21229
  • blazini
    #11696
    Hi!

    Megint elakadtam! A 3-om varázslót kell összehozni hogy innos szemét megcsinálják!
    Szerintem kihagytam valamit mert a két varázsló ott van már csak Xardas hiányzik, de ahoz odamegyek nem mond semmit.
    Ezért már mondott valmit amit meg kell csinálnom csak nem tettem meg!

    Valaki tud segíteni???
    Köszi
  • kHares
    #11695
    A mágikus táblákra gondoltam, azokat nem lehet odaadni. Ha megtanultad a nyelvet elolvasva bonust adnak az adott skillhez ill. mana vagy hp. Amúgy van egy 3. circle varázslat thunderstorm, 100 mana/250 hp és úgy tűnik területre hat.

    tibor16: az almanachokat megtaláltad? A megszállott embereknél van. De lehet csak a full powered Eye of Innos után lehet megkapni azt a missiont
  • tibor16
    #11694
    G2: mágus vagyok, a harmadik kört csinálom. Valamiért nem kapom meg az oltárok megtisztítása küldit. Uthar csak nnyit mond amikor belépetem a 3. körbe, hogy kerüljem oltárokat, mert meg vannak szentségtelenítve. Innos szemét már megjavíttattam, írtom a kutatókat.. Az oltároknál van vmi föld esetleg azzal kell vmit kezdeni?...Sztem, vmit nem csináltam meg, de mi a fenét... ötlet???
  • Methylisocloro
    #11693
    Mire lehet használni a kőtáblákat? Én eddig odaadtam Vatras-nak.
  • kHares
    #11692
    Nekem az orkok és dragon snapperek 4 ice lance, azaz 80 mana/db. ill. a seekerek 1 ice block aztán közelharc. Master azaz 60%-ot könnyű elérni a kétkezesből, rengeteg kőtáblát lehet találni. Ill. a master epee 120-at sebez és 60-as dex kell, egykezes. Vízmágusokhoz a missing people quest kell, dexternél van egy levél amit el kell olvasni, majd Vatrasnak adni. Mondjuk Water mage sosem leszel csak a circle of water-hez csatlakozol.
    A beliar's claw-ért kaphatsz egy 100 mana/200 sebzés dolgot, vagy tudsz idézni egy kőszobrot, egész gyönge és értelmetlen. Majd meglátjuk a 4.th circle-ben.
    Az hogy tűz vagy jég szerintem semmit nem számít, mert tűz ellen se neked se másnak nincs védettsége. Mágia ellen van ill. sárkány tűz ellen.
    Az orkok nagyon föl lettek húzva, a dragon snapperek szintén, lizardmen-eket még nem próbáltam. A világ legnagyobb pofátlansága amikor 5 manapontért 25 learning pontot kell fizetni. Ezt nevezik egyensúlynak? Ráadásul az ital is csak 5 mana-t ad permanensen.
  • Was
    #11691
    Igen erre gondoltam, azért próbálkoztam ice-block-kal meg stb-vel. Meg a tűz ellen az összes ork, a seeker, dragon snapper ilyen jól védekezik? (Az addon előtt még a fire lizard-ot is tűzlabdával intéztem el :) (az volt a leg hatásosabb) ) Csak tényleg azért kérdezem, mert így tüzvarázslóval milyen lehetőség marad?
    kHares javasolta az Ice-lance-t, de én még valamiért nem tudok a vízmágusokhoz belépni. Meg elvileg az is csak 100-at sebez, úgyhogy elég szkeptikus vagyok, mert az Ice-block is 60+19x2-öt sebez aztán az se ér semmit.
  • Bee
    #11690
    Bocs, hogy belekotyogok, de valszeg az enemyk páncélja is olyanformán működhet, mint a játékosé, azaz tűz ellen is véd.
  • Bee
    #11689
    Kösz, de inkább én lelném fel őket. Csak meglepett, hogy a játék leírásában 11-et írtak - hangsúlyozottan. De nem baj, így is áldom Drakex-et, mert (többek között) egy-két küldit nem biztos, hogy sikerült volna megcsinálni a Guide és a végigjátszás nélkül.
  • Was
    #11688
    Most már a harmadik fejezetben vagyok és a small firestorm-ot próbálom ami szintén 100-at sebez de pl. egy Seeker-re kb. 10-15-öt kell küldenem, hogy elpatkoljon, (addon előtt ugye max 4 elég volt), amit manával, ill. mana-potionokkal se fogok sokáig bírni. Ez tényleg normális így, neked is ennyit kell küldened beléjük, (meg az orkokba) is? Igazság szerint próbáltam már az ice-block-ot, wind fistet is aztán odarohantam csépelni, de a 70-es botommal sorozhatom hosszú percekig. Ez most csak nekem ennyire nyögve-nyelős?!
  • Takanohana
    #11687
    Hi!

    Igen, csakugyan 15 üres rúnakövet lehet a játékban találni (eddig). Lehet, hogy több is van, csak én nem vettem még észre. Ha kell, leírom, melyik hol van, de csak ha nem akarod magad felkutatni.
  • Chaos Mad
    #11686
    bocs all, láma kérdés:
    van már kieg angolul? sajnos nagyon le vagyok maradva. :(
  • Bee
    #11685
    Azt elfelejtettem írni, hogy az alap G2-ről van szó.
  • kHares
    #11684
    Azon rész környékén ahol a fickó van akinek ruha kell
  • kHares
    #11683
    A varázslók teljesen egyértelműen elmondják mit kell csinálni. Elmész a kriptájába, egy troll van előtte meg goblinok. Fölolvasod a tekercset. Válaszolsz a kérdéseire. Pont.
  • Bond 007
    #11682
    sanyiiiii itt mindent megtalálsz :

    http://www.mondgesaenge.de/G2ADB/
  • sanyiiiii
    #11681
    valaki segiccsen pls!!
    Quarohodron -t vagy kit hol lehet megidezni?
  • Bee
    #11680
    Lehet, hogy volt már, de nincs energiám visszaolvasni 11 k hozzászólást:
    mágussal, 4. fejezet elején járok (minden sárkány él (még...)) 12 db szűz rúnakövet kaptam/vettem eddig (természetesen cheat nélkül). Drakex leírásában 11 szerepel összesen. A guide szerint még lesz 3 db rúnakő. Azaz 15. Észrevette már valaki?
  • tibor16
    #11679
    Igen, olvastam, hogy elkészült,..........deeee miiikor lesz fent?......... mert most jáccom vele, és nem vszínű, hogy egy darabig újra kezdem......úgyhogy tűkön ülök.....bocs, de ezt nem lehet abbahagyni, és már a 3. részt csinálom.....és nagyon kellene.....
  • Takanohana
    #11678
    Hi!
    Fajeth megmondja maga, ha megölöd neki a ragadozókat a bánya körül.
    Silvestro halott, de az ércről majd beszél neked Diego, ha megtalálod, (ott van, ahol az első részben a négy cimbora szokott találkozni).
    A harmadik bánya vezetője elindult a várba az érccel, (ezt megtudod Grimestől a bányában), ezt a vezetőt kell megkeresni és beszélni vele. (Abban a barlangban van, ami egy ház mögött van, a ház az első részben Cavalorn háza volt).
  • Esrohnoil
    #11677
    Ravent még az 1.-ben kinyírtam az Uriziel egyetlen ütésével. Minden részben meg kell ölni?
  • sanyiiiii
    #11676
    Márr készen van de sszem még nincs fenn(olvass vissza)
  • sanyiiiii
    #11675
    Raven az uj területen van, a banditák vezére.Egyébként régen ércbáró volt most viszont elég kemény legény lett belöle.
  • tibor16
    #11674
    Sziasztok, -srácok, hogy áll a G2 teljes magyarítása?
  • blazini
    #11673
    Hi!
    Valaki írja már meg hogy mit kell csinálni akkor amikor a bányavölgyi várból elküldenek a 3-om bányába hogy mennyi ércet termeltek.
    Elmentem az alsó kettőhöz valami fajeth-hez meg s.. valaki-hez. Ezt jelentettem a várban de a felsö bányában beszélek azzal a bányásszal és azt nem tudom jelenteni mert nem mondja mennyit bányásztak.
    Elküld valahova vagy mit kell csinálni???

    Kösszi!!!
  • hagirez
    #11672
    thx
  • Was
    #11671
    Próbáltam, csak nálam fordítva működik :)
  • Was
    #11670
    Akkor Vatrasnál kéne még bevágódnom, hogy bevegyenek.
    Azt hittem csak későbbi fejezetekben léphetek be. Azt a Raven nevű fickót hol találom akire Dexter utal? Gondolom akkor ezen a vonalon kell továbbmennem, hogy a "missing people" küldetést megoldjam. ( weapon dealert elkaptam, (és mellesleg igy buktam egy runát) az ornamenteket összeszedtem)
  • kHares
    #11669
    A beliar karmát használhatja varázsló, vagy csak rúnára lehet becserélni?
  • Gary
    #11668
    G2aTT-G2TNoTR_v1.0b5.exe

  • hagirez
    #11667
    és tudsz valami linket adni ?
  • Methylisocloro
    #11666
    Én az orkokat addig idegesitem a várfalról amig felrobbannak a méregtől :)
  • kHares
    #11665
    Van Ice Lance, az 100-at sebez. A vízmágusok tanítják
  • Was
    #11664
    Ez előző hozzászólásom természetesen az addon-ra vonatkozik, a sima G2-ben még karddal is írtottam -mágus létemre- az orkokat.
  • Was
    #11663
    Emberek, egy kérdés: Mágussal a 2.fejezetben hogy boldogultok?
    Mivel csak 2. circle-ig tanulhatok, a legerősebb varázslatom a sima fireball, amivel egy elite orkot meg sem lehet sebezni, egyszerűen immunis, mondjuk az orc warriorra is kell vagy 6-7-et küldeni. Egy kicsit változtattak az erőviszonyokon. Pedig a black goblinkat, meg a snappereket is kinyirom a botommal, a csontvázak 2 tűzlabda. Lehet, hogy a 2. fejezetben ki kéne hagyni az ork írtást és csak a harmadikra hagyni?
  • sanyiiiii
    #11662
    nálam 2.6-os krack külön nem kellett,elég volt az alap
  • Methylisocloro
    #11661
    az angolositáshoz ajánlott a 2.6-os patch+2.6-os crack
  • Methylisocloro
    #11660
    már van 1.05b is
  • Kurty
    #11659
    Figyusz, ha fent van a kettő + rárakom a kieget utána mehet simán vagy kell a 2.6-os patch??? és ahhoz crack??
  • hagirez
    #11658
    opsz visszaolvastam és megvan. :)
  • hagirez
    #11657
    Hi
    Ez az angolosítás? G2aTT-G2TNoTR_v1.04b