21229
  • Johnyy
    #11976
    Oh Why Az 51 ből 31 filerészlet nem jött le, meg már az oldal sem, mért van ez, pleze valik
  • fucko
    #11975
    Banyek,most nemtom h torolve lett e a kieg vagy valami masrol van szo, mert nemtom tovabb tolteni :((( (404)
  • Johnyy
    #11974
    Mi már itt küszködünk hónapok óta, a fickó meg csak így lazán bevágja hogy itt van na szépp, de ne értsetek félre ezer köszönet meg szaja pava meg minden istenek vagytok fiúk ezerrel load everione
  • fucko
    #11973
    is
  • fucko
    #11972
    Vagyis LWB Isten:)
  • fucko
    #11971
    Isten vagy, nem is hinned miota hajkuraszom...
  • Gary
    #11970
    Az arra rászorulóknak:

    Gothic 2 Die Nacht Des Raben

    Köszönet érte LWB-nek! (#11648)
  • Johnyy
    #11969
    "Hali !


    Van egy jobb megoldás is mint az ovvernet.
    Bár nem tudom mennyiben különbözik a bittorrent-től.
    De nekem még a torrent nem okozott problémát.
    Aki ezzel a progival akarja letölteni, az menyjen a
    www pont suprnova pont org oldalra és
    írja bele a search fülbe a következőket:
    ' Gothic 2 The Night Of The Raven '
    Elötte érdemes feltelepíteni a letöltő klienst, ezt is megtalálod ezen az oldalon. Egy felugró ablakból lehet le tölteni.

    Csá!" INFO: kacsa
  • Toomy_Xp
    #11968
    Én sem szeretem az ilyen progikat, de nagyon játszani akrtam már az addon-nal szal bevállaltam. Ha esetleg mégis megpróbáljátok azé a tűzfal menjen mellette, mert az úgyis szól ha valami a nethez akar hozzáférni. Mer ez akar ám! :))
  • tibor16
    #11967
    Aham, értem. Háát ilyenben még nem volt részem, és vhogy nem is nagyon akarodzik... tudja a fene... Gondolom -feltenni vhová, meg nem nagyon akarod...
  • Toomy_Xp
    #11966
    Ha hiszed ha nem Pont ezért ültem most vissza a gép elé, mert eszembe jutott, hogy lehet félreértjük egymást!!!! :)
    http://www.overnet.com/downloads.php
    Erről a linkről kell letölteni az overnet kliens progit! Ezt aztán fel kell telepiteni és az lesz a progi amiről irtam!!! Abban kell megosztani a file-jaidat és abban kell keresni is!!!
    Bocsi!!!
  • Johnyy
    #11965
    Milyen progira gondolsz?
  • Toomy_Xp
    #11964
    Ja igen!! Egy cd a cucc de 800MB!!!
  • Toomy_Xp
    #11963
    Sajna nem tudok pontos linket adni! Úgy muködik a progi, hogy meg kell osztanod fájlokat a sját vinyódról, és azt hiszem csak ezután konnektál be a rendszerbe(legalábbis azt hiszem). Ezek után a saját keresőjébe csak simán beírtam, hogy raben, aztán kiad egy csomó mindent. Rendeztesd méret szerint és fent lesz tutira egy jópár fajta nacht des raben!!!!
    Most nyomtam egy próbát és a következők vannak fent ebben a pillanatban:

    -Gothic 2 die nacht des raben german.rar,jeleneleg ezt 20 ember osztja meg.

    -Gothic.2.Die.Nacht.des.Raben.German.Alvohol.Clone.PLATIN.rar,ezt most 47 ember osztja meg

    -Gothic 2 Die Nacht Des Raben.bin Ezt egy ember osztja meg most

    -Gothic_2_Die_Nacht_des_Raben_GERMAN_Alcohol_Clone-PLATiN_(password=www.ed2k.org).rar, jelenleg 3 ember osztja meg.

    Szal mennie kéne, ha rendesen csináltátok a megosztást. Ellenőrizzétek, hogy a progiban bal fent az Options és a Help mellett lévő kerek ikon zöld e! Ha piros akkor nem vagytok bekonnektálva. A zöld a jó! Egyébként regisztrálni sem kell mert én se csináltam aztán nem volt semmi baj. Én is tegnap csináltam az egészet, mert itt irták a forumon, hogy az Overnet-en fent van.
    Remélem menni fog nektek is!!!
  • Johnyy
    #11962
    1 cd? amugy egy pontosabb linket én is megköszönnék
  • tibor16
    #11961
    Beljebb mentem a keresőjében, de továbbra sem találom, -ha tudnál segíteni....
  • tibor16
    #11960
    Nem tudon, regisztráltam is, de nyoma sincs a kiegnek.... basszus, vagy ennyire láma lennék? Ha estleg van complett linked, mer most vmi Donkey progit akar itt ezen a címen lenyomni, a keresője meg aszonta nincs fennt ilyesmi ...pedig már mióta próbálom leszedni....
  • 20Joe
    #11959
    Sziasztok!
    Én si most nyomom a kieget és eddig meg vagyok elégedve vele egész jó! Az kicsit nemtetszett hogy előről kell kezdeni de ez a véleményem az első öt perc után megváltozott. Tényleg nagyon jó ez is.
  • Toomy_Xp
    #11958
    Gothic 2 addont valóban az Overnet-ről ( http://www.overnet.com/downloads.php ) lehet lecibálni. Egy kicsit szkeptikusan álltam a dologhoz, mert gondoltam majd jön kb 1-2KB-al, de kellemesen csalódtam, mert 20-60KB-között jött szal egy délután alatt lejött! Tüzfalat azé használjon mindenki aki még ezután tölti majd le, mivel a jó kis overnet kliens majd próbál email-eket küldözgetni, meg virtuális privát hálozatot létesiteni amiről nem árt ha értesülsz!:) Én nem engedélyeztem neki ezeket és igy is ment, szal nem a müködéshez kell.
  • Johnyy
    #11957
    Sok dolgot meg lehet oldani és érdekes dolgokat lehet csinállni a szunyis és egyébb magicekkel
  • romero83
    #11956
    Ok! Hahh, mostmár minden ok, beleolvastam egy másik fórumba és ott leírták a szúnyogos módszert, ez bevált.
  • romero83
    #11955
    Hi! Olyan problémám akadt, hogy a Gothic 1-el játszok és eddig minden simán ment, leírás nélkül, de most elakadtam a 3. fejezetben, és elő kellett vennem a leírást.

    Részlet a leírásból:
    Nyomjuk meg a vaskapu melletti kis barlangban levő kapcsolót, majd menjünk be a kapun, és hozzuk ki Baal Lukornak a félig tépett papirost. A másik felét a padlón levő lyuk körül heverő csontvázaknál találjuk meg, s a kettőből Baal Lukor összehoz egy Ork Teleportálás varázslattekercset. Menjünk tovább a harmadik kijáratnál, öljük meg a tagbaszakadt orkot, majd álljunk a négy oszlop közé. Baal Lukor motyog valamit, mire menjünk a falhoz, és használjuk az Ork Teleportálást.

    A probléma:
    A tekercseket megtaláltam és odaadtam Baal Lukor-nak erre ő elvette a tekercset, de nem adott semmilyen teleport tekercset. És ráadásul nem is követ engem. Na most, hiába állok a négy oszlop közé semmise történik.

    Please HELP!
  • sanyiiiii
    #11954
    overnet
  • Johnyy
    #11953
    Német hangal elég loser, de amugy vhonnan lehet németet letölteni (kieg) dc meg torrent kivételével?
  • sanyiiiii
    #11952
    hova gondolsz te?
    akkor egy csomóan megveszik ahelyett hogy letöltenék a németet és angolosítással jáccanak(halál se fog kimenni megvenni!)
    LoL
  • Johnyy
    #11951
    Na most mért nem lehetett már kiadni azt a ki.asz.tt kieget angolul ezt mondjátok meg, nem jobban megérte volna a piranyának meg a jowoodnak most nem azért de tényleg Nem???
  • sanyiiiii
    #11950
    sőt én se értem németül de a fordítás betájával is tökéletesen játszható volt szerintem
  • FREAK
    #11949
    ez kőkemény tény
  • Esrohnoil
    #11948
    Én meg nem értem németül, és még így is jobb, mint full németül.
  • FREAK
    #11947
    hű de száx lehet :D mondjuk megérteném németül is, de picsa szarul hangzik ez a nyelv :D
  • Esrohnoil
    #11946
    Pontosan.
  • FREAK
    #11945
    tehát ez egy angol fordítás a német verzióhoz? (német hang, angol szöveg)
  • romero83
    #11944
    És maga a játék kiegészítőt honnan szedhetem le?
  • Esrohnoil
    #11943
    Bocsi, INNEN!
  • Esrohnoil
    #11942
    !!!! Gothic II Die Nacht des Raben English Translation Mod 1.0 !!!!


    Letölthető innen!

    1.0-ás verzió, vagyis hibák kijavítva, teljes fordítás németről angolra.
  • sanyiiiii
    #11941
    1 német nyelvü fansite készítüöi már dolgoznak 1 G2 multi mod-on
  • Zoleeca
    #11940
    Nem igazán tudom elképzelni multiban...bár valami hasonló multis játék jó lenne :)
  • Mike at home
    #11939
    jo kis jatek ez
  • Sanca
    #11938
    Ezt tudom en is. Unoficcial addonra gondoltam.
  • Szid
    #11937
    CSAK SINGLE-JÁTÉK.