21229
  • Methylisocloro
    #11576
    Azt hiszem itt van a problémámra a megoldás, ért ebből valaki valamit?

    Grund dafür ist primär die Progession beim Einsatz von Lernpunkten, die in 30iger-Schritten die LnP-Kosten pro Steigerungspunkt eines Attributs oder einer Waffenfertigkeit erhöht. Zahlt man anfangs noch 1 zu 1, so sind bald schon je Steigerungspunkt zwei und mehr LnP aufzuwenden. Wollte man z. B. allein durch Lernen sein Geschick ausgehend von 10 auf 150 bringen, so wären dafür 440LnP nötig: 20x1+30x(2+3+4+5), um ein Waffentalent auf 100% anzuheben 210 LnP - zusammen 650 und mehr, als gegeben. Wert+1 LnP
    bis 30 1
    bis 60 2
    bis 90 3
    bis 120 4
    darüber 5

  • Duzsuki
    #11575
    Az erő az nem került több tp-be a sima játékban 30 felett, de az egykezes képzés ha 30 és még képezni akarod, de a kétkezes kopter akkor, mivel innen a kétkezes is kap fele fele alapon, kétszer annyi ba fog kerülni. Tehát mire az egykezesed 60-as lesz a kétkezesed már 30.
  • tibor16
    #11574
    Jaja én is nagyon várom, -most jáccom újra (12 szintnél vagyok/ első quest)- jó lenne élvezni a teljes magyarítást.
  • Shan
    #11573
    100%-os magyarítást le lehet már tölteni a fenti linkről? (mert olvastam, hogy kész, csak nem találtam meg)
  • Methylisocloro
    #11572
    német addon goldesel-es password:
    www.goldesel.6x.to

    Nekem egy furcsa dolog történt: az első fejezetben vagyok még nem csatlakoztam sehova. A képzettségek (strength, singlehanded weapon stb) 30-as szint után dupla LP-be kerülnek: 5 strength=10LP Ez igy van rendjén?
  • sanyiiiii
    #11571
    ehmm
  • tibor16
    #11570
    Bár, én túzmágusként kezdtem, és az ott történtek miatt volt.... már nem is vagyok benne biztos....hmmmm -bocs...
  • tibor16
    #11569
    G1: sztem meg majdnem mindegy, a későbbiekben - nem akarom lelőni a történetet, -de úgyis van "lehetőséged" a váltásra.
  • Bond 007
    #11568
    Szerintem nem olyan gáz a szekta, én is velük vittem végig és marhára élveztem, bár az igaz, hogyha mágus akarsz lenni, akkor tényleg nem a legjobb :)
  • CarajoEsp
    #11567
    Már megvan, nagyon köszi a segítséget. Most épp a vízmágusokhoz tartok. Sikerült kiválasztani a legbugyutább Tábort(szekta:D)

    Bge-nek nemtudom lessz-e ,de remélem igen.
  • Bond 007
    #11566
    Úgy tudsz visszaváltozni ha megnyomod a hátra+enter kombinációt ha jól emléxem, de ha nem akkor bocs... De a hátra tuti benne kell, hogy legyen :)

    ui: Örülök, hogy nem csak nekem tetszett a Beyond Good & Evil..., még a Gothic is leállt miatta egy 7re :) Lesz egyébként folytatása?
  • CarajoEsp
    #11565
    Rorr te tudsz valami megoldást erre? Vagy csak akkor tok visszaváltozni ha Rúnával használom?
  • rorr
    #11564
    köszi!minden jó
  • CarajoEsp
    #11563
    Vettem egy Varázstekercset ,amivel Lukort tudom elcsalni, de nem tudok visszaváltozni:D Mivel lehet?
  • CarajoEsp
    #11562
    Eljutottam arra a részre, ahol a Patch miatt nem lehet továbbjutni, ráadásul (Mivel harcos vagyok) Csak 5 mannám van ,ígymost fejlődhetek gyorsan még1 szintet. Amúgy a játék idáig nagyon jó ,csak kicsit furcsa ,hogy a második részben alig volt mellékküldi. Amúgy a Szekta táborban vagyok ,mert ez volt a legszimpibb.
  • lwb
    #11561
    ja
  • Bond 007
    #11560
    A Koli hubról szedtem igaz csak egy emberkének volt meg, ezért tartott olyan sokáig... Apropó ha már itt tartunk, nem tud vki egy jó nagy német hubor, vmi olyasmit mint a magyar koli?
  • hiba
    #11559
    ez a kieg nemet?
  • lwb
    #11558
    melyik hub?
  • Bond 007
    #11557
    Nekem Dc-ről jött le 4 nap alatt, de úgy látszik sz*rt sem érek vele, mert még mindig eredeti cdt kér az install elején :(((
  • sanyiiiii
    #11556
    nekem hamar lejött(0,5-1 röl kezdte és 55-tel fejezte be)
  • lwb
    #11555
    sajnos nem fog. szerintem jópár partner fennakad a router tűzfalán, amit nincs jogom lebontani. szal még kb. 3-4 nap és lent van. :(
  • tibor16
    #11554
    Hi, sajnos helyem az nincs, csak kévánságom........nem tud vki segíteni????
  • sanyiiiii
    #11553
    szépen lassan gyorsulni fog ha folyamatosan töltes
  • lwb
    #11552
    azt használom, de nekem nagyon lassan jön onnan. most épp 8k-val. pedig a 110-120k-t simán szokta bírni a kábeles kapcsolatom. :(
  • kHares
    #11551
    No, fölbuzdulva az angolosításon elkezdtem én is reggel tölteni, már le is jött 150 mega. Javaslom az Overnet nevű progit használni. Ez az edonkey fejlettebb változata, nagyon egyszerű és viszonylag gyors. Most épp 25-30k -val jön. DC-n sajnos nem találtam akárhol kerestem
  • Harek
    #11550
    Hali

    Nekem most jött le. Ha mond valaki egy helyet, fel tudom tenni.
  • tibor16
    #11549
    ...és tessék mondani, nem-e lehetne-e annak feltenni vhová aki letöltötte, vmi olyan helyre, ahol nem ekkora macera leszedni...
    ........hmmmmmmmmmm... mer jó lenne leszedni, de jó ám...
  • Joi
    #11548
    De ha 1x lejön!! :))) A rar kódja: www.goldesel.6x.to
  • lwb
    #11547
    bezzeg rólam tartósan 15-20k-val töltenek :(((
  • lwb
    #11546
    én már néhány napja töltöm, de eddig még soha nem ment 10k fölé. sőt, rendszerint 1-2k alatt van, perpill o.6k-val jön. :(((
  • CarajoEsp
    #11545
    10óránál tartok és az új táborba már tudok jelentkezni, a Mocsárba két szektatag szavazata hiányzik a Réginél pedig csak Dexternek kéne Elixirt lopnom és Egy másik tagé ,akinek meg kell tanulnom a lopakodást.
  • rorr
    #11544
    légyszíves add meg a gothic2 addon rar kódját és a 2.6-os patch-ét is köszi !!!!www.goldesel-ről szedem!
  • tibor16
    #11543
    G2: Nemtalálom Lobart tanyájánál a kőkörnél azt a nyavajás királyszárat. Nem tudja vki, hogy hol lehet. Már fűt fát átvizslattam centiről centire. Pont ezért pontosan kellene, mer már mindent megnéztem (sztem), oszt még se nincs....
  • Bond 007
    #11542
    Nekem az addon egy mdf és egy mds fileban van meg, az lenne a baj?
  • sanyiiiii
    #11541
    én is és most töltök elöször és elég gyors akárki akármit mond.
    És méég a CoD sem laggol közben:)
  • rorr
    #11540
    köszi!nem volt sok tapasztalatom bár ez nem gothic2 téma de pont a német kieget töltöm vele!
  • sanyiiiii
    #11539
    nekem alapbol is sokkal gyorsabb mint pl. dc
  • Hunnenkoenig
    #11538
    Az edonkey elöre lefoglalja maganak a helyet, amennyi kell a letölteshez. Ha 2 gigat töltesz, akkor annyit elvesz alapbol, hogy legyen hely.

    Az Edonkey alapbol lassu!
    A rendszere miatt, minel tovabb vagy rajta es minel több adatot osztasz meg, annal gyorsabb lesz.

    Normalis (össz)sebesseget 3-5 nap folyamatos üzemeltetes utan tapasztalhatsz.

    Az egyes fajlok sebessege attol is függ, hogy hany embernek van meg az a fajl es azok milyen gyorsan tudjak feltölteni, illetve meg hanyan töltik roluk!
  • sanyiiiii
    #11537
    30 körül tölt nekem