldos akarok lenni, ezért csak ezeket tapasztaltam, de gondolom a mágusoknál is hasonló lehet a manánál. Egyébként csökkentették sok amulet-gyűrű értékét is. 5 helyett 3 str stb. Alkímiával már csak 3 str,dex potikat tudsz csinálni a sima G2-ben készíthető 5 pontos potik helyett. Viszont nagyon brutál fegyverek vannak már az elején is - igaz, a követelménye is magas :)) A fekete troll és napkör közötti részen található paladin sírban lévő 2 kezes kard (ha jól emlékszem) 180-s sebzésű, de 180 str kell a használatához. (az eredeti G2-ben ez 80/80 volt)
  • Hunnenkoenig
    #11579
    Meg nincs fent sehol.
    Ha ott nincs fent, akkor furcsa lenne, ha mashol fent lenne, mert az az en honlapom es ha en nem tettem meg ki, akkor masoknak bizony maguknak kellett volna ahhoz leforditaniuk, hogy kitehessek, amit ketlem, hogy kepesek lettek volna megcsinalni.

    A forditas hamarosan megjelenik, de meg varom, hogy visszajöjjön konvertalasbol, hogy a jatek tudja is hasznalni.

    Nezz el oda a jövö heten.
  • Boroskóla
    #11578
    Nem tudjátok fönn van már valahol a full magyarosítás? Mert itt még nincs.
  • Methylisocloro
    #11577
    Wert+1 LnP
    bis 30 1
    bis 60 2
    bis 90 3
    bis 120 4
    darüber 5