21229
  • Takanohana
    #20629
    Az nálam úgy volt, hogy nem beszélt róla, de mikor leöltem az orkokat, tudtam mondani neki, hogy tiszta a terep, és adott pontot.
  • DeDy
    #20628
    Az ork-ölős küldetést csak később lehet megkapni, vagy azt elvileg már akkor meglehet kapni mikor átjövünk jarkendarba? (már a végén vagyok a fejezetnek és még mindig nem kaptam meg-Ridoran egyszerűen nem beszél róla-nincs olyan párbeszéd opció:S)
  • sanyiiiii
    #20627
    Vagy ha minden kötél szakad még mindig összeverheti az egész tábort:P
  • rosti
    #20626
    Nem a kis kunyho romokban kell keresni hanem menny még messzeb ahol a zombik vagy a tárnarákok vannak a papok csarnokába ott lesz a kért kötábla...
  • KaszaN
    #20625
    Hú éppen játszik apám a gothical épp a bányavölgyben van és ki akar nyitni egy ládát erre berohan egy ork a barlangba és azt ordítja "TE LÁZADÓ TE" nagyon komoly volt :D
  • DeDy
    #20624
    A bandita táborba való bejutáshoz van egy olyan küldi hogy meg kell találni 1 kőtáblát, na már most elvileg az a portáltól nem messze valamelyik ház romjánál van, hát ott 3 romos kis ház van egy helyen, egyikben sincs, illetve kicsit tovább a dombon egy másik ahol kőőrök vannak, de az ottani ládában egy másmilyen kőtábla van, az meg másik küldi. Ha ez most bug akkor itt hagyom abba, mert e nélkül nincs tovább.
    Van egy mellékküldi amit megint nem kapok meg, az ork tábor kiirtását, ami a kanyonban van, nem jelenik meg semmi párbeszéd arra Ridorantól.
    :S
  • DeDy
    #20623
    2.7es angol törést tudna valaki adni?
  • DeDy
    #20622
    Azért nem folyamatosan van ez így, de előfordul úgy 2-3 óránként ez a graf bug, vagyis korábban, de most már 5 percenként az App hiba.
  • Takanohana
    #20621
    Ez a kép óriási :) Rakd újra a játékot, hátha segít, így tényleg élvezhetetlen lehet.
  • Takanohana
    #20620
    Akkor a hiba a te készülékedben van. Végigvittem az alapjátékot is és a kieget is magyarítással, de a Pedro-féle bugon kívül semmilyen hibát nem okozott, sem játékmenetben, sem grafikában, és egy kilépés sem volt.
  • DeDy
    #20619

  • DeDy
    #20618
    Ilyen Applications hibaüzivel mást is kidobott már? Már volt pár de csak ritkán de amint átmentem Jarkendalba 5 percenként kivág. Nem tudom hogy a magyarítás okozza-e de ha igen akkor ne mondja senki hogy azt az 1-2 hibát amit okoz (Ami nálam már 10-re rúg) nézzem el, mert totál hazavágja a gamet, és most én lennék a gonosz ha megjegyzést teszek rá? Hát inkább akkor ne csináltak volna hozzá magyarítást ha így hazavágja a gamet, aztán kitudja lehet később a windowst is azt lehet újra rakni. Ha ezek a hibák állandóak lehetne rá figyelmeztetni, ha nem akkor nem tudom, valamit nem szerethet a configomon. (Een bugok mellett amiket már jeleztem csak halkan jegyezném meg hogy csúnya graf bugok is előjönnek-pl egy ház plafonja egyzserűen megjelenik az égbolton stb, komoly)
  • rotator
    #20617
    Hogy lehet egy magyarítással ilyen jellegű bugokat okozni? A faszerkeszetben is turkáltak, nemcsak a sztringeket írták át?
  • DeDy
    #20616
    Most már Application errorral is kidobál.
  • Takanohana
    #20615
    Nekem a magyarítás a G2-ben és a NOTR-ban is csak egy bugot okoz, hogy Pedro áll, mint a ... cövek. Kissé hülyén néz ki, főleg mikor Miltent kérdezem, nem látta-e Pedrót. De gondot nem okoz, később, mikor kell, a helyén lesz Irdorath-ban.
  • DeDy
    #20614
    Aki magyarítással tolja, annak is vannak ilyen bugok? Vagy ez ennyire egyedi? Ha valakinek előfordultak ezek és tud rá tippet az szóljon.
  • Szid
    #20613
    Én eredeti németet használtam, bug nem volt egy sem.
  • Takanohana
    #20612
    Rém egyszerű a dolog. Ha jól tudsz angolul, ne használj magyarítást. Ha meg nem tudsz annyira, akkor örülj, hogy valakik szabadidejükben, mások örömére elkészítették a fordítást, és nézd el, ha hibát generál.

    Én például nem tudok jól angolul, és a NOTR magyarítását megsaccolni sem merem, hány éve várom.
  • Zóanagyvarázsló
    #20611
    Miért számít az ok? Ha a potnos okát, akkor kijavítod? :) Szó se róla, sokan hálásak lennének érte. Addig sajnos ez a helyzet. A magyarítással az első rész is bugos, annak átmeneti eltávolításával pedig eltűnnek a hibák. Ez talán itt is segíthet.
  • DeDy
    #20610
    Igen, magyarul tolom, de az miért okoz hibát? elvileg csak a szövegekhez volt hozzányúlva. Így elég élményromboló, no az amúgy sem könnyű game (kieggel elég nehéz) még kevesebb XP-t lehet kapni a sok megoldhatatlan küldi miatt.
  • Rundstedt17
    #20609
    A magyarítások általában bughalmazt csinálnak a játékból ezért sem szoktam magyarosítani a játékokat
  • Zóanagyvarázsló
    #20608
    Magyarítást hazsnálsz? Alább is írták, hogy az okozhat bugokat. Én ezek közül egybe sem futottam bele (angolul játszva), sem a kiegészítőben, sem az alapjátékban, pedig a hovatartozásunktól független küldetések többségét négyszer is megcsináltam a végigjátszások sorát.
  • DeDy
    #20607
    Ne már :) Akkor ez küldi mire volt jó? Elvileg így lehetne börtönbe vitetni mert Leenek ez volt a célja de nem kerül oda akkor mit nyert vele?:D Mindegy.
  • DeDy
    #20606
    Áhh, nem tudom miért de tele vagyok küldetés bugokkal. Korábban említettem a (Hildásat-meg se kapom)volt a Pedro-s, és most megint van 3.
    Első van olyan küldi hogy használni kell a teleportokat mind a 3-at használtam semmi. nincs vége a küldinek. 2 Vatrastól kaptam egy levelet amit Saturashoz kell vinni, nem veszi át, 3 birkatolvajos, elvileg abban a barlangban vannak ahol a "fura hal"-at lehetett találni a bandita rajtaütés küldihez, hát se abban a barlangban nincsenek ahol az alapban van az a hal, se ott ahol a kiegben. Lehet én nézek el valamit, vagy a végigjátszás leírás hibás, mert már ezeket az alapján próbáltam már megcsinálni.
  • Rundstedt17
    #20605
    Dedy az lenne a hiba ha odekerült volna:D.Örökre a bíróé marad
  • DeDy
    #20604
    Abban a küldiban hogy "A bíró talpnyalója" el kellett vinni a szent kalapácsot, no de vissza is lehet vinni miután lebuktattuk a bírót vagy bármikor? (leverni meg nem lehet) (Amúgy érdekes módon nálam nem került börtönbe, ugyan úgy otthon van) :S
  • zolimurer
    #20603
    Hello megint kéne egy kis help..... 4 fejezetbe vagyok és könnyü sárkányvadászpáncélom van......ettöl szeretnék jobbat .....mejik küldi adja... vagy egyáltalán hol tok ijet szerezni....
  • Takanohana
    #20602
    a kovács akkor fogja kinyögni, amit tud, ha két bányász is gyanúsítja. az egyik Fint, ha jól emlékszem, a másik meg a kocsma bejáratánál üldögél. (talán Emilio). ez utóbbi csak akkor beszél, ha levered Senyant.

    kissé nehezebb út, de leegyszerűsíti a dolgokat, ha simán levered az ürgét, akinél a poros kőtáblák vannak. meg persze a két gorilláját is.
  • KaszaN
    #20601
    Na nagynehezen eljutottam odáig hogy a banditatáborban a piros kőtáblát kell megszereznem de elöbb egy gyilkosságot kell kideríteni és már a kovácshoz ha odamegyek álladóan aztmondja mennyek onnan mert meggyanusítottam a gyilkosság ügyében és nemtudom mi a fenét kell csinálni. Odamegyek ahhoz aki feladta a küldetést de csak at mondja hagyjam nincs ideje. (persze csak áll) Valaki tudna segíteni?
  • Takanohana
    #20600
    asszem a kieg magyarításakor egy-az-egyben átvették az alap magyarítást, azt egészítették ki, így a bug is benne maradt.
  • DeDy
    #20599
    A kieggel együtt tolom.
  • Zóanagyvarázsló
    #20598
    Korábban írta, hogy az addonnal játszik. Egyébként valóban nem kell vele foglalkozni, mivel nem is ott kéne lennie Pedrónak.
  • totya4
    #20597
    Úgy rémlik ez a magyarítás bugja. Vedd úgy hogy nincs ott Pedro, és menni fog. Ez az alap G2 ügye? Érdekes lenne ha a kiegben is hibás lenne.
  • zolimurer
    #20596
    Velem is ez..volt.. szerintem hagyd ki azt a küldit mármint hogy ne öld meg azt anyi...
  • DeDy
    #20595
    Sajna azt hiszem belefutottam még egy bugba, ráadásul a fő szálon.
    Miután bejutottam a kolostorba megkaptam azt a küldit hogy szerezem vissza Innos szemét Pedrotól, senki nem tudja merre van hmmm... ahhoz képest a kolostor bejáratánál ácsorog, gondolom a kőkörnél kéne lennie, valamint Graxtól megkaptam azt is hogy öljem meg, mivel a kolostor előtt van rátámadok bevédik és lagyaknak, erre valami tipp?
  • Takanohana
    #20594
    Rejt, de csak akkor kapsz hozzá kulcsot, ha mágus vagy. Egyébként csak mágusnak hasznos a tartalma.
  • DeDy
    #20593
    A várostól nem messze (ahol egy kereskedő üldögél, és azt a küldit adja hogy öljem le a bandítákat a hídon) ott van egy kis barlang 2 ládával de az egyikhez kulcs kell. Rejt valami jó dolgot az a láda, és annak a kulcsát honnan lehet megszerezni?
  • Takanohana
    #20592
    be kell jutnod Greg kunyhójába. Francisnál van a kulcs, többféleképpen megszerezheted tőle, rád bízom, hogyan. ettől még nem lesz banditapáncélod, de így folytatódik a történet. kb akkor kapod meg a kalózoktól a banditapáncélt, ha minden küldetésüket megcsináltad. nem rontom el a játékodat azzal, hogy részletesen leírom, mik ezek, és melyiket hogyan kell megcsinálni :) beszélj minden kalózzal, csinálj meg nekik minden küldit.
  • KaszaN
    #20591
    valaki a #20583-re tud választ?
  • DeDy
    #20590
    Igen csak annyit lehet hogy End. (Vége)