21229
  • rosti
    #20269
    A kősárkányt kihaqgytad .de az bizti csak akkor kezdődika másik felyezet ha a jégsárkánynál lévő faszit lenyomtad
  • gyonax
    #20268
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. kihagytál 1 sárkányt, de ez nem annyira lényeges... Megoldás: visszamész Khoronisba vagy Xardas tornyánál, vagy rögtön a kijáratnál(nem emlékszek pontosan) találkozol Lesterrel aki ad egy levelet... Elmész a kolostorba Pyrokárnak elmondod hogy tudsz Irdorathról(vagy ilyesmi) leeneged a pincébe, ott találsz egy könyvet... Olvasd el Xardas levelév majd nyisd ki a könyvet... Álj fel a dobozra és húzd meg a bejárati ajtóval szemben lévő falon kévő lámpást... Innen egyértelmű(nem akarok több mindent lelőni, de egy dolgot ne felejts el: ahova kerülsz ott OLVASS EL MINDENT különben nagyon jó dolgokról maradhatsz le....)
  • adammmmmmm
    #20267
    Lenne 2 kérdésem:
    1. Hol vehetek lángnyelvet (vagy mit) mer eddig egy boltban sem találtam.
    2. A 4. fejezteben kinyírtam a mocsár a tűz és a jégsárkányt. De nem tudok átlépni a chapter 5-be. Aszem a jégsárkánynak kéne mondani valami infót hogy hol van az elenség és akkor el megyek a kastéjba megondom hogy minden sárkányt kinyírtam és ehagaom a bányavölgyet. És ekezdődik a chapter 5. De a jégsárkány csak azt mondja meg hogy ki az elenség és hogy hogyan győzhetem le. Ezután megölöm és elmegyek a kastélyba. Ott megmondom a főnöknek hogy kinyírtam a jégsárkényt azt elküld. Oricnak meg azt tudom mondani hogy oyan érzésem van hogy még maradt sárkány és megkrdezem van-e infó a sárkányokról. De így nem tudok átlépni a chapter 5-be. Hiába hagyom el a bányvölgyet. Most mi van? (ehet hogy rosszul emlékszem az egészre és nem így van de akkor sem tudok átmenni a chapter 5-be)
  • adammmmmmm
    #20266
    Az sem de rájöttem a megoldásra. A dxdiagnál a hangok hardveres gyorsítása ki volt kapcsolva és ezért nem működött. Mostmár elindul. Azért köszönöm hogy próbáltatok segíteni.
  • gyonax
    #20265
    Az újratelepítés se?
  • adammmmmmm
    #20264
    Nem működött. :(
  • gyonax
    #20263
    Futtasd le a játék system(?) mappájában lévő vdfs akármi.exe-t
    Ha nem használ telepítsd újra TELJESEN(mappa törlése registry tisztogatás)
  • adammmmmmm
    #20262
    Utólag írom hogy abban egyáltalán nem vagyok biztos hogy 1.31-es csak tippelek.
  • adammmmmmm
    #20261
    Mivel a menüig nem jutok el ezért nem tudom a verziót de szerintem 1.31-es. Azt a cracket használtam ami a cd-n fent volt. Magyarítást régebben raktam fel de azt is letöröltem szóval most nincs magyarítás. (lehet hogy hülye vok de) nem tudom mi az az addon. Angol. (egyépként szerintem nem a crackel van a gond mivel a Virtual Disk File Sistem nem elenőrzését elvégzi és szerintem ahoz van köze a gondnak is (ha a crack nem lenne jó akkor azt se végezné el).
  • gyonax
    #20260
    Játék verziója? Jó cracket raktál fel? Jó magyarítást raktás fel? Fent van az addon? Milyen nyelvű a játék?
  • adammmmmmm
    #20259
    Bevallom nem eredeti de akkor sem értem miért nem működik most. Elindítok egy repairt és ki írja hogy az ar,gothic exe és a gothic ini ujjab mint a játék. A gothic exe és az ar az ok de a gothic ini az nem tudom miért ujabb. Lehet hogy ennek van valami köze nem tudom. Jó lenne ha hamar lenne ha valakinek támadna egy jó örlete mert most nagyon kedvem támadt gothicozni.
  • tomonor
    #20258
    vmi a sound drivirrel van? :p
  • adammmmmmm
    #20257
    Kéne némi segítség. Nem tudom elindítani a játékot. Rákattintok az ikonra bejön egy kicsit kis töltés aztán fekete képernyő és abból meg egy error message lesz. "C:failed to intialize sound, MSS reported: Broken wavwOut driver - 'buffer done' flag never set." Azért fúrcsa ez mert eddig mert alig 1 hónapja ment a játék. Akkor uninstalláltam és most meg ez van.
  • Pianista
    #20256
    ezt a Battle of the Kings modot letöltötte már valaki? ha igen akkor elmondaná hogy angol-e és hogy milyen??
  • rosti
    #20255
    http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&ordner_id=18

    Részint német de vannak angol szövegü mod is.
    Lehet válogatni.
  • Pianista
    #20254
    ha már szóbajött nekem az alap gamehoz kellene mod
  • Mr_no_NaMe
    #20253
    Csorog lefele a Gold Edition! Asszem kb tizedszerre is végigtolom :D
    Valaki tud oldalt ahol ilyen nemhivatalos pecsek/modok/skinek/új fegyverek stbk vannak? Azóta rengeteg cucc lehet :D
  • zerosdfd
    #20252
    Ki is találtam:-)
  • zerosdfd
    #20251
    Az addonban ki tanít crossbow skillt?
  • Esrohnoil
    #20250
    ugyan úgy kell vele lőni, mint a karddal csapni, tehát bal egérgombot nyomva tartod, aztán előre.
  • timantes
    #20249
    elé=elő
  • timantes
    #20248
    HELP!!

    Hogyan lehet használni az ÍJ-at ???? hiába veszem elé és tartok célra, nem lövi el a nyílvesszőt. plz help
  • Molnibalage
    #20247
    Kösz, már megtettem.
  • Szuni
    #20246
    INNEN teljesen legálisan letöltheted a játék soundtrackjét.. Egyébként a második találatom volt a gugliban...
  • Molnibalage
    #20245
    Próbáltam, egy találat van, de soha nincs fent uploader. Ha valakinek megvan felthetné rapidra vagy bármi más ilyen helyre.
  • Pianista
    #20244
    egyszerüen csak torrent és tied a világ:)
  • Zóanagyvarázsló
    #20243
    Én tudok kintről rendelni, és szívesen segítek, ha tudsz olyan helyet, ahol számodra elfogadható áron van.

    Én hirtelen csak ezt tudom, eBayen nem néztem szét.
  • Molnibalage
    #20242
    Meg van bárkinek a Gothic 2 sonudtrack? Nagyon kellene, de nem tudom beszerezni? Tud segíteni valaki? Ha valaki megrendeli kintről az is jó. Kifizetem.
  • Hawk06
    #20241
  • Shaman
    #20240
    hjajj a nosztalgia,de szép is volt.

    Még palaidinnal ugyen nem vittem végig. Most néztem a cdgalaxisban 2000 HUF G2 gold (G2+Notr).
    Sztem megveszem.
    S palával végigtolom.
  • morvaigaben
    #20239
    köszönöm
    remélem műxik
  • W B
    #20238
    meny a nagy kapuhoz ami elött ált a sötétmágus. és katints a kapura (nincs kiírva a neve)
  • morvaigaben
    #20237
    Helló!
    Segítséget szeretnék kérni!
    Megöltem a feketemágust, elolvastam a tekercset, megvan a Hatalom Szeme.
    Namost nemtom használni! Ha rákattintok akkorsem műxik.
    PLS help!!!!!
  • Pianista
    #20236
    megpróbáltam én is ezt de nekem azonnal kifexik:(
  • Pianista
    #20235
    thx
  • Zóanagyvarázsló
    #20234
    Az ügyességből a kritikus sebzés (és távolsági fegyverrel minden sebzés kritikus), a fegyveres képzettségből pedig a pontosság ered.
  • Pianista
    #20233
    kár... momentán a karim: 12 es szintü, 65 dex., 20 str., 30% egykezes, 15% kétkezes, 40% íjpuska, 20% íj.
    most kezdtem bele a kolóniás misszióba ezzel a szintel.
    jah és még valami, az íj/íjpuska pontossága az ügyességből vagy a használattól ered(%)??
  • Zóanagyvarázsló
    #20232
    Nem, azoké is az erőből.

    Yosimicu: Shrink Monster varázslat van a Gothic 2-ben, de 6. körös varázslat, akkor pedig már sok értelme nincs. (Én azért szeretek vele szórakozni :) A Black Troll egyébként könnyen beelcsalható a folyóba, más kérdés, hogyha a víz őli meg, akkor ugrik az 1000 XP. Én legelső alkalommal csak a Fire Arrow spell használatával öltem meg (más nem is volt még), belekerült mondjuk pár manaitalba, és ez később kis híján visszaütött.
  • Pianista
    #20231
    az ügyesség alapu közelharci fegyverek(szabja, mesterkard) sebzése az ügyességből ered??
  • Pianista
    #20230
    amugy közben rájöttem a trükkre...