21229
  • tomeei
    #20309
    Sziasztok! Vki tudna adni egy linket ahonnan letölthetem az 1.31-es cracket? (ami nem orosz)
    Köszi előrre is!
  • Esrohnoil
    #20308
    Hááj!
    Nem tudjátok véletlenül hogy lehet a G2-t 1440*900-as felbontásban játszani?
    V. akkor jobb megoldás 1024*768-ban ablakból? :D
  • Pianista
    #20307
    nekem íjászként csak a szigeten az 5. fejezetben asszem, ahol van az a páncélos csonti ott gyűlt meg a bajom, máshol eggyáltalán nem:)
  • Pianista
    #20306
    2x ese??
  • sanyiiiii
    #20305
    Kiegben egy picit tobbet sebez
  • Pianista
    #20304
    65 dexterity és 65 öt sebez... az íjász legjobb barátja:)
  • Hawk06
    #20303
    A mester kardot én is szeretem,ha jól emlékszem csak dexterity kell hozzá és jó a sebzése.Mágussal mindig azt használtam.(mágián kívűl)
  • Hawk06
    #20302
    "egyépként én sem használok csítet egy játékban sem mert rontják a játékélményt":D
  • adammmmmmm
    #20301
    Hopp ez Hawknak ment.
  • adammmmmmm
    #20300
    B@zeg olvassad már el amit írtam. SEBEZHETETLEN. Kinyírtam 3 sárkányt a négyből és már mehettem is volna tovább mert a küldetést be lehetett volna fejezni de én ki akartam nyírni a jégsárkányt. De azt valamiért nem tudtam megsebezni ütöttem mint a hülye és semmi nem ment le.
    (egyépként én sem használok csítet egy játékban sem mert rontják a játékélményt)
  • Pianista
    #20299
    am. végig a játék során a dexterity+egykezes harc+íjpuska használatot ajánlatos... szerzel egy jó íjpuskát+megszerzed a szabját(később a mesterkardot xardas tornyában a bányakolónián) azt szevasz.
  • Pianista
    #20298
    és természetesen 400 nyíl ajánlott az odaútra:)
  • Pianista
    #20297
    én íjpuskával lőtem le mindet csak jobra meg balra kell rohangálni... elég sérülékenyek a nyilakra
  • Hawk06
    #20296
    Én tűzmágiával meg kardal+gyorsító itallal győztem le.Soha nem használok cheatet egy játékba sem..
  • adammmmmmm
    #20295
    Nem kell leszólni. Megnéztem volna hogy te mit csinálsz egy shebezhetetlen sárkányal. Innos szeme fel volt töltve és viselte a karakter szóval nem tudtam mi volt a baj.
  • Hawk06
    #20294
    Hát az talán azért van mert 2 játékrészben erősödik a hős,a farkasokra meg nincs mit mondanom...:D
    Amúgy még soha nem játszodtam a G3al.
  • Hawk06
    #20293
    "Cheatelnem kellet hogy kinyírjam"
  • Pianista
    #20292
    ez nekem is bántotta a szememet:D
  • Rundstedt17
    #20291
    :D
  • adammmmmmm
    #20290
    Végigivittem. Gorn nélkül :( Ezeket hibákat most én sem értem. Az a vicces hogy infót arról nem kaptam hogy hol van a mesterük de a hős már tudta az 5. fejezetben.
    Ideje neki álni a gothic 3-nak. Ezt már nem ide kellene írnom de azért rákérdezek. A gothic 3-ban nincs valami patch ami elintézi hogy ne nyírjanak ki a malacok tök egyszerűen? És az orkoat meg ne én nyírjam ki olyan egyszerűen? Elég zavaró hogy a gothic 1-ben 1 farkast mondjuk 4-es szinten lehetett kinyírni és EGY orkot meg már 11 szinten. A 3-ban pedig ha nem vigyázol egy farkas egyszerűen kinyír 11 szinten egy falunyi orkot meg te nyírsz ki a 0.szinten.
  • Zóanagyvarázsló
    #20289
    RPG
  • Rundstedt17
    #20288
    Akkor miről szól?Khm arról hogy megmented a világot?:D
  • rosti
    #20287
    Menny te is vissza Lee-hez Gorn is ott lesz ne agodj
  • Zóanagyvarázsló
    #20286
    Ez a te dolgod, de a szerepjátszás akkor sem erről szól. Ennyi.
  • Rundstedt17
    #20285
    a rendet a játék végéig fenn tartom,de ha már úgyis menni kell akkor miért ne tenném meg.mellesleg beliar karmát használva elkerülhetetlen a magas halálozási arány.
  • Zóanagyvarázsló
    #20284
    Tévedés, egy szerepjátékban a szerepjátszás a lényeg. Persze elfogadom, hogy te ilyen stílusban játszol, de kár csodálkoznod azon, ha ezt szerepjátékosabb szemszögből nem respektálják/uk.

    Egyébként a játék végén már kvázi félisten lehet a karakterünk, tehát inkább XP-maximalizálásról van szó, mint valóban hasznos/szükséges teendőről. (Mellesleg ha már itt tartunk, nem is muszáj ehhez megölni az embereket, elég eszméletlenre pofozni őket, úgyis jár az XP.)
  • Rundstedt17
    #20283
    ez egy szerepjáték a lényeg hogy minél több xp-t szerezz annál erősebb a karaktered minél magasabb szintű,szintet lépni meg csak xp-el lehet.szóval nem illogikus amit írtam.
  • Szuni
    #20282
    Szerintem meg a cheat miatt van ez, valami olyasmit csináltál gondolom, amit a játék nem tart logikusnak.
  • Zóanagyvarázsló
    #20281
    Eye of Innost nyilván felöltötted, így direkt rá sem kérdezek.

    Egyébként furcsállom ezt a hibát, legalábbis én még enm hallottam róla, én pedig eddig négyszer gyalultam le gond nélkül a sárkányokat, nem is mindig ugyanabban a sorrendben.

    Szeritnem attól, hogy Gorn ücsörög, még fejezetváltáskor át fog teleportálni.
  • adammmmmmm
    #20280
    ÁÁÁÁÁÁÁ. Megvan Gorn de már kezd elegem lenni. Mivel nem beszéltem vele a kősárkány kinyírása után ezért még mindig a bányavölgyben van. De ha most beszélek vele akkor meg csak anyit mondok hogy kinyírtam a sárkányt ő meg vissza megy lee-hez. De nem megy leehez és inkább ücsörög. Kezd elegem lenni.
  • adammmmmmm
    #20279
    Ez érdekes volt mert motst kinyírtam a kősárkány és a jégsárkányt nem tudtam kinyírni. Miután meg volt a 3. sárkány akkor belehetett fejezni küldetést. De elemnetm a jégsárkányhoz és nem tudtam megsebezni. Cheatelnem kellet hogy kinyírjam. Ez a 2. és 3. végigjátszás nekem már egyre bonyorultab. Az 1-vel semmi gond nem volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #20278
    Angar szeritnem csak akkor jön át, ha már megszereztétek az amulettjét. Gronnak szerintem is Lee környékén kellene lebzselni, de ha a kősárkányt újfent kihagytad (Gestath melett lehet megtalálni a negyedik fejezetben), akkor valószínűleg nem beszéltél vele, és még ő sem jött át.
  • adammmmmmm
    #20277
    A zsoldosommal sikerült egcsinálni a sárkányos részt (a mágusom ég mindig ott ragadt) Gorni és angart hol találom mert a legénységbe akarom őket bevenni. Maikor elöször játszottam akkor Gorn onárnál volt angar pedig bengar tanyáján. De most egyikük sins a helyükön. Angar nem számít de gorn jól jönne.
  • adammmmmmm
    #20276
    A kősárkányt múltkor sem nyírtam ki. (eddig úgy tudtam hogy 3 sárkány van) A lényeg hogy hiába nyírom ki azt a három sárkányt akiről kapom az infót akkor sem megyek a következő fejezetbe. Xardasz meg még a tornyában ücsörög és Lester nincs a torony elött.
    Megnéztem egy videót és az hiba hogy a mágusom nem azt kérdezi a jég sárkánytól hogy hol van a mestere hanem azt hogy hogyan győzheti le a mesterét.
  • tomonor
    #20275
    Azért csúnya dolog. De az nagyon oda vágott xD
  • Rundstedt17
    #20274
    nem vagy normális.
  • tomonor
    #20273
    xD
  • totya4
    #20272
    Szerintem inkább magadat mészárold le.
  • Rundstedt17
    #20271
    jah és egy tuti tipp de csak spoileresen mert történeteileg lelőhetek vele vmit:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az 5.fejezet végén mészárolj le mindenkit mielőtt a hajóra felszálsz kivéve azokat akik veled mennek az útra.jól jön az xp-ért meg fun is:D

  • Szuni
    #20270
    Lángnyelvet pedig tűzvaránból "nyerhetsz ki" emlékeim szerint, ha megvan a hüllőnyúzó képességed.