21229
  • Takanohana
    #20429
    Kedves Szuni!

    Egyértelműen írtam: az üzenőfalon beszélik meg a magyarítás tapasztalatait. Vedd a fáradtságot, és nézz végig pár oldalt. Hogy könnyítsek a dolgodon, pár részletet bemásolok ide.


    Ardea - 2009. 01. 15.
    WB, krashmorra: használjátok az új fájlokat a notr-hoz. Ezzel már műxik majd a tornyos küldi a banditáknál. És úgy tűnik, a szövegek is ki lettek javítva... Ti vagytok az "utóellenőrök". Ha ti végeztek, mehet a cuccos!

    krashmorra - 2009. 01. 11.
    nemsokara turelemmel elccives
    wolframm - 2009. 01. 11.
    Mikor lesz kész a notr. magyarosítása? kb. légyszi írjátok le. Köszönöm.

    krashmorra - 2009. 01. 11.
    Benyi te is tesszteled??? a g2 notR-ot??

    Ardea - 2009. 01. 10.
    arra. most a magyarításban eccerűen nem hajlandó tudomásul venni Henry, hogy levágtad a banditákat... Meg senki sem (Greg sem!) smiley

    johnny5 - 2009. 02. 04.
    Kész a NOTR német verziójának is a fordítása! Még átnézem és küldöm is Ardeának hamarosan.

    Ardea - 2009. 02. 05.
    A NOTR német fordítással - ha simán megoldjuk - még legalább egy hónapig további munkálatok szükségesek... smiley De után lehet rá számítani. smiley
  • Szuni
    #20428
    Légyszi másolj már be valamit, ami a második rész kiegjének fordítására utal.. kétszer átolvastam, de a harmadik részről van szó még mindig, nagyon elértettél valamit, és beleviszel másokat is a hiú reménybe.. :) .. a másodikat nem véletlenül nem tudják fordítani valami programozási izé miatt.
  • Pianista
    #20427
  • balee4
    #20426
    szal a hibák ára 4000Ft?
  • balee4
    #20425
    jaj de jó hír, végre 1x magyarul is végigvihetem a kieggel együtt ezt a remek játékot :)
  • Takanohana
    #20424
    Nem. Egyértelműen a NOTR-ot fordították, most tesztelik. Az üzenőfalon szokták megbeszélni, hogy állnak.
  • Szuni
    #20423
    Most jól átejtettetek, mert ahogy olvasgattam itt, azt sugalltátok, lesz a második rész kiegészítőjének magyar változata. Pedig nem.
    Az említett honlapon a harmadik rész kiegjéről van szó, mielőtt még mások is örülni kezdenek, azt lehet majd megvenni.
    úgy látszik, hiába várunk évek óta, a problémát csak nem tudj orvosolni senki.
  • Takanohana
    #20422
    Így van, drogot készítenek, ez konkurrencia Cor Calomnak. Ha a szektához csatlakoztál, első küldije az, hogy szabadulj meg tőlük. Ha másik két tábor valamelyikébe álltál be, akkor nincs velük kapcsolatban küldi, csak vannak.
  • totya4
    #20421
    Szerintem azok nem mocsári kendert gyártanak, mivel azt szedik, hanem azok ott inkább vegyészkednek, engem mindenesetre megtámadtak mikor érdeklődtem mi zajlik ott.... :)
  • Takanohana
    #20420
    Új tábor bejáratánál, ahol az első őrük állnak ne menj be, hanem menj balra. Kövesd a sziklafalat, ne menj fel az emelkedőn, hanem menj tovább a sziklafal mentén, és egy kis barlangban meglesznek azok.
  • Phoenix lord
    #20419
    egy gyors kérdés nagyon régen sokszor vittem végig ghotic 1-2 a hármat majd ha pengébb gépem lessz és kedvet kaptam megin ghotic-1 ezni
    a kérdésem hogy a mocsártánorba aszem baal kadar az a kopasz aklimista
    adja a küldit hogy az ujtábor is mocsári kendert gyárt és találjam meg öket ha 100-nem egyszer nem vittem végig és csak egyszer találtam meg véletlenül valaki tudja holl van ez a barlang?
  • rotator
    #20418
    Van benne egy új terület is, de az eredeti helyszíneken is bővültek a teendők rendesen. Emellett a nehézség is szépen megemelkedett, főleg mágussal.
  • Rundstedt17
    #20417
    Elsőre nem is értettem a mondatot:D
  • totya4
    #20416
    Remélem nem az az oldal csinálja, csak épp beleolvastam a híreikbe:

    "Janurában esedékes a magyar verzió, ugyanis abban már kelezve lessznek a hibák ára kb. 4000 ft lessz (3990ft)"

    Ennyi helyesírási hibát egy mondatba beletuszkolni az már-már művészet.
  • Rundstedt17
    #20415
    Nem mod,hanem kiegészítő...
  • grebber
    #20414
    És van valami magyar leírás hogy mi is ez a mod?
    Más terület is került bele vagy ugyanaz mint a G2-be?
  • Zóanagyvarázsló
    #20413
    Beépül a játékba, megváltoztatja azt, így régi mentésről nem folytatható.
  • grebber
    #20412
    Gothic 2 Night of the Raven az egy különálló kieg vagy a Gothic 2ben csatlakozik be valahol a történetbe?

    Amúgy ez jó hír:

    "Örömmel jelentem, hogy HAMAROSAN elérhető lesz a Gothic 2 Night of the Raven MAGYAROSÍTÁS a www.gothic3.hu oldalon!"
  • Esrohnoil
    #20411
    Hunnenkönig-et örülsz, ha évente egyszer eléred egy post erejéig.
  • Pianista
    #20410
    jah, uhh... hülye vagyok... a német nyelvi fájlok kellenének vagy valami németesítés... közbe kiderült hogy azt követeliXD
  • Pianista
    #20409
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kieg 2.7 -hez tud valaki törést?? az alap game törésével nem fogadja el a modokat:(
  • Zóanagyvarázsló
    #20408
    Nincs.
  • Pianista
    #20407
    varázsnyilat nem alkímiával lehet kovácsolni?? nincs valahol a varázsíjról és nyilakról leírás??:S
  • Pianista
    #20406
    már találtam:) azért kérdeztem mert megszereztem beliar karmát:) ez a fegyver Terminator jobb karja:D
  • Zóanagyvarázsló
    #20405
    Nem is tudom. Egy necromancer közelében talán akad...
  • Pianista
    #20404
    hol találom meg beliar oltárát??
  • Pianista
    #20403
    már nem kell:)
  • Pianista
    #20402
    ennél a quardhotmittoménkinél akit meg kell idézni milyen sorrendbe mondjam a válaszokat??
  • Pianista
    #20401
    thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx, thx,
  • Hawk06
    #20400
    Tűzíj lelőhelye:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos,ha emlékeim nem csalnak a tűzíjat a banditák táborában lévő magas torony legtetején találtam.A zsoldosok táborátból kiindulva DKK írányba
  • gyonax
    #20399
    Hol találtad a tűznyilat?
    Amúgy meg csitelj magadnak több tűz/mágikus nyilvesszőt:D
    Tűz: ItRw_Addon_FireArrow
    Mágikus:
    -Bow: ItRw_Addon_MagicArrow
    -Crossbow: ItRw_Addon_MagicBolt
  • Rundstedt17
    #20398
    mert nincs a játékba több
  • Rundstedt17
    #20397
    sehogy.ha elfogyott a 6 soha többet nem használhatod a varásznyílat
  • Hawk06
    #20396
    Azt én is megtaláltamXD,és van tűzíj is,nem mondom meg hol csak ha kéred.:)
    De nyilvesszőt egyikhez se találtam többet.
  • Pianista
    #20395
    ha kérdeznétek hogy hol akkor nyugaton a templomnál ahol le van szakadva a kőhíd(át K -ztam magam) ott volt egy holttestnél... könnyen meg lehet találni mert csillog-villog gyönyörüszép kék színekben
  • Pianista
    #20394
    lol találtam az addonban ott a másik világban egy varázsíjat és hozzá 6 varázsnyilat az lenne a kérdésem hogy hol tudok még beszerezni varázsnyilat mert a simát nem fogadja el:( nem viccelek
  • Rundstedt17
    #20393
    hát jah az addon szövege nagyon könnyü szerintem nem kell hozzá sok angol tudás.amúgy én lefordítanám ha lenne hozzá progi illetve értenék az ilyen dolgokhoz hogy kell berakni stb
  • totya4
    #20392
    Lehet hogy csont részeg voltam a múltkor mikor együtt ittunk de ilyet biztos nem mondtam xD
  • Takanohana
    #20391
    Igaz Mikor a HUNosítók befejezték a Two Worlds fordítását volt egy szavazás náluk, hogy mi legyen a következő. Bedobtam a G2 addont, az volt a válasz, hogy tetszik az ötlet, ha van hozzá progi, nekilátnak. Progi nem volt, fordítás sem kezdődött el. Azóta az Oblivion-nál segítenek be.
  • sanyiiiii
    #20390
    Totya bevállalja xD