21229
  • Yosimicu
    #20229
    Legelőször a szörnykicsinyítő mágia jutott eszembe, de az asszem a 2-ben nincs. Se a bow se a crosbow nemsebzi a mágiák is csak gyengén(főleg a feketét) így a puszta erő marad. Ha nem vagy elég tápos akkor jön amit endrow tanácsolt futkározás és ütés.
  • endrow
    #20228
    Minek neked olyan? Körbefutkozod és ha a háta mögött vagy, ütsz belé egyet. Így egy karcolás nélkül megúszod. Lassú módszer, de nekem bevált.
  • Pianista
    #20227
    Hy!

    hol találok 1 olyan könyvet vagy álványt vagy hasonlót amiben benne van a trollok legyőzésének a trükkje, vagy mi??
  • Hawk06
    #20226
    "..venni (is).." :D:D
  • adammmmmmm
    #20225
    Kösz.
  • Zóanagyvarázsló
    #20224
    A kikötőben tudsz venni (is) térképet Brahimtól.
  • adammmmmmm
    #20223
    Lehet hogy most egy baromi nagy hülyeséget fogok kérdezni de hol szerezhetek térképet. Az első részben volt árus de itt nem találok. Azt nem hiszem hogy az elején kéne lennie.
  • Hawk06
    #20222
    Javol Herr Oberst.:D
  • Rundstedt17
    #20221
    ÖRÖKRE MEGMARAD.de ha vége a fagyásnak már nem veheted el tőle.Verstehen?:D
  • Hawk06
    #20220
    ..vazze,na ezért kár volt spoilert tegyél
    Sorry!
  • Hawk06
    #20219
    :D
    Szóval ha a fagyás elmúlt és a seeker a földre esett akkor már nem kapod meg nála azokat a rúnákat?Csak amíg fagyott állóhelyzetben meghalva áll?
  • Rundstedt17
    #20218
    Végig vittem mágussal is jó volt szép volt meg minden de azt hiszem elég is:D.Nagy érdekességet találtam amit eleddig sehol sem láttam leírva úgyhogy exklúzív információk csak itt az sgs közönségnek.Fire rain,storm rúnák plussz beliar legerősebb varázslatának rúnájának(nem jut eszembe tudjátok min 250 manás) a megtalálási helyét írom le szóval aki nem akarja tudni NE OLVASSA:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából véletlenül bukkantam rá,minden egyes seekernél megtalálhatóak ezek a varázslatok.Na de csak akkor szerezheted meg őket ha ICE BLOCK VARÁZSLATTAL lefagyasztod őket és MOST A LÉNYEG NAGYON FONTOS HOGY AZ ICE BLOCK VARÁZSLAT ÖLJE MEG A SEEKERT TEHÁT AZ UTOLSÓ CSEPP ÉLETÉT A FAGY VIGYE LE,KB 5 MÁSODPERCED VAN HOGY AMÍG A FAGYOTT ÁLLAPOTBAN HALOTT KI LOOTOLD A VARÁZSLATOKAT.Ha vége a fagyásnak eltünnek a varázslatok.Remélem érthető voltam:)
  • Hawk06
    #20217
    Hát légyszives.
  • Zóanagyvarázsló
    #20216
    Jól hallottad.

    Képek
  • Fodorgyurma
    #20215
    sziasztok valaki felrakna néhány képet mert azt hallotam nagyon jó játék és azt gondolom megveszem
  • khalim
    #20214
    kösz, időközben legalább Saturast megtaláltam. asszem lesz egy újratöltés belőle, és tárgyalok vele vízkörös szerkóban is:)
    Lares továbbra is a kikötőben dekkol...iszonyú jók ezek a gothic játékok, de néha úgy kell kitalálni, mit kéne csinálni, nincsenek rávezető jelek
  • Takanohana
    #20213
    Úgy emlékszem, még az elején ad Vatras egy gyűrűt, vagy ilyesmit, hogy adjuk oda Laresnek. Ezt később, ha már a víz körébe tartozol, vissza lehet kérni tőle, mert kell Saturaséknak, de nem adja oda, inkább személyesen viszi el, ekkor kísér el. Ha nálad van a gyűrű, akkor nem is fog elkísérni, menj egyedül. Így sincs gáz, csak legyen rajtad a vízkör-ruha, és a víz körének gyűrűje, különben Saturas nem bízik majd benned. Ha nem jól emlékszem már, akkor bocs, rég játszottam, ideje lenne újra végigtolni.
  • khalim
    #20212
    semmi választásom nincs, áll a csávó a kikötőben és nincs szó se Onarról, se varázslókról, tanítani tud meg lényegtelen dolgokat szövegel.

    el lehet jutni nélküle is a varázslókhoz? lenne egy tippem, merre keressem Saturast, csak akkor is átenged/meglesz a küldetés?

    kösz
  • Rundstedt17
    #20211
    DE ami fontos lehet ha laresnak odaadod az egyik ornament darabot SEMMIKÉPPEN SE AZT MOND HOGY VIGYEN ONAR FARMJÁRA,mert ha ezt teszed jarkheadarba csak 3 fejezetbe juthatsz át vagy még később.
  • khalim
    #20210
    hi,

    szükségem lenne egy kis segítségre, előre is kösz a választ.

    NotR-ben próbálnék átjutni az új területre. már beléptem a ring of waterbe, Vatras odaadta a levelet, amit Saturasnak kell vinnem, megcsináltam a Lares-es küldetést, mégsem adja fel Laresnál azt az opciót, hogy elvezet a vízmágusokhoz...

    megnéztem vagy öt végigjátszást, de sehol nem írják, miért van ez. valami hiányzik (esetleg ezek az ornamentek)? vagy az a baj, hogy már a harmadik fejezetben vagyok? csak nem...

    kösz a tippeket
  • Stonee
    #20209
    köszönöm a gyors választ. akkor valszeg azért nem jelent meg nekem a párbeszédnél Corneilusnál, mert csak 30 az ügyességem. akkor gyúrni kell rá. köszi :)
  • Takanohana
    #20208
    Pofonegyszerű. Ha már megtanultad, amikor beszélsz valakivel, az opciók közt (zárójelben) ott lesz a zsebmetszés lehetőség. Az is, hogy könnyű, nehéz, baromi nehéz, vagy majdnem lehetetlen. Minél magasabb az ügyességed, annál nagyobb eséllyel lophatsz olyanoktól is, akiktől nehéz. Ha lebuksz, neked esik a delikvens.
  • Stonee
    #20207
    vki írja le legyen szíves hogy kell használni a zsebmetszés skillt!
    köszi
  • Rundstedt17
    #20206
    valóban erős lett a mágus szinte el sem hixem a sok szenvedés után:d.
  • Randal
    #20205
    Pedig nem kevés helyen lehet kapni. Tesco, Cora, Media Markt.
    A netes vásárlásban meg bízhatsz nyugodtan. Nem kevesen rendeltek már innen, meg máshonnan és nem kevés összegért.
  • Zóanagyvarázsló
    #20204
    Pontosan mit takar az az "ez meg az"?

    Egyébként teljesen megbízható a netes vásárlás is, nem kell ettől elriadni. De a CD Galaxis és társai amúgy is utánvéttel szállítanák ki, csak a futár dobja meg jelentősen az árat. Nem mintha 3 ezret enm érne meg ez a játék.
  • endrow
    #20203
    Hát nekem azzal sem működik. Meg olyan fájlok vannak bene, amik a gothic mappában nincsenek. 2 van, ami egyezik, ha azt lecserélem, akkor kiírja, hogy "ez meg az hibát észlelt"
    Megvenném én eredetiben, de nem találtam sehol. Netes vásárlásban meg nem bízok.
  • Zóanagyvarázsló
    #20202
    Google-be írd be a következőt, az első találat segít:
  • endrow
    #20201
    Valaki szánjon meg egy NotR 2.7-es crack-el.
  • Zóanagyvarázsló
    #20200
    Úgy rémlik, Gromtól (vadász Onar farmjától nem messze, a két troll közelében) lehet megtanulni.
  • Rundstedt17
    #20199
    troll agyart hogy lehet szerezni?hol lehet megtanulni kinyerni?Sehol nem találom!
  • Rundstedt17
    #20198
    már semmi gond,nem nehéz csak belejöttem:)
  • Rundstedt17
    #20197
    A kiegészítőben csak én vagyok béna az íjásszal vagy tényleg nehéz elíntézni a 2 fejezet végén még az orkokat?
  • Rundstedt17
    #20196
    A mágust csak önsorsrontóknak ajánlom.
  • Zóanagyvarázsló
    #20195
    Akkor azért mosódtak össze a fejemben az emlékek, játszottam mindkettővel eleget.
  • Rundstedt17
    #20194
    a 2 ben úgy volt de a kiegészítőben nem
  • Rundstedt17
    #20193
    Találtam storm rúnát:D
  • Zóanagyvarázsló
    #20192
    ALT-tal lehet tárgyakat eldobni az inventoryból.

    A spoilerre: most, hogy mondod valóban így van, csak valamiért rosszul rémlett.
  • Rundstedt17
    #20191
    kösz a segítséget,hogy lehet eldobni tárgyakat?nekem ez újdonság.
    nah és most egy nagy spoiler csak saját felelőségre,én szóltam!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A dark mushroom NEM CSAK EGYSZER AD 5 manát,ahánysor 75öt vagy 50 et megeszel és úgy gyógyulsz akkor megint jár az 5 mana!!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #20190
    Biffet, az egyik sárkányvadászt fel lehet fogadni. Én mindig vele szoktam nyomulni, nagyjából egy Orc Elite szintjén van. (Mondjuk nem árt neki adni egy erősebb fegyvert a meglévő helyett, ehhez le kell ütnünk, felvenni a fegyverét, és ledobni mellé egy másikat.)