21229
  • Pianista
    #20349
    a "the night of the raven" kieget hol tom letölteni??
  • Saku
    #20348
    ok köszi
  • Szuni
    #20347
    Kaptál egy kolbászosztásos küldetést is, akkor már jártál az éléskamrában, ott van. Ha még nem, akkor is oda menj.
  • Saku
    #20346
    sziasztok
    tutna valaki segíteni aban hogy amágusoknál taninc vagyikés receptet kell keresnem az alkémikosnak.
  • balee4
    #20345
    Jól van akkor hagyom, csak elvenné a régi hangulatot.
  • rotator
    #20344
    Jaja, az szép fehér lett! :)))
  • totya4
    #20343
    Csak éppen nem sikerült valami jól, kicsit elveszi a hangulatot, pl a város utcaköve...
  • Szuni
    #20342
    Úgy tudom, ehhez csak egy készült, ami a worldofgothic.com-on megtalálható. Régebben letöltöttem. Lecserél néhány dolgot, főleg épületek textúráit, de nagy változásra ne számíts.. A pontos link megvan otthon, ha addig nem találod, otthonról beírom.
  • balee4
    #20341
    Egy jó textúra módot tudtok ajánlani?
  • tomeei
    #20340
    Pianista: próbáltam nem jött be:S
    xerdi: megpróbálom majd hátha segít, előrre is köcce ;)
  • xerdi
    #20339
    Nekem volt ilyen. Mentsd el a mentésed vhova és installáld újra játékot. Utána másold vissza mentést és próbáld ki.
  • Pianista
    #20338
    visszamentél khorinisbe, és utánna a bányavölgybe?? a kameraállást próbáld átállítani first person módba hátha használ a kamerás gondal:S
  • tomeei
    #20337
    Hi!
    Elba*tam a mentésem azzal, hogy mint akkor mentettem le mikor vki megszólított és úgy is van lementve a kisképen láccik h épp beszélek valakivel, bár nem tom ez h lehetséges:D

    Ez nem is lenne gond, csak ha betöltöm, akkor akárkit szólítok le nem tudok vele beszélni, sőt kilépni se mert nem jelennek meg válaszok. A kameraállás is összevissza ugrál.
    A mentés a bányavölygben van, de khoronisban minen faca :/

    Pls vki aki tud hlp me!:D
  • rotator
    #20336
    :D
  • Pedli
    #20335
    Pedig nekem működött.10 perc alatt lettem milicista és 2 szinten átmentem a bányavölgybe
  • W B
    #20334
    normálisan újra kezdtem, és csak az adon részt engedte. közel 5 szőr kezdtem újra. -_-
  • Zóanagyvarázsló
    #20333
    Ja, az bizony egy jó kard :)
  • rotator
    #20332
    Nem, azt visszaadtam, az is elég durva. Most kétkezes harcra gyúrtam, Dragon Slicerrel (190-es sebzés, min. 170-es erő), bár van egy Berzerker's Axe is (+10/+10), de annak kicsi a hatósugara.
  • Pedli
    #20331
    Megvan a megoldás... újra kell kezdeni
  • Zóanagyvarázsló
    #20330
    Akkor Beliar's Claw? Hmm, nem próbálkoztam még az addonban közelharcossal.
  • rotator
    #20329
    De az, az alappal már évek óta nem játszottam. Valóban, abban a mágus is bakfitty volt. :) Lehet, nem is viszem már tovább, az utolsó fejezetek úgyis rettenetesek a Gothicokban.
    Majd legközelebb kipróbálok egy olyan karaktert, amelyik csk dexterity-re gyúr, és folyamatosan nyilaz. Csak előbb felírom egy cetlire a hülye Lareses bugot, mert évek óta mindig belefutok. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #20328
    Gondolom nem NotR :)

    Egyébként a zsoldos sem gyengébb, legfeljebb kissé később kapja meg a sárlányvadász páncélt, mint a milicista a lovagit. De az alapjátékbana mágus is hamarabb igazán lesz használható, bár a villámot meg kell várni, hogy felvehesse a versenyt a többiekkel. Sajnos eddig tudtuk, hoyg ez a széria nem a kiegynesúlyozott fejlődési lehetőségekről híres, nem si ezért szeretjük. Mondjuk szerintem az első Gothic templomosánál nincsen jobban kilógó kaszt a szériában.
  • rotator
    #20327
    Nálam csak olyan volt eddig, hogy nem jelent meg a töltőképernyő, hanem megfagyott (a zene szólt tovább), ilyenkor ki kellett lőni az egészet, legközelebb már nagy valószínűséggel működött.

    Indítottam egy militia karaktert, de egy kicsit overpowered ez a kaszt már a 3. chapterben is, orc elite 2 ütés, meg hasonlók, mészárlás az egész.
  • W B
    #20326
    tévedés! nekem a kieg is eredeti és ugyan ez a probléma.
  • Esrohnoil
    #20325
    "Az apjáték eredeti, az addon nem."
    Akkor meg is oldottad magadnak a problémát. :)
  • Pedli
    #20324
    Tudna valaki segíteni? A NoTR-ban nem tudok átmenni a bányavölgybe. Már jártam Jhakendarban és megöltem Ravent de ha a bányavölgybe akarok menni, akkor a betölti a csíkot olyan 70%-ig és lefagy(Az apjáték eredeti, az addon nem).
  • Esrohnoil
    #20323
    Hm... ráadásul nálam 1440*900-ban gyorsabb lett a játék, mint ahogyan 1024*768-ban futott.
  • rotator
    #20322
    Elvileg nálam is 0 a recalc, de majd megnézem. Igazából annyira nem zavar, kicsit masszívabbak az emberek, ennyi. :) Mikor átírtam, hirtelen mindenki olyan vékonyka lett.
  • Esrohnoil
    #20321
    Kipróbáltam,... az írásvédelemre access violation-nal felelt, úgyhogy nem jó, viszont ha az ini-be beírom az 1440*900-at, akkor mindig megmarad. :)
    Arra tippelek h. nálam a recalc érték 0, ezért nem számolja újra minden indításkor az optimális beállítást, ezért nem piszkálja a felbontást. Mindenesetre egyenlőre működik, úgyhogy tovább nem piszkálom most az ini-t.
    Köszönöm az ini-s tippet!
  • Esrohnoil
    #20320
    Pontosan...
    Bár még nem próbáltam, de sztem macerás minden játék előtt átírni.
    Elvileg úgy jó lehet, hacsak a játék a működése közben nem szeret belepiszkálni az inibe. :D
  • rotator
    #20319
    Igen, az lehet! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #20318
    Szerintem ő meg arra gondolt, hogy a fájl írásvédetté tétele talán használ ez ellen.
  • rotator
    #20317
    Mármint játszol egy menetet, és amikor kilépsz a játékból, akkor. :>
  • Esrohnoil
    #20316
    Az faca...
    Write protection?
  • rotator
    #20315
    Az iniben át lehet írni, csak kilépéskor mindig felülírja 800x600-zal. :S
  • Rundstedt17
    #20314
    rosszul az én warez példányom tökéletesen müködött.
  • Zóanagyvarázsló
    #20313
    Érdekes, elvileg azon is van SecuROM, de talán rosszul tudom.
  • Pianista
    #20312
    nekem az alap semmi kieg.
  • Zóanagyvarázsló
    #20311
    Milyen kiadás van meg neked? Mert a Gold védelme nem ilyen joviális.
  • Pianista
    #20310
    törés?? nekem dvd nélkül megy és nem tört hanem eredeti. am ha megmondod prividen az e-mail címedet átküldök egy hasznos kis progit amivel rákereshecc.