21229
  • Esrohnoil
    #11416
    Nálam csak egyszer fagyott, de 3* végigvittem.
  • LSG
    #11415
    A gond csak az hogy a felső városrészbe nem tudok bejutni csak ha már sikerült teljesíteni a tűz próbáját.

    De egyébként már találtam ként, méghozzá Isgorathnál (remélem jó írtam a nevét) a Kolostor előtti szentélyben. :D
    Köszönöm azért a segítséget.
  • Ottto
    #11414
  • CarajoEsp
    #11413
    Ráadásul auto save sincs benne. Nah mindegy. Most fél órát nyomtam és nem akadt ki. A Szekta táborban vagyok és 2. szinten érdekesen fogok visszalavírozni a Régi táborba:D Amúgy a játék:ISten
    Fordítás:Mégjobb
  • Ottto
    #11412
    A gothicnak nagy hibája hogy néha kifagy, vagy kilép a windowsba :((((
    Sajna eez ellen nincs mit tenni. Néha elő fog jönni. Metsél gyakran
  • Bee
    #11411
    Üdv,

    Nem a piacon, hanem a felső városban van egy kereskedő, aki az utcákon mászkál. Nála láttam ként. Mivel szén is volt a tatyójában, elkezdtem keresni a salétromot, hátha beállhatok a tűzszerész kasztba...
  • CarajoEsp
    #11410
    Tud valaki valamit mondani arra ,hogy miért fagy ki a Gothic 1 15 percenként? az 1.08j-s patch van telepítve egy : Celeron1200Mhz,Gef Ti200,512mbram-os gépre. Nem értem mitől lehet.
  • LSG
    #11409
    És a piacon kinél? Mert már mindenkinél megnéztem.
  • Ottto
    #11408
    Vegyél a piacon :P
    Ha jól emléxem, a híd alatt is van a széttört szekérnél, a molerat-oknál.
    (a híd Akil tanyájához vezet. Na az alatt)
  • LSG
    #11407
    Sziasztok!

    Nem találok ként az első rúnám elkészítéséhez. A végigjátszás azt írta, hogy a városban több helyen is van. Ott sem találok sehol. Valakinek ötlet, tipp. Előre is kösz.
  • Szid
    #11406
    Használni használta, de a kard megmarad (ha jó az enlékezetem...)
    A helyszín hangulata meg igencsak jó. Ellenfél már nagyon nincs is
  • tibor16
    #11405
    G1: hmmmmm...remélem amikor kinyitottam vmi ajtót valahol otta barlangban, a karakterem nem ezekből használta vmelyiket....(basszus, most kóvályoghatok ott, pedig egyébként is egy nagyonnemszeretem helyszín :-()
  • Esrohnoil
    #11404
    Azok kellenek, amiket nem tudsz még használni, de mind az 5 az ork barlangokban van, csak párat nehezebb megtalálni.
    Csak keresgéld kicsit. :)
  • tibor16
    #11403
    Köszi :-) -és a kardok?, -szted a 4 Grachtnak kell a végére?
  • Szid
    #11402
    a világítótorony meg nemis ott van, hanem a paron.
  • Szid
    #11401
    2,3:
    A torony alján lesz egy halott muksó, akinél megtalálhatod az 1. "Cromanyint" -könyv. Ebböl kell összeszedned 6-ot. Mellékküldi, pár apróság meg jóérzés :o)) lesz a jutalmad.
    a sorrend nembiztos:, de
    2-öregtáborral (föbejárat)szenbeni szigeten
    3-hegytetején a romoknél, aholmegmented Ursakot lesz a toronyban (fölkell mászni)
    4-Lesz egy az újtáborral szemben- átúszni a tavat, ahol az a "lurker volt"
    5-hajóroncs mellett, ahol a tüzgyíkok voltak
    6-vissza a kezdethez, ahol utánna eljön megint a ....
  • tibor16
    #11400
    G1: van egy kis gondom. Az utólsó fejezet előtt vagyok. Meg van az uruziel, és vannak sámán kardjaim de - a fegyverek között szerepel 4 Grachtnak, és az egyébnél csak 2 db használhatatlan sámánkard (pl. : világok közti hasadék). Ha a 4 Grachtnak kell a végén, akkor renben van, mert az 5. a még legyőzésre váró sámánnál kell legyen. De ha a másik fajta - hát akkor balhé van, mer az ugye nem lesz így 5.
    -Másik, -olvasgatom a fórumot, és így tudom, hogy van valamilyen küldetés, ami nem következik a játékmenetből, de nem sikerült beleszaladnom. Mintha valamilyen könyveket kéne összeszedni? Tud ebben segíteni vki?
    - A harmadik - van a parton az Ork temető előtt egy világítótorony, tele csontival, annak van valami szerepe a a következőkben? Mert kiírtanám őket, csak nem akarok belkerondítani a játékba, nehogy szerepe legyen vmi küldiben.
    Így a vége előtt jó lenne korrekten mindent megcsinálni, úgyhogy ha vki tud még felszedhető küldit, megkérem ne tartsa vissza magát írjon.... előre is köszi.
  • ollie
    #11399
    Nem értem pontosan mit kérdeztél, de ha arra célzol, hogy a német kieg menne e az angol alapjátékkal valami patch-el, akkor a válaszom az, hogy nem valószínű.
  • Hunnenkoenig
    #11398
    Sziasztok!
    Nem tüntem el, csak nem jarkalok mostanaban erre :-)

    Sajnos rengeteg mas dolgom van.

    Egy ideig Pesten voltam es most eppen probalom magam utolerni.

    Legelsö sorban az SWG oldalammal foglalkozok. Az annyi idömet elvesz, hogy meg jatszani sincs idöm, nemhogy Gothic2-vel foglalkozni.

    A közeljövöben ujra nekiveselkedem, de nem tudom pontosan, hogy mikor.
    Ne haragudjatok, de en is emberböl vagyok :-)

    Majd jelentkezem...
  • aron
    #11397
    Ja. Kár! De nem lehet hogyha a kieghez letölti az ember a patchet akkor menni fog az angolal telyes játékkal is?
  • ollie
    #11396
    nekem angolra fordítsd :DD
  • Randal
    #11395
    Az angolhoz nincs patch, csak a német verzióhoz, meg a kiegjéhez.
  • aron
    #11394
    Hát csk mert én valahol mint ha letöltések között olvastam volna egy pachet. (aszem a GameStaron)
  • Bandew
    #11393
    Akkor nyomás fordítani! :-D
  • Methylisocloro
    #11392
    Az utobbi néhány napban sikerült elvégeznem egy villám német tanfolyamot, most már tudom használni a német Gothic 2-öt :) És még mondja valaki hogy haszontalan a PC játék.
  • Szid
    #11391
    Nehogy´má!!!
    Èn meg azért jegelem a G2+kieg, hogy legalább valamennyi szöveg érthetö legyen belöle
  • Methylisocloro
    #11390
    Kipróbáltam és sajnos nem megy a német gothic2+die nacht des raben-nel a magyarositás :(
  • Methylisocloro
    #11389
    Pont az a helyzet hogy mivel az angol alapjáték verzió minimum 1.31 a német meg korábbi - a német kieg. azért nem hajlandó települni. Valahol ezt olvastam, lehet hogy pont ezen a fórumon.
  • Shan
    #11388
    Megjelent DVD-n is a gothic 2, mert ott van dvd borító is..
  • Shan
    #11387
    http://www.cdcovers.cc/pc_g.php
  • vigyori14
    #11386
    Gothic 2- es cd borítót tud valaki?
  • Bond 007
    #11385
    Milyen pachre gondolsz? Tudomásom szerint az angolhoz nincs patch, de lehet, hogy tévedek...
  • aron
    #11384
    Próbáld meg egy pachel!
  • Bond 007
    #11383
    elindul a telepítő, de nem hajlandő az 1.32es verzióra feltelepülni és aztán kilép
  • Zoleeca
    #11382
    Ja télleg, de hülye vagyok. Pedig a cikkben értettem...
  • Esrohnoil
    #11381
    Four to five TIMES bigger...
    Vagyis 4*-5* akkora. :)
  • Zoleeca
    #11380
    Szerintem 4/5
  • magus
    #11379
    four to five az azt jelenti hogy 4x 5x akkora vagy hogy 4 az 5hoz akkora?:D
  • Zoleeca
    #11378
    "fél-egy évre rá az angol változat"

    Akkor még szerencsénk is lesz, ha télleg csak fél év...
  • Zoleeca
    #11377
    Megszállottak...