21229
  • Hunnenkoenig
    #11296
    Ha valamit nem tudsz, kerdezz engem :-)
  • Toughtful
    #11295
    Há' mán' hetvenöt... hétszázötvenezer... százalékná tartanak
  • gothic
    #11294
    Gratula! :)
    Ez Stuttgart itt minden piszok drága... :(

    De legalabb meg van! Es itt diszeleg! :) Mar csak nemetul kene annyira tudni mint angolul es jobb lenne, de majd a Gothicot hasznalom nyelvlecke gyanant, ugyse tudom maskepp magamat ravenni hogy melo utan meg nemetet tanuljak.
  • Szid
    #11293
    Hehe èn szombeton vettem az Ulm-i Mediemarktban 35 Eu-ért
  • GDI
    #11292
    Mikor lesz Gothic 2 full fordítás?
  • gothic
    #11291
    Bocs! Egy kicsit nagy lett a kép.
  • gothic
    #11290
    No "bepöccentem" :) és megvettem itten, Deutschlandban, a Gold Editiont. 39,9 Euroert (kb. 10eFt) adtak, csak azt banom hogy a mediamarktba ket hete meg 30 Euroert volt akcioba... na mindegy tamogatom legalabb a keszitoket.

    Gondoltam megmutatom, hogyan nez ki a doboz meg a bennelevoő cuccok:

  • Szid
    #11289
    Akkor mégiscsak jó, hogy megvettem a német verziót
  • Lacc
    #11288
    Majd a németül tudó magyarítók gondolom ráugranak :)
  • Bandew
    #11287
    (Hardwired)

    Gothic II. Night of the Raven gondok!

    Iomar Eisenwolf, a hivatalos JoWood fórum moderátora rossz híreket közölt az ANGOL verzióval kapcsolatban: "Beszéltem Plex-el, hogy lesz-e angol változata a küldetéslemeznek. Nos, Plex azt mondta, hogy ez nagyon nehéz kérdés. Számos politikai probléma van a cégen belül és nem biztos benne [Plex], hogy valaha is lesz angol nyelvű változata a Nacht des Raben küldetéslemeznek. A JoWooD az angol változat ügyében tehetetlen, az Atari pedig nem válaszol a kérdésekre. Úgy néz ki, hogy az angol verziót jegelték, vagy az elkészítésére irányuló törekvés már régen meghalt."
  • Esrohnoil
    #11286
    Én szintén így szeretném,... egyben, angolul megvenni!!!
  • Randal
    #11285
    Na jó, igazatok van, mod:)

    Na szép.
    Van egy játék ami elég kelendő, ráadásul egyre többen szeretik és nem akarják kiadni...
    Eszem megáll.
    Jó, nem vettem meg a G2-t, de csak azért nem, mert az Addon-nal együtt akartam, egy dobozban.
    Ez akkora baj lenne?
  • Methylisocloro
    #11284
    Remélhetőleg a játékkiadó cég kiadási politikájára gondoltak nem a spanyolországi merényletre vagy az izraeli helyzetre. Remélem!
  • Szid
    #11283
    "Many political problems" - Ez meg mi??
    mi köze van a Gothic-nak a politikához??
  • gothic
    #11282
    Ich muss mit der deutchen Version spielen...

    Pedig mar nagyon rakeszultem, hogy aprilisban jon a kieg.
  • Methylisocloro
    #11281
    Lehet hogy egyáltalán nem lesz angol kiegészitő a Gothic II-höz?

    Iomar Eisenwolf, moderator on the JoWood boards, has posted a little bit on the English language release of Night of the Raven, a Gothic 2 add-on.


    Bad news concerning the addon. I've talked with Plex if there will be an english version of the addon (Nacht des Raben), and he said that's a very difficult question. Many political problems are here within and it's not sure if there will be ever an english addon. this is out of the hands of JoWooD and Atari doesn't respond. Seems that the addon is temporary on ice or it died long before.

  • rorr
    #11280
    de jó ,hogy megmondtam nektek!!!igaz Randal?
  • Ottto
    #11279
    Sztem is mod. Ezen az oldalon van több mod is. Sztem ez is az.
  • Esrohnoil
    #11278
    Nem sokat tudok németül, de az szerintem mod. :)
    Veled még úgysem vitatkoztam.
  • Randal
    #11277
    Igen:)
    Nagyon jó, ez a Morrowind.esmnek a kicsomagolt változata:)
  • Szid
    #11276
    Nem, csak közben kijöttem melózni németbe. A Pc meg ottmaradt most a barátnömnél. De majd ha végleg hazamegyek, ami most pénteken lesz...
  • ollie
    #11275
    próbáld ki :P
  • Amiga
    #11274
    Ez a megoldás a fagyásra? Mert nekem magyarosítás után fagyott a betöltés vége felé (Application Error-ral kilökött Win-be). Bocs, nincs időm visszaolvasni, ha esetleg le volt is írva.
  • ollie
    #11273
    amúgy működik a cucc amit küldtem?
  • ollie
    #11272
    ok
  • Randal
    #11271
    Szia!
    igen 1 db van, az még jelenleg német nyelvű, az angolról lentebb írták, hogy csúszik (szokás szerint).
    A cd-idet meg még a héten postázom, csak most rohangálok össze-vissza a fősuluin.
  • ollie
    #11270
    A G2-höz is vannak addonok?
  • Randal
    #11269
    Sziasztok!

    Megnéztem mi a hiba a magyarosításban:)
    Szóval a Gothic.ini fájlban van egy ilyen rész:
    [GAME]
    subtitle=0

    na, ezt kell átjavítnai ilyenre:

    subtitle=1

    és akkor műkszik minden:)

    A Gothic 1-hez meg van addon:)
    Ezt németek csinálták(köztük HornOx is aki a magyarosításban is segített/segít) és Diccuric a neve. A honlapjukról is le lehet tölteni, csak rá kell keresni Googleban.
  • Takanohana
    #11268
    A vérkelyhek előtte már mind megvoltak, úgyhogy ez kilőve. Lehet, hogy egy ládához, de nem tűnt fel. Mindegy, azt hittem, jelentősebb a dolog. Meguntad a Gothicot?
  • Szid
    #11267
    Talán az egyik vérkehelyhez nyit 1 rejtekhelyet, vagy csupán egy ládához, amiben varázstekercsek vannak. Ja most vagy ugyanabban a szobában, vagy mellette.
    Bocs, ha pontatlan voltam, de 1-éve játszottam
  • Takanohana
    #11266
    Hi!

    Nem tudjátok, hogy a Felsőnegyedben, a lovagok házában hátul a falon a kapcsoló mit nyit?
  • Ottto
    #11265
    A gothic 1hez sztem nincs addon. A gothic 1 ez temérdek mod van. Egy cég csinálja őket, az rpgdpt on rákereshetsz a honlapjukra. Az a baj hogy németül nyomják, szal fölösleges lenne nekem letöltni
  • lasand
    #11264
    Tudjátok,hogy a Gothic1-hez is van addon?Ingyenesen letölthető Gothic2 grafika új történet,sógorom Németo. él,ő szólt.A gamesweb com.-on meglehet keresni Februárban jelent meg.
  • Szid
    #11263
    A manuál a g2+ kiegészítöröl is szól. ùgyhogy...
    Pénteken megyek haza. Ha hozzájutok a gépemhez ( a barátnömnél van) Akkor hétfön megírom mit is vettem.
    De szerintem tuti, hogy mindkettö!!???
  • Duzsuki
    #11262
    G1
    Ujra végigvittem a Gothic 1-et. 36.szintű mágus lettem a végére, a végén az uruziel varázslat fomája igen bejött, két varázslat és az alvó elött minden megszált tanítvány elfeködt csak a fejesnek maradt még egy kis élete.
  • Duzsuki
    #11261
    Két Cd? Alapból nem 3? Vagy már sikerült letömöríteni 2-re? Kieggel együtt? Te ez nem lehet, hogy csak a kieg?
  • Szid
    #11260
    Már lassan egy éve. De:
    Megvettem. Lesz ami lesz!!
    Majd legalább jobban megtanulok németül. Ùgy is szükséges.
    Csak érnék már haza, hogy kipróbálhassam
    Ja és 35 Eu volt az egész. G2+kieg. Van benne 2Cd + német manuál.
  • Ottto
    #11259
    Jah. Most várunk az angolra
  • Bond 007
    #11258
    Végül is nem veszítettél semmit :)
  • XCoMA
    #11257
    Már kijött németüla kieg.?
    De lemaradtam!