21229
  • tibor16
    #12016
    Magánba ? vagy itt írd le mit kell csinálni, mer én még nem csináltam...
  • MrDevil
    #12015
    Dc++????
  • tibor16
    #12014
    Szia, van ICQ-d? vagy más javaslat?
  • fucko
    #12013
    Nem sajnon, de tibor16nak igen,szal beszeld meg vele h dcre menjen fel, h legalabb neked meglegyen:)
  • MrDevil
    #12012
    Amúgy neked megvan a 33-as????
  • MrDevil
    #12011
    128kb sajna
  • fucko
    #12010
    Lehet h a 712bol vagnom kene de nem vagom;)
  • fucko
    #12009
    Feltolteni mennyivel tudsz?
  • MrDevil
    #12008
    712kbyts !!
  • fucko
    #12007
    Tibor 16nak megvan,menjetek fel mondjuk a koli hubra.Milyen neted van mrdevil?
  • MrDevil
    #12006
    Véletlenül nem tudnád megosztani a 33-as filet?? jó lenne
  • Kecske
    #12005
    Hali mindenki!

    Én jövő héten meg tudom osztani Dc++-on a teljes könyvtárat.
    Amúgy az Gothic 1 is meg van osztva, thor1979-et kell keresni, Idependence-n, és jelenleg a szinkron alternatív szerverén vagyok.

    Csá mindenki.
  • a
    #12004
    sztem csak a szinkront kell megvárni
  • MrDevil
    #12003
    Hali!!
    Nekem megvan az összes a 33-ast kivéve!!! 8((
    úgyhogy ha van dc++ akkor megkéne osztani! és akkor meglehetne mindenkinek!!
  • a
    #12002
    jah sztem vmilyen másik szerver fog kelleni
  • fucko
    #12001
    Most vettem eszre h a 9 es 10es is hianyzik:(
  • fucko
    #12000
    Nekem meg lejott 25ig vegig meg a 27 30 31 32 34. Valahogy ki kene cserelgetnunk ha nem akarunk hetfoig varni. Vagy fel kene tolteni valahova ahonnan nem durjak le.
  • tibor16
    #11999
    Ja és a 21-es fálj is lemaradt...
  • tibor16
    #11998
    Már letörölték az oldalt, sajnos csak efy részét sikerült leszednem. Mivel háturól kezdtem, ezért felrakná vki az első 0-17 részeket? -nagyon megköszönném...
  • Johnyy
    #11997
    De mikor megjelent már a német addon, most a pirany nem engedi vagy az angol barátok lusták? lol
  • a
    #11996
    mindenesetre hülyék a piranha-sok, ha ennyire ragaszkodnak a német kiadáshoz, akkor legalább egyszerre adnák ki az angollal
  • a
    #11995
    én még nem találtam erre utalást, de ha követik a "hagyományt" akkor kb. október-november
  • Johnyy
    #11994
    Mikor lesz angol vezsön?
  • Johnyy
    #11993
    Xardas, és meg lehet ölni csak asszem egy tele rúna kell a várhoz a magegyilkosságok után.
  • a
    #11992
    asszittem kibírom az angol verzsönig, de mostmár nem bírom ÁÁÁÁÁ , félek, hogy a német nyelv elrontja a hangulatot
  • Kecske
    #11991
    Hali!

    Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Igaz én is most kezdtem el bittorrenttel tölteni, de azért ez így sokkal de sokkal könnyebb.

    G1

    Kérdés 5. chapter-ben a régi bányában élők, és a régi tábor lakói közül néhányat nem lehet megölni.
    Pl: Ian, egy-két nevesített NPC.

    A hatodik kört mágiából kitől lehet megtanulni?
    Mik a jó kombók varázsláskor.

    Előre is közi!

    Kecske(thor1979)
  • tibor16
    #11990
    Köszönjük, nyomom lefelé...oszt, majd möglátjuk...
  • fucko
    #11989
    Hálás köszönet érte.
  • Gary
    #11988
    Üdv és bocs'! Az ATW tényleg törölte a regisztrációt is, de már orvosoltam.
    G2 AddOn első felvonás
    G2 AddOn második felvonás
    G2 AddOn harmadik felvonás

    NEM lett áttömörítve, sz'al akinek megvan valamelyik rész, annak NEM kell letölteni azt újra.
    Kicsit trükköztem - nem t'om, hogy ez elég-e - .ppt-nek átneveztem a file-okat. Letöltés után vissza rar-nak és mehet az sfv ellenőrzés, kibontás stb.

    Ha megint törlik, hétfőn újra fölteszem!
  • fucko
    #11987
    Nekem az elso 13 jott csak le.
  • tibor16
    #11986
    Csinálhatnánk láncban. Aki letöltötte, felrakná vhova, akár részletekben, 1-2 ember leszedné, azok közül vki újra felrakná...itt megdumálnánk, kik következnek ...és így tovább... végül is nem kereskedeni akarunk, hanem fun jellege van az egésznek. Arról nem is szólva, m.o-on meg se jelent...
  • fucko
    #11985
    Az addig rendben van, csakhogy ujra fel kene toltenie mondjuk Gary baratunknak es nem tudjuk h szandekaban all e.
  • Johnyy
    #11984
    Vagy marad az atv csak más, csak számunkra ismert néven lenne fenn és lezsíroznánk ki mikor tölt,, na?
  • Johnyy
    #11983
    FTP??????
  • Johnyy
    #11982
    Hehe az 51 fileból 21 már megvan!!!! na akor most örüljek oszt lessem mi?
  • fucko
    #11981
    Bakker! Tul szep volt h igaz legyen :((
  • ollie
    #11980
    Ja úgy néz ki, hogy törölték, nyílván feltűnt a folyamatos letöltés, megnézték, és mivel warez volt rögtön jött a retorzió.
  • tibor16
    #11979
    Sztem az atw adminja törölhette a név miatt, -de lehet hogy hülyeség? -esetleg lehet, hogy más nem játéknéven kéne feltenni... vagy az ördög tudja... már én is nagyon megörültem... oszt még csak be se jött az oldal(nem regisztrált oldal) ...bassz..
  • fucko
    #11978
    Gary: mi tortent, nemtod veletlenul?
  • Johnyy
    #11977