21229
  • Braveheart
    #11456
    Vagy nekromanta :) én tuti az leszek ha kijön az angol :)
  • sanyiiiii
    #11455
    legyel vizvarazslo:)
  • tibor16
    #11454
    Elkezdtem újra a Gothic 2-őt. hehe -most varázsló leszek...
  • CarajoEsp
    #11453
    Akkor örülök(na nem igazán) ,hogy nem csak nekem probléma ez. Amúgy a peccs mi az amin javít, mert akkor lehet ,hogy újrakezdem a nélkül.
  • Duzsuki
    #11452
    G1:Nekem is ugyanezek a problémáim voltak. Első végigjátszásomnál minden simán ment, akkor még nem tettem fel a pecset. A másodiknál mikor mágussal vittem végig szóról szóra úgy jártam mint te. Ugy hogy én csináltam és reinstalt és nem tettem fel a pecset csak a magyarítást így simánt ment minden küldetés utána.
    Az Ulberetes dolgot és ugy csináltam meg miután elvert vagy 4-szer, visszatöltés után nyomtam rá egy altatást és kifosztottam. A küldetés teljesítettlen maradt, de nem igazán izgatott, igaz a vén rosszul nézettki.
  • CarajoEsp
    #11451
    Jaja. Nekem is a peccs után nem megy. Az első küldi a fenti őrrel megvolt, mert eladtam neki a kulcsot:D
    Az alsó problémás ,de ez legyen a legnagyobb bajom. Akkor mikor elakadok majd jövök ,mert akkor Lukor meg fog szivatni.
  • tibor16
    #11450
    G1: Sztem ne izgasd magad. 2 x jáccottam ezt a részt, mert meggondoltam magam, és mágusnak álltam. Az első részben elment annak rendje szerint a másodiknál megse mozdult. Áron kulcsa detto. nem vesztesz semmit, egy kis ércet meg 2 küldit és néhány XP-t. Megjegyzem, amikor nem csinálta az a pecs után volt. Későb van olyan, hogy egy Lukor nevű pap nem csinálja amit kéne, na az méreg mer nem tudsz tovább menni. De az is megoldható. A magyarításhoz viszont kell a pecs.
  • CarajoEsp
    #11449
    Akkor nemtom mi lessz.
  • Ottto
    #11448
    Nem tudom, nem hinném :-/
  • CarajoEsp
    #11447
    Hmm.(( De például ott van Mud aki össze-vissza szaladgál és halálra idegesít. Szóval ezek mozognak. Ha reinstallálom és betöltöm a mentést akkor a mentés rossz marad?
  • Ottto
    #11446
    Hajjaj. Lehet hogy neked nem tudnak mozogni a karakterek? Ha nem oldódik meg akkor sztem jobb ha reinstallálod.
  • CarajoEsp
    #11445
    Ez a probléma. Visszatöltöttem és nem csak ő csinálja ezt. Van az egy szintel fölötte lévő tag ,aki 30-ércért elad egy ládakulcsot. namost az őrt elküldöm Ianhoz ,de ő se mozdul meg:( Tehát nem aza a baj ,hogy követ, hanem ,hogy nem mennek el Ianhoz. Ezt nem értem mitől lehet. Pedig egy jóval régebbit töltöttem vissza. Nah mindegy. Majd 4-5 nap mulva visszalátogatok ,hátha változik valami.
  • Braveheart
    #11444
    esetleg töls vissza egy régebbi állást, és próbáld meg vhova "beszorítani" hogy ne kövessen, aztán ha kinyitottad a ládát menj vissza hozzá
  • Ottto
    #11443
    Reinstallálni a gémet :D
    Amúgy hagyd. 1-küldi ide vagy oda. Sok megnemcsináltküldi lesz még hidd el ;)
  • CarajoEsp
    #11442
    Hát ez egy elég nagy bug. Kifosztottam mindkét ládát ,erre ugye 2X-is elvert:D Namost felkeltem elszedtem a cuccát és mikor beszélni akartam vele a :"Ne akarj bajt"-felszólítással elküldött. És ezek után hiába akarnék beszélni vele nem lehet csak a Beszélgetés befejezését engedi. Így a küldetést sem lehet befejezni ,ami rohadtul zavar:() Nem tudom mit lehetne csinálni.
  • CarajoEsp
    #11441
    OkÉ:D
  • Ottto
    #11440
    Akkor lehet hogy bug
    Beszélj vele, fosszd ki, aztán beszélj vele még1x. ha azt mondja hogy "ÁTVERTÉL" akkor ok, ha nem, akkor próbálkozz 1-2 nap múlva :D
  • CarajoEsp
    #11439
    Hát ez az. Hiába mondom neki ,hogy takarodjon el enni, nem megy hanem továbbra is ott marad. Emiatt ha kinyitom a ládát ,mérhetetlen módon összever:D Namost ettől még elvehetem a cuccát, csak nem ér véget a küldetés:D
  • Ottto
    #11438
    Mond nekki hogy Ian hivatja, bár nem tudom pontosan hogy hol van eez a rész
    Bár ha jól emléxem az egyik elcsalásnál azt kelll mondani hogy "Ian hivat", a mássiknál meg hogy "nyárson sütnek mennyél te is :D "
  • CarajoEsp
    #11437
    Ugyanis majd megőrülök ,nem akarok megoldatlan küldetést még ennyire az elején.
  • CarajoEsp
    #11436
    Szóval az Ulbertes dologra senki nem tud megoldást?
  • Ottto
    #11435
    Az télleg iszonyatosan jó lenne ha valaki netre feltöltené a gothic 2 német kieg.-et.
  • tibor16
    #11434
    G1: tényleg nem figyelsz, a GOTHIC 1 azaz egyről van szó. Régebben megállapodtunk, ha valaki arról ír (mert a G2-őn zajlik a G1 fórum is) ide ír, csak előre jelzi, hogy a G1-ről ír.
    Ezek az elért értékek meg sztem teljesen normálisak a G1 végére. Ha varázsló vagy a 6-os szint meg kötelező, mert különben nem kapod meg az Uriziel rúnát.
  • krob
    #11433
    Ha vki tud megoldast arra, hogy a koz javara forditana vmi tarhelyen egy addon-t, szerintem nagyon-nagy jot tenne sokunkkal!
    Elvileg rengetegen vartunk egy angol kieg.-et, a lehetoseg adott, ossze kellene fognunk, hiszen regota folyt a nyalunk erte!
    TALALJATOK MEGOLDAST LECCI!
  • Ottto
    #11432
    Nincs kedve valakinek átírni nekem a gothic2addon német verzióját

    Amúgy itt a német addon angolosítása (csakhogy itt is meglegyen)
  • Ottto
    #11431
    Ezt nem is olvastam. bocs :P
  • krob
    #11430
    Nem veletlenul irtam, hogy egy JO angol tudor olvassa el!!!
    Ez elkerulte a figyelmedet?
    "...Also, regarding the installation of Gothic II's addon Die Nacht des Raben over the english version of Gothic II, you could do it thanks to Piranha Bytes! All you need to do is to get Gothic II's german v1.30 patch, then launch it in the extract only mode (via a Run command line like this: Gothic2_130_de.exe /X ) and you can extract from it only the files you need (ie the Gothic2.exe v1.30 file). Replace the Gothic II english version's one with this new one, then install Gothic II addon's Die Nacht des Raben as usual....."
  • Ottto
    #11429
    Hmm. MIt írnak itt arról hogy az Atari kibaszott a JoeWoodal? Azért nincs már meg az angol kieg?
  • krob
    #11428
    Atfutottam es azt irja, hogy kis ugyeskedessel (a Piranha Bytes hagyott nyitva egy kiskaput talan, THX nekik) telepitheto a kieg. az angol verziora.
    Aztan azt lehet "angolositani". Tehat csak egy nemet kieg. jatek kellene, meg ez a mod es jatszhatnank elvileg!!!
    AKAROMAKAROMAKAROM
  • Ottto
    #11427
    Az a baj hogy itt a német verziót angolosítsák, és mint tudjuk a nmet verzió nemm kompatibilis az angol gothic 2vel :((
    Amúgy jó lenne.
  • krob
    #11426
    A kiegeszitorol, annak angolositasarol talaltam vmit.
    Egy nalam sokkal profibb angolos utanajarhatna, hogy vajon mirol beszelnek itt, telepitheto-e angol verziora es egyeb reszletek!
    Tehat a link:
    RPGDot Gothic 2 general topic
  • sanyiiiii
    #11425
    Jellemformálonak nem árt néha 1 nagy verés ha rosszalkodsz
  • CarajoEsp
    #11424
    Nem tudja valaki miért van az ,hogy Ulbertet elcsalom ,de nem megy el és emiatt nem tudom kinyitni a ládákat.Ez valami Bug lessz? Mert a kulcsot visszaadni neki nem lehet ez ok, de akkor össze kell magam veretni vele vagy mi?
  • Braveheart
    #11423
    Ja már értem, bocs semmi. Csak nem olvastam el figyelmesen és azt hittem 6-os szinten vitted végig :)
  • Braveheart
    #11422
    Én csak azért ne mvittem végig (bár csak 1 fejezet maradt) mert eszméletlen gyakran kifagyott, kb 5 percenként... :( Asszem nálam is memoriahibára hivatkozott, de minden más ment a gépen... a gothic 1-ben anno nem volt ilyen gond, szal sztem a g2 van rosszul megírva
  • tibor16
    #11421
    Mire gondolsz? Ellenőríztem, -nem... sőtt még maradt 20 képzési pontom, amivel már nem tudtam mit kezdeni.
  • Braveheart
    #11420
    Nem írtál el vmit? :)
  • tibor16
    #11419
    G1: Nnnnnna, most fejeztem be.
    Varázsló: 6-os szint, Szint: 35, Erő: 184, ügyesség: 106, mana: 200, életerő: 660 (egy csomó képességet amikor Xardas elalszik, a múmiáktól zabráltam)
    Háát sajnálom, hogy vége, -csak nem fogok nekiállni a Gothic 2-nek újra?
  • tibor16
    #11418
    G1: ugyanezzel a problémával jáccottam végig, csak nekem 20 perc volt a ráta. Valaki írta lejjebb, hogy memória hiba, vagyis valamelyik memóriablokk hibás. Most értem a végére, az utólsó részben megkegyelmezett és egyhuzamba tudtam végigjáccani :)
  • Ottto
    #11417
    At 1 nekem se fagyott, csak kidobálta :(