21229
  • Duzsuki
    #13417
    Ezt a témát már régen megbeszéltük Hunnen oldalának fórumán.
  • Esrohnoil
    #13416
    Jahh... mér nem jutott előbb eszembe.
  • CarajoEsp
    #13415
    Annyit énis adnék. Bár mostmár érdemes megvárni Randalt ,mert ténleg nagyon sok munkálya van vele és mostmár az övét használnám inkább.
  • Esrohnoil
    #13414
    Nah, ki hajlandó pár száz forintot fizetni h. kész legyen a fordítás? :)
    Összegyűjthetnénk.
  • Esrohnoil
    #13413
    Ha kifizeted, kész lesz. :D
  • Major
    #13412
    Én szerintem igazán segíthetne Hunnenkoenig a magyarosítás befejezésében. Az is hihetetlen számomra hogy lassan 1 éve nem talált olyan embert aki képes lenne ezt megcsinálni. Végülis nem csak Hornox ért egyedül a Perl nyelvhez... Én anno mondtam koenig-nek találtam egy embert aki jártas perl-ben, de ő csak pénzért csinálta volna meg. Erre Hunnenkoening küldött egy mailt, hogy pénzért nem kell...Aztán tavaly óta csak mennek az igérgetések, hogy meg lesz stb. lassan itt a g3 és még mindig sehol fordítás...
  • Randal
    #13411
    Igen tudjuk, ezen dolgozunk. De sajnos azt nem lehet átkonvertálni, mivel nem tudjuk, hogy aki a fájlt készítette az milyen módszerrel készítette.
    Szóval a 70%-osat folytatjuk.
  • Spunge
    #13410
    http://honositasok.com/gothic2.html

    itt keszvan a 100% magyarositas csak at kell konvertalni
    es senki nem tudja 1,5 eve
  • Spunge
    #13409
    Nekem valami gondvan kenne az a kurva jo gyuru a tolvajcehbol
    cask sehogyan sem tudok lejutni es mar a 4. fejezet vegen vagyok!
  • Randal
    #13408
    Angol nyelvűhöz igen.
    Szedd le az angolosítás modot a www.worldofgothic.de-ről (válts át az angol szekcióra) vagy az rpgdot.comról.

    Abba benne van hogyan telepítsd.
    Kell hozzá a német 1.30-as patch meg a német 2.6a patch is.
  • GDI
    #13407
    Cassia elég tápos asszony.Vigyázz milyen szinten kezdesz vele.Én paladinként csaptam le.
  • ISSU
    #13406
    Ja még két kérdés!
    1) Angol nyelvű gamehoz a német kiegészítő passzol?
    V. fele angol, fele német lessz?
    2) A 3. rész várhatóan mikor jelenik meg?
  • maxius
    #13405
    Ér rájuk küldtem a milíciát...
    most akor döntsd el...:D
  • ISSU
    #13404
    THX!
    És meg kapom tőle, v. el kell vennem
  • maxius
    #13403
    A tolvajcéh főnőkénél van, Cassia-nál
  • ISSU
    #13402
    Érdeklődnék hogy a kikötötöl nem messze lévő szigeten
    az elrejtett ládák közűl párat nem lehet csak kulcscsal kinyitni.
    Hol találom a hozzá való kulcsot?
  • Esrohnoil
    #13401
    Pedig pont ott olvastam asszem, v. a world of gothic-on.
    Ha nem találod meg, megkeresem, de most sajna nincs időm, majd este.
  • zoozoo
    #13400
    Micsoda? A harmadik után JÖN A 4.?!?!?
    Hurrrráááááá
    Szeretnék 70 évesen a Gothic 47.-el játszani. Ez az a game, ami nekem maxra bejön :)
    A fordításért pedig:
  • Szid
    #13399
    Akkor megnyugodhatok?
    Mert megvan originál németül a G2+kieg.
    Végre majd megérthetek mindent??
    Tegnap vágtam le Ravent. Egész könnyen ment.Nemisvolt bonyolult eljutni hozzá.
  • Randal
    #13398
    Hmm, akkor én néztem el valamit a kitömörített fájlokban?
    Mindegy, majd csekkolom mégegyszer.
    Lehet hogy egy kicsit csúszik a fordítás a vizsgák miatt. Sorry, de én se értek mindenhez.

    Esrohnoil: Rohadt jó. Ilyen a kapitalista világ. Hurrá.
    Amúgy hol olvastad hogy az angolt törölték? Az rpgdot.com-on ilyet nem írtak.

    Egyébként meg miért nem csináljuk mi is azt amit a lengyelek?
    A fordítás nagyobbrészt már megvan, már csak szinkronszínészeket kell keresni:)))
  • Mr_no_NaMe
    #13397
    Igen ezt a feliratot régebben mikor végigvittem énis láttam de németül volt és nem tudtam elolvasni:(
    De azt énis nagyon sajnálom hogy nincs ott semmi.
    Ez igazán a gothic 1el való több hetes gémelés után volt csak igazán rossz:(
    Gothic 1eb az ork fal helyén erdő,barlang,és persze a mocsári tábor volt...Mind1 ígyis 1 über top játék a gothic mind a két része:)
    Legalábbis én az év játéknak szavaztam volna de ez csak az én véleméynem az enyém 1 megszállot Gothic fané:))
  • ISSU
    #13396
    OK!
    Sikerűlt feltölteni a galériában az "ISSU" albumban meg lehet tekinteni. Hát szóval ennyi van ott, meg a tenger, egy nagy vízesés, es kopár terület.
    Pedig azt hittem sok orc lessz, meg nagy csaták DE NEM!!!
  • Mr_no_NaMe
    #13395
    Akkor ez neked is szól:))
    ja és,fontos a kép mérete ne legyen túl nagy.
  • Mr_no_NaMe
    #13394
    Hi!

    Sg.hu\Fórum itt bejelentkezel és a bal oldali fórum menüben kikeresed a Saját galériát!Klikk rá,és már ott lesz hogy képfeltöltés:)
  • Vortodox
    #13393
    [email protected]
    ez az msn címem is egyben, küldd el a képet, érdekel, mondjuk még a hothic1-nél tartok, és nem is tudom felrakni a képet:) de érdekel!
  • ISSU
    #13392
    Hali!
    Még új vagyok itt
    A Gothic2-öt ha minden igaz már végig vittem, szóval kinyírtam a csont sárkányt. Na mindegy, volna egy screenshotom amit meg is osztanék veletek, ha tudnám hogy lehet feltölteni ide.
    A kép az orc barrikád mögött készült.
    Szóval ha valakit érdekel:
    1)Magyarázza el egy lajikusnak (nekem) hogy hogy tudom felrakni.
    2)Adjon egy e-mail címet, elküldöm, és majd felrakja.
    Utóbbi számomra egyszerűbben hangzik
  • Esrohnoil
    #13391
    Új hírek!!
    Lengyel kieg. megjelenik jan. 20-án.
    Az angol kieg. viszont törölve lett, mivel minden erejükkel a 3. majd a 4. részen akarnak dolgozni. :( :)
    Azt szeretnék h. a 3. rész angolul és németül is egyidőben jelenjen meg a tervek szerint karácsony környékén.

    Hát pedig én aztán nem teszem fel a kieget ha ilyen hülye német karattyolás marad csak benne...
  • Tusy
    #13390
    "Ugyanis az Angol G2 és a német G2 szövegfájlainak a mondatok sorrendje nem ugyanaz."
    - ez így nem igaz, ezek ugyanis megegyeznek, a HornOx féle magyar verzió szövegének a sorrendje nem egyezik meg velük.
    "Tehát jobb ha beszerzel egy angol verziót:("
    - ez is hülyeség, mert VDF-be kell írni a magyarítást, annak meg mindegy, hogy melyik verzióra kell mennie (lásd HK eddigi fordításának is mindegy volt)
    - hogy valami pozitív dolgot is mondjak ma, Randalnak első sorban a fordítás a dolga (vagy feladata, hobbija, stb. :)
  • Randal
    #13389
    Szórakozzá mással:)

    Egyébként a Gothic 1-et rengetegen játszák most, mivel melléklet volt a Gamestarhoz.
    Elég sok segítségkérő emilt kapok, és mindegyiknek a témája a Baal Lukor bug.

    Mire befejezném a végigjátszás fordítását vagy valami kis egyszerű szösszenetét, állítom mindenki kijátsza:)
  • Takanohana
    #13388
    Gomez házába csak akkor jutsz be, ha a Régi Táborhoz, vagy a Szekta Táborhoz csatlakoztál, zsoldosként nem. Szekta tagként viszont simán be kell engedniük, és ha egyszer valahová bejutottál, ott már többször nem akadékoskodnak.
    Scar kardja szakasztott mása a G2-es orkmészárlónak, de itt 85-öt sebez, nincs még egy ilyen jó egykezes fegyver végig a játékban. A számszeríja is a legjobb, amit a játékban végig szerezni lehet, tahát csakugyan érdemes Scartól ezeket minél előbb elszedni. A nem speciális alatt az értendő, hogy mindenki számára elérhető és használható, nem kötődik sem céhhez, sem küldetéshez.
  • Vortodox
    #13387
    Hmm, engem egyszer beengedtek a fűszállítmánnyal gomezhez, de amikor elb@asztam a mentést, akkor másodszor már hiba jöttem a fűvel, oda kellett adnom ezer ércet annak qrva thorusnak... a végigjátszásm eg írta, hogy öljem meg scart, mert neki van a messze legerősebb NEM SPECIÁLIS kardja. Mi is az a speciális kard, vagy fegyver?
  • GDI
    #13386
    Beliar benne látta meg a jövöt Raven meg benyalt neki.Kötsög-de nem jön össze mert mi kifilézzük.
  • Xp3rT
    #13385
    Revan, az egyik "csicska" - szinte Gomez jobb keze - az OldCamp-ben... Ha jól emlékszem, amint bejuthatsz Gomezhez, vele találkozol először rögtön a bejáratnál.. + a G2 addonban ő a főgec.
  • Xp3rT
    #13384
    Én magyarosítás nélkül vittem végig 2X, de úgy is vannak benne "gyári" bugok.. /pl. ha sűrűn kattintgatsz az egérrel a kovácsolás fázisai között, akkor a gép nem tud számolni és kb 1.5X annyi kardot készíthetsz a folyamat végén, mint amennyire nyersanyagod van, + szabadon kifoszthatod a legtöbb ládát a tulaj szeme láttára, le se sz*rja... /
  • Vortodox
    #13383
    ki az a raven?:) ott vagyok az 5. fejezetben, majd találkozok vele? ja, és én keverem a két játékot, mert mindkettőbe írok kérdéseket az 1-ről, bocsi!:)
  • Spunge
    #13382
    Gotich 1 az konyen vegig jatszhato magyarositasal
    csak nehany bug van benne ugy
  • Xp3rT
    #13381
    Most láttam, h már a sima gothic topicba is keveredik az 1 meg a 2... kész káosz... De a felvetés viszont igaz, én is kiheréltem az 1ben Revan-t. Fura, h az addonban feltünt. Lehet ebben is Xardas keze van?
  • Vortodox
    #13380
    De a gothic1-el már nem sokmindenki játszik, és aki viszi a gohtic2-t, az vsz végigtolta az egyet is, ezért lehet, hogy ott lassabban jönne a válasz, de amúgy mindjárt végzek az 1-el, úgyhogy jönnek majd a kettes kérdéseim.
  • Spunge
    #13379
    kesz lehetne mar a gotich ketto angol nyelvu forditasa
    ha valaki tu valamit ijenrol az szoljon
  • Xp3rT
    #13378
    Nem kukacoskodni akarok, de v változtassuk meg a fórum címét, v pedig a Gothic 1es kérdések a saját fórumába menjenek.. /ha már eccer van.. nem?/ Nyugodtan kövezzetek meg, ha szerintetek nem így van, de már 7ről-7re előfordulnak a G1es kérdések...